Γενικό - Επίδοση μαθητή Α' Γυμνασίου!

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Στους βαθμους εννοεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
εγω στο πρωτο τριμηνο μεσο ορο εβγαλα 18,7/13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Eγώ στην Α' Γυμνασίου στο Α' τρίμηνο είχα βγάλει 18 10/13:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
εγω ρε παιδια χωρις να θελω να ψωνιστω επειδη τα πηγα τελοια στο 1τριμηνο εχω ανγωθει για το 2 και σκεφτομαι συννεχεια οτι τωρα πρεπει να διαβαζω συννεχεια για να κρατησω τους βαθμους δεν αντεχω αλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Eγώ στην Α' Γυμνασίου στο Α' τρίμηνο είχα βγάλει 18 10/13:D
Κι εγω το ιδιο εβγαλα!!!

εγω ρε παιδια χωρις να θελω να ψωνιστω επειδη τα πηγα τελοια στο 1τριμηνο εχω ανγωθει για το 2 και σκεφτομαι συννεχεια οτι τωρα πρεπει να διαβαζω συννεχεια για να κρατησω τους βαθμους δεν αντεχω αλλο

Μην ανησυχεις γιατι εφοσον καταφερες και τους εβγαλες τωρα χωρις υπερανθρωπες προσπαθειες ποια θα ειναι η διαφορα αν διαβαζεις το ιδιο καλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
εγω ρε παιδια χωρις να θελω να ψωνιστω επειδη τα πηγα τελοια στο 1τριμηνο εχω ανγωθει για το 2 και σκεφτομαι συννεχεια οτι τωρα πρεπει να διαβαζω συννεχεια για να κρατησω τους βαθμους δεν αντεχω αλλο
Αν διαβάζεις όλα θα πάνε καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
+φωνω με τους προλαλησαντες:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
εσεις ευκολο να το λετε! ενταξει δεν ξεσκιστηκα στο 1 στο διαβασμα ...σιγα...αλλα τωρα
τι ηθελαν και μου εβαζαν τετοιους βαθμους ....να παρει μου χαλασαν ολες τις διακοπες μου!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
για θυμησε μου λιγο τι εβγαλες,γιατι ξεχασα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από violitzou;768741[COLOR=red:
]εσεις ευκολο να το λετε! ενταξει δεν ξεσκιστηκα στο 1 στο διαβασμα ...σιγα..[/color].αλλα τωρα
τι ηθελαν και μου εβαζαν τετοιους βαθμους ....να παρει μου χαλασαν ολες τις διακοπες μου!:(

Δεν ξεσκίστηκες στο διάβασμα;Και σου έβαλαν τόσο καλούς βαθμούς; Είπαμε ότι το σύσστημα είναι λάθος αλλά όχι και έτσι.Εξάλου πολλοί λένε ότι δεν ξεσκίζονται αλλά στην πραγματικότητα...Εγώ πιστεύω ότι για να πήρες τόσο καλούς τόσο τέλειους βαθμούς πρέπει να διάβασες αρκετά και μπράβο σου και μαγκιά σου.

για θυμησε μου λιγο τι εβγαλες,γιατι ξεχασα

Έβγαλε 19,12/13 α τρίμηνο νομίζω.Έτσι δεν είναι Ειρήνη(δεν θυμαμαι έτσι σε λένε);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
παρα πολυ καλος βαθμος violitzou μπραβο σου:bravo:σχεδον 20!μην αγχωνεσαι,αν συνεχισεις ετσι μια χαρα θα τα πας κ στο επομενα τριμηνα κ πιστευω κ στις εξετασεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

popular

Νεοφερμένος

Ο popular αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Τώρα στο πρώτο τρίμηνο μήν περιμένεις και πολλά.Είναι πιό
πολύ αναγνωριστικό.Εσύ να δωσεις περισσότερο βάση στό δεύτερο και θα δείς οτι θα ανέβεις!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marilyn

Νεοφερμένος

Η έλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Τώρα στο πρώτο τρίμηνο μήν περιμένεις και πολλά.Είναι πιό
πολύ αναγνωριστικό.Εσύ να δωσεις περισσότερο βάση στό δεύτερο και θα δείς οτι θα ανέβεις!:D

μην κουράζεστε πολύ τωρα κρατήστε δυνάμεις για αργότερα!!!!! :) :no1: :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
ναι ειρηνη με λενε και εβγαλα 20 παρα 1.Αλλα ενταξει διαβαζα τοσο ωστε την αλλη μερα να αισθανομαι ενταξει με τον εαυτο μου και οτιδηποτε γιναι οπως τεστ εγω να μην νιωθω αβολα επειδη δεν εχω διαβασει....καθε μερα διαβαζω απο τις 3 εως τις 9.30 με10 αλλα δεν διαβαζω μονο για το σχολειο αυτες τις ωρες αλλα καιγια τα αγγλικα (φετος δινω lower)και γερμανικα του χρονου επιπλεον παιζω καθε μερα μιση ωρα βιολι......!!!!!!!!!!!!!!!!!
-----------------------------------------
ακομα αναμεσα σε αυτες τις ωρες παω και φροντιστηριο!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
ναι ειρηνη με λενε και εβγαλα 20 παρα 1.Αλλα ενταξει διαβαζα τοσο ωστε την αλλη μερα να αισθανομαι ενταξει με τον εαυτο μου και οτιδηποτε γιναι οπως τεστ εγω να μην νιωθω αβολα επειδη δεν εχω διαβασει....καθε μερα διαβαζω απο τις 3 εως τις 9.30 με10 αλλα δεν διαβαζω μονο για το σχολειο αυτες τις ωρες αλλα καιγια τα αγγλικα (φετος δινω lower)και γερμανικα του χρονου επιπλεον παιζω καθε μερα μιση ωρα βιολι......!!!!!!!!!!!!!!!!!
-----------------------------------------
ακομα αναμεσα σε αυτες τις ωρες παω και φροντιστηριο!!!!!!!!!!!!

Στο λύκειο δηλαδή πόσο θα διαβάζεις?
Εγώ διαβάζω από τις 5 μέχρι τις 9.30-10.... Πριν από τις 5 δεν μπορώ να αρχίσω διάβασμα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Στο λύκειο δηλαδή πόσο θα διαβάζεις?
Εγώ διαβάζω από τις 5 μέχρι τις 9.30-10.... Πριν από τις 5 δεν μπορώ να αρχίσω διάβασμα... :P
ηρεμισε λιγο δεν ειναι καθαρο διαβασμα αυτες οι ωρες..........εχω το βιολι .......τα αγγλικα.τα γερμανικα......την θεωρια στην μουσικη....το πιανο.....!!!σκεψου ποση ωρα μου μενει για διαβασμα καθε μερα!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
A ναι σωστά..... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
ειδες βρε ..............!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
ηρεμισε λιγο δεν ειναι καθαρο διαβασμα αυτες οι ωρες..........εχω το βιολι .......τα αγγλικα.τα γερμανικα......την θεωρια στην μουσικη....το πιανο.....!!!σκεψου ποση ωρα μου μενει για διαβασμα καθε μερα!!!!:P

Και δεν κουράζεσε με όλα αυτά;;;Πρέπει να έχεις και λίγο χρόνο για 'σένα.Τέσπ.Εμένα τι με νοιάζει....Μπράβο που τα καταφαίρνεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top