Γενικό - Επίδοση μαθητή Α' Γυμνασίου!

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
κουραζομαι λεει ?μονο κουραζομαι?αλλα απο μικρη τρεχω στην ζωη μου απο το δημοτικο
να φανταστειτε +ολα αυτα που εγραψα παραπανω πηγαινα και μπαλετο(καθε βδομαδα
3 φορες απο 2 ωρες)τουλαχιστον ομως λεω και ευχαριστω στους γονεις μου γιατι αλλα παιδια δεν εχουν αυτες τις ανεσεις να πανε μουσικη και αλλα(και δεν μπορω να πω οτι ζω σε μια πλουσια οικογενια ο πατερας μου τρεχει απο το πρωι ως το βραδυ λογω του μαγαζιου που εχουμε και ειναι και αστυνομικος)καταλαβαινετε γιατι δεν θελω να τους απογοητευσω(ακομεα τα αλλα μου 2 αδερφια ηταν και αυτα αριστοι μαθητες εετσι το ιδιο περιμενουν και απο μενα!!!!!(ειδικα ο πατερας μου που μου εχει και τοση αδυναμια!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Αυτό όμως δε σημαίνει ότι δεν πρέπει να αφήνεις και λίγο χρόνο για τον εαυτό σου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
οχι ρε θελω και τα τραβαω...........σιγα ετσι και αλλιως τισ καθημερινες δεν εχω τι αλλο να κανω ενταξει το σαββατοκυριακο του δινω και καταλαβαινει!!!χιχιχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
οχι ρε θελω και τα τραβαω...........σιγα ετσι και αλλιως τισ καθημερινες δεν εχω τι αλλο να κανω ενταξει το σαββατοκυριακο του δινω και καταλαβαινει!!!χιχιχι

Πάλι καλά.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
ηρεμισε λιγο ρε ενταξει ειπαμε............αντεχω..............;):dance::xalara::cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Αντέχεις τώρα εννοείς. Ξέρω κι εγώ από διάφορα παιδιά που σε δημοτικό και γυμνάσιο ήθελαν να είναι μέσα σε όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Αντέχεις τώρα εννοείς. Ξέρω κι εγώ από διάφορα παιδιά που σε δημοτικό και γυμνάσιο ήθελαν να είναι μέσα σε όλα.
και τι εγινε μετα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Μετά παρακουράστηκαν γιατί, όσο να 'ναι, οι απαιτήσεις ανεβαίνουν και ο χρόνος γίνεται πιο πιεστικός. Φυσικά δεν το λεώ για να σε 'τρομάξω', οι εξωσχολικές δραστηριότητες είναι πάντα καλές, όμως από ένα σημείο και μετά ίσως βρεθείς να επιλέγεις σε ποια θα δώσεις βάση και σε ποια όχι. Αντιλαμβάνεσαι φαντάζομαι, ότι όσο ανεβαίνουν οι τάξεις τόσα περισσότερα περιμένουν από εσένα.

Φαντάσου λοιπόν έναν πολυάσχολο μαθητή του Λυκείου να κάνει 5-6 διαφορετικές εξωσχολικές δραστηριότητες στην εβδομάδα συν το κατα πολύ περισσότερο διάβασμά του σε σχέση με αυτό που προυποθέτει η Α' Γυμνασίου (βάλε τώρα και φροντιστήρια και ιδιαίτερα και απογευματινά και και και...). Δεν θα μου έκανε καθόλου εντύπωση αν δεν άντεχε περισσότερο από 3-4 μήνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Μετά παρακουράστηκαν γιατί, όσο να 'ναι, οι απαιτήσεις ανεβαίνουν και ο χρόνος γίνεται πιο πιεστικός. Φυσικά δεν το λεώ για να σε 'τρομάξω', οι εξωσχολικές δραστηριότητες είναι πάντα καλές, όμως από ένα σημείο και μετά ίσως βρεθείς να επιλέγεις σε ποια θα δώσεις βάση και σε ποια όχι. Αντιλαμβάνεσαι φαντάζομαι, ότι όσο ανεβαίνουν οι τάξεις τόσα περισσότερα περιμένουν από εσένα.

Φαντάσου λοιπόν έναν πολυάσχολο μαθητή του Λυκείου να κάνει 5-6 διαφορετικές εξωσχολικές δραστηριότητες στην εβδομάδα συν το κατα πολύ περισσότερο διάβασμά του σε σχέση με αυτό που προυποθέτει η Α' Γυμνασίου (βάλε τώρα και φροντιστήρια και ιδιαίτερα και απογευματινά και και και...). Δεν θα μου έκανε καθόλου εντύπωση αν δεν άντεχε περισσότερο από 3-4 μήνες.
ελα ρε συ αντεχω και οταν κουραστω θα σταματησω.........:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Μετά παρακουράστηκαν γιατί, όσο να 'ναι, οι απαιτήσεις ανεβαίνουν και ο χρόνος γίνεται πιο πιεστικός. Φυσικά δεν το λεώ για να σε 'τρομάξω', οι εξωσχολικές δραστηριότητες είναι πάντα καλές, όμως από ένα σημείο και μετά ίσως βρεθείς να επιλέγεις σε ποια θα δώσεις βάση και σε ποια όχι. Αντιλαμβάνεσαι φαντάζομαι, ότι όσο ανεβαίνουν οι τάξεις τόσα περισσότερα περιμένουν από εσένα.

Φαντάσου λοιπόν έναν πολυάσχολο μαθητή του Λυκείου να κάνει 5-6 διαφορετικές εξωσχολικές δραστηριότητες στην εβδομάδα συν το κατα πολύ περισσότερο διάβασμά του σε σχέση με αυτό που προυποθέτει η Α' Γυμνασίου (βάλε τώρα και φροντιστήρια και ιδιαίτερα και απογευματινά και και και...). Δεν θα μου έκανε καθόλου εντύπωση αν δεν άντεχε περισσότερο από 3-4 μήνες.

Συμφωνώ απόλυτα και μάλιστα αυτά ήθελα να της πω χθες απλά βαριόμουν να τα γράψω....:P
Εγώ ήδη έχω μειώσει αισθητά τις εξωσχολικές μου δραστηριότητες. Πλέον πηγαίνω μόνο γυμναστήριο και αυτό μόνο Σαββατοκύριακα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
χρειαζονται ομως για να ξεσκαμε!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
χρειαζονται ομως για να ξεσκαμε!!!!!!:P


Αλλά με τις πολλές ΣΚΑΜΕ:P μπλακ χιουμορ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Αλλά με τις πολλές ΣΚΑΜΕ:P μπλακ χιουμορ....
πολυ black ομως!!!

δηλαδη εσυ εχεις σκασει με τις πολλες δραστηριοτητες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
πολυ black ομως!!!

δηλαδη εσυ εχεις σκασει με τις πολλες δραστηριοτητες???

Kαταρχή ποτέ δεν είχα πολλές δραστηριότητες.Δεύτερον έκανα πλάκα με το σκάμε αν και είναι αλήθεια.Π.χ στις εξετάσεις τι θα γίνει;Τέλος πάντων κάνε ότι θέλεις μόνο εσένα αφορά.....Απλά ήταν κάποιες φιλικές συμβουλές για να μην κουραστείς.:)Από εκεί και πέρα δικό σου είναι το θέμα;

P.S. Το πολύ black όμως να το πάρω σαν καλό σαν να σε πείραξε ή σαν ειρωνικό;Για να ξέρω....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρσενοη

Νεοφερμένος

Η Αρσενοη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εαν οι καθηγητες σε βλεπουν να συμμετεχεις στη ταξη θα σου τον ανεβασουν το βαθμο.Παντως μην εχεις ανχος.;):iagree:;):iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
βρε παιδια...ριλαξ :P
α γυμνασιου ειστε ακομα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Kαταρχή ποτέ δεν είχα πολλές δραστηριότητες.Δεύτερον έκανα πλάκα με το σκάμε αν και είναι αλήθεια.Π.χ στις εξετάσεις τι θα γίνει;Τέλος πάντων κάνε ότι θέλεις μόνο εσένα αφορά.....Απλά ήταν κάποιες φιλικές συμβουλές για να μην κουραστείς.:)Από εκεί και πέρα δικό σου είναι το θέμα;

P.S. Το πολύ black όμως να το πάρω σαν καλό σαν να σε πείραξε ή σαν ειρωνικό;Για να ξέρω....:P
φιλικα το ειπα αλε σιγα τωρα μην μαλωσουμρε κιολας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakilove

Νεοφερμένος

Η marakilove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδιά έχω μεγάλο προβλημα !!!!!Πηγαινω α γυμνασίου και δεν προλαβαίνω!!!!!!!Εβγαλα 19 και 1/13 αλλα με διαβασμα μεχρι τισ 1 καθε βραδυ! πηγαινω και γερμανικα β1 επιπεδο και αγγλικα ! οταν διαβαζω είμαι συγκεντρωμενη αλλα μας βαζουν τόσα πολλα!σας παρακαλω πειτε μου συμβουλες για πιο αποδοτικο διαβασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,056 μηνύματα.
Παιδιά έχω μεγάλο προβλημα !!!!!Πηγαινω α γυμνασίου και δεν προλαβαίνω!!!!!!!Εβγαλα 19 και 1/13 αλλα με διαβασμα μεχρι τις 1 καθε βραδυ! πηγαινω και γερμανικα β1 επιπεδο και αγγλικα ! οταν διαβαζω είμαι συγκεντρωμενη αλλα μας βαζουν τόσα πολλα!σας παρακαλω πειτε μου συμβουλες για πιο αποδοτικο διαβασμα!
Ωχ!! Τώρα θα βγούν όλα τα "αϊνστανάκια" και θα σου πουν ότι αυτά διαβάζουν μόνον 10 λεπτά τη μέρα. Μην ακούς παραμύθια. Όποιος θέλει καλά αποτελέσματα, σε ότι τάξη και αν είναι, χρειάζεται διάβασμα. Βέβαια το δικό σου ως τη 1, είναι υπερβολικό. Μήπως παραείσαι υπερβολική και απαιτητική με τον εαυτό σου και μπορείς να κάνεις το ίδιο καλή δουλειά σε λιγότερο χρόνο?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakilove

Νεοφερμένος

Η marakilove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εχω προσπαθησει τα παντα!αλλα τιποτα !το πρωι ειμαι παντα κουρασμενη ! εχω βαρεθει θελω να τα παρατησω ολα!στο λυκειο τι θα κανω?

υ.γ πως μπορω να κανω καινουριο θεμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top