Εξεταστική

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Καλή επιτυχία και απο εμένα :) Εμείς στη φιλοσοφική ξεκινάμε στις 28/1 αλλά το τμήμα μου ξεκινάει 5/2 :P Έχω μέλλον μπροστά μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
εγω αύριο γράφω!!! ειναι 1000 σελ και δεν βγαίνει με τιποτα!!!μια ανάγνωση και πολυ του ειναι.....:P αλλα και παλι το άγχος :eek:!!!!!εχω φαει τα παντα + το τρεμουλο!!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Mα δεν αγχωνομαι, απλα βλεπω τους αλλους που ξεσκιζονται και απορω...
Εχεις δικιο! Εξαλλου ειναι ενα μαθημα που το διαβαζα ολη τη χρονια οποτε εφυγα για ταινια!

Καλά απαντάω λίγο καθυστερημένα...
απλά το ότι βλέπεις τον άλλον να δηλώνει αγανακτισμένος/κουρασμένος ότι έχει ΞΕΣΚΙΣΤΕΙ, δεν είναι απαραίτητα αλήθεια. Ο άλλος μπορεί να διαβάζει 3 ώρες σερί και να θεωρεί ότι έκανε κατόρθωμα. :P
Γενικά ΜΗΝ ακούς τι λένε οι άλλοι, μόνο κακό στον εαυτό σου κάνεις. ;)



Γιάννη, καλή επιτυχία ρε! :D



Α, και τα καλά νέα της ημέρας: Δεν συμβιβάζομαι με τίποτα λιγότερο από 8.5-9 στην Βιοχημεία. Τα έγραψα όλα! :D Και έχω και +1 μονάδα απο το εργαστήριο :yahoo: :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
το ότι βλέπεις τον άλλον να δηλώνει αγανακτισμένος/κουρασμένος ότι έχει ΞΕΣΚΙΣΤΕΙ, δεν είναι απαραίτητα αλήθεια. Ο άλλος μπορεί να διαβάζει 3 ώρες σερί και να θεωρεί ότι έκανε κατόρθωμα. :P
Γενικά ΜΗΝ ακούς τι λένε οι άλλοι, μόνο κακό στον εαυτό σου κάνεις. ;)
Kαλα αυτο ισχυει απειρα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
HELL, YEAH! :devil: Πέρασα το Δημόσιο Διεθνές (προφορική εξέταση)! :D

I'm SOOOOOOOOOOOOOOOOOO glad!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
HELL, YEAH! :devil: Πέρασα το Δημόσιο Διεθνές (προφορική εξέταση)! :D

I'm SOOOOOOOOOOOOOOOOOO glad!

Μπράβο. :D

Εγώ έχω τρομερό άγχος. Πόσες ερωτήσεις κάνει στον καθένα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπράβο ρε σεις!!! :D Είστε απίθανοι! :clapup:

Ουφ, να δω τι θα κάνω αύριο κι εγώ με τη φυσική... Ευτυχώς δεν είναι άπειρα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Kαλα αυτο ισχυει απειρα.:P

Μου πήρε ένα χρόνο να διαπιστώσω ότι οι "διαβαστεροί" συμφοιτητές μου έπαιρναν τους ίδιους βαθμούς με μένα.
ή εγώ είμαι παιδί-θαύμα και μπορώ να μάθω επαρκώς την ύλη με μια βδομάδα-5 μέρες ξέσκισμα, ή αυτοί όλο το εξάμηνο "διάβαζαν". :P

HELL, YEAH! :devil: Πέρασα το Δημόσιο Διεθνές (προφορική εξέταση)! :D

I'm SOOOOOOOOOOOOOOOOOO glad!

Μπράβο!! :D

Και τα καλά νέα συνεχίζονται!
8 στην πρόοδο Φυσιολογίας!! :D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Μπράβο. :D

Εγώ έχω τρομερό άγχος. Πόσες ερωτήσεις κάνει στον καθένα;

Mην έχεις! Ο Αντωνόπουλος είναι πολύ φιλικός και σπάει τον πάγο! :) Αν καταλάβει ότι έχεις διαβάσει και κόλλησες π.χ., θα σέ βοηθήσει κάπως να ξεκολλήσεις! :) Όλα καλά! Η "Μ.Α." (δε λέω όνομα, κοινή γνωστή μας, η οποία ήταν πριν από εμένα, έγραψε 9! ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ!). Σε εμένα έκανε 3 ερωτήσεις, και στην ομάδα μου το ίδιο σε κάθε έναν.

Spy, ευχαριστώ! Καλή επιτυχία για αύριο!:)

Βαγγ, ευχαριστώ! Συγχαρητήρια και σε εσένα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Mην έχεις! Ο Αντωνόπουλος είναι πολύ φιλικός και σπάει τον πάγο! :) Αν καταλάβει ότι έχεις διαβάσει και κόλλησες π.χ., θα σέ βοηθήσει κάπως να ξεκολλήσεις! :) Όλα καλά! Η "Μ.Α." (δε λέω όνομα, κοινή γνωστή μας, η οποία ήταν πριν από εμένα, έγραψε 9! ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ!).

Spy, ευχαριστώ! Καλή επιτυχία για αύριο!:)

Βαγγ, ευχαριστώ! Συγχαρητήρια και σε εσένα!:D

Κατάλαβα κατάλαβα. Πφ, όλοι το ίδιο λένε ότι δεν χρειάζεται το άγχος.

Τότε η Ζ. θα πάρει 10. Αχαχα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γουυυυυυυσφραμπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Όλοι καλά πήγατε.Μακάρι να έχω γράψει κι εγώ 1 5αράκι στη μικροβιολογία να την περάσω! :(

(ο ναουσαίος δεν συμβιβάζεται με 5, θέλει 6! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Όλοι καλά πήγατε.Μακάρι να έχω γράψει κι εγώ 1 5αράκι στη μικροβιολογία να την περάσω! :(

(ο ναουσαίος δεν συμβιβάζεται με 5, θέλει 6! :P)
Με λίγη τύχη μπορεί να δω και 7αρι...θα δείξει,μπορεί να δω και 5αρι στην τελική:hmm: ρε στην άσκηση που μου είπες..μου έδειξαν κάτι παλιά θέματα και αυτός που είχε απαντήσεις γραμμένες εγραφε την nested pcr:hmm: Είμαι ευχαριστημένος πάντως..
άντε αύριο θα βγει η πρόοδος, του είπε η λία σήμερα και της είπε αύριο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Θέλω να βγω μια φορά απ' το αμφιθέατρο και να πω "Πέρασα!"
Έτσι για να δω πώς είναι! :mad: :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Με λίγη τύχη μπορεί να δω και 7αρι...θα δείξει,μπορεί να δω και 5αρι στην τελική:hmm: ρε στην άσκηση που μου είπες..μου έδειξαν κάτι παλιά θέματα και αυτός που είχε απαντήσεις γραμμένες εγραφε την nested pcr:hmm: Είμαι ευχαριστημένος πάντως..
άντε αύριο θα βγει η πρόοδος, του είπε η λία σήμερα και της είπε αύριο..

Κάποιος ρώτησε τη Ζαχαρούλα ρε,δεν στο είπα έτσι.Αν είναι nested pcr η απάντηση με βολεύει κι εμένα γιατί κι εγώ αυτό έγραψα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Κάποιος ρώτησε τη Ζαχαρούλα ρε,δεν στο είπα έτσι.Αν είναι nested pcr η απάντηση με βολεύει κι εμένα γιατί κι εγώ αυτό έγραψα.
καλά και εγώ την ρώτησα και ήταν στα χαμμένα:P Εγώ αυτό είδα πάντως, τι να σου πω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Παμε για Διδακτικη της Φυσικης την Τεταρτη!Αμα το περασω,θα ειναι ενα λιγοτερο για Σεπτεμβρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Άντι να διαβάζω, κάθομαι και χαζεύω στο facebook. Τέλεια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πάει το πρώτο μάθημα. Υπολογίζω γύρω στο 9 ! :P
Μπράβο μου! :) Δεν το περίμενα !

(μα να πέσει οργάνωση κατά ΣΕΜ; και το πιο απίθανο είναι ότι το έγραψα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top