Εξεταστική

Ραφαέλα33847

Well-known member

Η Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Ισπανοαμερικάνικες Σπουδές και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,800 μηνύματα.
Καλή επιτυχία και απο εμένα :) Εμείς στη φιλοσοφική ξεκινάμε στις 28/1 αλλά το τμήμα μου ξεκινάει 5/2 :P Έχω μέλλον μπροστά μου :P

kit-kat

New member

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.
εγω αύριο γράφω!!! ειναι 1000 σελ και δεν βγαίνει με τιποτα!!!μια ανάγνωση και πολυ του ειναι.....:P αλλα και παλι το άγχος :eek:!!!!!εχω φαει τα παντα + το τρεμουλο!!!!:(

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Global Health and Disaster Medicine και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,471 μηνύματα.
Mα δεν αγχωνομαι, απλα βλεπω τους αλλους που ξεσκιζονται και απορω...
Εχεις δικιο! Εξαλλου ειναι ενα μαθημα που το διαβαζα ολη τη χρονια οποτε εφυγα για ταινια!
Καλά απαντάω λίγο καθυστερημένα...
απλά το ότι βλέπεις τον άλλον να δηλώνει αγανακτισμένος/κουρασμένος ότι έχει ΞΕΣΚΙΣΤΕΙ, δεν είναι απαραίτητα αλήθεια. Ο άλλος μπορεί να διαβάζει 3 ώρες σερί και να θεωρεί ότι έκανε κατόρθωμα. :P
Γενικά ΜΗΝ ακούς τι λένε οι άλλοι, μόνο κακό στον εαυτό σου κάνεις. ;)

Γιάννη, καλή επιτυχία ρε! :D

Α, και τα καλά νέα της ημέρας: Δεν συμβιβάζομαι με τίποτα λιγότερο από 8.5-9 στην Βιοχημεία. Τα έγραψα όλα! :D Και έχω και +1 μονάδα απο το εργαστήριο :yahoo: :yahoo:

nikosxdxd

New member

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,533 μηνύματα.
το ότι βλέπεις τον άλλον να δηλώνει αγανακτισμένος/κουρασμένος ότι έχει ΞΕΣΚΙΣΤΕΙ, δεν είναι απαραίτητα αλήθεια. Ο άλλος μπορεί να διαβάζει 3 ώρες σερί και να θεωρεί ότι έκανε κατόρθωμα. :P
Γενικά ΜΗΝ ακούς τι λένε οι άλλοι, μόνο κακό στον εαυτό σου κάνεις. ;)
Kαλα αυτο ισχυει απειρα.:P

Θεμιστοπόλος

New member

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,027 μηνύματα.
HELL, YEAH! :devil: Πέρασα το Δημόσιο Διεθνές (προφορική εξέταση)! :D

I'm SOOOOOOOOOOOOOOOOOO glad!

Νηρηίς

New member

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,053 μηνύματα.

spy-ak

Τιμώμενο Μέλος

Η spy-ak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4,376 μηνύματα.
Μπράβο ρε σεις!!! :D Είστε απίθανοι! :clapup:

Ουφ, να δω τι θα κάνω αύριο κι εγώ με τη φυσική... Ευτυχώς δεν είναι άπειρα. :)

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Global Health and Disaster Medicine και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,471 μηνύματα.
Kαλα αυτο ισχυει απειρα.:P
Μου πήρε ένα χρόνο να διαπιστώσω ότι οι "διαβαστεροί" συμφοιτητές μου έπαιρναν τους ίδιους βαθμούς με μένα.
ή εγώ είμαι παιδί-θαύμα και μπορώ να μάθω επαρκώς την ύλη με μια βδομάδα-5 μέρες ξέσκισμα, ή αυτοί όλο το εξάμηνο "διάβαζαν". :P

HELL, YEAH! :devil: Πέρασα το Δημόσιο Διεθνές (προφορική εξέταση)! :D

I'm SOOOOOOOOOOOOOOOOOO glad!
Μπράβο!! :D

Και τα καλά νέα συνεχίζονται!
8 στην πρόοδο Φυσιολογίας!! :D :D :D :D

Θεμιστοπόλος

New member

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,027 μηνύματα.
Μπράβο. :D

Εγώ έχω τρομερό άγχος. Πόσες ερωτήσεις κάνει στον καθένα;
Mην έχεις! Ο Αντωνόπουλος είναι πολύ φιλικός και σπάει τον πάγο! :) Αν καταλάβει ότι έχεις διαβάσει και κόλλησες π.χ., θα σέ βοηθήσει κάπως να ξεκολλήσεις! :) Όλα καλά! Η "Μ.Α." (δε λέω όνομα, κοινή γνωστή μας, η οποία ήταν πριν από εμένα, έγραψε 9! ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ!). Σε εμένα έκανε 3 ερωτήσεις, και στην ομάδα μου το ίδιο σε κάθε έναν.

Spy, ευχαριστώ! Καλή επιτυχία για αύριο!:)

Βαγγ, ευχαριστώ! Συγχαρητήρια και σε εσένα!:D

Νηρηίς

New member

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,053 μηνύματα.
Mην έχεις! Ο Αντωνόπουλος είναι πολύ φιλικός και σπάει τον πάγο! :) Αν καταλάβει ότι έχεις διαβάσει και κόλλησες π.χ., θα σέ βοηθήσει κάπως να ξεκολλήσεις! :) Όλα καλά! Η "Μ.Α." (δε λέω όνομα, κοινή γνωστή μας, η οποία ήταν πριν από εμένα, έγραψε 9! ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ!).

Spy, ευχαριστώ! Καλή επιτυχία για αύριο!:)

Βαγγ, ευχαριστώ! Συγχαρητήρια και σε εσένα!:D
Κατάλαβα κατάλαβα. Πφ, όλοι το ίδιο λένε ότι δεν χρειάζεται το άγχος.

Τότε η Ζ. θα πάρει 10. Αχαχα. :P

Superhuman

Well-known member

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 549 μηνύματα.
Όλοι καλά πήγατε.Μακάρι να έχω γράψει κι εγώ 1 5αράκι στη μικροβιολογία να την περάσω! :(

(ο ναουσαίος δεν συμβιβάζεται με 5, θέλει 6! :P)

Johnnaousa

New member

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.
Όλοι καλά πήγατε.Μακάρι να έχω γράψει κι εγώ 1 5αράκι στη μικροβιολογία να την περάσω! :(

(ο ναουσαίος δεν συμβιβάζεται με 5, θέλει 6! :P)
Με λίγη τύχη μπορεί να δω και 7αρι...θα δείξει,μπορεί να δω και 5αρι στην τελική:hmm: ρε στην άσκηση που μου είπες..μου έδειξαν κάτι παλιά θέματα και αυτός που είχε απαντήσεις γραμμένες εγραφε την nested pcr:hmm: Είμαι ευχαριστημένος πάντως..
άντε αύριο θα βγει η πρόοδος, του είπε η λία σήμερα και της είπε αύριο..

natasoula...

Well-known member

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 1,493 μηνύματα.
Θέλω να βγω μια φορά απ' το αμφιθέατρο και να πω "Πέρασα!"
Έτσι για να δω πώς είναι! :mad: :(

Superhuman

Well-known member

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 549 μηνύματα.
Με λίγη τύχη μπορεί να δω και 7αρι...θα δείξει,μπορεί να δω και 5αρι στην τελική:hmm: ρε στην άσκηση που μου είπες..μου έδειξαν κάτι παλιά θέματα και αυτός που είχε απαντήσεις γραμμένες εγραφε την nested pcr:hmm: Είμαι ευχαριστημένος πάντως..
άντε αύριο θα βγει η πρόοδος, του είπε η λία σήμερα και της είπε αύριο..
Κάποιος ρώτησε τη Ζαχαρούλα ρε,δεν στο είπα έτσι.Αν είναι nested pcr η απάντηση με βολεύει κι εμένα γιατί κι εγώ αυτό έγραψα.

Johnnaousa

New member

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.
Κάποιος ρώτησε τη Ζαχαρούλα ρε,δεν στο είπα έτσι.Αν είναι nested pcr η απάντηση με βολεύει κι εμένα γιατί κι εγώ αυτό έγραψα.
καλά και εγώ την ρώτησα και ήταν στα χαμμένα:P Εγώ αυτό είδα πάντως, τι να σου πω!

νικος ρεθυμνο

Well-known member

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,888 μηνύματα.
Παμε για Διδακτικη της Φυσικης την Τεταρτη!Αμα το περασω,θα ειναι ενα λιγοτερο για Σεπτεμβρη!

Black_Butterfly

New member

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
Άντι να διαβάζω, κάθομαι και χαζεύω στο facebook. Τέλεια. :P

Chris1993

New member

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών , Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,677 μηνύματα.
Πάει το πρώτο μάθημα. Υπολογίζω γύρω στο 9 ! :P
Μπράβο μου! :) Δεν το περίμενα !

(μα να πέσει οργάνωση κατά ΣΕΜ; και το πιο απίθανο είναι ότι το έγραψα!)

Χρήστες Βρείτε παρόμοια