Εξεταστική

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ναι ρε Γιάννη. Ένα μάθημα που έχω γράψει 2 φορές 0. :redface: Πόσες πιθανότητες μου δίνεις να το περάσω; :D
Εσύ τι δίνεις;
ααα Ηλεκτρομαγνητισμό;) Θα το περάσεις ρε θηρίο:D
Μικροβιολογία-Ιολογία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
ααα Ηλεκτρομαγνητισμό;) Θα το περάσεις ρε θηρίο:D
Μικροβιολογία-Ιολογία

Όχι. Εκεί έχω γράψει ένα 2 κι ένα 3. Είχα μία πρόοδο βρε παιδί μου. :P Απειροστικό δίνω. :D
Εύκολο ακούγεται. :P Πως το πας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Κι εγώ............δεν μπορω επισης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
έχω να βγάλω τα ολοκληρωματα σήμερα...Τρέχω και δεν φτάνω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Κι εγώ............δεν μπορω επισης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
έχω να βγάλω τα ολοκληρωματα σήμερα...Τρέχω και δεν φτάνω!!!

Στην Kαντή ή στον Χωρίκη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ

(Δεν είναι δικό μου κείμενο. Κάποιος μου το έστειλε στο e-mail)

Προφανώς δε μιλάω για σένα υπόδειγμα φοιτητή, που πρόκειται να παρακολουθείς ακόμα και αγγλικά 1, πρωινή (8-10 πμ) Παρασκευή πρωί… Εσύ ξέρεις, έχεις διαβάσει, χωρίς άγχος, με όλα σου τα στοιχεία (πάσο, ταυτότητα)μαζί, κατεβαίνεις, δίνεις, πέρασες. Αν δεν περάσεις, δε χάθηκε και ο κόσμος, το Σεπτέμβρη. Διάβασε όμως τις συμβουλές συμπεριφοράς που δίνω (ειδικά εκεί με την τσίχλα):
Για εσένα ρεμπεσκέ, που πας καρφί για 2ν πατημένα, προβληματίσου:
α) Ποτέ, μα ποτέ μην πεις: «Δεν έχω διαβάσει, τι να κατέβω να κάνω». Ποτέ! Θεωρείς πως είναι τυχαίο το ρητό «Η εξεταστική είναι σαν τους Ολυμπιακούς Αγώνες. Η συμμετοχή και μόνο είναι τιμητική..».; Ο λόγος είναι, πως μπορεί να πέσεις σε καθηγητή που δοκιμάζει τη κρίση σου, σε επιτηρητή που δοκιμάζει την ευελιξία σου και συμφοιτητή/τρια που θέλει να σε δοκιμάσει γενικώς… Τα πτυχία, αποκτώνται μέσα σε αμφιθέατρα που δίνονται εξετάσεις. Ξέρω τι σημαίνει «βαριέμαι», ξέρω τι σημαίνει έβλεπα τηλεμάρκετινγκ, είχα βγει και έπινα, τα ξέρω όλα αυτά. Είσαι 18, ο οργανισμός σου, σφύζει από υγεία, πάρε το σερί και κατέβα…
β) Ποτέ μη δίνεις λευκή κόλα στο 10λεπτο. Πρώτον, κανείς δεν θα πει «κοίτα την αλήτισσα ψυχή, που δίνει λευκή κόλα και φεύγει». Καμία σχέση ψηλέ. Δεν έχεις να κάνεις τίποτα καλύτερο στο εγγυώμαι εγώ. Αρχικά, μέχρι να φύγει ο πρώτος, μπορούν να μπουν στο αμφιθέατρο συνάδελφοι που άργησαν να ξυπνήσουν. Να μάθεις να φέρεσαι και να σέβεσαι. Περίμενε 20 λεπτά. Δες τα θέματα ξανά και ξανά. Κοίταξε γύρω σου. Νιώσε την αύρα. Σκέψου άλλα πράγματα. Να ξέρεις πως μέχρι και το τελευταίο λεπτό, μπορεί να συμβεί θαύμα (να φύγει από τον πίσω ένας πάκος χαρτιά, να πέσουν μπροστά στα πόδια σου και να είναι οι λύσεις). Μη μασάς λοιπόν, έφτασες μέχρι εδώ, κάτσε δύο ωρίτσες.
γ) Μαθήματα που πρέπει να ξέρεις. Τα μαθήματα, που είναι βασικά για το είδος της σχολής σου (πχ λογιστική σε οικονομικά πανεπιστήμια), ούτε που να διανοηθείς να τα περάσεις με σκονάκι. Καταλαβαίνω πως θες να περνάς μαθήματα, αλλά τα κενά, θα σε τσακίσουν αργότερα. Ακόμα χειρότερα; Όταν θα πας στο χώρο εργασίας σου, θα αντιληφθούν ότι δεν ξέρεις τίποτα και χαλάς και την πιάτσα.
δ) Συλλογικό διάβασμα. Είναι σίγουρο, πως έχεις ακούσει κάποιοι να λένε «πάω αναγνωστήριο». Η αλήθεια είναι, πως αν και είμαι υπέρμαχος του ομαδικού διαβάσματος στα πρώτα έτη, καθώς δημιουργείς πολύ δυνατές φιλίες και γνωρίζεις πάντα ευάλωτα άτομα του αντίθετου φίλου, πρέπει να σου τονίσω πως δεν είναι ακριβώς έτσι. Υπάρχουν αναγνωστήρια, όπου πραγματικά επικρατεί ηρεμία, τάξη, ασφάλεια, αλλά υπάρχουν και ορισμένα εντελώς place to be. Ιατρικής, ΑΣΟΕΕ, αρχιτεκτονικής είναι σίγουρα πολύ ήρεμα, αυτό στην Ιπποκράτους αντίθετα, απορώ πως δεν έχουν βάλει είσοδο…
ε) Προσπάθησε να μην κάνεις θορύβους την ώρα που δίνεις. Μην μασουλάς τυρόπιτα με σφολιάτα, μην χτυπάς τον «Ατέλειωτη ευχαρίστηση φραπέ» , μάθε να ψιθυρίζεις και όχι να μουρμουρίζεις, ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΤΣΙΧΛΑ ΣΑΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΣΤ ΚΟΠΩΣΕΩΣ ΣΤΑ ΣΑΓΟΝΙΑ ΣΟΥ. Όπως προείπα, μάθε να σέβεσαι! Κυρίως, μην ανάβεις τσιγάρο ενώ γράφεις (ευτυχώς στην ΑΣΟΕΕ δεν έχουμε κάτι αντίστοιχο). Υπάρχουν παιδιά που τα ενοχλεί ο καπνός σου και μάντεψε, κανείς δεν θα πει «wow, τώρα που ξέρω ότι καπνίζει ανέβηκε στα μάτια μου». Για εσένα; «Πρόβλημά σου»…
στ) Να περνάς ένα ποσοστό πάνω από 50% σε κάθε εξεταστική. Αν έχεις 8 μαθήματα το εξάμηνο, θα βάζεις ως ελάχιστο στόχο τα 5 μαθήματα/εξεταστική. Μην βάζεις στόχο και τα 8 (χωρίς να τα έχεις παρακολουθήσει), γιατί το όποιος θέλει τα πολλά, χάνει και τα λίγα, είναι true story και χιλιοειπωμένο.
ζ) Να φορτσάρεις για τα δύσκολα μαθήματα. Καλύτερα να περάσεις ένα πολύ δύσκολο, παρά δύο εύκολα. Τσέκαρε το πρόγραμμά σου και αφιέρωσε στα δύσκολα τον περισσότερο χρόνο σου…
η) Μη αντιγράφεις ακριβώς ότι λέει το βιβλίο. Δεν είναι ζώο ο καθηγητής καταλαβαίνει.
θ) Να γράφεις πάντα λιγότερα από αυτόν που αντιγράφεις. Είναι ηθικό να ζητάς από κάποιον να σε βοηθήσει να περάσεις, είναι εντελώς ανήθικο, να αντιγράφεις για να πάρεις βαθμό. Εκεί όμως, που πραγματικά θα υπερβείς τα εσκαμμένα είναι σε περίπτωση που πάρεις μεγαλύτερο βαθμό από αυτόν που αντιγράφεις. Εκεί τράβα ψόφα…
Τέλος, μην αγχώνεσαι αν θα τελειώσεις τη σχολή σου. Μόνο όσοι τα παράτησαν δεν πήραν πτυχίο. Θα κουραστείς, αλλά θα το πάρεις. Ταυτόχρονα, όμως, από το δεύτερο έτος και μετά, άρχισε να ψάχνεσαι με το τί σε ενδιαφέρει να κάνεις στη ζωή σου. Μέχρι τότε, καλή φοιτητική ζωή ρε τυχερέ…

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Στην Kαντή ή στον Χωρίκη;

Χωρίκη...γιατί;

Δία εξηγείς λίγο το δ; Γιατί νομίζω πως εκεί έχω κάνει κάποιο λάθος...όχι μόνο εκεί αλλά κυρίως εκεί...
παρεπιπτόντως thanks για τις συμβουλές!!!!!
θα προσπαθήσω να ηρεμήσω, πρέπει, όσο μπορώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Χωρίκη...γιατί;

Έδινα πέρυσι Χωρίκη. :( Να ξέρεις ότι αν σε ένα θέμα έχεις κάνει χοντρή πατάτα δεν τον νοιάζει τι έχεις κάνει στα άλλα, σου βάζει 0. (μιλάει η παθούσα) Επίσης μην διανοηθείς να βγάλεις σκονάκι/να αντιγράψεις από άλλον. Οι επιτηρητές που βάζει είναι τσιράκια του. Δεν κουνιέται ούτε ρουθούνι. Άσε που περνάει και βλέπει από όλους τι γράφουν. Και αν έκανες βλακεία βγαίνουν κάτι άσχημα επιφωνήματα. :P
Θα διαπιστώσεις ότι θα περάσουν λίγα άτομα το ΔΟΛ, αν και είναι εύκολο μαθηματάκι.
Κατα τ'άλλα καλή επιτυχία! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Έδινα πέρυσι Χωρίκη. :( Να ξέρεις ότι αν σε ένα θέμα έχεις κάνει χοντρή πατάτα δεν τον νοιάζει τι έχεις κάνει στα άλλα, σου βάζει 0. (μιλάει η παθούσα) Επίσης μην διανοηθείς να βγάλεις σκονάκι/να αντιγράψεις από άλλον. Οι επιτηρητές που βάζει είναι τσιράκια του. Δεν κουνιέται ούτε ρουθούνι. Άσε που περνάει και βλέπει από όλους τι γράφουν. Και αν έκανες βλακεία βγαίνουν κάτι άσχημα επιφωνήματα. :P
Θα διαπιστώσεις ότι θα περάσουν λίγα άτομα το ΔΟΛ, αν και είναι εύκολο μαθηματάκι.
Κατα τ'άλλα καλή επιτυχία! :D
Πλάκα κάνεις;;;;;; Κατά τα άλλα μας είπε ότι άμα δει προσπάθεια βάζει βαθμούς!!!! Κατααγχώθηκα τώρα και δεν έχω βγάλει ακόμα ολοκληρώματα!!!! Ειδικά αυτό που περνάει από δίπλα σου και βλέπει τι γράφεις πες μου ότι δεν είναι αλήθεια;;;; Αυτό μας το κανε και την ώρα του μαθήματος-καθόμουν πάντα στη μέση φυσικά-θα το κάνει και τώρα που αναγκαστικά θα καθόμαστε από άκρη σε άκρη; Να πέσω στη λίμνη όσο προλαβαίνω;;;;; Αλήθεια τώρα κοιτάει τι λύνει ο καθένας; Δεν μπορώ έτσι αγχώνομαι...υποτίθεται ότι οι επιτηρητές επιτηρούν αθόρυβα...:redface::(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Πλάκα κάνεις;;;;;; Κατά τα άλλα μας είπε ότι άμα δει προσπάθεια βάζει βαθμούς!!!! Κατααγχώθηκα τώρα και δεν έχω βγάλει ακόμα ολοκληρώματα!!!! Ειδικά αυτό που περνάει από δίπλα σου και βλέπει τι γράφεις πες μου ότι δεν είναι αλήθεια;;;; Αυτό μας το κανε και την ώρα του μαθήματος-καθόμουν πάντα στη μέση φυσικά-θα το κάνει και τώρα που αναγκαστικά θα καθόμαστε από άκρη σε άκρη; Να πέσω στη λίμνη όσο προλαβαίνω;;;;; Αλήθεια τώρα κοιτάει τι λύνει ο καθένας; Δεν μπορώ έτσι αγχώνομαι...υποτίθεται ότι οι επιτηρητές επιτηρούν αθόρυβα...:redface::(:(:(:(

Και σε εσάς λέει τα ίδια; Θα σου πω κάτι απλό. Ο Χωρίκης πέρυσι ήταν ο αγαπημένος μου καθηγητής, αλλά στην εξεταστική τον μίσησα. Μην αγχώνεσαι, απλά να θυμάσαι ότι αν δεν είσαι σίγουρη για κάτι ΜΗΝ ΤΟ ΓΡΑΨΕΙΣ. Θυμάμαι πέρυσι είχα σίγουρα το 1ο θέμα σωστό και τις σειρές και κάτι ψιλά και έπρεπε να μου βάλει κοντά στο 3, και μου έβαλε 0 γιατί είχα κάνει μία βλακεία σε ένα άλλο θέμα.
Α να ξες ότι οι επιτηρητές του δεν είναι από το φυσικό, αλλά από το μαθηματικό. Γι'αυτό είναι τόόόόσο αυστηροί. Του φυσικού είναι όλοι τους πολύ καλά παιδιά και σίγουρα δεν καρφώνουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
όχι ρε γαμώτο. Αύριο δίνεις στην Καντή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Δία εξηγείς λίγο το δ; Γιατί νομίζω πως εκεί έχω κάνει κάποιο λάθος...όχι μόνο εκεί αλλά κυρίως εκεί...
παρεπιπτόντως thanks για τις συμβουλές!!!!!
θα προσπαθήσω να ηρεμήσω, πρέπει, όσο μπορώ...
Όπως έγραψα δεν είναι δικό μου κείμενο, όμως νομίζω ότι μπορώ να το εξηγήσω. Είναι προσωπικό θέμα του καθενός το αν προτιμά να διαβάζει "home alone" ή στο αναγνωστήριο. (Προσωπικά ανήκω στην 1η κατηγορία). Υπάρχουν επιχειρήματα και για τις 2 περιπτώσεις. Εδώ ο ποιητής θέλει να μας πει ότι το αναγνωστήριο είναι (και) χώρος γνωριμιών και παρέας. Από όσο έχω καταλάβει, οι (πολύ) παλαιότεροι το χρησιμοποιούσαν χωρίς το "εντός παρενθέσεως και". Ο πατέρας μου λέει ότι στην εποχή του (λίγο μετά το 1821) στα αναγνωστήρια πήγαιναν βασικά για καμάκι και αναφωνεί "Πού κατάντησε η σημερινή νεολαία, να πηγαίνει στο αναγνωστήριο για διάβασμα !". Επίσης ο συγγραφέας του κειμένου χωρίζει τα αναγνωστήρια της Αθήνας σε αυτά που μπορεί κάποιος να διαβάσει με την ησυχία του και σε αυτά που γίνεται ψιλοχαμός, όπως αυτό στην Ιπποκράτους. Ελπίζω να σε κάλυψα. Τι λάθος πιστεύεις ότι έχεις κάνει?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
όχι ρε γαμώτο. Αύριο δίνεις στην Καντή;

Βέβαια, όλοι αύριο. Εκτός αν πούνε κανένα αστείο ότι οι περσινοί άρτιοι θα δώσουν πάλι με τον Χωρίκη, οπότε θα τριτώσει το κακό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Όχι. Εκεί έχω γράψει ένα 2 κι ένα 3. Είχα μία πρόοδο βρε παιδί μου. :P Απειροστικό δίνω. :D
Εύκολο ακούγεται. :P Πως το πας;
θα το ξαναδώσεις και το άλλο? καλή επιτυχία:D
Την ύλη την έχω βγάλει, αλλά είναι πάρα πολλές σελίδες και με πολλά πράγματα..και επίσης δεν θέλω με τίποτα 5αρι,οπότε θα δείξει το πρωί :P Eπίσης, και η εξέταση του εργαστηρίου είναι 3ωρη αύριο μετά το μάθημα:/: Γενικά πολλάααα απλώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Βέβαια, όλοι αύριο. Εκτός αν πούνε κανένα αστείο ότι οι περσινοί άρτιοι θα δώσουν πάλι με τον Χωρίκη, οπότε θα τριτώσει το κακό.

όλοι οι άρτιοι κοπήκατε πέρυσι; ωχ Παναγιά μου τι μας περιμένει τους φετινούς περιττούς.....η Καντή πάντως έχω ακούσει ότι είναι πολύ καλή, τουλαχιστον αμα δεν περάσω στον Χωρίκη να περάσω του χρόνου στην Καντή....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
θα το ξαναδώσεις και το άλλο? καλή επιτυχία:D
Την ύλη την έχω βγάλει, αλλά είναι πάρα πολλές σελίδες και με πολλά πράγματα..και επίσης δεν θέλω με τίποτα 5αρι,οπότε θα δείξει το πρωί :P Eπίσης, και η εξέταση του εργαστηρίου είναι 3ωρη αύριο μετά το μάθημα:/: Γενικά πολλάααα απλώς...

Εκείνο είναι εαρινού 6μήνου.;)
Ρήτρα μυρίζομαι... :P Καλή υπομονή πάντως. Δεν είναι και πολύ ευχάριστο να δίνεις εργαστήριο. :/:

όλοι οι άρτιοι κοπήκατε πέρυσι; ωχ Παναγιά μου τι μας περιμένει τους φετινούς περιττούς.....η Καντή πάντως έχω ακούσει ότι είναι πολύ καλή, τουλαχιστον αμα δεν περάσω στον Χωρίκη να περάσω του χρόνου στην Καντή....
Όχι όλοι. Αλλά μαζί και με του Σεπτέμβρη, της χρονιάς μου οι άρτιοι που το πέρασαν, δεν νομίζω να ήταν πάνω από 15 άτομα (και εννοείται όχι με τρελούς βαθμούς -5αράκια-). Η Καντή είναι καλή και βάζει τα ίδια θέματα με τον Χωρίκη (αλλά όχι 12 θέματα, γύρω στα 5-6). Μακάρι, να δώσω στην Καντή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
ωχχχχχχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δίνω αύριο Βιοχημεία ΙΙ.
Θα την περάσω :pfff:




Ελπίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Μην αγχώνεσαι. :)
Θα περάσεις σίγουρα Μηχανική, Γραμμική και Υπολογιστές. ;)
μηχανική είμαι κομμένη από τώρα...δεν είχα καλό καθηγητή, ένα μάθημα-δύο κεφάλαια έβγαζε και γραμμική δεν ξέρω....μας άλλαξαν καθηγητή στη μέση της χρονιάς και από έναν καλό που είχαμε μας έβαλαν έναν λίγο χειρότερο μην πω πολύ:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
μηχανική είμαι κομμένη από τώρα...δεν είχα καλό καθηγητή, ένα μάθημα-δύο κεφάλαια έβγαζε και γραμμική δεν ξέρω....μας άλλαξαν καθηγητή στη μέση της χρονιάς και από έναν καλό που είχαμε μας έβαλαν έναν λίγο χειρότερο μην πω πολύ:(

Mηχανική Παπανικολάου; :/: Είχα Ευαγγελάκη και το πέρασα με 7.
Γραμμική δεν κάνει ο Τριανταφυλλόπουλος; Κρίμα. Έχει και στάνταρ θέματα αυτός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top