Εξεταστική

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εκείνο είναι εαρινού 6μήνου.;)
Ρήτρα μυρίζομαι... :P Καλή υπομονή πάντως. Δεν είναι και πολύ ευχάριστο να δίνεις εργαστήριο. :/:
δεν ξέρω αν δέχονται ρήτρα:/: Ε ναι δεν είναι, ειδικά αφού είναι και αυτή κανονική 3ωρη εξέταση:P
θα δείξει η νεκροψία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Δε θέλω να δώσω προφορικά αύριοooo!:cry_x:
Σε καταλαβαινω. Ενα μαθημα ετυχε να δωσω προφορικα και ηταν η χειροτερη μου εμπειρια. Βεβαια, στην περιπτωση μας, ο καθηγητης ηταν Κερβερος. Ευτυχως πηγαν ολα καλα και αποκομισα ενα 9.

δεν ξέρω αν δέχονται ρήτρα:/: Ε ναι δεν είναι, ειδικά αφού είναι και αυτή κανονική 3ωρη εξέταση:P
θα δείξει η νεκροψία:P
Ρε Γιαννακη, ασε τις μαλακιες παιδι μου. Αφου ειναι παλουκι το μαθημα, δωσε και οσο παρεις. Η προσωπικη μου αποψη ειναι οτι δεν αξιζει να βαζεις ρητρες σε τετοιου ειδους μαθηματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σε καταλαβαινω. Ενα μαθημα ετυχε να δωσω προφορικα και ηταν η χειροτερη μου εμπειρια. Βεβαια, στην περιπτωση μας, ο καθηγητης ηταν Κερβερος. Ευτυχως πηγαν ολα καλα και αποκομισα ενα 9.


Ρε Γιαννακη, ασε τις μαλακιες παιδι μου. Αφου ειναι παλουκι το μαθημα, δωσε και οσο παρεις. Η προσωπικη μου αποψη ειναι οτι δεν αξιζει να βαζεις ρητρες σε τετοιου ειδους μαθηματα.
Και βαθμό που ακριβώς θα γράψω?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Και βαθμό που ακριβώς θα γράψω?:P

Δυο χρονια τωρα τι κανεις:P?? Ρε συ, ρητρα βαζουμε στα μαθηματα που θεωρουνται ευκολακια και ειναι αμαρτια απ' το Θεο για τον χ,ψ λογο να γραψουμε κατω απο 8. Σ' αυτο γιατι να βαλεις ρητρα;; Νομιζεις πως θα μπουν ποτε στον κοπο να κοιταξουν την αναλυτικη σου;; Για το βαθμο πτυχιου συνολικα ενδιαφερονται οι περισσοτεροι.

Τι εχετε κανει στον superhuman και μεταλλαχτηκε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tomi_77

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
πω πω βαριεμαι χθες κοιμηθηκα 2 παρα και σημερα ξυπνησα απο τις 8 για να ξεκινησω εργασια την οποια θα πρεπει να εχω τελειωσει το πολυ μεχρι την τεταρτη...!! Και βαριεμαιιιιιιιιιι!!!!!!!!!

Στο θεμα με την ρητρα θα συμφωνησω και εγω, αμα ειναι πανδυσκολος ο καθηγητης οσο και να σε βαλει ευχαριστω να πεις, εμας ο δικος μας κοβει ολοκληρο το αμφιθεατρο (περιπου 200 ατομα) και περναει με το ζορι 10...Τι να λεμε τωρα εγω 5 ειχα παρει και πετουσα στα συννεφα. Δεν αξιζει να βαζεις ρητρα η να χαραμιζεις αναβαθμολογησεις σε μαθηματα που ειναι παλουκια..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Φίλε δεν με παίρνει να τον παίξω φέτος.Άμα τον έπαιζα δεν έπαιρνα πτυχίο.

Γι'αυτό,μη φανταστείς! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Θελω την βοηθεια σας σε κατι!
Ακουω ολους που ξεσκιζονται τις τελευταιες μερες πριν δωσουν το μαθημα, ειδικα την τελευταια!
Εγω δινω αυριο μεσημερακι μαθηματικα με τεραστια υλη την οποια την εχω βγαλει απο προχτες, εκανα την επαναληψη μου σημερα, ελυσα ασκησεις και γενικα αισθανομαι "ετοιμη"
Δινω αυριο στις 3 και το πρωι θα κανω αλλη μια επαναληψη.
Τωρα πρεπει να συνεχισω το διαβασμα για να εχω καλυτερο αποτελεσμα ή ειναι καλυτερα να κανω κατι αλλο οπως πχ να δω μια ταινια????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Φίλε δεν με παίρνει να τον παίξω φέτος.Άμα τον έπαιζα δεν έπαιρνα πτυχίο.

Γι'αυτό,μη φανταστείς! :P
Τον stryer εννοείς φαντάζομαι:P άντε τελειώνω το 8ο:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Θελω την βοηθεια σας σε κατι!
Ακουω ολους που ξεσκιζονται τις τελευταιες μερες πριν δωσουν το μαθημα, ειδικα την τελευταια!
Εγω δινω αυριο μεσημερακι μαθηματικα με τεραστια υλη την οποια την εχω βγαλει απο προχτες, εκανα την επαναληψη μου σημερα, ελυσα ασκησεις και γενικα αισθανομαι "ετοιμη"
Δινω αυριο στις 3 και το πρωι θα κανω αλλη μια επαναληψη.
Τωρα πρεπει να συνεχισω το διαβασμα για να εχω καλυτερο αποτελεσμα ή ειναι καλυτερα να κανω κατι αλλο οπως πχ να δω μια ταινια????

Να πας να δεις ταινία.
Το άγχος δεν βοηθάει πουθενά και το διάβασμα τελευταίας στιγμής δεν είναι πάντα αποτελεσματικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Να πας να δεις ταινία.
Το άγχος δεν βοηθάει πουθενά και το διάβασμα τελευταίας στιγμής δεν είναι πάντα αποτελεσματικό.
Mα δεν αγχωνομαι, απλα βλεπω τους αλλους που ξεσκιζονται και απορω...
Εχεις δικιο! Εξαλλου ειναι ενα μαθημα που το διαβαζα ολη τη χρονια οποτε εφυγα για ταινια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγώ αύριο γράφω Οργάνωση & Διοίκηση Επιχειρήσεων (ΟΔΕ Ι - Management) και δεν έχω διαβάσει πολύ καλά. (Θέλω και 9-10 τρομάρα μου!)
Εντωμεταξύ, αύριο έχει απεργίες και θα φάω τρελή ταλαιπωρία με το 1 και μοναδικό λεωφορείο που με εξυπηρετεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Εγώ αύριο γράφω Οργάνωση & Διοίκηση Επιχειρήσεων (ΟΔΕ Ι - Management) και δεν έχω διαβάσει πολύ καλά. (Θέλω και 9-10 τρομάρα μου!)
Εντωμεταξύ, αύριο έχει απεργίες και θα φάω τρελή ταλαιπωρία με το 1 και μοναδικό λεωφορείο που με εξυπηρετεί!

I just....feel you.
ενα κυμα συμπαθειας με κατακλυσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.

***

:book:

***​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Θελω την βοηθεια σας σε κατι!
Ακουω ολους που ξεσκιζονται τις τελευταιες μερες πριν δωσουν το μαθημα, ειδικα την τελευταια!
Εγω δινω αυριο μεσημερακι μαθηματικα με τεραστια υλη την οποια την εχω βγαλει απο προχτες, εκανα την επαναληψη μου σημερα, ελυσα ασκησεις και γενικα αισθανομαι "ετοιμη"
Δινω αυριο στις 3 και το πρωι θα κανω αλλη μια επαναληψη.
Τωρα πρεπει να συνεχισω το διαβασμα για να εχω καλυτερο αποτελεσμα ή ειναι καλυτερα να κανω κατι αλλο οπως πχ να δω μια ταινια????
Κοιταξε να δεις, ολοι οσοι ξεσκιζομαστε να βγαλουμε την υλη και διαβαζουμε μεχρι και αργα το βραδυ την ημερα πριν την εξεταση, ειναι επειδη ΠΟΤΕ δεν εχουμε καταφερει να βγαλουμε την υλη 2 μερες πριν, ποσο μαλλον να κανουμε και επαναληψη.

Οποτε κανε ο,τι θελεις, χαλαρωσε και πηγαινε να σκισεις αυριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
...


:whatever:


...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Μολις δωσω το μαθημα της Παρασκευης, θα στησω 3ημερο παρτυ. Να περασω αυτη τη μαλακια και δε με νοιαζει για τα υπολοιπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Κλαίω :look:

Πάω για το πρώτο σήμερα. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Νομίζω τα πήγα καλά, κλασσικά έχασα μισή μονάδα γιατί δεν με εμπιστεύομαι όταν γράφω αλλά δεν πειράζει..περιμένω θετικά αποτελέσματα! Πάμε σε 1,5 ώρα να δώσουμε εργαστήριο..ώρα για διάβασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νομίζω τα πήγα καλά, κλασσικά έχασα μισή μονάδα γιατί δεν με εμπιστεύομαι όταν γράφω αλλά δεν πειράζει..περιμένω θετικά αποτελέσματα! Πάμε σε 1,5 ώρα να δώσουμε εργαστήριο..ώρα για διάβασμα!

καλή επιτυχία να έχεις! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Νομίζω τα πήγα καλά, κλασσικά έχασα μισή μονάδα γιατί δεν με εμπιστεύομαι όταν γράφω αλλά δεν πειράζει..περιμένω θετικά αποτελέσματα! Πάμε σε 1,5 ώρα να δώσουμε εργαστήριο..ώρα για διάβασμα!

καλη επιτυχια και απο μενα:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top