Εξεταστική

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Θα πω κάτι που θ' ακουστεί λίγο κάπως...

ΚΑΡΚΙΝΕ ΠΑΡΕ ΤΟ ΜΠΟΥΛΟ................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

8 με διάβασμα μισής μέρας γιατί δεν είχα δει την ανακοίνωση για τις εξετάσεις!!!:P

Δεν εκτίμησαν βέβαια που τους έγραψα όλους τους ιστολογικούς τύπους του καρκίνου του πνεύμονα και να μου συγχωρήσουν που έκανα τον καρκίνο του τραχήλου της μήτρας μόνο αδενοκαρκίνωμα :confused:

Κομπλεξικοί :giveup:


Πάμε γερά για ανατομία τώρα...
ΠΑΝΙΚΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Και έλεγα με ποιον θα κανα διακοπές φέτος το καλοκαίρι....:whistle:...Απειροστικέ έχεις επίσημη πρόταση!!! Και ραντεβού το Σεπτέμβρη στο ΔΟΛ...
Οπως καταλαβαίνετε πανικός σήμερα....
Το τι κόσμος και κοσμάκης ήταν όμως σε όλο το φυσικό δεν τον είχα ξαναδεί ποτέ...από πρωτοετείς μέχρι ν-ετείς....Αφού δεν χωρούσαμε στις αίθουσες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Και έλεγα με ποιον θα κανα διακοπές φέτος το καλοκαίρι....:whistle:...Απειροστικέ έχεις επίσημη πρόταση!!! Και ραντεβού το Σεπτέμβρη στο ΔΟΛ...
Οπως καταλαβαίνετε πανικός σήμερα....
Το τι κόσμος και κοσμάκης ήταν όμως σε όλο το φυσικό δεν τον είχα ξαναδεί ποτέ...από πρωτοετείς μέχρι ν-ετείς....Αφού δεν χωρούσαμε στις αίθουσες!!

Χαχαχα, σου τα είχα πει. Που ήσουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
αμφιθέατρο...εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Έλα ρε, εγώ προτελευταία στον τοίχο περιττών, όχι μέση, άκρη!!! Έλα πως δεν βρεθήκαμε; τι λέω, αφού δεν σε ξέρω....πάει , το καψα , από τις θεματάρες του Χωρίκη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Aκριβώς από κάτω καθόμουν, ήμασταν τέσσερα κορίτσια στη σειρά, στο ίδιο έδρανο δηλαδή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Έλα ρε, εγώ προτελευταία στον τοίχο περιττών, όχι μέση, άκρη!!! Έλα πως δεν βρεθήκαμε; τι λέω, αφού δεν σε ξέρω....πάει , το καψα , από τις θεματάρες του Χωρίκη!!!!

Εκεί που σήκωσε 2 άτομα ε;
Εντάξει, όχι ότι η Καντή έβαλε και εύκολα... Δεν υπάρχει καμία σωτηρία γι'αυτό το μάθημα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Aκριβώς από κάτω καθόμουν, ήμασταν τέσσερα κορίτσια στη σειρά, στο ίδιο έδρανο δηλαδή...

Οι περιττοί καθόσασταν υπερβολικά πυκνά. Αντιγράφατε καθόλου ή δεν ήξερε κανείς τίποτα; Οι σημερινοί επιτηρητές ήταν καλούληδες (εκτός από έναν που έκανε παρατήρηση σε έναν δικό σας). Ειδικά ο μουσάτος με κοιτούσε όλη την ώρα επειδή μιλούσα με όλους, αλλά δεν έλεγε τίποτα, μόνο γελούσε ο άνθρωπος. :P
Αν ξαναπετύχεις τους ίδιους σε παίρνει να ανοίξεις και κανένα σκονάκι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Ρε γαμώτο φοβόμουν, συν το ότι κανείς δεν ήξερε nothing...ήμασταν όλοι τόσο μπλεγμένοι με τα θέματα, αφού δεν κατάλαβα πως πέρασε το τρίωρο, η αλήθεια είναι πως άμα ήθελα θα μπορούσα να δω τον απο κάτω μου αλλά φοβόμουν τόσο πολύ που δεν κούνησα κεφάλι από τη θέση μου....τίποτα! Πάντως κι εγώ κατάλαβα πως αυτοί οι επιτηρητές σήκωναν αντιγραφή, βλακεία, την επόμενη θα μαι καλύτερα προετοιμασμένη...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ρε γαμώτο φοβόμουν, συν το ότι κανείς δεν ήξερε nothing...ήμασταν όλοι τόσο μπλεγμένοι με τα θέματα, αφού δεν κατάλαβα πως πέρασε το τρίωρο, η αλήθεια είναι πως άμα ήθελα θα μπορούσα να δω τον απο κάτω μου αλλά φοβόμουν τόσο πολύ που δεν κούνησα κεφάλι από τη θέση μου....τίποτα! Πάντως κι εγώ κατάλαβα πως αυτοί οι επιτηρητές σήκωναν αντιγραφή, βλακεία, την επόμενη θα μαι καλύτερα προετοιμασμένη...:P

Μωρέ, ναι. Εμένα οι μπροστινές μου ήξεραν (από το έτος σου ήταν) και τα έκρυβαν, αν και γνωριζόμαστε. Μόνο οι επιτηρητές έχουν το αίσθημα της αλληλεγγύης. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosxanthi

Δραστήριο μέλος

Ο christosxanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Θα πω κάτι που θ' ακουστεί λίγο κάπως...

ΚΑΡΚΙΝΕ ΠΑΡΕ ΤΟ ΜΠΟΥΛΟ................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

8 με διάβασμα μισής μέρας γιατί δεν είχα δει την ανακοίνωση για τις εξετάσεις!!!:P

Δεν εκτίμησαν βέβαια που τους έγραψα όλους τους ιστολογικούς τύπους του καρκίνου του πνεύμονα και να μου συγχωρήσουν που έκανα τον καρκίνο του τραχήλου της μήτρας μόνο αδενοκαρκίνωμα :confused:

Κομπλεξικοί :giveup:


Πάμε γερά για ανατομία τώρα...
ΠΑΝΙΚΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
Τι άντρας γιατρός !!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
υπερ πιστεως πηγε το πρωτο.well you never know
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Νιώθω ηλίθια που πρόπερσι γκρίνιαζα για τις 90 σελίδες απέξω της Ιστορίας, όταν μέσα σε μια μέρα πρέπει να μάθω 50, γεμάτες παπαριες του Gilpin περί παγκόσμιας πολιτικής οικονομίας, για ένα μάθημα που ουσιαστικά δεν διδάχθηκα, αλλά πρέπει να το δώσω.
Είναι τόσο κακογραμμενη η μετάφραση, που μέχρι και τα ελληνικα μου επηρεάστηκαν, δες σύνταξη από πάνω!

P.s. Ξεκιναω αύριο 6-8 και μεθαύριο 9-11 και καπάκι 12-2. Μέσα σε μια βδομάδα θα 'χω δώσει 9 μαθηματα. Τα λέμε την άλλη Τρίτη (το βράδυ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Μωρέ, ναι. Εμένα οι μπροστινές μου ήξεραν (από το έτος σου ήταν) και τα έκρυβαν, αν και γνωριζόμαστε. Μόνο οι επιτηρητές έχουν το αίσθημα της αλληλεγγύης. :pfff:
Έλεος ! Ούτε λύκειο να μασταν!!!! Έλεος;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis19

Νεοφερμένος

Ο giannis19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Εγω ειμαι στο τμημα Στατιστικης και Αναλογικων Χρηματοοικονομικων Μαθηματικων του Πανεπιστημιου Αιγαιου 1ο εξαμηνο και εχω περασει μονο το 1 απο τα 3 και μενουν αλλα 4 μαθηματα:γραμμικη αλγεβρα,απειροστικος λογισμος,πληροφορικη,πιθανοτητες-συνδυαστικη.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
καλά, τι στο καλό, τα ίδια μαθήματα κάνουμε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
τελικά είμαστε αρκετοί φυσικοί στο φόρουμ.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Πρέπει να διαβάσω Γενικό Ενοχικό και Ανακριτική και βαριέμαι ελεεινά το κωλομάθημα. Dear God give me strength
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σειρά παίρνει η Φυσικοχημεία! Σήμερα μάλλον θα βγουν τα αποτελέσματα της προόδου της Φυσιολογίας:cold:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top