Γνωριμίες-Φιλίες (;) μέσω Internet

Mikelanna5

Νεοφερμένος

Η Μικελάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πως πρέπει να προσέχουμε με τις διαδικτυακές "φιλίες" γιατί δεν ξέρεις ποιος και τι είναι πίσω απο τον υπολογιστή.Μπορεί να είναι κανένας τρελός,ανώμαλος,παιδόφιλος κτλ,υπάρχουν αρκετές τέτοιες περιπτώσεις.Και θεωρώ προφανές πως δεν πρέπει να δίνουμε προσωπικά δεδομένα ιδίως ,τόπο κατοικίας,πραγματικό όνομα και κινητό ή σταθερό τηλέφωνο,γιατί είναι πολύ εύκολο οποιοσδήποτε να μας βρει.Επίσης πιστεύω πως πρέπει να επικοινωνείς καιρό με ένα άτομο μέσω διαδικτύου για να γνωρίσεις,τουλάχιστον μερικώς, την ταυτότητα του.Και φυσικά μην εμπιπστεύεσται κανέναν για οτιδήποτε γιατί υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να είναι ψέμα,ακόμα και η αναφορά φύλου και ηλικίας μπορεί έυκολα να είναι ψεύτικη για να ελκύσει άτομα.

Όντως ρε παιδιά που ξέρεις τι ψυχοπάθιες κουβαλάει ο καθένας και πως θα το καταλάβεις μέσα απο τον υπολογιστή...
Πέον δεν υπάρχει εμπιστοσύνη στουσ ανθρώπους πουτ μιλάμε απο κοντά θα έχουμε απο το net????
μην τρελαθούμε!!!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Προσωπικά θεωρώ τις επαφές μέσω διαδικτύου πολύ λειψές.Μου φαίνεται πολύ αλλόκοτο που πολλοί κάθονται και αναλώνονται με τις ώρες σε τέτοιου είδους γνωριμίες και ''παραμελούν'' τις διαπροσωπικές σχέσεις τους.Δε μου φαίνεται και πολύ υγιής κοινωνικοποίηση.:/
Είναι όμορφο ,συμφωνώ,να συζητάς για διάφορα θέματα,να γνωρίζεις ανθρώπους από διάφορα μέρη μέσω νετ αλλά μετά από κάποιο σημείο χάνεις το νόημα της επικοινωνίας,ζείς με ψευδαισθήσεις.

Γι'αυτό και δεν δίνω ιδιαίτερη σημασία σε τέτοιου είδους γνωριμίες.Δηλαδή στο μσν ελάχιστα άσχετα (που δε γνωριζω στη πραγματική ζωή )άτομα κάνω αντ.Κι αν τα κάνω πρέπει να είναι πολύ τυχερά ή ιδιαίτερα άτομα για να γλυτώσουν το μπλοκ και το ντιλιτ.:P(κάτι θα ξέρει ο fasdag:P).

Αν και τώρα τελευταία έχω αρχίσει να αυτοαναιρούμαι μου φαίνεται..χμ.Τελος πάντων.:Ρ

Όλοι το παθαίνουν....και γω μέχρι....

Οι περισσότεροι άνρθωποι που δημιουργούν σχέσεις μέσω ίντερνετ κλπ κλπ είναι άτομα που δεν μπορούν να δημιουργήσουν εύκολα σχέσεις με άλλους ανθρώπους ή βαριούνται και καταφεύγουν στην εύκολη λυ΄ση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Όντως ρε παιδιά που ξέρεις τι ψυχοπάθιες κουβαλάει ο καθένας και πως θα το καταλάβεις μέσα απο τον υπολογιστή...
Πέον δεν υπάρχει εμπιστοσύνη στουσ ανθρώπους πουτ μιλάμε απο κοντά θα έχουμε απο το net????
μην τρελαθούμε!!!!!:(
με λιγη εμπειρια (η μαλλον αρκετη) στις συνομιλιες μεσο ιντερνετ, μπορεις να φτασεις σε σημειο να αντιλαμβανεσε τι κουμασι ειναι ο καθενας! παντος τοσα χρονια καψιματος, ποτε δεν συναντισα καποιον πιο ψυχοπαθη απο μενα στο ιντερνετ που να ειχε σκοπο να μου παρει το πνευμονι πχ:P η πλοιοψιφια ειναι ατομα με μικρη εμπειρια στις συνομιλιες μεσο νετ που απλα ψαχνουν συντροφο... με εξερεση μερικα ψεματακια που ισος πουν για να σχιματισεις ωραια εικονα για το ατομο τους, ειναι ανικανοι να κανουν οτιδιποτε κακο.συμβουλη μου ειναι εαν φοβασε τοσο, μαθε πρωτα καλα τα κατατοπια του διαδικτιου ωστε να φτασεις σε ενα επιπεδο να εισαι εσυ αυτη που κανει κουμαντο/να εισαι εσυ αυτη που πρεπει να φοβουντε οι υπολοιποι μην τους παρεις τα πνευμονια/να μην μπορει να σε δουλεψει κανενας και μετα να προχορισεις σε συναντιση στην αλιθινη ζωη.


πριν λιγο καιρο ημουν με τον κολλιτο μου (τον οπιο γνωρισα μεσο νετ πριν 8 χρονια περιπου) στο σπιτι του και ξαφνικα τον εκανε αντ μια τιπισα στο μσν και αρχισε να λεει κατι για σαιμπερ κτλ. ειχε και ωραια φωτο στο αβαταρ..μας εστειλε χωρις καν να ζητησουμε και φωτο απ το αποκρυφο σημειο τις...για 1-2 λεπτα ψαρωσαμε. ομως δεν υπαρχουν τετοιες κοπελες στο νετ;p και να ψαχναμε δεν θα βρησκαμε.οπωτε καναμε το mail της search sto google και βρηκαμε ενα φορουμ για gay που ειχε γραφτει με το συγκεκριμενο μαιλ...μολις του το ειπαμε μας εκανε μπλοκ...μας ειχε δωσει και το τηλ του.επι μια βδομαδα τον περναμε τηλ με αποκρυψη σε ακυρες στιγμες να δουμε αν θα το σικοσει γυναικα η αντρας...να δουμε αν πεσαμε τοσο μεσα με το σιρτς στο γκουγκλ..δεν το σικοσε ποτε.

αν δεν ειχαμε φαει και οι 2 τα νιατα μας μπενοντας σε τσατρουμς με γυναικια νειμς για να γελαμε κοροιδεβοντας κοσμο, δεν θα φταναμε ποτε σε τετοιο σημειο ωστε να ανακαληψουμε οτι η τυπισα ηταν ενας lowlife gay.εμεις στη θεση του θα το χειριζομασταν πολυ καλυτερα και δε θα μας επερνε κανεις χαμπαρι (το χουμε κανει πολλες φορες αλλοστε οπως ειπα και πριν.χωρις αυτο να συμαινει οτι ειμαστε γκεη ε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

galotsa

Νεοφερμένος

Η galotsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εγώ είμαι κάπως σκεπτική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
με λιγη εμπειρια (η μαλλον αρκετη) στις συνομιλιες μεσο ιντερνετ, μπορεις να φτασεις σε σημειο να αντιλαμβανεσε τι κουμασι ειναι ο καθενας! παντος τοσα χρονια καψιματος, ποτε δεν συναντισα καποιον πιο ψυχοπαθη απο μενα στο ιντερνετ που να ειχε σκοπο να μου παρει το πνευμονι πχ:P η πλοιοψιφια ειναι ατομα με μικρη εμπειρια στις συνομιλιες μεσο νετ που απλα ψαχνουν συντροφο... με εξερεση μερικα ψεματακια που ισος πουν για να σχιματισεις ωραια εικονα για το ατομο τους, ειναι ανικανοι να κανουν οτιδιποτε κακο.συμβουλη μου ειναι εαν φοβασε τοσο, μαθε πρωτα καλα τα κατατοπια του διαδικτιου ωστε να φτασεις σε ενα επιπεδο να εισαι εσυ αυτη που κανει κουμαντο/να εισαι εσυ αυτη που πρεπει να φοβουντε οι υπολοιποι μην τους παρεις τα πνευμονια/να μην μπορει να σε δουλεψει κανενας και μετα να προχορισεις σε συναντιση στην αλιθινη ζωη.


πριν λιγο καιρο ημουν με τον κολλιτο μου (τον οπιο γνωρισα μεσο νετ πριν 8 χρονια περιπου) στο σπιτι του και ξαφνικα τον εκανε αντ μια τιπισα στο μσν και αρχισε να λεει κατι για σαιμπερ κτλ. ειχε και ωραια φωτο στο αβαταρ..μας εστειλε χωρις καν να ζητησουμε και φωτο απ το αποκρυφο σημειο τις...για 1-2 λεπτα ψαρωσαμε. ομως δεν υπαρχουν τετοιες κοπελες στο νετ;p και να ψαχναμε δεν θα βρησκαμε.οπωτε καναμε το mail της search sto google και βρηκαμε ενα φορουμ για gay που ειχε γραφτει με το συγκεκριμενο μαιλ...μολις του το ειπαμε μας εκανε μπλοκ...μας ειχε δωσει και το τηλ του.επι μια βδομαδα τον περναμε τηλ με αποκρυψη σε ακυρες στιγμες να δουμε αν θα το σικοσει γυναικα η αντρας...να δουμε αν πεσαμε τοσο μεσα με το σιρτς στο γκουγκλ..δεν το σικοσε ποτε.

αν δεν ειχαμε φαει και οι 2 τα νιατα μας μπενοντας σε τσατρουμς με γυναικια νειμς για να γελαμε κοροιδεβοντας κοσμο, δεν θα φταναμε ποτε σε τετοιο σημειο ωστε να ανακαληψουμε οτι η τυπισα ηταν ενας lowlife gay.εμεις στη θεση του θα το χειριζομασταν πολυ καλυτερα και δε θα μας επερνε κανεις χαμπαρι (το χουμε κανει πολλες φορες αλλοστε οπως ειπα και πριν.χωρις αυτο να συμαινει οτι ειμαστε γκεη ε)
Αυτό με το σέρτς στο γούγλη μου άρεσε. Θα το έχω υπόψην μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
αν μου το ζητήσει ευγενικά μπορεί και να του το δώσω το πνευμόνι, αλλά όχι και να με εξαπατήσει μέσα από το ίντερνετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
αν μου το ζητήσει ευγενικά μπορεί και να του το δώσω το πνευμόνι, αλλά όχι και να με εξαπατήσει μέσα από το ίντερνετ.
:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Η συνάντηση να γίνει, εφόσον το θέλουν και τα δυο άτομα. Αλλά -για μένα τουλάχιστον- πρέπει να έχει περάσει ένα αρκετά μεγάλο χρονικό διάστημα. Να έχω γνώρίσει το χαρακτήρα του ατόμου με το οποίο συνομιλώ.

Δεν μπορείς με τίποτα να ξέρεις αν όλο τον καιρό που μιλάτε σου λέει ψέματα..Εκτός και αν είναι γνωστός γνωστής κλπ..
-----------------------------------------
Όντως ρε παιδιά που ξέρεις τι ψυχοπάθιες κουβαλάει ο καθένας και πως θα το καταλάβεις μέσα απο τον υπολογιστή...
Πέον δεν υπάρχει εμπιστοσύνη στουσ ανθρώπους πουτ μιλάμε απο κοντά θα έχουμε απο το net????
μην τρελαθούμε!!!!!:(

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου κυκλοφορούν πολλοί ανώμαλοι..
-----------------------------------------
Καλό είναι να γνωρίζεις άτομα μέσω διαδικτύου και να αναπτύσσεις φιλίες μαζί τους, αρκεί να μην αφήνεις αυτές τις σχέσεις να επηρεάζουν την πραγματική σου ζωή, γιατί ας μην ξεχνάμε τα πάντα στο internet παραμένουν απρόσωπα, ακόμη κι αν ανεβάσουμε φωτογραφία μας. Οι ιντερνετικές σχέσεις δεν μπορούν με τίποτα να αντικαταστήσουν τις πραγματικές.

Ναι αυτό εννοούσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Δεν μπορείς με τίποτα να ξέρεις αν όλο τον καιρό που μιλάτε σου λέει ψέματα..Εκτός και αν είναι γνωστός γνωστής κλπ..
Μια χαρά μπορείς, αν έχει συγκεκριμένους σκοπούς ο άλλος το πρώτο που θα διακρίνεις είναι ανυπομονησία και πίεση απο την πλευρά του. Δύσκολα θα κάτσει να λέει ψέματα για πολύ καιρό, απλά κάποια στιγμή θα ψάξει άλλο στόχο, είναι πολύ πιο εύκολο.

Ο γνωστός γνωστής κλπ δε λέει ψέματα δηλαδή; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Μια χαρά μπορείς, αν έχει συγκεκριμένους σκοπούς ο άλλος το πρώτο που θα διακρίνεις είναι ανυπομονησία και πίεση απο την πλευρά του. Δύσκολα θα κάτσει να λέει ψέματα για πολύ καιρό, απλά κάποια στιγμή θα ψάξει άλλο στόχο, είναι πολύ πιο εύκολο.

Ο γνωστός γνωστής κλπ δε λέει ψέματα δηλαδή; :P
Καμιά φορά είναι πιο δύσκολο όμως:hmm:

Σίγουρα λέει ψέματα αλλά τουλάχιστον ξέρεις τα βασικά από αληθινή πηγή..Έτσι νομίζω:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εγω με τον Pantera παντως μεσω νετ γνωριστηκαμε και αργοτερα νταραβεριαστηκαμε και 2 χρονια τωρα νταραβεριζομαστε ακομη. :zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Μπα, θελω εναν ανθρωπο οταν τον συναντω για πρωτη φορα, να βλεπω το προσωπο του τα ματια του κυριος και τα χερια του.
Νταξει εχω κανει πολλες γνωριμιες απο το νετ 20-30 ατομα απο meetings τα πιο πολλα, υπιρχαν μερικα ενδιαφερον ατομα, αλλα ολοι οι αλλοι κενα κουφαρια ηταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimCoun

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Σίγουρα μερικά άτομα φοβούνται την απόρριψη. Όμως να ξέρετε πως πίσω από μιά οθόνη μπορεί να εμφανίζεται ένας εντελώς διαφορετικός άνθρωπος από αυτόν που είναι στην πραγματικότητα. Γι αυτό, πρέπει να κάνουμε γνωριμίες στο ίντερνετ με μέτρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinamamagi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
τα φοβαμαι πραγματικα τα τσατ ρουμς και γενικα τις συναντησεις με ατομα που γνωριστικα μεσω ιντερνετ (δεν ειναι και λιγα αυτα που εχω ακουσει απο γνωστους), πρωτη φορα μπηκα σε ενα εφηβικο τσατ ρουμ πριν απο μερικες βδομαδες και επεσα πανω σε καθε λογης
παιδεραστη/ανωαλο/ψυχασθενη κλπ , απο τοτε δεν ξαναμπηκα (μηπως πρεπει να κανω και μια δευτερη προσπαθεια :hmm: ; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
παιδιά και εγώ κάτι τέτοιο πιστεύω,μόνο αν σκεφτείτε το πως προσπαθεί να πλασάρει ο καθένας τον εαυτό του ενώ τον βλέπεις φανταστείτε τι γίνετε μέσω ιντερνετ.
φυσικά και μπορείς να μιλάς να ανταλάσεις απόψεις ακόμα και να διαφωνείς με πολλούς μέσω τσατ-φορουμ αλλά αν δεν τον κοιτάς στα ματιά όταν σου μιλάει,άντε να βγάλεις συμπέρασμα για το τι άνθρωπος είναι.
βλέπω κάτι με 1000-1500 φίλους στο φατσοβιβλίο και λέω ήμαρτον,έτσι είναι η φιλία????

"ρητορική ερώτηση...."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
η μονη φορα που συναντησα καποιον απο το ιντερνετ ηταν πριν κανα δυο χρονια οταν συναντησα κατι παιδια και μια κοπελα στα πανεπιστημια για παρκουρ. δεν το εχω ξανακανει απο τοτε αν και οταν μου δωθει η ευκαιρια ελπιζω να το κανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Αν και παλιοτερα δεν πιστευα οτι μπορεις να κανεις φιλους μεσω ιντερνετ εχω αλλαξει τελειως γνωμη γιατι το εζησα...
Εχω κανει 2 πολυ καλες φιλες ετσι.
Γνωριστηκαμε απο φορουμ, μιλαγαμε για μηνες καθημερινα μεσω μσν (και συνεχιζουμε) και πλεον εχουμε βρεθει και απο κοντα :)
Βεβαια θελει πολλη προσοχη γιατι ποτε δεν ξερεις ποιος μπορει να κρυβεται πισω απο μια οθονη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
προσωπικα δεν εχω γνωρισει καποιον απο το νετ ,και δεν εχω αναγκη να το κανω ,ποτε δεν ξερεις ποιος ειναι πισω απο μια οθονη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Τους καλυτερους μου φιλους τους γνωρισα μεσα απο το νετ. Βεβαια δεν μιλησαμε και πολυ ιντερνετικα, απλα ετυχε να ειμαστε μελη στο ιδιο φορουμ και να εχουμε περασει στην ιδια σχολη και καπως ετσι συναντηθηκαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
εγω εχω πολους φιλους απο το νετ που κανω παρεα χρονια μαζι τους παντος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top