Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Απο οτι φαινεται και εγω εδω θα ειμαι μιας και χρειαζομαι λιγη συζητηση να ξεχαστω λιγο αφου εχω αγχωθει πολυ για τα αποτελεσματα και δυστηχως με βλεπω να ξαναδινω.....:(Αλλα και παλι ελπιζω να εχω γραψει καλα......Καλο κουραγιο παιδια:)
ο χειρότερός μου φόβος είναι αυτός, μη δεν έχω γράψει καλά και χρειαστεί να ξανα δώσω :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannists

Νεοφερμένος

Ο giannists αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
ναι ρε παιδιά, κι ένας πολύ καλός μου φίλος μάλλον το έχει πάθει αυτό και ειλικρινά δε ξέρω τι να του πω για να τον παρηγορήσω, προσπαθώ να του δώσω να καταλάβει ότι δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου, αλλά δεν είναι και εύκολο να το λες αυτό σε άτομα που έχουν προσπαθήσει τόσο σκληρά για τις εξετάσεις και την κατάλληλη στιγμή απλώς δεν απέδωσαν.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
οκ εγω να προσπαθησω να την κρατησω σε αποσταση.ελα ομως που αυτη με κυνηγαει με τον οδηγο σπουδων γυρω-γυρω στο σπιτι!!:jumpy:
:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ηρεμηστε παιδια, γιατι αγχωνετε και εμενα ακομα περισσοτερο!! Παντως η σκεψη του να ξαναδωσεις ειναι η χειροτερη που μπορει κανεις να κανει αυτη τη στιγμη...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bano

Νεοφερμένος

Ο bano αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
ο χειρότερός μου φόβος είναι αυτός, μη δεν έχω γράψει καλά και χρειαστεί να ξανα δώσω :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

Κοιτα και εγω οσο το σκεφτομαι φοβαμαι περισσοτερο βεβαια για το τι θα πουν οι αλλοι που δεν θα επρεπε να με ενδιαφερει.Σιγουρα ειναι καλυτερα να περασεις με την πρωτη εκει που θες αλλα απο την αλλη δεν ειναι καλυτερα να δωσεις ξανα αν δεν εισαι ικανοποιημενος με τα αποτελεσματα σου αντι να κλειστεις σε μια σχολη που δεν σου αρεσει;

Σιγουρα η παιδεια ειναι πολυ κακοστημενη αλλα απο την αλλη θα μου πεις ε και;τοσοι δεν περασαν με το υπαρχον συστημα τα προηγουμενα χρονια;ε τι να κανουμε υπαρχουν αυτοι που μπορουν να συμβιβαστουν με το υπαρχον συστημα και υπαρχουν και οι αλλοι που ενα χρονο τωρα δεν μπορεσαν να στρωθουν για λιγο και σκεφτονταν γιατι να ειναι ετσι το συστημα.εγω ακολουθησα το δευτερο αν και εκανα αρκετη προσπαθεια σε σχεση με προηγουμενες χρονιες αλλα ελπιζω να μην μου βγει σε κακο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_mx

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
εγω θα σας προτεινα να μην σκεφτεστε ακομα τι θα γινει ΑΝ δεν περασετε.Περιμενετε να δειτε τα μορια και τις βασεις και μετα.Μην αγχωνεστε αδικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza_dora

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pizza_dora αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Παντως νομιζω οτι το πιο βασανιστικό σημείο των αποτελεσμάτων είναι απο το όταν παίρνεις τους βαθμους, μεχρι να τους βαλεις στο προγραμμα να βγαλεις τα μορια. :P

Εκεινη την ωρα το μυαλο σου ειναι τόσο θολωμενο που δεν μπορεις να κανεις τον παραμικρό υπολογισμό... Για εμενα παντως αυτό ήταν το πιο σσυνταρακτικο σημειο της διαδικασίας προπερσυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sophia1991

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Αχ και εγω δεν αντεχω, οσο περναει, ή μαλλον οσο ΔΕΝ περανει η ωρα αγχωνομαι ολο και πιο πολυ............
Αποκλειεται να κλεισω ματι σημερα. Νομιζα οτι εγω θα ειμαι ετσι, αλλα ολοι σημερα στο σχολειο δεν ελεγαν ουτε σκεφτονταν τιποτε αλλο, οποτε πως να μην αγχωνομαι περισσοτερο??:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
παιδιά περνάμε απίστευτα δύσκολες στιγμές, δε μπορεί κανείς να μην αγχώνεται τώρα, μερικές ώρες πρίν από τα αποτελέσματα επίπονης προσπάθειας 12 ετών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
παιδιά περνάμε απίστευτα δύσκολες στιγμές, δε μπορεί κανείς να μην αγχώνεται τώρα, μερικές ώρες πρίν από τα αποτελέσματα επίπονης προσπάθειας 12 ετών.

Ακριβώς, για μερικά άτομα η προσπάθεια δεν ήταν 1 ούτε 2 αλλά 12 ολόκληρα χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ρε παιδια θα τρελαθουμε. Εδω στο Μεσολογγι τα εχουν μαθει ενα καρο ατομα. Τα δωσαν στους ''εξυπνους'' το πρωι. Ελεος πια. Περνουμε τηλ τον υπευθυνο της δευτεροβαθμιας Μεσολογγιου και δεν το σηκωνει. Παλαιολογος λεγεται ο αχρηστος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkis1983

Νεοφερμένος

Ο alkis1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Ρε παιδια θα τρελαθουμε. Εδω στο Μεσολογγι τα εχουν μαθει ενα καρο ατομα. Τα δωσαν στους ''εξυπνους'' το πρωι. Ελεος πια. Περνουμε τηλ τον υπευθυνο της δευτεροβαθμιας Μεσολογγιου και δεν το σηκωνει. Παλαιολογος λεγεται ο αχρηστος.
και στο αγρινιο τα ιδια φιλε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannk8

Νεοφερμένος

Ο ioannk8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
ολοι μαθηταραδεσ εισται πωπω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudi

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
περνάνε οι ώρες.............

βασανιστικά............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuperSayian

Νεοφερμένος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Καλησπέρα!Είναι το πρώτο μου μήνυμα ως απόφοιτος και δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο με χαροποιεί το γεγονός!!!!Άντε σε 14.5 ώρες θα ξέρουμε!Βάλτε λίγο ραδιόφωνο να ακούσετε βοηθάει!Εμένα τουλάχιστον μου ανέβασε το ηθικό και πριν λίγο έβαλε και το Καλοκαιρινές διακοπές για πάντα!Μου έφτιαξε το κέφι!Καλά μας αποτελέσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

japos

Νεοφερμένος

Ο japos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 57 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
πραγματικα δυσκολη η βραδια παιδες...
εγω ειμαι αποφοιτος πολυ πολυ προηγουμενης χρονιας...
εδωσα απλα γιατι γουσταρα μια σχολη κι εχω αγχωθει τρελλα...
σκεφτομαι εσας..
υπομονη...\εγω παω να πιω κανα ποτακι...
κι εχω και εξετασεις σε ιεκ...
σκεφτομαι κατι...
αν πουν αυριο οτι θ ανακοινωθουν δευτερα....
τι κανουμε????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Καλησπέρα!Είναι το πρώτο μου μήνυμα ως απόφοιτος και δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο με χαροποιεί το γεγονός!!!!Άντε σε 14.5 ώρες θα ξέρουμε!Βάλτε λίγο ραδιόφωνο να ακούσετε βοηθάει!Εμένα τουλάχιστον μου ανέβασε το ηθικό και πριν λίγο έβαλε και το Καλοκαιρινές διακοπές για πάντα!Μου έφτιαξε το κέφι!Καλά μας αποτελέσματα!


Πραγματι.Και εγω εδω και λιγη ωρα ακουω ραδιοφωνο και εχω ηρεμησει καπως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
πραγματικα δυσκολη η βραδια παιδες...
εγω ειμαι αποφοιτος πολυ πολυ προηγουμενης χρονιας...
εδωσα απλα γιατι γουσταρα μια σχολη κι εχω αγχωθει τρελλα...
σκεφτομαι εσας..
υπομονη...εγω παω να πιω κανα ποτακι...
κι εχω και εξετασεις σε ιεκ...
σκεφτομαι κατι...
αν πουν αυριο οτι θ ανακοινωθουν δευτερα....
τι κανουμε????
Τι κανουμε?????????????????????????????????/
βουρ για τον γκρεμο που λεγαμαι κ το απογευμα να παμε να πεσουμε για οποιους ηταν εδω μεσα κ θυμουνται.. Εισαι σοβαρος? Μη τυχον κ μας κανουν κανα τετοιο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Δεν παιζει να γινει κατι τετοιο,εχει βγει επισημη ανακοινωση δεν γινεται να αλλαξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top