Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ναι το καταλαβαινω αυτο.και φυσικα δε θελω να ξαναδώσω αλλα έλα που δε γυριζει πισω ο ...... ο χρονος!τι να κανουμε?εκανα μερικες "βλακειουλες" φετος οπωσ κ να το κανουμε κ εμενα αυτο θα με νευριασει πιο πολυ αμα δν περασω γιατι σχετικα με ελαχιστο διαβασμα θα βγαλω γυρω στα 15.500-16.800 μορια απο οτι εχω υπολογισει..και αμα ειναι στο τσακ θα χασω τη σχολη..αρα θα πρεπει να στραφω σε εναλλακτικες η πολυ απλα να ξαναδωσω και για αυτο εγραψα οτι εγραψα πριν
οκ καλα θα κανεις να ξανα δωσεις. Και εγω περασα κ ξανα εδωσα. Δεν ειμαι η μοναδικη. Στις μερες μας τα περισσοτερα παιδια δινουν ξανα κ ξανα πανελλαδκες απλα ειναι λαθος δικο σου μια τετοια βραδια σαν τη συμερινη με τοσο αγχος να σκεφτεσαι οτι του χρονοα θα δωσεις παλι..μη το σκεφταισαι ακουσε με....:nono::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
ρε παιδιά ισχύει ότι τα αποτελέσματα θα ανεβούν στο ίντερνετ σήμερα το βράδυ ή 7-8 αύριο το πρωί???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Για ραδιο-αρβύλα το κόβω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
παιδια ας το κλειδωσει καποιος το τοπικ νομιζω εχει καταντησει αηδια σορρυ για την εκφραση αλλα με το να γραφουμε και να ξανγραφουμε τα ιδια κ τα ιδια δεν νομιζω οτι πετυχαινουμε τπτ...Νομιζω πως ο καθενας απο εδω εχει δωσει με τον δικο τ τροπο απαντησεις στα θεματα που μας καινε οποτε δεν υπαρχει λογος νομιζω να συνεχιστει...εγω θα παρακαλουσα να κλειδωθει...Αυριο βγαινουν τα αποτελεσματα οτι ηταν να γινει εγινε χαλατε τουςς εαυτους σας συνεχιζοντας το...εχουνε γραφτει κοντα στις 60 σελιδες δεν νομιζω να χρειαζεται παραπανω...καλα αποτελεσματα σε ολους κ καλο κουραγιο...αυτα οποιος διαφωνει μπορει να το πει αν και δεν νομιζω να χρειαζεται πιστευω συμφωνουμε ολοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aekara21r

Νεοφερμένος

Ο aekara21r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
οκ καλα θα κανεις να ξανα δωσεις. Και εγω περασα κ ξανα εδωσα. Δεν ειμαι η μοναδικη. Στις μερες μας τα περισσοτερα παιδια δινουν ξανα κ ξανα πανελλαδκες απλα ειναι λαθος δικο σου μια τετοια βραδια σαν τη συμερινη με τοσο αγχος να σκεφτεσαι οτι του χρονοα θα δωσεις παλι..μη το σκεφταισαι ακουσε με....:nono::P
να σου πω την αληθεια δν εχω τοσο αγχος οσο θα περιμενα κ συγκριτικα με αλλους,απλα το συναισθημα που θα νιωσω αν "χασω το τρενο"(που θα ναι για λιγο ΑΝ) θα ειναι πρωτα κατι σαν οργη προς τον εαυτο μου κ επειταα απογοητευση για αλλους λογους..αντε καλη επιτυχια μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Συμφωνω με τον προλαλησαντα..Ας το κλειδωσει καποιος εχει καταντησει αηδια η ολη κατασταση..Ελεοσ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aekara21r

Νεοφερμένος

Ο aekara21r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παιδια ας το κλειδωσει καποιος το τοπικ νομιζω εχει καταντησει αηδια σορρυ για την εκφραση αλλα με το να γραφουμε και να ξανγραφουμε τα ιδια κ τα ιδια δεν νομιζω οτι πετυχαινουμε τπτ...Νομιζω πως ο καθενας απο εδω εχει δωσει με τον δικο τ τροπο απαντησεις στα θεματα που μας καινε οποτε δεν υπαρχει λογος νομιζω να συνεχιστει...εγω θα παρακαλουσα να κλειδωθει...Αυριο βγαινουν τα αποτελεσματα οτι ηταν να γινει εγινε χαλατε τουςς εαυτους σας συνεχιζοντας το...εχουνε γραφτει κοντα στις 60 σελιδες δεν νομιζω να χρειαζεται παραπανω...καλα αποτελεσματα σε ολους κ καλο κουραγιο...αυτα οποιος διαφωνει μπορει να το πει αν και δεν νομιζω να χρειαζεται πιστευω συμφωνουμε ολοι...
φιλε εγω πιστευω οτι δε χρειαζεται να κλειδωθει αν και συμφωνω πολυ στο οτι γραφονται πολλες φορες παρομοια πραγματα.
δεν πειραζει πιστευω εγω κανεναν (χωρις να ειμαι παλιος στο φορουμ) να μπαινει ο καθενας και να γραφει αυτο π θελει σε μια δυσκολη στιγμη για αυτον.αλλωστε αυτα γινονται μια στο τοσο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Σωστά...Ας εκτονωθούμε κάπου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Nαι μια στο τοσο ρε φιλε μ αλλα ποιος ο λογος να συνεχισουμε κατι π μας κουραζει???εχουμε γραψει κοντα στις 60 σελιδες και πιστεψε με εχουμε καλυψει ολα τα θεματα...με το να γραφουμε δλδ οτι εχουμε αγχος τι θα γινει???θα ερθεις κανεις και θα μας το διωξει??εγω νομιζω πως πρεπει να κλειδωθει αυτη ειναι η αποψη μ...αααα και δεν ειναι εκτονωση αλλα καταντια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Το να έχεις άγχος για τα αποτελέσματα ενός αγώνα ενός χρόνου δεν θεωρώ ότι είναι κατάντια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aekara21r

Νεοφερμένος

Ο aekara21r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Nαι μια στο τοσο ρε φιλε μ αλλα ποιος ο λογος να συνεχισουμε κατι π μας κουραζει???εχουμε γραψει κοντα στις 60 σελιδες και πιστεψε με εχουμε καλυψει ολα τα θεματα...με το να γραφουμε δλδ οτι εχουμε αγχος τι θα γινει???θα ερθεις κανεις και θα μας το διωξει??εγω νομιζω πως πρεπει να κλειδωθει αυτη ειναι η αποψη μ...αααα και δεν ειναι εκτονωση αλλα καταντια...
καταντια για σενα
εκτονωση για καποιον αλλον
τιποτα απο τα δυο για καποιον αλλον..
η αποψη σου ειναι υποκειμενικη εννοειται.
επισης αν δε σου αρεσει να διαβαζεις αυτη τν καταντια μπορεις κ να μην μπαινεις καν στο τοπικ,εφ΄οσον κιολας ξερεις οτι λεγονται τα ιδια κ τα ιδια..
θελω να καταληξω στο οτι δν μπορεις ετσι να λες να κλειδωθει ενα τοπικ ενω αλλοι (πολλοι) μπαινουν εδω και γραφουν κατι που θελουν,"της στιγμης"..αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
κοιτα το αγχος ειναι αγχος το να γραφεις ομως 70 σελιδες ασκοπα μονο κα μονο για να λες εχω αγχος και δεν ξερω τι να κανω δεν νομιζω οτι ειναι και τι πιο σοφο...φυσικα να γραψεις γιατι οπως ειπες πρεπει και εσυ να εκτονωθεις καπου αλλα 60???το θεωρεις φυσικο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
δεν είναι κακό να εκφραζόμαστε

δεν έχουμε καλύψει τίποτα μέχρι στιγμής, τέτοια θέματα δε "καλύπτονται", οι πανελλήνιες είναι το κλειδι για μια καλύτερη ζωή, δε πα να γίνουν και 120 οι σελίδες, δε πρέπει να κλειδωθεί το θέμα, βοηθάει να μιλάμε με συμμαθητές μας αυτές τις δύσκολες ώρες, η ανταλλαγή απόψεων και ο διάλογος παίζουν σημαντικό ρόλο στην βελτίωση της ψυχολογίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Συμφωνώ απολύτως!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Aαααααααχ,άτιμη κοινωνία,που άλλους τους ανεβάζεις κι άλλους τους ρίχνεις στα τάρταρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
καταντια για σενα
εκτονωση για καποιον αλλον
τιποτα απο τα δυο για καποιον αλλον..
η αποψη σου ειναι υποκειμενικη εννοειται.
επισης αν δε σου αρεσει να διαβαζεις αυτη τν καταντια μπορεις κ να μην μπαινεις καν στο τοπικ,εφ΄οσον κιολας ξερεις οτι λεγονται τα ιδια κ τα ιδια..
θελω να καταληξω στο οτι δν μπορεις ετσι να λες να κλειδωθει ενα τοπικ ενω αλλοι (πολλοι) μπαινουν εδω και γραφουν κατι που θελουν,"της στιγμης"..αυτο
Φιλε να σ πω κατι αμα θες καντες και 200 τις σελιδες...εγω δεν το ειπα αυτο με την κακη την εννοια αλλα εχοντας τηην αποψη οτι περισσοτερο αγχψνομαστε ετσι παρα καθησυχαζομαστε...αυτα...ετσι κα λλιως αυριο μπορουμε να ανοιξουμε ενα καινουργιο τοπικ που θα βγουν και τα αποτελεσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aekara21r

Νεοφερμένος

Ο aekara21r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
κοιτα το αγχος ειναι αγχος το να γραφεις ομως 70 σελιδες ασκοπα μονο κα μονο για να λες εχω αγχος και δεν ξερω τι να κανω δεν νομιζω οτι ειναι και τι πιο σοφο...φυσικα να γραψεις γιατι οπως ειπες πρεπει και εσυ να εκτονωθεις καπου αλλα 60???το θεωρεις φυσικο??
δε το θεωρω φυσικο ουτε και παραλογο.απλα δε χρειαζεται να το κρινω απο τη στιγμη που νοιωθω παρομοια με αυτους π λενε οτι εχουν αγχος κλπ.
εννοω δεν με ενδιαφερει αν θα κλειδωθει το θεμα διοτι δεν με πειραζει καθολου να διαβαζω πως αισθανεται ο καθενας πριν απο μια τετοια κατασταση.
στη θεση σου παντως αφου δε σου αρεσει το θεμα,δε θα κανα τον κοπο να μπω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Ποιος θα ανοίξει το θέμα για τους βαθμούς?Εγώ δε θα απαντήσω πάντως(εκτός αν τα έχω πάει απροσδόκητα καλά:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
δε το θεωρω φυσικο ουτε και παραλογο.απλα δε χρειαζεται να το κρινω απο τη στιγμη που νοιωθω παρομοια με αυτους π λενε οτι εχουν αγχος κλπ.
εννοω δεν με ενδιαφερει αν θα κλειδωθει το θεμα διοτι δεν με πειραζει καθολου να διαβαζω πως αισθανεται ο καθενας πριν απο μια τετοια κατασταση.
στη θεση σου παντως αφου δε σου αρεσει το θεμα,δε θα κανα τον κοπο να μπω..
δεν ειναι αυτο το θεμα...το τοπικ με ενδιαφερει οπωσ και ολουσ μας αμα δεν με ενδιεφερε δεν θα εγραφα και εγω τοσα πολλα ουτε θα συμμετειχα αντιθετως το κανω...το θεμα ομως ειναι μετα απο τοσο καιρο κουρασης να βλεπεις και να διαβαζεις τα ιδια και τα ιδια ειναι κουραστικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Τελικά η ώρα που βγαίνουν οι βαθμοί είναι 8 ή 12?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top