Αποτελέσματα εξετάσεων

Πόσο υπολογίζετε ότι βγάλατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • 19-20.000+

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 18-19.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 17-18.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 16-17.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 15-16.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 14-15.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 13-14.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 12-13.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 11-12.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 10-11.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • 9-10.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κάτω από 9.000

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εξετάστηκα

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Και κάτι τελευταίο που με έχει αγχώσει εμένα....ένας φίλος μου τα έμαθε τα αποτελέσματα απο την τρίτη και ενώ έγραψε καλά σε γενικές γραμμές ακούστε το κορυφαίο...βιολογία κατεύθυνσης ο ένας του έβαλε 95 και ο άλλος....83!ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ,ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΜΑΘΗΜΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΚΛΙΣΗ?Oι της θετικής με καταλαβαίνετε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Παιδιά υπομονή θα τα μάθουμε όλα αύριο!;) Καλά αποτελέσματα!
Eπισης αλλα αυτο με νευριαζει εμενα ειναι οτι δεν μαθαινιυν καποιοι π εχουν μεσο τα αποτελεσματα τους 2 μερες πριν αλλα αυτο τ'ακουω εδω και μια εβδομαδα μην πω κ παραπανω και ειναι απαραδεκτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Και κάτι τελευταίο που με έχει αγχώσει εμένα....ένας φίλος μου τα έμαθε τα αποτελέσματα απο την τρίτη και ενώ έγραψε καλά σε γενικές γραμμές ακούστε το κορυφαίο...βιολογία κατεύθυνσης ο ένας του έβαλε 95 και ο άλλος....83!ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ,ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΜΑΘΗΜΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΚΛΙΣΗ?Oι της θετικής με καταλαβαίνετε....
Προφανώς ο ένας ήταν βιολόγος και ο άλλος όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannists

Νεοφερμένος

Ο giannists αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
γιώργο μου τα έχουμε συζητήσει αυτά.. δε μπορείς να ξέρεις σε τι ξόανο θα πέσεις!
ας ελπίσουμε εμείς που δε τα μάθαμε νωρίτερα ότι δεν έχουμε πέσει σε τέτοιους...

υπομονή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
γινεται αυτο???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Eπισης αλλα αυτο με νευριαζει εμενα ειναι οτι δεν μαθαινιυν καποιοι π εχουν μεσο τα αποτελεσματα τους 2 μερες πριν αλλα αυτο τ'ακουω εδω και μια εβδομαδα μην πω κ παραπανω και ειναι απαραδεκτο...

Aυτό πράγματι είναι απαράδεκτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Aυτό πράγματι είναι απαράδεκτο...
Αστα να πανε λοιπον καλα αποτελεσματα σόλους παιδια και σε εσενα μαρακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fdLP.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fdLP. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
και να μην μπεις στη σχολη που θες λογο αυτον των ατομων ... ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Ευχαριστώ πάρα πολύ!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannists

Νεοφερμένος

Ο giannists αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
ε τι να κάνουμε.. η τύχη του φτωχού, άμοιρου, έλληνα, γόνου ασήμων... κλασσικά... αλλιώς "δεν έχει ανάγκη το παιδί, φεύγει έξω"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Και κάτι τελευταίο που με έχει αγχώσει εμένα....ένας φίλος μου τα έμαθε τα αποτελέσματα απο την τρίτη και ενώ έγραψε καλά σε γενικές γραμμές ακούστε το κορυφαίο...βιολογία κατεύθυνσης ο ένας του έβαλε 95 και ο άλλος....83!ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ,ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΜΑΘΗΜΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΚΛΙΣΗ?Oι της θετικής με καταλαβαίνετε....

Καλά αν δω τίποτα τέτοιο θα τους βάλω βόμβα στο υπουργείο :D... Ούτε έκθεση να ήταν.. ΕΛΕΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akismav

Νεοφερμένος

Ο akismav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους....Τα αποτελέσματα βγαινουν αυριο...Θα αναρτηθούν μετα τις 12 στα σχολεία μας...!!!

Καλη επιτυχία σε όλους μας...!!Παντως να ξέρετε οτι σημασία εχει να κάνεις κατι που θα σου αρέσει...Στόχος δεν είναι τα 20000 μόρια αλλά το να πετύχεις κατι που 8α σου αρέσει πραγματικά...!

Κλαή επιτυχία και πάλι και καλα αποτελέσματα...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Διαφωνείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fusebb

Νεοφερμένος

Η Δαναη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σταμάτα (Αττική). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
αυτο που ξερω ειναι οτι παλευουμε για μια θεση σε πανεπιστημια υπο διαλυση

καλα αποτελεσματα σε ολους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους....Τα αποτελέσματα βγαινουν αυριο...Θα αναρτηθούν μετα τις 12 στα σχολεία μας...!!!

Καλη επιτυχία σε όλους μας...!!Παντως να ξέρετε οτι σημασία εχει να κάνεις κατι που θα σου αρέσει...Στόχος δεν είναι τα 20000 μόρια αλλά το να πετύχεις κατι που 8α σου αρέσει πραγματικά...!

Κλαή επιτυχία και πάλι και καλα αποτελέσματα...!!!
Καλη επιτυχια κ σε εσενα. Πραγματι στοχος πρεπει να ειναι να ποιασεις μια σχολη που να σου αρεσει κ πιστευω απο την μερια μου πως στοχος ειναι κ να βρεις μια σχολη που μπορει να σου εξασφαλισει μια δουλεια στη συνεχεια σε σχεση με αλλες σχολες που δεν βρισκεις δουλεια ουτε σε 10 χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Διαφωνείς?
τι να διαφωνησω κ να συμφωνησω πλακα μας κανεις κ εσυ που απο το πρωι διαβαζω διαφορα θεματα για τα αποτελεσματα,για τις βασεις και παντου λενε διαφορετικα πραγματα κατασταση ειναι αυτη???χθες στις ειδησεις ελεγε οι επιδοσεις των υποψηφιων ειναι μετριες ενω πριν απο 2 εβδομαδες ελεγαν μια χαρα τα πηγαν ολοι και τα θεματα πολυ βατα...μου εχουν σπασει τα νευρα ο καθενας λεει το μακρυ κ το κοντο του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Κράτα το κοντό.(Συγγνώμη αλλλά έχω πάθει υστερία σήμερα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Κράτα το κοντό.(Συγγνώμη αλλλά έχω πάθει υστερία σήμερα).
τι συγνωμη ζητας και εσυ μωρε λες και εγω απεχω λιγοτεο απ'εσενα...μου εχουν σπασει τα νευρα στην κυριολεξια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top