Γενικό -  [Ανθρωπιστικών] Πού είστε στην ύλη;

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σερνεστε λιγο η ειναι ιδεα μου?:P

Όχι ρε! Μια χαρά είναι!! Εξάλλου σημασία έχει να κατανοήσει καλά τι παίζεται στις ενότητες κτλ κι όχι να κάνει αγώνα δρόμου! ΟΚ, θα μου πεις ότι πρέπει να τελειώσει την ύλη έγκαιρα, αλλά μια χαρά θα τα πάει! Ας μη μεταδίδουμε τόσο άγχος! >.>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Όχι ρε! Μια χαρά είναι!! Εξάλλου σημασία έχει να τα κατανοήσει καλά τι παίζεται στις ενότητες κτλ κι όχι να κάνει αγώνα δρόμου! ΟΚ, θα μου πεις ότι πρέπει να τελειώσει την ύλη έγκαιρα, αλλά μια χαρά θα τα πάει! Ας μη μεταδίδουμε τόσο άγχος! >.>
Βασικα το παιδι ειναι αποφοιτος νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,407 μηνύματα.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βασικα το παιδι ειναι αποφοιτος νομιζω

Ναι, το ξέρω! Αλλά και πάλι, δε χρειάζεται να αγχωνόμαστε τόσο! Οι καθηγητές όλο και κάτι παραπάνω θα ξέρουν!

Και κάτι άλλο: ο καθένας έχει τον ρυθμό του! Ας μη το ξεχνάμε αυτό! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Σερνεστε λιγο η ειναι ιδεα μου?:P

Τι μανια ειναι αυτη με το να τα βγαζουμε ολα γρηγορα?Ελεος δηλαδη.Ο καθενας με τους ρυθμους του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
κανένας άλλος για το που βρίσκεται στην ύλη?????(θεωρητικοί)

Αρχαία είχα κάνει πέρισυ όλο τον Πλάτωνα και άρχισα πάλι από την αρχή φέτος. Τώρα μπαίνω Ηθικά.
Κείμενα έχω βγάλει Κρητικό, Αμάρτημα..
Λατινικά στο 45.
Ιστορία αρχίζω προσφυγικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellla

Νεοφερμένος

Η stellla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Αρχαία είχα κάνει πέρισυ όλο τον Πλάτωνα και άρχισα πάλι από την αρχή φέτος. Τώρα μπαίνω Ηθικά.
Κείμενα έχω βγάλει Κρητικό, Αμάρτημα..
Λατινικά στο 45.
Ιστορία αρχίζω προσφυγικό.
λατινικά:eek: μου φαίνεται ότι είσαι πολύ μπροστά ή εγώ πολύ πίσω.... :redface: Στο 30 είμαι και θέλω να τα κάνω και επανάληψη το συντακτικό των κειμένων 21-30. εσύ σε κανα μήνα έχεις τελειώσει τα λατινικά. Μήπως 35 ήθελες να γράψεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeThere.

Νεοφερμένος

Η BeThere. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Αρχαία είχα κάνει πέρισυ όλο τον Πλάτωνα και άρχισα πάλι από την αρχή φέτος. Τώρα μπαίνω Ηθικά.
Κείμενα έχω βγάλει Κρητικό, Αμάρτημα..
Λατινικά στο 45.
Ιστορία αρχίζω προσφυγικό.


Εγώ είμαι: γνωστό, στην 7η ενότητα του Πρωταγόρα και τώρα θα μπώ Πολιτεία.
Λατινικά στο κείμενο 28 απο γραμματική έχω κάνει όλες τις εγκλίσεις σε όλες τις φωνές,
μετοχές, απαρέμφατα, παραθετικά (μου την σπάνε τόσο) και δευτερεύουσες.
Λογοτεχνία ξεκινάω απο αύριο το αμάρτημα της μητρός μου, έχω τελειώσει Κρητικό.
Ιστορία στο 2ο κεφάλαιο στο μάθημα της Εθνοσυνέλευσης και τώρα θα μπώ Δικομματισμός.
Βιολογία έχω τελειώσει το 1ο κεφάλαιο και απο μεθαύριο ξεκινάω το 2ο.
Αυτά νομίζω :P Δεν ξέρω αλλά νιώθω πως δεν διαβάζω σωστά, οργανωμένα και πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σκάρλετ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σκάρλετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Δεν ξέρω αλλά νιώθω πως δεν διαβάζω σωστά, οργανωμένα και πολύ!
Έτσι σου φαίνεται. Και το λέω αυτό γιατί μια στραβή να σε αποσυντονίσει από τη ρουτίνα σου, π.χ ενα κρυολόγημα θα διαισθανθείς αμέσως πόσο συστηματικά διάβαζες .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodwra.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Αρχαία 13η ενότητα Πολιτεία οπότε όπου να ΄ναι μπαίνουμε Ηθικά
Λατινικά στο κείμενο 32
Λογοτεχνία έχω κάνει Πολυδούρη,Εγγονόπουλο,Αναγνωστάκη,Παυλόπουλο και τώρα τελειώνω τον Κρητικό
Ιστορια βρίσκομαι στο κίνημα στο Γουδί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ρε παιδια εγω γραφω τεστακι στην ιστορια και τοσο καιρο δεν διαβαζα τιποτα λετε να προλαβω να βγαλω ολο το πρωτο κεφαλαιο σε 2 μερες??θελω να γραψω πανω απο 17:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,407 μηνύματα.
ρε παιδια εγω γραφω τεστακι στην ιστορια και τοσο καιρο δεν διαβαζα τιποτα λετε να προλαβω να βγαλω ολο το πρωτο κεφαλαιο σε 2 μερες??θελω να γραψω πανω απο 17:worry:

χαλαρά προλαβαίνεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Γνωστό: τη Δευτέρα μπαίνουμε στην 7η ενότητσ του Πρωταγόρα και στις 20 γράφουμε
Λατινικά: θα μπούμε στο 26
Ιστορία: στο 2ο κεφάλαιο (θα μπούμε στην εθνοσυνέλευση του 1864)
Βιολογία: Μετάδοση και αντιμετώπιση παθογόνων (είμαστε πίσω ή μου φαίνεται? :hmm:)
Λογοτεχνία: στο Αμάρτημα της μητρός μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeThere.

Νεοφερμένος

Η BeThere. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Αρχαία 13η ενότητα Πολιτεία οπότε όπου να ΄ναι μπαίνουμε Ηθικά
Λατινικά στο κείμενο 32
Λογοτεχνία έχω κάνει Πολυδούρη,Εγγονόπουλο,Αναγνωστάκη,Παυλόπουλο και τώρα τελειώνω τον Κρητικό
Ιστορια βρίσκομαι στο κίνημα στο Γουδί


Καλέ εσύ είσαι πολύ μπροστά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Γνωστό: τη Δευτέρα μπαίνουμε στην 7η ενότητσ του Πρωταγόρα και στις 20 γράφουμε
Λατινικά: θα μπούμε στο 26
Ιστορία: στο 2ο κεφάλαιο (θα μπούμε στην εθνοσυνέλευση του 1864)
Βιολογία: Μετάδοση και αντιμετώπιση παθογόνων (είμαστε πίσω ή μου φαίνεται? :hmm:)
Λογοτεχνία: στο Αμάρτημα της μητρός μου
Σε ολα εισαι λιγο πισω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σκάρλετ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σκάρλετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Αρχαία 13η ενότητα Πολιτεία οπότε όπου να ΄ναι μπαίνουμε Ηθικά
Λατινικά στο κείμενο 32
Λογοτεχνία έχω κάνει Πολυδούρη,Εγγονόπουλο,Αναγνωστάκη,Παυλόπουλο και τώρα τελειώνω τον Κρητικό
Ιστορια βρίσκομαι στο κίνημα στο Γουδί

Μόνη σου διαβάζεις ή πηγαίνεις φροντιστηριο?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Γνωστο--->εισαγωγη πολιτεια
Λατινικα--->κειμενο 29
Βιολογια γεν.-->στην πρωτογενη ανοσοβιολογικη αποκριση
Ιστορια-->Κομματα (στην αρχη)
Λογοτεχνια-->Αμαρτημα της μητρος μου (δυο σελιδες μασ μενουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodwra.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Γνωστό->11η ενότητα πολιτεία
Λατινικά->κείμενο 31
Λογοτεχνία->τελειώνουμε τον κρητικό (εχουμε βγαλει και τα 2 κειμενα του ιωαννου)
Ιστορία->θα μπούμε 3ο κεφάλαιο
βιολογία->τελειώνουμε το 1ο κεφάλαιο

νομίζω πάμε μια χαρά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

STRATOS111

Νεοφερμένος

Ο STRATOS111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Εμείες στο φροντιστήριο είμαστε:
Γνωστό: 2η ενότητα Ηθικά Νικομάχεια
Λατινικά: στο 34
Ιστορία: στο Γουδί
Λογοτεχνία: έχουμε τελειώσει Παυλόπουλο, Αναγνωστάκη, Εγγονόπουλο και κρητικό και μπαίνουμε την επόμενη Τετάρτη στο Αμάρτημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top