Γενικό -  [Ανθρωπιστικών] Πού είστε στην ύλη;

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Ιστορια:Επαν. 1η φορα στο 2ο κεφαλαιο(σημερα το βραδυ θα βγαλω Γ,Δ,Ε...σερι θα παει οπως το κοβω :P )
Λογοτεχνια:Επαν. 1η φορα επαναληψη στον ματακια ειμαστε
Λατινικα: γραμματικη 2η φορα,κειμενα πρωτη φορα δεν θυμαμαι σε ποιο ειμαστε
Εκθεση:Επαναληψη ασκησεις μονο,για θεματα,οποιος διαβαζε εξωσχολικα απο 6η δημοτικου θα γραψει :P
Αρχαια:Επαναληψη 1η φορα στην πολιτεια
Βιολογια:το 1ο το εχω βγαλει 3 φορες,το δευτερο 1 φορα και τωρα τελειωνουμε το 3ο,ακολουθει συντομα εφ ολης της υλης διαγωνισμα.

Αλλα κλαιν,μην δινετε σημασια σε κατι μαλακες που διατυμπανιζουν παντου οτι εχουν βγαλει την υλη απο τα χριστουγεννα 10 φορες...αμα καποιος ειναι κομοδινο μπορει να χρειαστει να την βγαλει 10 φορες,αλλα ας επικρατει γενικα ψυχραιμια και λογικη...μην προτρεχουμε σε βεβιασμενες υπερβολες ...τωρα για το αν τα θυμομαστε εγω εχω διαπιστωσει οτι με τις συνεχεις επαναληψεις μηχανικα μου ερχονται στο μυαλο :P
Οι πανελληνιες ειναι πλεον ενας αγωνας λογικης ,ψυχικης ισσοροπιας και αριστων γνωσεων...

https://www.panelladikes.gr/countdown.html 56 Μέρες,


(σας αγχωσα μαριονετες μου?) :devil:

ποπο φιλε με καθυσηχασες... καπου εκει ειμαι και γω σε επαναληψεις.... και αρχισα να ανησυχω... γιατι βλεπω κατι comments... τρομαξα προς στιγμην :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Αχαχαχαχ. Ματάκιας ο Παπαδιαμάντης;

Ε ποιος αλλος?Αυτος κανει φαντασιωσεις με νεαρες σε λιμνες χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

ποπο φιλε με καθυσηχασες... καπου εκει ειμαι και γω σε επαναληψεις.... και αρχισα να ανησυχω... γιατι βλεπω κατι comments... τρομαξα προς στιγμην

Το ischool φημιζεται για το φυταριο που κουβαλαει σε ολες τις βαθμιδες εκπαιδευσης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ε ποιος αλλος?Αυτος κανει φαντασιωσεις με νεαρες σε λιμνες χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
θες να μου πεις οτι δεν θα εκανες το ιδιο στη θεση του????? :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
θες να μου πεις οτι δεν θα εκανες το ιδιο στη θεση του?????

Θα το εκανα :devil:

(αλλα να μην του βγαλω ενα παρατσουκλι μωρε και αυτον οπως ολους?μετα πρεπει να το αιτιολογησω,ε αυτο εκανα χαχαχαχ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Θα το εκανα :devil:

(αλλα να μην του βγαλω ενα παρατσουκλι μωρε και αυτον οπως ολους?μετα πρεπει να το αιτιολογησω,ε αυτο εκανα χαχαχαχ)

Θες να πεις δηλαδή ότι αν σου άρεσε μία θα έκανες τον ηδονοβλεψία, δε θα της το έλεγες ποτέ, θα την παρομοίαζες με την ΚΑΤΣΊΚΑ σου, θα είχες τύψεις που την ερωτεύτηκες απλά, χωρίς να κάνεις τίποτα, και θα έκανες γενικώς όσα και αυτός; Μην πεις ναι... Θα υπάρχει πρόβλημα :p :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Θες να πεις δηλαδή ότι αν σου άρεσε μία θα έκανες τον ηδονοβλεψία, δε θα της το έλεγες ποτέ, θα την παρομοίαζες με την ΚΑΤΣΊΚΑ σου, θα είχες τύψεις που την ερωτεύτηκες απλά, χωρίς να κάνεις τίποτα, και θα έκανες γενικώς όσα και αυτός; Μην πεις ναι... Θα υπάρχει πρόβλημα :p

Η προοπτικη του ηδονοβλεψια δεν με χαλαει :loltooth: , τα αλλα ομως ειναι καπως τραβηγμενα :P
Παντως,περα απο το μπανιστηρι που κανει ο τυπας,οταν παραλληριζει την μικροαστικη ζωη στο γραφειο με τον σκυλο που ειναι δεμενος στην αυλη κτλπ κτλπ...he is too revolutionary :bot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Ε ποιος αλλος?Αυτος κανει φαντασιωσεις με νεαρες σε λιμνες χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Τελικὰ το ὲκανε με το κατσικὰκι ο "ματὰκιας";;; Το κεὶμενο που μισὼ! Απαὶσιο! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
49 ημέρες για ακόμη περισσότερες επαναλήψεις σε : 100 σελ. ιστορίας , 50 σελ. βιολογίας, 40 σελ. εισαγωγής στα αρχαία, 22 αμετάφραστα και 8 μετεφρασμένα κείμενα στα αρχαία + νοηματικά, επανάληψη στη γραμματική/συντακτικό στα αρχαία, 24 κείμενα στα λατινικά +γραμματική+συντακτικό, και 10 κείμενα στη λογοτεχνία, και ... έκθεση!
ΧΑΧΑΧ...
Χαλαράαααααααα :P
Προλαβαίνεις... να κλείσεις τον υπολογιστή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
49 ημέρες για ακόμη περισσότερες επαναλήψεις σε : 100 σελ. ιστορίας , 50 σελ. βιολογίας, 40 σελ. εισαγωγής στα αρχαία, 22 αμετάφραστα και 8 μετεφρασμένα κείμενα στα αρχαία + νοηματικά, επανάληψη στη γραμματική/συντακτικό στα αρχαία, 24 κείμενα στα λατινικά +γραμματική+συντακτικό, και 10 κείμενα στη λογοτεχνία, και ... έκθεση!
ΧΑΧΑΧ...
Χαλαράαααααααα
Προλαβαίνεις... να κλείσεις τον υπολογιστή!




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
αααααααααα..δε βγαινει η ύλη...πωωω φιλε..και ελεγα ρε γ@μωτο οτι δε γουσταρω να τρεχω τελευταια στιγμη///
πληροφοριακα : στο φροντ. δεν εχω βγαλει ακομα βιολογι(αρχη εξελιξης ειμαστε) ουτε λογοτεχνια(εχουμε ακομα ιωαννου και τα 2 και παπαδιαμαντη...) και λατινικα τωρα τελειωνουμε με πλαγιο λογο...
να πεθανω τωρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
αααααααααα..δε βγαινει η ύλη...πωωω φιλε..και ελεγα ρε γ@μωτο οτι δε γουσταρω να τρεχω τελευταια στιγμη///
πληροφοριακα : στο φροντ. δεν εχω βγαλει ακομα βιολογι(αρχη εξελιξης ειμαστε) ουτε λογοτεχνια(εχουμε ακομα ιωαννου και τα 2 και παπαδιαμαντη...) και λατινικα τωρα τελειωνουμε με πλαγιο λογο...
να πεθανω τωρα?

What???? Και όλη τη χρονιά τη κάνατε??? Παπαδιαμάντη δεν έχεις κάνει ακόμα???????? Μην πεθάνεις, τράβα κλεισε το πιτσί και διάβασε! Ο Παπαδιαμάντης θεωρείται sos (αν μπορούμε να πούμε ότι είναι κάποιο sos)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
αααααααααα..δε βγαινει η ύλη...πωωω φιλε..και ελεγα ρε γ@μωτο οτι δε γουσταρω να τρεχω τελευταια στιγμη///
πληροφοριακα : στο φροντ. δεν εχω βγαλει ακομα βιολογι(αρχη εξελιξης ειμαστε) ουτε λογοτεχνια(εχουμε ακομα ιωαννου και τα 2 και παπαδιαμαντη...) και λατινικα τωρα τελειωνουμε με πλαγιο λογο...
να πεθανω τωρα?

WTF?
1. Μην αγχώνεσαι (πολύ).
2. Πες στον καθηγητή/καθηγήτριά σου να κάνετε Παπαδιαμάντη ΤΏΡΑ! Πραγματικά ΤΏΡΑ, όμως. Έιναι η sosάρα της χρονιάς (μαζί με "Προσφυγικούς Συνοικισμούς" και ποιήματα για την ποίηση). Πληροφοριακά: κάνω ιδιαίτερο και μου πήρε ένα μήνα ++, για να τελειώσω τον Παπαδιαμάντη.
3. Βιολογία μην αγχώνεσαι... Στο ίδιο σημείο είμαστε. :P
4. Επίσης και με τα λατινικά μην αγχώνεσαι! Με καλό διάβασμα 5-6 ημερών τα μαθαίνεις φαρσί "άνετα" (αν πρόκειται για επανάληψη).

Υ.Γ. Πραγματικά δεν το έχω καταλάβει αυτό το πρόγραμμα ορισμένων φροντιστηρίων, που κάνουν το συντακτικό σε ξεχωριστά μαθήματα.

Anyways, άντε, καλή δύναμη!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaslaras17

Νεοφερμένος

Ο vaslaras17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ρε παιδια τι υλη πρεπει να βγαλω το καλοκαιρι σε καθε μαθημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
ρε παιδια τι υλη πρεπει να βγαλω το καλοκαιρι σε καθε μαθημα?

Κάνεις ένα μεγάλο λάθος: δεν υπάρχει "ΥΛΗ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ" το καλοκαίρι.
Υπάρχουν πχ κενά που ενδεχομένως έχεις ή απορίες που πρέπει να καλύψεις και από εκεί και πέρα υπάρχει το σε ποια σχολή στοχεύεις και πού θες να ρίξεις το βάρος. Μπορείς πχ να πάρεις όλα τα μαθήματα και να κάνεις λίγο απ' όλα ή να πιάσεις 1-2 και να τα ξεκάνεις...σκέψου πρώτα τί θες και αναλόγως αποφασίζεις πώς θα κινηθείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaslaras17

Νεοφερμένος

Ο vaslaras17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
λεω για το φροντιστηρειο ρε....ειμαι αναμεσα σε 2 κ στο ενα πχ στην ιστορια βγαζουν εναμισι κεφαλαιο ενω στο αλλο τρισιμισι...για αυτο λεω περιπου ποση υλη ειναι καλο να βγαλω το καλοκαιρι στο φροντ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
3 μιση κεφάλαια χωρίς να ξέρω από ιστορία μου φαίνονται υπερβολικά πολλά. Θα κουραστείς και δεν θα τα μάθεις και καλά κιόλας. Συνήθως από όσο ξέρω μεσα στο καλοκαίρι βγάζουν γύρω στο 1 κεφάλαιο σε κάθε μάθημα. Βέβαια είναι ανάλογα και με το τμήμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
λεω για το φροντιστηρειο ρε....ειμαι αναμεσα σε 2 κ στο ενα πχ στην ιστορια βγαζουν εναμισι κεφαλαιο ενω στο αλλο τρισιμισι...για αυτο λεω περιπου ποση υλη ειναι καλο να βγαλω το καλοκαιρι στο φροντ..

Κοίτα ιστορία αν έχεις καλό καθηγητή, καθηγήτρια στο σχολείο δεν χρειάζεται φροντιστήριο. Πάρε το βιβλίο και διάβασε μόνος σου. Παπαγαλία θέλει ό,τι γράφει, αυτή είναι η ιστορία. Κι ένα βοήθημα για να εντρυφήσεις σε πηγές και σε πονηρά σ-λ.
Μετά στα υπόλοιπα διαλέγεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellla

Νεοφερμένος

Η stellla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Χαίρεται! Λόγο επαγγελματικών υποχρεώσεων παράτησα για καμιά 20αρια μέρες το εντατικό διάβασμα και από σήμερα το αρχίζω πάλι… Θα μπορούσατε να με ενημερώσετε οι Θεωρητικοί για το που περίπου βρίσκεστε στην ύλη σε ιστορία, αρχαία και λατινικά για να δω πόοοοοοσο πίσω έμεινα.:redface: Ευχαριστώ πολύ.


Σημείωση συντονιστή: Τα μηνύματα προήλθαν από το θέμα Πανελλήνιες 2013
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Aggeliki18

Νεοφερμένος

Η Aggeliki18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Χαίρεται! Λόγο επαγγελματικών υποχρεώσεων παράτησα για καμιά 20αρια μέρες το εντατικό διάβασμα και από σήμερα το αρχίζω πάλι… Θα μπορούσατε να με ενημερώσετε οι Θεωρητικοί για το που περίπου βρίσκεστε στην ύλη σε ιστορία, αρχαία και λατινικά για να δω πόοοοοοσο πίσω έμεινα.:redface: Ευχαριστώ πολύ.

Ιστορια εγω προσωπικα τελειωσα το 3ο κεφαλαιο...!!! αρχαια μπαινω αριστοτελη και λατινικα δυστυχως εχω κανει μονο 4 κειμενα(δεν μ'αρεσουν και καθολου :P )....καλη σου αρχηηηη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellla

Νεοφερμένος

Η stellla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Ιστορια εγω προσωπικα τελειωσα το 3ο κεφαλαιο...!!! αρχαια μπαινω αριστοτελη και λατινικα δυστυχως εχω κανει μονο 4 κειμενα(δεν μ'αρεσουν και καθολου :P )....καλη σου αρχηηηη :D
Ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση. :) Μοναχούλα διαβάζεις ή πας φροντιστήριο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top