Γενικό -  [Ανθρωπιστικών] Πού είστε στην ύλη;

Aggeliki18

Νεοφερμένος

Η Aggeliki18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση. :) Μοναχούλα διαβάζεις ή πας φροντιστήριο??


Κανω στο σπιτι μαθηματα...αλλα βαση δινουμε στην αδερφη μου που δινει και αυτη αλλα πρωτη χρονια οποτε εγω μαθαινω και λεω...!!!! :) εσυ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellla

Νεοφερμένος

Η stellla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Κανω στο σπιτι μαθηματα...αλλα βαση δινουμε στην αδερφη μου που δινει και αυτη αλλα πρωτη χρονια οποτε εγω μαθαινω και λεω...!!!! :) εσυ???
μόνη μου δυστυχώς. έχουν περάσει κάμποσα χρόνια από τότε που έδωσα πρώτη φορά και οι γνωστοί μου είναι σε φάση που δουλεύουν και δεν θέλουν να ασχοληθούν με εξετάσεις ή που ψάχνουν δουλειά και δεν μπαίνουν ξανά στην διαδικασία.:( Καλή επιτυχία και στις δυο σας.:)

κανένας άλλος για το που βρίσκεται στην ύλη?????(θεωρητικοί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggeliki18

Νεοφερμένος

Η Aggeliki18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
μόνη μου δυστυχώς. έχουν περάσει κάμποσα χρόνια από τότε που έδωσα πρώτη φορά και οι γνωστοί μου είναι σε φάση που δουλεύουν και δεν θέλουν να ασχοληθούν με εξετάσεις ή που ψάχνουν δουλειά και δεν μπαίνουν ξανά στην διαδικασία.:( Καλή επιτυχία και στις δυο σας.:)

κανένας άλλος για το που βρίσκεται στην ύλη?????(θεωρητικοί)

και σε σενα καλη επιτυχια...υπομονη θελει....!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellla

Νεοφερμένος

Η stellla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
και σε σενα καλη επιτυχια...υπομονη θελει....!!!! :)
περισσότερο χρόνο χρειάζεται παρά υπομονή. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Ιστορια εγω προσωπικα τελειωσα το 3ο κεφαλαιο...!!! αρχαια μπαινω αριστοτελη και λατινικα δυστυχως εχω κανει μονο 4 κειμενα(δεν μ'αρεσουν και καθολου :P )....καλη σου αρχηηηη :D

Στο 3ο απο τώρα; Απόφοιτη είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggeliki18

Νεοφερμένος

Η Aggeliki18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
περισσότερο χρόνο χρειάζεται παρά υπομονή. :redface:

Προγραμμα να κανεις και θα τα καταφερεις στα σιγουρααα...!!!! :D

Στο 3ο απο τώρα; Απόφοιτη είσαι;

Ναι αν και αρχισα λιγο αργουτσικα....απλα ιστορια μ'αρεσει και την μαθαινω ευκολα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
κανένας άλλος για το που βρίσκεται στην ύλη?????(θεωρητικοί)

Αρχαία τελειώνω Πολιτεία,Ιστορία μόλις μπήκα στο 2ο κεφάλαιο,Λατινικά 26 κείμενο(έχω μείνει πολύ πίσω),Λογοτεχνία έχω κάνει Αμάρτημα της μητρός μου,Όνειρο στο κύμα,Κρητικό και τώρα θα μπω στο γιατί μ' αγάπησες της Πολυδούρη ..
Εεε ..έκθεση πορεύομαι με το σχολείο και σχεδόν έτσι και στη βιολογία (δεν ξέρω τι ειδικό μάθημα έχεις)..πιο πολύ βάση έχω δώσει όπως θα διαπίστωσες σε αρχαία,λογοτεχνία και ιστορία ..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Ναι αν και αρχισα λιγο αργουτσικα....απλα ιστορια μ'αρεσει και την μαθαινω ευκολα :)

Άμα σ'αρέσει η ιστορία ..και μένα μ αρέσει αλλά αιώνια αγάπη είναι τα αρχαία και μετά από αυτά πάει η λογοτεχνία! :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σκάρλετ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σκάρλετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Παιδιά, που βρίσκεστε στην ιστορία κατεύθυνσης; Εμείς αυτή τη βδομάδα γράφουμε διαγώνισμα στο πρώτο κεφάλαιο. Ομολογώ πως το έχω μάθει απ'έξω κι ανακατωτά και χαίρομαι για αυτό. Ίσως επειδή την είχα αρχίσει από το καλοκαίρι. Από την άλλη πάντα φοβάμαι την αποστήθιση. Σκέφτομαι, ξέρω'γω, μήπως υπερφορτωθεί το μυαλό με παπαγαλία και μπλοκάρει. Χεχε! Θα τα αντέξει λέτε και τα άλλα κεφάλαια; Βγαίνουν εύκολα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Παιδιά, που βρίσκεστε στην ιστορία κατεύθυνσης; Εμείς αυτή τη βδομάδα γράφουμε διαγώνισμα στο πρώτο κεφάλαιο. Ομολογώ πως το έχω μάθει απ'έξω κι ανακατωτά και χαίρομαι για αυτό. Ίσως επειδή την είχα αρχίσει από το καλοκαίρι. Από την άλλη πάντα φοβάμαι την αποστήθιση. Σκέφτομαι, ξέρω'γω, μήπως υπερφορτωθεί το μυαλό με παπαγαλία και μπλοκάρει. Χεχε! Θα τα αντέξει λέτε και τα άλλα κεφάλαια; Βγαίνουν εύκολα;
Εγω τωρα τελειωσα την οριστικη αποκατασταση των προσφυγων απο το προσφυγικο ζητημα δηλαδη το 3η κεφαλαιο,μπορω να πω το δευτερο ειναι δυσκολο αλλα παλευεται το γραφω το σαββατο,καλη επιτυχια μην ανυσηχεις θα σκισεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellla

Νεοφερμένος

Η stellla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Αρχαία τελειώνω Πολιτεία,Ιστορία μόλις μπήκα στο 2ο κεφάλαιο,Λατινικά 26 κείμενο(έχω μείνει πολύ πίσω),Λογοτεχνία έχω κάνει Αμάρτημα της μητρός μου,Όνειρο στο κύμα,Κρητικό και τώρα θα μπω στο γιατί μ' αγάπησες της Πολυδούρη ..
Εεε ..έκθεση πορεύομαι με το σχολείο και σχεδόν έτσι και στη βιολογία (δεν ξέρω τι ειδικό μάθημα έχεις)..πιο πολύ βάση έχω δώσει όπως θα διαπίστωσες σε αρχαία,λογοτεχνία και ιστορία ..:)
σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Τελικά βλέπω ότι δεν είμαι ιδιαίτερα πίσω.... χιχι:D

Εγω τωρα τελειωσα την οριστικη αποκατασταση των προσφυγων απο το προσφυγικο ζητημα δηλαδη το 3η κεφαλαιο,μπορω να πω το δευτερο ειναι δυσκολο αλλα παλευεται το γραφω το σαββατο,καλη επιτυχια μην ανυσηχεις θα σκισεις
το δεύτερο κεφάλαιο είναι παλούκι το θυμαμαι από παλια (το 2007 που έδωσα) και το διαπιστώνω και πάλι που το ξεκίνησα φέτος.:( Γενικά το πρώτο είναι εύκολο και το Κρητικό ζήτημα, αν θυμάμαι καλά, διότι φέτος δεν το ξεκίνησα ακόμα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Παιδιά, που βρίσκεστε στην ιστορία κατεύθυνσης; Εμείς αυτή τη βδομάδα γράφουμε διαγώνισμα στο πρώτο κεφάλαιο. Ομολογώ πως το έχω μάθει απ'έξω κι ανακατωτά και χαίρομαι για αυτό. Ίσως επειδή την είχα αρχίσει από το καλοκαίρι. Από την άλλη πάντα φοβάμαι την αποστήθιση. Σκέφτομαι, ξέρω'γω, μήπως υπερφορτωθεί το μυαλό με παπαγαλία και μπλοκάρει. Χεχε! Θα τα αντέξει λέτε και τα άλλα κεφάλαια; Βγαίνουν εύκολα;
Kι εγω ετσι νομιζα..Αλλα μαλλον υποτιμαμε το μυαλο μας, μια χαρα θα τα θυμασαι :P
Τα αλλα κεφαλαια ειναι αρκετα πιο δυσκολα απ το πρωτο σε αποψη αποστηθισης, αλλα και πιο ενδιαφεροντα σε αρκετα σημεια οποτε νομιζω μαθαινονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ρεντροουζ13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μόσχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
κανένας άλλος για το που βρίσκεται στην ύλη?????(θεωρητικοί)

Προσωπικά στο γνωστό είμαι 3η-4η ενότητα ηθικά
Ιστορία μου έχουν μείνει τα κόμματα και το προσφυγικό
Και λατινικά είμαστε στο κείμενο 30 (φροντ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Προσωπικά στο γνωστό είμαι 3η-4η ενότητα ηθικά
Ιστορία μου έχουν μείνει τα κόμματα και το προσφυγικό
Και λατινικά είμαστε στο κείμενο 30 (φροντ)
εγω ιστορια τελειωσα την αποκατασταση των προσφυγων
γνωστο ηθικα 8 ενοτητα
λατινικα 31
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Λογοτεχνία τελειώσαμε Κρητικό. Μπαίνουμε αμάρτημα.
Γνωστό: 3η ενότητα πρωταγόρας.
Λατινικά στο 23.
Ιστορία τελειώσαμε το 1ο. Μπαίνουμε στο 2ο.
Βιολογία, στους ιους,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεντροουζ13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μόσχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
εγω ιστορια τελειωσα την αποκατασταση των προσφυγων
γνωστο ηθικα 8 ενοτητα
λατινικα 31

απόφοιτος?
Με φροντ ή προσπαθείς μόνος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
πότε ξεκινήσατε;
καναμε ενα 20 ιουνιου ως 13 ιουλιου και μετα απο 20 αυγουστου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Λογοτεχνία τελειώσαμε Κρητικό. Μπαίνουμε αμάρτημα.
Γνωστό: 3η ενότητα πρωταγόρας.
Λατινικά στο 23.
Ιστορία τελειώσαμε το 1ο. Μπαίνουμε στο 2ο.
Βιολογία, στους ιους,
Σερνεστε λιγο η ειναι ιδεα μου?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top