Γενικό -  [Ανθρωπιστικών] Πού είστε στην ύλη;

Bob Dylan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Λατινικα: κειμ.46
Αρχαία: Πολιτικα 16
Ιστορία: Προσφυγικο 2
Λογοτεχνία: Τελος
Ιστορια Γεν: Κεφ. ΣΤ 4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φεγγαρένια..

Νεοφερμένος

Η Φεγγαρένια.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Παιδιά ενα update εδω να δούμε αν πάμε καλά και εμείς οι μονάχοι με την ύλη;;; :):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summertime1996

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η summertime1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Θεωρητικη, αγαπημενη θεωρητικη που ειστε στην υλη?
Λοιπον εγω:
Αρχαια γν: εχω κανει πρωταγορα,πολιτεια κ ειμαι στην 3η ενοτητα των ηθικων
Ιστορια:εχω φτασει προσφυγικο κ εχω ολοκληρωσει τα 4 πρωτα μαθηματα του κεφαλαιου
Λογοτεχνια: εχω κανει κρητικο,αμαρτημα,ονειρο στο κυμα και ειμαι δαρειο
Λατινικα: ειμαι στο μαθημα 36
Εκθεση:κοντευω να ολοκληρωσω πειθω και Θ.Κ. δεν τους κανω με τη σειρα
Βιολογια: ειμαι στις 2-3 πρωτες σελιδες του 2ου κεφαλαιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstastol

Νεοφερμένος

Ο kwstastol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Ειμαι
Αρχαια: 7η ενοτητα ηθικα
Λατινικα: 37
Λογοτ: κρητικο, ονειρο, αμαρτημα, δαρειο, μελαγχολια, κ ελεγκτη
Ιστορια:αποκατασταση προσφυγων
Μαθηματικα: ςτατιστικη
Αοθ: κεφαλαιο 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Αρχαία: Τελειώνω ηθικά. Ειμαι στη 10.
Λατινικά: 38
Λογοτεχνία: Τελείωσα το Όνειρο στο Κύμα .
Ιστορία: στο προσφυγικό στην αστική αποκατάσταση
Βιολογία: κύκλος του αζώτου .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
αρχαια: 8η ενοτητα στα ηθικα νεικομαχια
λατινικα: 43 :p
ιστορια: οπου με το σχολειο, ΔΕΝ χρειαζονται ιδιαιτερα
λογοτεχνια: ονειρο στο κυμα προς δαρειο
βιολογια: 2ο κεφαλαιο τροφικες αλυσιδες
εκθεση: αρθρο-επιδυλλιδα-δοκιμιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λογοτέχνης

Νεοφερμένος

Ο Λογοτέχνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Αρχαία:4η ενότητα Ηθικά
Λατινικά:Κείμενο 36
Ιστορία:Προσφυγικό (Β.Η έξοδος)
Λογοτεχνία:Αμάρτημα και έχω κάνει Κρητικό και Όνειρο στο κύμα
Βιολογία:Αρχή δευτέρου κεφαλαίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psych_freak

Νεοφερμένος

Η psych_freak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Αρχαία: Τέλος Ηθικά
Λατινικά:Κείμενο 43
Ιστορία:Τέλος Προσφυγικό
Λογοτεχνία:Δαρείος
Βιολογία:Ισορροπία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summertime1996

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η summertime1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Θεωρητικη πειτε καμια προβλεψη !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
ανανεωνω!
αρχαια: 1δη ενοτητα πολιτικα
λατινικα: τελειωσαμε :D
ιστορια: παει και το 4ο κεφαλαιο :D
λογοτεχνια: μας εμεινε η Δημουλα κ ο Ιωαννου
βιολογια: μολιες τελειωσαμε το 2ο


προβλεψη λιγο δυσκολο να γινει!! ολα ειναι πιθανα! αυτο που εχω ακουσει ομως ειναι οτι στην ιστορια τα θεματα πεφτουν κυριως απο 2ο και 3ο κεφαλαιο :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λογοτέχνης

Νεοφερμένος

Ο Λογοτέχνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά ! Καλή συνέχεια με το διάβασμα :)
Εγώ είμαι:
Αρχαία:πολιτικά 14
Λατινικά:κείμενο 44
Ιστορία:4o Κεφάλαιο(3.τα πρώτα νέφη)
Λογοτεχνία:Δαρείο
Βιολογία:Κύκλος του νερού

Για λογοτεχνία ακούγεται πολύ ο Δαρείος και το Αμάρτημα(λίγο και το Όνειρο στο κύμα)..Θα δείξει όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summertime1996

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η summertime1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Παιδια εγω φοβαμαι μηπως δε μπει ο καβαφης παρ'ολο που ειναι η χρονια του επειδη ακουγεται πολυ και θεωρειται προβλεψιμος... :/ λοιπον εγω ειμαι :

Αρχαια:πολιτικα 13
Λατινικα: 44
Ιστορια: επανασταση στο Θερισο
Λογοτεχνια: Στου Κεμαλ το σπιτι
Βιολογια: Ρυπανση των υδατων

Θεωρητικη τι σχολη στοχευετε ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ_96

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Εμείς είμαστε Λατινικά κειμ. 44, Λογοτεχνία και Γνωστο τελειωσαμε, Ιστορια μενουν τα δυο τελευταια μαθηματα απο Ποντιακο και Βιολογια φαινομενο θερμοκηπιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summertime1996

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η summertime1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Μου φαινονται τωρα πια τοσο παλιαα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Παιδιά... :)
Καλησπέρα...!

Πείτε μου, που βρίσκεστε στην ύλη στα θεωρητικά μαθήματα γενικότερα? (Γνωστό,λατινικά,ιστορία)
++ Από έκθεση τι θέματα κάνατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dum spiro spero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dum spiro spero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Παιδιά... :)
Καλησπέρα...!

Πείτε μου, που βρίσκεστε στην ύλη στα θεωρητικά μαθήματα γενικότερα? (Γνωστό,λατινικά,ιστορία)
++ Από έκθεση τι θέματα κάνατε?

Καλημερα!! :) λοιπον, γνωστο πολιτεια εισαγωγη , λατινικα εχω κανει εως το 27 κ κανω μια επαναληψη πριν προχωρησω , ιστορια τελειωνω τα κομματα ( επιτελους ) .. Με την εκθεση δεν εχω ασχοληθει πολυ ... κι αυτο εχει αρχισει να με αγχωνει :worry:
Εσυ; που βρισκεσαι; :D

Τη λογοτεχνια ξεχασα :P στο αμαρτημα της μητρος μου ειμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mariakl1

Νεοφερμένος

Η mariakl1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
ιστορία: κόμματα
λογοτεχνια : τελιωνουμε το αμαρτημα
λατινικά : κειμενο 29 αλλα στη γραμματική και το συντακτικό ειμαστε πιο μπροστά
αρχαια : ενότητα 11 πολιτεία
βιολογια: κανουμε διαγράμματα και τελιώνει το πρώτο κεφάλαιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Εγώ..... :)

Γνωστό: Τελείωσα τον Πρωταγόρα. Χθες έγραψα και διαγώνισμα! Μέχρι τέλος του μήνα υπολογίζω να τελειώσω και την Πολιτεία!
Ιστορία: Έβγαλα Αγροτικό-Αστικοποίηση....θα κάνω ένα επαναληπτικό μάθημα αυτή τη βδομάδα. Θα γράψω και το Σ/Κ διαγώνισμα! Και την άλλη βδομάδα θα μπω Κόμματα.
Λατινικά: Στο 27 ... έχω να γράψω διαγώνισμα την Πέμπτη στα 21-27.
Λογοτεχνία: Στο αμάρτημα της μητρός μου.

Βιολογία την άφησα για αργότερα (λέω να την ξεκινήσω κατά τον Ιανουάριο) , για να επικεντρωθώ σε αυτά τα μαθήματα και το άγνωστο (γραμματική-συντακτικό) ...
Είμαι λίγο πίσω γνωστό και ιστορία .......... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dum spiro spero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dum spiro spero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Εγώ..... :)

Γνωστό: Τελείωσα τον Πρωταγόρα. Χθες έγραψα και διαγώνισμα! Μέχρι τέλος του μήνα υπολογίζω να τελειώσω και την Πολιτεία!
Ιστορία: Έβγαλα Αγροτικό-Αστικοποίηση....θα κάνω ένα επαναληπτικό μάθημα αυτή τη βδομάδα. Θα γράψω και το Σ/Κ διαγώνισμα! Και την άλλη βδομάδα θα μπω Κόμματα.
Λατινικά: Στο 27 ... έχω να γράψω διαγώνισμα την Πέμπτη στα 21-27.
Λογοτεχνία: Στο αμάρτημα της μητρός μου.

Βιολογία την άφησα για αργότερα (λέω να την ξεκινήσω κατά τον Ιανουάριο) , για να επικεντρωθώ σε αυτά τα μαθήματα και το άγνωστο (γραμματική-συντακτικό) ...
Είμαι λίγο πίσω γνωστό και ιστορία .......... :worry:

Μην αγχωνεσαι για το γνωστο! Εγω τελειωσα την επαναληψη πρωταγορα σκ κ νομιζα οτι ημουν αρκετα πισω.. Η εισαγωγη ομως στην πολιτεια ειναι πολυ ευκολη , την εβγαλα σε μια μερα, σημερα :D ελπιζω να ειναι ετσι κ τα κειμενα. Οσον αφορα τη βιολογια ( κ αυτο ξεχασα να γραψω ) βαδιζω με πολυυυυ αργους ρυθμους ..
Ανησυχω για το αγνωστο!! Κανω κειμενα απο το stuy4exams κ μοιαζει με σπαζοκεφαλια ή μαλλον ειναι σπαζοκεφαλια .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top