Twilight-Λυκόφως

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει πλ!εκτος απο τον εντουαρτ το φοραει ο εμμετ κ ο τζασπερ
τησ αλισ το τσοκερ ειναι φοβερο !!περιμενω να δω για τη μπελλα τι version του cullen crest θα φτιαξουν after....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ολοι οι Καλεν το φορανε. Και η Εσμι με τον Καρλαιλ.
Ναι, της Αλις ειναι το αγαπημενο μου:heart:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
ναι το ξερω απλα λεω οτι αυτοι οι τρεις εχουν το ιδιο
την esme btw δεν την εχω δει ποτε σε καμια φοτο με το δικο της το βραχιολι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.

Eδω αυτο παιζει να φοραει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Αυτο ειναι ενα απο τα κομματια του soundtrack
Και μου αρεσει πααααρα πολυ :D

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=CVMpPCSnKJg[/ame]


Παω να δω supernatural τωρα :P
Αντιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skycaptain_stav

Νεοφερμένος

Η skycaptain_stav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Αυτο ειναι ενα απο τα κομματια του soundtrack
Και μου αρεσει πααααρα πολυ :D

https://www.youtube.com/watch?v=CVMpPCSnKJg


Παω να δω supernatural τωρα :P
Αντιος

ΡΕΕΕΕ βλεπεις true blood :O τελεια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Αυτο ειναι ενα απο τα κομματια του soundtrack
Και μου αρεσει πααααρα πολυ :D

https://www.youtube.com/watch?v=CVMpPCSnKJg


Παω να δω supernatural τωρα :P
Αντιος
Καλό μου φαίνεται. Βέβαια είναι η πρώτη φορά που το ακούω, και ποτέ δεν μπορώ να καταλάβω πόσο μου αρέσει ένα τραγούδι από την πρώτη φορά. Αλλά φαντάζομαι, τόσες φορές που θα το ακούσω από εδώ και πέρα, θα το λατρέψω!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
ασχετο αλλα σχετικο με βαμπιρ,το vampire diaries το εχει δει κανεις?εγω ειδα το 1ο επεισοδειο κ κατεβαζω τωρα το 2ο κ μου αρεσε πλ !εχει πλ κοινα σαν υποθεση με το twilight (αν κ τα βιβλια του vd γραφτηκαν σχεδον 10 χρονια πιο μπροστα!)ο πρωταγωνιστης και αυτος κουκλος ειναι αν κ τον εντουαρτ δεν τον φτανει!
https://www.cwtv.com/shows/the-vampire-diaries
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
ασχετο αλλα σχετικο με βαμπιρ,το vampire diaries το εχει δει κανεις?εγω ειδα το 1ο επεισοδειο κ κατεβαζω τωρα το 2ο κ μου αρεσε πλ !εχει πλ κοινα σαν υποθεση με το twilight (αν κ τα βιβλια του vd γραφτηκαν σχεδον 10 χρονια πιο μπροστα!)ο πρωταγωνιστης και αυτος κουκλος ειναι αν κ τον εντουαρτ δεν τον φτανει!
https://www.cwtv.com/shows/the-vampire-diaries


Σήμερα είδα το πρώτο επεισόδιο, ωραίο ήταν. :D

Και τα 2 αδέρφια Βαμπιρ είναι ωραία. (Δεν συγκρίνονται με τον Εντουαρτ βέβαια :fss:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Tα εχω δει κι εγω
Καλη σειρα θα την συνεχισω :)
Και ο Stefan οντως θυμιζει πολυ τον Edward ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Archangel^^

Νεοφερμένος

Η Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
By the way, και διορθώστε με αν κάνω λάθος, νομίζω πως το vampire diaries είναι κι αυτό από σειρά βιβλίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Τrue
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Παρεμπιπτόντως, σήμερα έμαθα ότι τη φετινή σεζόν θα δείξει το True Blood στον Ant1 και το Vampire Diaries στο Star! Θα τα δω σίγουρα!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
για το vampire diaries το ακουσα κ εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};607678:
Παρεπιπτόντως, σήμερα έμαθα ότι τη φετινή σεζόν θα δείξει το True Blood στον Ant1 και το Vampire Diaries στο Star! Θα τα δω σίγουρα!!!!:D

Πολυ σωστα!:no1:
Το star μαλιστα θα δειξει κι αλλη βαμπιρικη σειρα, το "Moonlight"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Καλα που μας εχωσαν και δεν εβρισκα το θεμα;:P
Δεν το κοβω να βλεπω σειρα απο την τιβι. Μου την σπαει υπερβολικα το καινουριο επισοδειο καθε μερα και οι διαφημισεις. Αν ειναι θα κατεβασω τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Πολυ σωστα!:no1:
Το star μαλιστα θα δειξει κι αλλη βαμπιρικη σειρα, το "Moonlight"
Ποπο, γεμίσαμε vampires!!! Ποιο θα πρωτοβλέπω;:P
Βασικά, έχω πάρει το 7 ΜΕΡΕΣ TV που έχει αφιέρωμα στις σειρές και εκπομπές που θα πάιξουν αυτή τη σεζόν, και στο STAR δεν γράφει πουθενά το Moonlight... (Η ονομασία Moonlight είναι αντιγραφή από το Twilight;;;:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};607678:
Παρεμπιπτόντως, σήμερα έμαθα ότι τη φετινή σεζόν θα δείξει το True Blood στον Ant1 και το Vampire Diaries στο Star! Θα τα δω σίγουρα!!!!:D

Ωραία...:D
Για το true Blood έχω ακούσει καλά λόγια οπότε θα αρχίσω να το βλέπω.
To VD είναι τέλειο, χτες είδα και το 3ο επεισόδειο, θα τα ξαναδώ και στο σταρ. :D

Αυτό το Moonlight τι είναι; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
μια περιγραφη απο true blood και vampire diaries?για true blood δεν το νομιζω,ειναι πολυ freaky απ'ο,τι ειδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top