Twilight-Λυκόφως

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
μια περιγραφη απο true blood και vampire diaries?για true blood δεν το νομιζω,ειναι πολυ freaky απ'ο,τι ειδα
σαν το λυκοφωσ ειναι περιπου ειναι ενα αγορι βαμπιρ(stefan) "χορτοφαγος" σαν τους cullen που ερωτευεται μια κοπελα την helena .πηγαινουν κ αυτοι λυκειο .ο στεφαν εχει εναν αδερφο(damon) που ακολουθει ομως διαφορετικο "lifestyle" κ βαζει συνεχεια το στεφαν σε περιπετειες με κινδυνο να αποκαλυφθει η πραγματικη του ταυτοτητα ...αυτα
1st episode :Four months after the tragic car accident that killed their parents, 17-year-old Elena Gilbert and her 15-year-old brother, Jeremy are still adjusting to their new reality. Elena has always been the star student; beautiful, popular and involved with school and friends, but now she finds herself struggling to hide her grief from the world. Elena and Jeremy are now living with their cool-but-overwhelmed Aunt Jenna, who is doing her best to be a surrogate parent. As the school year begins at Mystic Falls High, Elena and her friends are fascinated by a handsome and mysterious new student, Stefan Salvatore. Stefan and Elena are immediately drawn to one another, although Elena is puzzled by Stefanʼs increasingly bizarre behavior when he appears suddenly at the cemetery where her parents are buried. What she doesnʼt realize is that Stefan is hiding a dark, deadly secret of his own – the fact that heʼs a vampire. At a bonfire party the next night, Elena and Stefan are just getting to know each other when chaos erupts after Vicki is attacked and left bleeding from a savage bite to the neck. Fearing that he knows who is responsible for the attack, Stefan returns home and finds his older brother, Damon, whom he hasnʼt seen for 15 years. Damon is also a vampire, and the two brothers have a long and bitter history.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Είδα χθες το πρώτο επεισόδιο από το true blood, πειράζει που δε μου άρεσε καθόλου? Πολύ σεξ και βία, άσε που η πρωταγωνίστρια είχε το πιο εκνευριστικό στόμα που έχω δει, lol. Καμία σχέση με twilight, προτιμώ τον ρομαντισμό της Meyer
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
εγω κατεβασα και το true blood κ το vampire diaries..το δευτερο ειναι φοοβερο..!!μαρεσε τοσο πολυ!!!μαλλον επειδη εμοιαζε με το λυκοφως..!!!αχ και ο στεφεν τι κουκλοσ..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Οποιος προλαβει παλι!!!
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=T63KV6VWrAQ[/ame]

:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Το ειδα, το ειδα, το ειδα!!!
Τι να πρωτοπω;;; Τελειο!
Παρατηρησα επισης οτι ο σκυλος θα επρεπε να ειναι πιο ψηλος.
Η Αλις ΘΕΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
τελειες !!! απο to new moon movie companion ειναι μερικες εεε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Οχι μερικες, όλες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Δεν το πρόλαβα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
ουτε εγω...κριμαα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Αποσπασματα απο ολα τα τραγουδια του soundtrack :)

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=jh2NWFxObZ4&feature=player_embedded[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
λεω να αντισταθω κ να τα ακουσω ολα πρωτη φορα στη ταινια ....ελπιζω να μπορεσω να κρατηθω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Εγώ δεν μπόρεσα να αντισταθώ! Είχα ακούσει ήδη δύο (το Meet me at the equinox και το Satellite Heart). Δεν με ενθουσίασαν καθόλου... Εκτός του 1ου. Όσο καλύτερο θα είναι το New Moon η ταινία από το Twilight, τόσο χειρότερο θα είναι το OST...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Κριμα. Και παιζει πολυ βασικο ρολο η μουσικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indiespyllak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπύλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Koρίτσια sorry αν το χετε πει πιο πριν!:( Ξέρετε πότε θα βγει στους ελληνικούς κινηματογράφους το New Moon? Στην Αμερική έχει πρεμιέρα στις 30/11 αν δεν κάνω λάθος!Εδώ όμως;; Βγήκε και η Χαραυγήήήή!!!Το διαβάσατε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Στις 20 Νοεμβριου νομιζω.
Ναι την ξαναδιαβασαμε την Χαραυγη και στα ελληνικα. Οσο την διαβαζω, τοσο πιο πολυ μ'αρεσει!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Πολύ χάλια η μουσική. Περίεργος ήχος σε όλα τα τραγούδια, λες και οι φωνές και ο ήχος είναι μουδιασμένος βραχνός. Καθόλου μελωδικότητα. Αν εξαιρέσεις το equinox που το ακούω καιρό και το έχω συνηθίσει μάλλον μάπα το καρπούζι γενικά. Και το προηγούμενο soundtrack μου είχε αρέσει αρκετά :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};635828:
Εγώ δεν μπόρεσα να αντισταθώ! Είχα ακούσει ήδη δύο (το Meet me at the equinox και το Satellite Heart). Δεν με ενθουσίασαν καθόλου... Εκτός του 1ου. Όσο καλύτερο θα είναι το New Moon η ταινία από το Twilight, τόσο χειρότερο θα είναι το OST...:(
δε ξερω για τα υπολοιπα τραγουδια γιατι δεν τα εχω ακουσει το meet me on the equinox μου αρεσε (αν και το decode μου αρεσει πλ πιο πολυ )

ισως αν τα ακουσεις μεσα στη ταινια κ τα συνδεσεις με τις διαφορες σκηνες να σου αρεσουν πιο πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theologia K.

Νεοφερμένος

Η theologia K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παιδιά εγω έχω δει την ταινία 16 φορές και έχω διαβάσει και τα τέσσερα βιβλία πάνω από 8 φορές το καθένα!! απλά είναι τέλειο!!:jumpy: Διαβάστε το!!:bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Koρίτσια sorry αν το χετε πει πιο πριν!:( Ξέρετε πότε θα βγει στους ελληνικούς κινηματογράφους το New Moon? Στην Αμερική έχει πρεμιέρα στις 30/11 αν δεν κάνω λάθος!Εδώ όμως;; Βγήκε και η Χαραυγήήήή!!!Το διαβάσατε;;
Στην Αμερική θα βγει 20 Νοεμβρίου και εδώ 19 Νοεμβρίου.
-----------------------------------------
Πολύ χάλια η μουσική. Περίεργος ήχος σε όλα τα τραγούδια, λες και οι φωνές και ο ήχος είναι μουδιασμένος βραχνός. Καθόλου μελωδικότητα. Αν εξαιρέσεις το equinox που το ακούω καιρό και το έχω συνηθίσει μάλλον μάπα το καρπούζι γενικά. Και το προηγούμενο soundtrack μου είχε αρέσει αρκετά :(
Συμφωνώ απολύτως μαζί σου...:(
-----------------------------------------
δε ξερω για τα υπολοιπα τραγουδια γιατι δεν τα εχω ακουσει το meet me on the equinox μου αρεσε (αν και το decode μου αρεσει πλ πιο πολυ )

ισως αν τα ακουσεις μεσα στη ταινια κ τα συνδεσεις με τις διαφορες σκηνες να σου αρεσουν πιο πολυ
Ναι, το Meet me on the equinox είναι το πιο αξιόλογο από όλα...:no1: Εννοείται πως το Decode ήταν καλύτερο! Το Decode είναι θεϊκό!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Σε 33 μερες, 18 ωρες και 7 λεπτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top