Piercing

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
τα piercing ειναι τέλεια! εχω ειδη 11 . 10 στα αυτια κ 1 στη μυτη αλλα δεν με αφηνουν προς το παρον να κανω γμτ!!!!!:'(:'(
Mια χαρα ειναι και τα 11 (!) Piercing βρε;)
Εγω εχω μονο 5:'(
Θελω να κανω αλλα 2-3 σιγουρα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarkRose

Νεοφερμένος

Η DarkRose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ναι αλλα στα αυτια δεν λεει εχουν ολοι!:'(δεν θα ελεγα οχι αν ειχα κ στ φρυδι κ στ στομα (αλλα με τπτ γλωσσα ! ενας φιλος μ καταπιε το σκουλαρικι στν υπνο τ!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
ναι αλλα στα αυτια δεν λεει εχουν ολοι!:'(δεν θα ελεγα οχι αν ειχα κ στ φρυδι κ στ στομα
Ε καλα κι επειδη εχουν ολοι αυτο τι σημαινει?:hmm:
Νομιζω πως το Piercing, το κανεις καθαρα γιατι αρεσει σε εσενα,right? :)
Μην καθεσαι και υπολογιζεις τι εχουν οι αλλοι και τι οχι ;)
(αλλα με τπτ γλωσσα ! ενας φιλος μ καταπιε το σκουλαρικι στν υπνο τ!!)
:wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarkRose

Νεοφερμένος

Η DarkRose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
αν δεν μ αρεσε δεν θα εκανα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εμενα παιδια μου την εχει δωσει και οσες εχω αυτια τις κλεινω...Ε καλα οχι και ολες.. Αντε θα αφησω 3-4. Δεν ξερω τι με γινεται αλλα τις βαρεθηκα.
Αυτο ηταν...:'(
:P(αμα ειναι τις ξανανοιγω, δεν χαλασε ο κοσμος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Επειδή έχω και εγώ τρύπες που θέλω να ξανανοίξω, πάω πάλι στο μαγαζί ή κάνω κάτι μόνη μου;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Επειδή έχω και εγώ τρύπες που θέλω να ξανανοίξω, πάω πάλι στο μαγαζί ή κάνω κάτι μόνη μου;:hmm:
δοκιμασε να βαλεις σκουλαρικι και αμα δεν βλεπεις φως μην την ζορισεις σε καμια περιπτωση. Αμα εχει κλεισει τελειως δηλαδη πηγαινε στο μαγαζι καλυτερα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Αχα, οκ επειδή διαπίστωσα ότι έχει κλείσει τελείως, θα πάω στο μαγαζί όποτε μπρορέσω.Θενξ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
αν δεν μ αρεσε δεν θα εκανα
Mα δεν ηταν εκει η ενσταση μου:P
Απλα αναφερα πως δεν χρειαζεται να μπεις στο τρυπακι της συγκρισης με τους υπολοιπους.;)
Ειναι κατι που δεν αξιζει πιστευω.

Αχα, οκ επειδή διαπίστωσα ότι έχει κλείσει τελείως, θα πάω στο μαγαζί όποτε μπρορέσω.Θενξ.:)
Οου:P
Με ρεγουλα οι αλλαγες Δεσποινακι:P
Δε θα σε γνωριζουμε σε λιγο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Οου:P
Με ρεγουλα οι αλλαγες Δεσποινακι:P
Δε θα σε γνωριζουμε σε λιγο:P

Nαι.Αυτός ειναι ο σκοπός μου:D:D:D
Καινούρια μέρα ξεκινά:D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Nαι.Αυτός ειναι ο σκοπός μου:D:D:D
Καινούρια μέρα ξεκινά:D.
Με πολλες αλλαγες:P
Μια χαρα θα εισαι παντως;):xixi:
Ετσι οπως μου τα λες δηλαδη:P
(XD)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Με πολλες αλλαγες:P
Μια χαρα θα εισαι παντως;):xixi:
Ετσι οπως μου τα λες δηλαδη:P
(XD)

:xixi:Το εύχομαι.
Θα με δεις και εσύ άλλωστε.:iagree::xixi:
Δεν λέω σύντομα γιατί θα μου πετάξουνε ντομάτες.:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Με πολλες αλλαγες:P
Μια χαρα θα εισαι παντως;):xixi:
Ετσι οπως μου τα λες δηλαδη:P
(XD)

Προφανώς βρεθηκε το κινητρο _elena_:D;) Keep on Despoina:no1::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Απο 2 χρονών είχα ζαλίσει τη μάνα μου να κάνω τρύπα στα αυτιά μου.Πέρα όμως απο αυτές τις δύο τρυπούλες δεν έχω κάνει άλλες.Η αλήθεια είναι οτι ψιλοφοβάμαι να τρυπηθώ πάλι.Θα μου άρεσε να κάνω άλλες δυο στο ένα μου αυτί ή στον οφαλό.Στη μύτη δε νομίζω να μου πήγαινε άσε που θα με σκότωνε ο πατέρας μου.:PΠάντως δε μου αρέσει πολύ το piercing στους άντρες..:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Απο 2 χρονών είχα ζαλίσει τη μάνα μου να κάνω τρύπα στα αυτιά μου.Πέρα όμως απο αυτές τις δύο τρυπούλες δεν έχω κάνει άλλες.Η αλήθεια είναι οτι ψιλοφοβάμαι να τρυπηθώ πάλι.Θα μου άρεσε να κάνω άλλες δυο στο ένα μου αυτί ή στον οφαλό.Στη μύτη δε νομίζω να μου πήγαινε άσε που θα με σκότωνε ο πατέρας μου.:PΠάντως δε μου αρέσει πολύ το piercing στους άντρες..:/

Έλα ρε, στο φρύδι σε μερικούς πάει πολύ. :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Έλα ρε, στο φρύδι σε μερικούς πάει πολύ. :D :P

ναιι..+100:D

Προφανώς βρεθηκε το κινητρο _elena_:D;) Keep on Despoina:no1::P

:xixi:δεν έχω να δηλώσω τίποτα.:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Έλα ρε, στο φρύδι σε μερικούς πάει πολύ. :D :P


Ναι δε λέω, μπορεί να είναι πολύ όμορφο και να του πάει, αλλά να δε ξέρω απλά δε μου αρέσει..προτιμώ πιο νορμάλ λουκ..:P..ίσως είμαι προκατειλημμένη για χ και ψ λόγους..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
τα σιχαινομαι τα piercings. ιδιαιτερα στο προσωπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ έχω τις κλασσικές δύο τρύπες στα αυτιά από μικρή.

Στις γυναίκες νομίζω ότι πάει το piercing στη μύτη και στον αφαλό

Στους άντρες δεν μου αρέσει το piercing...ίσως ένα διαμαντάκι στο ΕΝΑ αυτί.

Εγώ να κάνω άλλες δεν νομίζω γιατί φοβάμαι...αν και θα μου άρεσε στη μύτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Στους άντρες με τρελαίνει...Αλλά όχι υπερβολές. Μου αρέσει πάάάάάρα πολύ στο φρύδι και στο στόμα (snakebites). Εγώ πάλι έχω μόνο στ' αυτιά. Δεν ξέρω γιατί αλλά δεν θέλω να κάνω αλλού...Φοβάμε μήπως δεν μου πάνε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top