Piercing

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
καντε την εξης συμφωνια:θα το φοραω σε βολτες κτλ. και οχι στο σχολειο{γτ θα με παρεξηγησουν κτλ.που πιστευει η μαμα σου}:D
μπορει να σε αφησει τοτε.
εγω τι να πω?και οι 2 ειναι ανενδοτοι στο να κανω τρυπα στο προσωπο γενικα.Στα αυτια με αφηνουν οσες θελω;)παλι καλα

To χω ξαναπει νομιζω σε παλιοτερο ποστ, αλλα ρε παιδια, για καποια θεματα οπως σκουλαρηκια και τα ρεστα, δεν πρεπει να περιμενετε συγκαταθεση. Αν το γουσταρετε τοσο πολυ πια, καντε το (στην Αθηνα δεν ρωτανε ποτε αλλωστε για ηλικιες και τα ρεστα), και οοοταν το παρατηρησουν, πειτε τους κατι του στυλ "καλα τωωωρα το προσεξες εσυ;" για να τους ψαρωσετε. Ετσι το κραξιμο θα ναι πιο χαλαρο και πιθανως να καταληξει και σε γελια. :PΒεβαια εξαρταται κι απο τον χαρακτηρα του καθε γονιου. Απλα το βρισκω λιγο συντηριτικο να γινεται τοσος ντορος για ενα τοσο δα πραγματακι στο προσωπο, που ειναι αλλωστε πλεον πολυ διαδεδομενο σε αυτη την ηλικια. Αν δεν το κανεις τωρα, ποτε θα το κανεις δηλαδη; "στα 18" που μου λεγε και μενα η μανα μου πριν αρχισω να τρυπιεμαι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
To χω ξαναπει νομιζω σε παλιοτερο ποστ, αλλα ρε παιδια, για καποια θεματα οπως σκουλαρηκια και τα ρεστα, δεν πρεπει να περιμενετε συγκαταθεση. Αν το γουσταρετε τοσο πολυ πια, καντε το (στην Αθηνα δεν ρωτανε ποτε αλλωστε για ηλικιες και τα ρεστα), και οοοταν το παρατηρησουν, πειτε τους κατι του στυλ "καλα τωωωρα το προσεξες εσυ;" για να τους ψαρωσετε. Ετσι το κραξιμο θα ναι πιο χαλαρο και πιθανως να καταληξει και σε γελια. :PΒεβαια εξαρταται κι απο τον χαρακτηρα του καθε γονιου. Απλα το βρισκω λιγο συντηριτικο να γινεται τοσος ντορος για ενα τοσο δα πραγματακι στο προσωπο, που ειναι αλλωστε πλεον πολυ διαδεδομενο σε αυτη την ηλικια. Αν δεν το κανεις τωρα, ποτε θα το κανεις δηλαδη; "στα 18" που μου λεγε και μενα η μανα μου πριν αρχισω να τρυπιεμαι; :P
ε δεν παει ακριβως ετσι!!!Το θεμα ειναι να το ξερουν οι γονεις σου και να μην ειναι σαν να κρυβεσαι!Τουλαχιστον εγω δεν μπορω να λειτουργησω ετσι...Καλυτερα να μην το κανω μεχρι τουλαχιστον να ενηλικιωθω.Ολο αυτο το κρυφτουλι και το αγχος θα το δει-δεν θα το δει δεν το αντεχω.Δεν ειμαι σε καμια περιπτωση συντηρητικη ή δεν ξερω και εγω τι, απλα θελω να τα εχω καλα με τους δικους μου και οπου μπορω να βρισκω μια μεση λυση:)Ετσι σκεφτομαι μεχρι στιγμης, μπορει σε 2 χρονια πανω στο φουντωμα της εφηβειας μου π.χ να εχω κανει εχω καρο piercings αδιαφοροντας για το τι μου λενε οι αλλοι...Ποτε μην λες ποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
έχω πολλές στα αφτιά...
θα μου άρεσε και στην μυτη,μου λένε ότι θα μου πάει,αλλά δεν τρελαίνομαι κιόλας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
ε δεν παει ακριβως ετσι!!!Το θεμα ειναι να το ξερουν οι γονεις σου και να μην ειναι σαν να κρυβεσαι!Τουλαχιστον εγω δεν μπορω να λειτουργησω ετσι...Καλυτερα να μην το κανω μεχρι τουλαχιστον να ενηλικιωθω.Ολο αυτο το κρυφτουλι και το αγχος θα το δει-δεν θα το δει δεν το αντεχω.

Μα δεν σου πα να το κρυψεις! Απλα να μην πας να τους το τριψεις και στην μουρη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
το στρασακι στη μυτη πιανεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
το στρασακι στη μυτη πιανεται?

Το σκουλαρίκι δηλαδή έτσι;
yeap φυσικά και πιάνεται:iagree:

-----

Εγώ έχω στα αυτιά αλλά αν θα ήθελα και κάπου αλλού θα μου άρεσε στο πλάι του στόματος, κάτω δεξιά ή αριστερά...(δεν ξέρω πως λέγεται η περιοχή :hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Το σκουλαρίκι δηλαδή έτσι;
yeap φυσικά και πιάνεται:iagree:

-----

Εγώ έχω στα αυτιά αλλά αν θα ήθελα και κάπου αλλού θα μου άρεσε στο πλάι του στόματος, κάτω δεξιά ή αριστερά...(δεν ξέρω πως λέγεται η περιοχή :hmm:)
εγω κατω χειλος το λεω:P
δεν ξερω αν υπαρχει και αλλη ονομασια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
εγω κατω χειλος το λεω:P
δεν ξερω αν υπαρχει και αλλη ονομασια...
στο κατω χειλος λεγεται labret νομιζω.
Δεν θυμαμαι αν ειναι για το κεντρο του χειλους η για το πλαι ομως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

G!Ot@K/

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Θα ήθελα τη γνώμη σας περί του θέματος.Τελευταία διαβάζω πολύ αρνητικές απόψεις και έχω προβληματιστεί.Μερικοί κάνουν λες και πρόκειται για ναρκωτικά ή κάτι το τόσο ακραίο.Εσείς τι πιστεύετε?Έχετε κανένα σκουλαρίκι?Εγώ πιστεύω πως όταν το κάνεις γιατί σ αρέσει και όχι για να ακολουθήσεις απλά τη μόδα είναι ωραίο.Αρκεί βέβαια να γίνεται με προσοχή,σε ειδικό και όχι σε τρελά σημεία (έχω δει σκουλαρίκι μέσα στο μάτι...)Εγώ πάντως μόλις βγουν τα αποτελέσματα θα κάνω στο φρύδι.Ελπίζω όλα να πάνε καλα.

εγω λατρευω τ piercing
αλλα στο φρυδι ειναι επικυνδινο γιατι μολυνεται πολυ ευκολα.
εγω εχω 6 σκουλαρικια. ενα στη μυτη, ενα στο αυτι πανω κ 4 στα αυτια κατω
-----------------------------------------
To χω ξαναπει νομιζω σε παλιοτερο ποστ, αλλα ρε παιδια, για καποια θεματα οπως σκουλαρηκια και τα ρεστα, δεν πρεπει να περιμενετε συγκαταθεση. Αν το γουσταρετε τοσο πολυ πια, καντε το (στην Αθηνα δεν ρωτανε ποτε αλλωστε για ηλικιες και τα ρεστα), και οοοταν το παρατηρησουν, πειτε τους κατι του στυλ "καλα τωωωρα το προσεξες εσυ;" για να τους ψαρωσετε. Ετσι το κραξιμο θα ναι πιο χαλαρο και πιθανως να καταληξει και σε γελια. :PΒεβαια εξαρταται κι απο τον χαρακτηρα του καθε γονιου. Απλα το βρισκω λιγο συντηριτικο να γινεται τοσος ντορος για ενα τοσο δα πραγματακι στο προσωπο, που ειναι αλλωστε πλεον πολυ διαδεδομενο σε αυτη την ηλικια. Αν δεν το κανεις τωρα, ποτε θα το κανεις δηλαδη; "στα 18" που μου λεγε και μενα η μανα μου πριν αρχισω να τρυπιεμαι; :P

εγω εκανα στο αυτι επανω χωρις ν τ πω. και οταν τ ειδαν η ωρα π γυριζω σπιτι τ βραδυ απο: 12.30 εγινε 9.00. ετσι κ τουσ ελεγα κ τν ατακα σ, τωρα οχι γελια αλλα θ ειμουν κρεμασμενη αναποδα απο κανα καλωδιο της δεη......... τ καλο ειναι οτι κρατισα τ σκουλαρικι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_st8

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
εγω εκανα στο αυτι επανω χωρις ν τ πω. και οταν τ ειδαν η ωρα π γυριζω σπιτι τ βραδυ απο: 12.30 εγινε 9.00. ετσι κ τουσ ελεγα κ τν ατακα σ, τωρα οχι γελια αλλα θ ειμουν κρεμασμενη αναποδα απο κανα καλωδιο της δεη......... τ καλο ειναι οτι κρατισα τ σκουλαρικι

αφου εχεις ακομα το σκουλαρικι μη μιλας:P
η ατακα ειναι λιγο του στυλ σ εχω γραμμενη/ο εδω και καιρο κ δεν εχεις παρει πρεφα...αλλα οκ..θα ηταν προτιμοτερο να πεις την αληθεια τυπου "ναι εκανα τρυπα κρυφα γιατι αν σε ρωταγα το πιθανοτερο ειναι να μου λεγες οχι" η κατι τετοιο τελος παντων,απ το να τους ειρωνευτεις.....
12.30 ειναι αρκετα αργα για β γυμνασιου..κριμα που εχασες τετοιο προνομοιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Πάντως στο φρύδι π έχω από τον Ιούλιο τίποτα δν μ χει πάθει.Ούτε κρέμασε ούτε μλκιες...μόνο σε καναν καβγά είναι επικίνδυνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exxxdy

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Είχα 3 τρύπες στα αυτιά το καλοκαίρι αλλα βαριόμουν να τα αλλάζω και τισ έκλεισα ολες.......επίσης που λές για καβγά πιστεύω οτι είναι μια καλή δικαιολογία για να ξεφύγεις απο κάποιον....΄)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Το να μην μπλεξεις σε καυγα δεν το εχετε σκεφτει...??Εκτος αν υπαρχει τοσο σοβαρος λογος ρε παιδι μ

Fosa το σκουλαρικι στο φρυδι ποναει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lazos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
ειναι κατι που το βλεπω πολυ θετικα και θα ηθελα να κανω μολις γινω 18...
Πριν τα 18 δεν με αφηνουν οι γονεις μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
ειναι κατι που το βλεπω πολυ θετικα και θα ηθελα να κανω μολις γινω 18...
Πριν τα 18 δεν με αφηνουν οι γονεις μου :P

Ούτε εμένα μ'άφηναν αλλά τους έψησα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Πού έκανες;
Εγώ θέλω στη μύτη!Πονάει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cophia_RiChie

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εγώ θέλω στο φρύδι αλλά φοβάμαι =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Πού έκανες;
Εγώ θέλω στη μύτη!Πονάει;

Αν πήγαινε σ'εμένα αυτό,

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Α εκει ειναι πολυ γαματη...Την εχεις κανει?? ^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Top