Mαθηματικό Ιωαννίνων

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Εγω ειμαι 2 χρονια ηδη και παω για το 3ο φετος φοιτητης στο μαθηματικο ιωαννινων.

Μπορω να πω οτι ειναι μια αρκετα δυσκολη σχολη.Ομως δεν πρεπει να φοβαστε.Το ολο θεμα ειναι η καθημερινη παρακολουθηση και διαβασμα.
Απο την οση εμπειρια απεκτησα 2 χρονια τωρα δεν πρεπει να αφηνεις τα μαθηματα να περνανε χωρις να τα παρακολουθεις.

Η φοιτητικη ζωη ειναι πολυ καλη οντως :P

Αν θελετε ριξτε και μια ματια στο mathcom.gr το οποιο site-φορουμ για τα μαθηματικα κυριως και εχει ξεχωριστο μερος για τους φοιτητες στο μαθηματικο Ιωαννινων.Θα σας φανει αρκετα χρησιμο.Μην διστασετε να ρωτησετε εκει για οτι χρειαστει




ευχαριστώ,αν και το ήξερα το συγκεκριμένο.. θα φανεί χρήσιμο σε όσους δεν έχουν μπει ήδη!! όλοι μιλάνε για παρακολούθηση, εντάξει αυτό.. το θεωρώ αυτονόητο βασικά, καθημερινή παρακολούθηση εκτός από ελάχιστες μερούλες..:P εντάξει εγώ σα γιαννιώτισσα επιβεβαιώνω ότι έχει ωραία μαγαζακια και η φοιτιτική ζωή θα είναι σίγουρα καλή..:Dαλλά για το διάβασμα??????????? μιλάμε για καθημερινό-καθημερινότατο...???? ή πχ. ένα δίωρο-τρίωρο κάθε σάββατο θα είναι αρκετό..??????? βέβαια αυτό πάει και με την ικανότητα του κάθε παιδιού αλλά τέλος πάντων.. τι λέτε????????????????????????????????????????????:thanks:
-----------------------------------------
ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ??




6οκτ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis1185

Νεοφερμένος

Ο vasilis1185 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδεια απο τη γραματεια μου ειπαν οτι αυριο 9 το πρωι εχουμε μαθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
η γραμματεία μπορεί να λέει ότι θέλει...έτσι και αλλιώς διοικητικό προσωπικό είναι

το θέμα είναι αν έρθουν οι καθηγητές για μάθημα την πρώτη μέρα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ_pap

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ_pap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δηλαδή να πάμε η όχι, τι προτείνετε παιδιά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

galois01

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Εγώ πάντως θα πάω μια βολτίτσα. Δεν έχω να χάσω και κάτι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

C_HRIS

Νεοφερμένος

Ο C_HRIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Κωστα αν μαθεις ποτε αρχιζουν πες το και σε μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

galois01

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
ΚΩΣΤΑ ΑΝ ΜΑΘΕΙΣ ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΠΕΣ ΤΟ Κ ΣΕ ΜΑΣ

Τι εννοείς; Η γραμματεία μου είπε για αύριο γι'αυτό και θα πάω. Πάντως αν μάθω κάτι άλλο αύριο θα σας πώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

C_HRIS

Νεοφερμένος

Ο C_HRIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εμένα στη γραμματεία μου είπαν μετά τις εκλογές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
ο Πρύτανις του Πανεπιστήμιου σας, δεν έχει βγάλει ανακοίνωση για το θέμα των εκλογών και μαθημάτων;


Το λέω διότι στο Πανεπιστήμιο Πατρών έχει βγει σχετική ανακοίνωση για το θέμα αυτό εδώ και μια εβδομάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
ο Πρύτανις του Πανεπιστήμιου σας, δεν έχει βγάλει ανακοίνωση για το θέμα των εκλογών και μαθημάτων;


Το λέω διότι στο Πανεπιστήμιο Πατρών έχει βγει σχετική ανακοίνωση για το θέμα αυτό εδώ και μια εβδομάδα.


Στο site νομίζω δεν έχει ανακοίνωση.. καλά θα πάω κι εγώ να δω τι παίζει αύριο..απλά όλες οι σχολές μετά τις εκλογές αρχίζουν.....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Στο Πανεπιστήμιο Πατρών έχει βγει η σχετική ανακοίνωση: https://www.upatras.gr/index/announcements/id/202.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris-Mohican

Νεοφερμένος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
τελίκα μεθαύριο πέμπτη ή τρίτη μετά τις εκλογές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
τελίκα μεθαύριο πέμπτη ή τρίτη μετά τις εκλογές?



πήγα σήμερα τελικά..πήρα 8 το πρωί στη γραμματεία να μου πουν και είπε έχουμε.. μας χώρισαν σε τάξεις και μας μίλησαν.. ξαναέχουμε πέμπτη παιδιά........:)
-----------------------------------------
Στο Πανεπιστήμιο Πατρών έχει βγει η σχετική ανακοίνωση: https://www.upatras.gr/index/announcements/id/202.





https://www.uoi.gr/gr/announcements/extended.php?post_id=2540

λοιπόν για να γίνω πιο σαφής.. στο ίντερνετ υπάρχει αυτό.. λέει διακοπή των μαθημάτων από τις 2 ως τις 5 σύμφωνα με την πρυτανεία.. απλά δε λέει ξεκινάμε 29..δε το λέει στα ίσια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marionikos

Νεοφερμένος

Ο marionikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
:'(Πολύ κλάμα πέφτει τις πρώτες μέρες στη σχολή...
Οι καθηγητές παραδίδουν.....παραδίδουν...ασταμάτητα...
Αποφασίστε λένε μερικοί προκλητικά αν και πόσοι θα συνεχίσετε....
Μιλάμε για πολύ ''ψάρωμα''...
Ας μας πει κάποιος παλιότερος τι από όλα τα παραπάνω τελικά θα ισχύσει ως το τέλος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
:'(Πολύ κλάμα πέφτει τις πρώτες μέρες στη σχολή...
Οι καθηγητές παραδίδουν.....παραδίδουν...ασταμάτητα...
Αποφασίστε λένε μερικοί προκλητικά αν και πόσοι θα συνεχίσετε....
Μιλάμε για πολύ ''ψάρωμα''...
Ας μας πει κάποιος παλιότερος τι από όλα τα παραπάνω τελικά θα ισχύσει ως το τέλος...

πολλη κακια...ελεος
απλα ενταξει συνηθως στις φυσικομαθηματικες/πολυτεχνικες μειωνεται κατα πολυ ο αριθμος των φοιτητων που παρακολουθουν μεχρι το τελος του εξαμηνου καθως περναει το εξαμηνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
:boom:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Πολύ γουστάρω..!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leobakagian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λεωνίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
κανενας αλλος για μαθηματικο ιωαννινων;και αν ειναι καποιος φοιτητης εκει αν μπορει να δωσει πληροφοριες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*kwstantina*

Νεοφερμένος

Η *kwstantina* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια!!! κ γω μαθηματικο ιωαννινων! απ΄τι εχω ακουσει τ γιαννενα τ σπανε..!
Καλη φοιτητικη ζωη!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top