Anime και manga

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Αυτο ποσα χρονια παιζεται ρε? :P
Παλια το ειχε και το Alter με τιτλο Ντρεικ το κυνηγι του θησαυρου.
Νομιζω το κοψανε επειδη εδειχνε πολυ βια ή επειδη το ειχαν φερει παρανομα (εξου και η αλλαγη ολων των ονοματων).
Eίχαν αγοράσει τα δικαιώματα από την Αμερική (που άλλαξε τα ονόματα:P).

Το ίδιο έγινε και με το Yu-Gi-Oh.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Σημερα μετα απο καιρο εδειξε καλο επεισοδιο το one piece...πολυ μπλα μπλα γενικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Σημερα μετα απο καιρο εδειξε καλο επεισοδιο το one piece...πολυ μπλα μπλα γενικα
Αυτη ειναι η διαφορα.Το one piece εχει απιστευτη storyline.Αν ειναι να βλεπεις μονο ξυλο δες ντραγκονμπολ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Αυτη ειναι η διαφορα.Το one piece εχει απιστευτη storyline.Αν ειναι να βλεπεις μονο ξυλο δες ντραγκονμπολ.
Δε λεω το στορυ ειναι γαματο,αλλα αν περιμενεις καθε βδομαδα εδω και ενα χρονο και βλεπεις βλακειες ξενερωνεις παρα πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
δεν εχω διαμορφωσει λιστα με αγαπημενα ...
αλλα μολις τελειωσα το Casshern Sins (anime)
τοσο ωραιο.. και το σχεδιο και η πλοκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Δε λεω το στορυ ειναι γαματο,αλλα αν περιμενεις καθε βδομαδα εδω και ενα χρονο και βλεπεις βλακειες ξενερωνεις παρα πολυ

Το one piece anime σε αυτο το arc υποφερει απο το γεγονος οτι το "τραβανε" πολυ ουτως ωστε να εχει μεγαλο περιθωριο με το manga το οποιο δεν ειναι ουτε ενα arc μπροστα....πολυ φοβαμαι οτι μολις τελειωσει το fishman island arc στο anime , θα φαμε στη μαπα κανα mini filler arc για να μεγαλωσει το κενο μεταξυ manga-anime.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δεν εχω διαμορφωσει λιστα με αγαπημενα ...
αλλα μολις τελειωσα το Casshern Sins (anime)
τοσο ωραιο.. και το σχεδιο και η πλοκη
Έχω δει το πρώτο επεισόδιο και μπορώ να πω ότι μου έχει κάνει πολύ καλή εντύπωση. Το σχέδιο για τα δικά μου στάνταρ είναι προτότυπο και ελκυστικό. Γενικά η όλη ατμόσφαιρα του άνιμε έχει πολύ ενδιαφέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Έχω δει το πρώτο επεισόδιο και μπορώ να πω ότι μου έχει κάνει πολύ καλή εντύπωση. Το σχέδιο για τα δικά μου στάνταρ είναι προτότυπο και ελκυστικό. Γενικά η όλη ατμόσφαιρα του άνιμε έχει πολύ ενδιαφέρων.
συνεχισε το ;) πιστευω πως αξιζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Το one piece anime σε αυτο το arc υποφερει απο το γεγονος οτι το "τραβανε" πολυ ουτως ωστε να εχει μεγαλο περιθωριο με το manga το οποιο δεν ειναι ουτε ενα arc μπροστα....πολυ φοβαμαι οτι μολις τελειωσει το fishman island arc στο anime , θα φαμε στη μαπα κανα mini filler arc για να μεγαλωσει το κενο μεταξυ manga-anime.:/:

Ωωωχ μην μου τα λες αυτα τωρα...ηδη εχω ξενερωσει απιστευτα αυτον τον χρονο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ωωωχ μην μου τα λες αυτα τωρα...ηδη εχω ξενερωσει απιστευτα αυτον τον χρονο:/:

Κοίτα , ειμαστε σε ενα αρκ απιστευτα βαρετο , οπου οι αντιπαλοι δεν ειναι καθολου δυνατοι , και το νοημα ολου του αρκ θα φανερωθει στα τελευταια 1-2 επεισοδια ( δεν θελω να βαλω spoilers απο manga ) ......Και ειναι φανερο οτι το τραβανε και το τραβανε.......
Το one piece γενικα δεν βαζει filler arcs ( εκτος απο 1 φορα παλια ) , αλλα φοβαμαι οτι αυτη τη φορα δεν θα το αποφυγουμε.......αν δεν βαλουν , θα χαλασουν και το αλλο αρκ που ειναι πιο ωραιο , αν το τραβηξουν ετσι!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
χμ,επιστρεφοντας στον τοπο του εγκληματος και μιας και το πρωτο ποστ μιλα και για αγαπημενα manga (προσθετοντας και manhwa) να καποια:
Akumetsu
Wake up deadman
Annarasumanara
Trace
Ordinary
Horimiya
Are you Alice
Noblesse..............
-----they are all so delightful *tears of joy*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Πιστεύω οι λάτρεις θα ενδιαφερθείτε για αυτό :P
https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=3706124&postcount=303

Όσοι θέλετε είμαι ανοιχτή σε προτάσεις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
εχει πουθενα να δω online anime?ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.

Yamcha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 271 μηνύματα.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Το Death note δεν ειναι καπως βαρετο και αναμενομενο?
ΟΧΙ
Εδώ!!!... εγώ εδώ έβλεπα το Death Note και το Bleach.
το death note μπορείς να το βρείς και στα ελληνικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
το death note μπορείς να το βρείς και στα ελληνικά


σωστο, αλλα το θεμα ειναι γιατι να το κανεις αυτο?
εαν εχεις δει ενα μανγκα, τα εχεις δει ολα :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Το Death note δεν ειναι καπως βαρετο και αναμενομενο?

Γιατι βαρετό? Ειναι τέλειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Το Death note δεν ειναι καπως βαρετο και αναμενομενο?

κοιτα,καπου το ανιμε στο 23-28 επεισ. ισως να κανει μια 'κοιλια' και να αναστεναξεις
αλλα το μανγκα αξιζει και απο πλευρα σχεδιου.....*so great*
οσο για το αναμενομενο,η αληθεια ειναι οτι περιμενα πιο συνταρακτικο τελος αλλα τι να γινει;

rempeske ξουτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
well,μολις τελειωσα το ergo proxy
το 'και αυτο που εμεινε στο τελος ηταν το παρανοικο γελιο που σταματησε μολις συνειδητοποιησες οτι προερχοταν απο εσενα' anime
αν μην τι αλλο ηταν ενδιαφερον O.o
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top