[24/5/2008] Μαθηματικά / Νεοελληνική Λογοτεχνία Κατεύθυνσης

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

NatasaMyk

Νεοφερμένος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
xaxa!:D και εγω το ιδιο εκανα!!!και εγω εξυπνη ειμαι! :P 8ελω και εγω μια μοναδα!!!!:P:D

Εγω εγραψα στα τελευταια 2 λεπτα, αρκει να δειξω οτι το ολοκληρωμα ειναι ισο με 2. Λετε να μου βαλουν και μενα τιποτα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Petro καλή μαγκιά να πεις ότι το ολοκλήρωμα είναι ίσο με 2... Πιστεύω παραπάνω από 1 μονάδα πρέπει να πάρεις γιατί ήσουν μέσα στο πνεύμα της άσκησης και αντιλαμβανόσουν τι γινόταν...

Δε νομιζω,γιατι ηταν προφανες αυτο και ηταν σα να θεωρουσες δεδομενη τη σχεση που ζητουσες να αποδειχτει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dethspike

Νεοφερμένος

Ο dethspike αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Σε ποια σελιδα του Σαββαλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Κι ένας φίλος μου το έκανε αυτό του Πέτρου, το λογικό είναι να πάρει κάτι έστω, δεν είναι το ίδιο με τον άλλο που δεν έχει πάρει καν πρέφα τι παίζει με την άσκηση. Ίσως υπο άλλες συνθήκες να μην έπαιρνε τίποτα αλλά οι διορθωτές θα είναι αρκετα επιεικείς τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Μόλις συνειδητοποίησα ένα τραγικό λάθος στο 4α και ίσως φύγουν μονάδες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,858 μηνύματα.
Κι ένας φίλος μου το έκανε αυτό του Πέτρου, το λογικό είναι να πάρει κάτι έστω, δεν είναι το ίδιο με τον άλλο που δεν έχει πάρει καν πρέφα τι παίζει με την άσκηση. Ίσως υπο άλλες συνθήκες να μην έπαιρνε τίποτα αλλά οι διορθωτές θα είναι αρκετα επιεικείς τώρα.
Κι εγώ αυτό πιστεύω. Άλλωστε η άσκηση πιάνει 8 μονάδες!
Επίσης, αν σκεφτούμε ότι τα θέματα θεωρούνται γενικώς δύσκολα και ο μ.ο θα είναι χαμηλός, ε μπορεί να μου τις δώσουν αυτές τις 1-2 μονάδες για να φτάσω το 10/20!

(όπως καταλαβαίνετε δεν έγραψα καλά :( - ωστόσο δεν είναι τόσο επικίνδυνη η απόκλιση από το στόχο :iagree: - στη Φυσική να δω τι θα κάνω :'(:'(:'()

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
τραγικό..... έβαλα ολοκλήρωμα απο 0 έως 2 και μεσα f(x) και έξω dt... λέτε να μου κόψουν???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

san_zoulapi

Νεοφερμένος

Ο san_zoulapi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
vamou ωραιος ρε....ουτε που θα το δει μωρε τωρα αν εχεις λυσει την ασκηση σωστα....Ποσο ειπες πως υπολογιζεις να πηρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Λες καν να μην το υπολογίσουν??? όλα τα έβγαλα...τώρα από βαθμό δεν ξέρω...είναι ανάλογα σε τι εξεταστή θα πέσω.... Παιδιά βλέπω πολύ συζήτηση όμως μόνο για 3 κ 4 θέμα... δλδ 2 θέμα ήταν τόσο εύκολο?? δεν νομίζω ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Είχε πολύ γράψιμο. Στη σκέψη δεν είχε τίποτα το δύσκολο , έχει λυμένες άπειρες το βιβλίο παρόμοιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Πάντως εγώ γεωμετρικά το έλυσα το 2 θέμα... και έκανα και σχήματα χωρίς χάρακα ο βλάκας.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D|m|tr|

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ορμύλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Παιδες ειμαι περιεργος για αυτο που λετε σχετικα με το βιβλιο του Σαββαλα. Το επαληθευσε κανεις;

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Ρε παιδιά , εκ των υστέρων , αν ψάξουμε , ΟΛΟ και σε κανένα βοήθημα θα βρούμε παραπλήσια άσκηση....


Μα, καλά, αλήθεια, μπορεί κάποιος να βγάλει εντελώς πρωτότυπα θέματα ; Αφού υπάρχουν άπειρα βοηθήματα στο εμπόριο ...



Δυστυχώς και η γνώση έχει εμπορευματοποιηθεί (λίγο άσχετο, αλλά σχετικό δε συμπέρασμα)




Στέλιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
ε σε ποια σελίδα είναι του Σαββάλα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D|m|tr|

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ορμύλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Ρε παιδιά , εκ των υστέρων , αν ψάξουμε , ΟΛΟ και σε κανένα βοήθημα θα βρούμε παραπλήσια άσκηση....


Μα, καλά, αλήθεια, μπορεί κάποιος να βγάλει εντελώς πρωτότυπα θέματα ; Αφού υπάρχουν άπειρα βοηθήματα στο εμπόριο ...



Δυστυχώς και η γνώση έχει εμπορευματοποιηθεί (λίγο άσχετο, αλλά σχετικό δε συμπέρασμα)




Στέλιος

Απλα αναφερθηκε οτι επεσαν ΑΥΤΟΥΣΙΑ τα θεματα του Σαββαλα... ;)

Παντως αν βρειτε κατι πειτε το. Αληθεια υπαρχει κανονισμος που να απαγορευει την εφαρμογη αυτουσιων θεματων; Μπορει καποιος να δωσειενα link;

Thanks.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nymphetaminer

Νεοφερμένος

Ο Στέργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Από ότι καταλαβαίνω για το Σαββάλα κανείς δεν το είδε με τα μάτια του και όλοι διαδίδουν φήμες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

san_zoulapi

Νεοφερμένος

Ο san_zoulapi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Παιδια συμφωνω με τον mostel. Χαιρω πολυ οτι υπαρχουν οι ασκησεις στα βοηθηματα....Αυτο δεν λεει τιποτα ομως....Ενα καλο βοηθημα εχει 800 ασκησεις ! Ολο και καποια απο αυτες θα ειναι παρομοια με αυτα που πεφτουν.Αφηστε που μια ασκηση που θα πεσει μπορει να συνδιασει διαφορες απο αυτες.....
Vamou ναι ρε μη μασας...Ο Εξεταστης πριν να φτασει στο γραπτο σου θα εχει διαβασει τοσες παπαριες που ακομα και να το προσεξει θα το αγνοησει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.

Απαιχτος:lol:Ναι,υπαρχει τετοιος κανονισμος....Το ξερω απο τον καθηγητη μου που ειχε βαλει θεματα οταν ηταν οι δεσμες....Το ατομο που το ανεφερε,μετα δεν εδωσε τη σελιδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nymphetaminer

Νεοφερμένος

Ο Στέργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Αναρωτιέμαι πόσο να κάνει το ολοκλήρωμα αυτό …^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top