[24/5/2008] Μαθηματικά / Νεοελληνική Λογοτεχνία Κατεύθυνσης

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,820 μηνύματα.
Μάθημα 3ο: Μαθηματικά / Νεοελληνική Λογοτεχνία Κατεύθυνσης - 24 Μαϊού 2008

Εδώ θα γίνει η συζήτηση για αυτά τα μαθήματα μετά το πέρας της εξέτασης στις 24/5/2008. :no1:

Pls, μην επιβαρύνετε το θέμα Πανελλαδικές 2008 μετά την εξέταση κάθε μαθήματος (σχολιασμός θεμάτων που έπεσαν, παρατηρήσει, σχόλια, πώς γράψατε κ.τ.λ. ). Για αυτό το λόγο, ανοίγονται αυτά τα ξεχωριστά TOPICs. :iagree:


Προηγούμενα θέματα:

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και τα θέματα:
Code:
https://www.ypepth.gr/docs/them_mat_kat_c_hmer_no_0806.pdf
https://www.ypepth.gr/docs/them_neoel_kat_c_hmer_no_0806.pdf


Με μια γρήγορη ματιά είχαν ένα επίπεδο. (Πχ, Θέμα 1ο το Β.β)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosclick

Νεοφερμένος

Ο nikosclick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Θέματα Μαθηματικών Θετικής & Τεχνολογικής Κατεύθυνσης:
https://www.ypepth.gr/docs/them_mat_kat_c_hmer_no_0806.pdf

Απαντήσεις των θεμάτων εδώ:
https://www.in.gr/Reviews/imagegallery.asp?lngReviewID=2464&lngChapterID=67485&lngItemID=67492


--------------------------------------------------------------------------

Θέματα Νεοελληνικής Λογοτεχνίας Θεωρητικής Κατεύθυνσης:
https://www.ypepth.gr/docs/them_neoel_kat_c_hmer_no_0806.pdf

Απαντήσεις των θεμάτων εδώ:
https://www.in.gr/Reviews/imagegallery.asp?lngReviewID=2464&lngChapterID=67485&lngItemID=67491


Good luck guys!

:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Κανείς δεν γύρισε ακόμα ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
περιμενουμε τις λυσεις για αυτο δεν μιλαμε τοση ωρα........χχχχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pintsie

Νεοφερμένος

Η pintsie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Καλημέρα! :D
Μου φαίνεται ότι έγραψα αρκετά καλά στη Λογοτεχνία!
Άντε, να περάσει η ώρα για να δω τα αποτελέσματα!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piper_h

Νεοφερμένος

Η piper_h αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Και εγω λογοτεχνια εγραφα καλα πιστευω πηγα αλλα δεν ειμαι σιγουρη για το τελευταιο θεμα με το παραλληλο...υπηρχε διασταση στις αποψεις τον υπολοιπων παιδιων...εσεις τι γραψατε?
Γενικα ηταν ευκολα,μονο το τελευταιο ηθελε λιγη σκεψη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drughi

Νεοφερμένος

Ο Drughi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
μου φάνηκα δύσκολα τα μαθ κατ, αλλωστε δε πηγαινα για μεγαλο βαθμό 5ο πεδιο θελω
η αποδειξη πολυ κουφή , παλι καλα που την ηξερα και την θεωρια γενικα

για να δουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D|m|tr|

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ορμύλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Σκ@τ@ έγραψα εγώ.... πολύ σκ@τ@. :(

Άντε και του χρόνου. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Εγω πρεπει να εγραψα γυρω στο 15-16.........
Μου φανηκαν λιγο πιο δυσκολα απο τα περσινα..........
(Μιλαω για τα μαθηματικα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pintsie

Νεοφερμένος

Η pintsie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Στην πρώτη ερώτηση δεν έγραψα τους λόγιους γλωσσικούς τύπους!
Όλα τα άλλα τα έχω γράψει και ελπίζω πως έχω γράψει καλά!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Στην πρώτη ερώτηση δεν έγραψα τους λόγιους γλωσσικούς τύπους!
:)

το ξεχασες η δεν μπορεσες να βρεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pintsie

Νεοφερμένος

Η pintsie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Δεν μπορούσα να τα βρω! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Riddle

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Στα μαθηματικά κατεύθυνσης έλυσα τα πάντα εκτός του πρώτου ερωτήματος στο Θέμα 4..

Πόσο χαζό ερώτημα και ΠΟΣΟ χαζός είμαι κι εγω.. ααααααα! (τσαντίστηκα γιατί τελικά ήταν βλακεία όπως το περίμενα..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piper_h

Νεοφερμένος

Η piper_h αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Στην τελευταια τι εγραψες?(Στη λογοτεχνια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ναι... απλά ολοκληρώνεις από 0 έως 2 και σου βγαίνει. :)
Εν τω μεταξύ το 2ο θέμα θέλει.... μηδέν πράξεις σχεδόν, αν πάρεις τον σύντομο δρόμο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Κι εγω ετσι την πατησα!!Ασε το σκευτομουν μιση ωρα και μολις αποφασησα οτι δεν μπορουσα και βγηκα εξω μου το ειπε μια κοπελια...........!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Μου φανηκαν αρκετα δυσκολα τα μαθηματικα... αν δεν εχω κανει καμια πατατα στα Σ-Λ και στο δευτερο θεμα εχω γραψει γυρω στο 10-12, απο το τριτο ελυσα σιγουρα τα 2 πρωτα και απο το θεμα τεταρτο μονο το τελευταιο. Νταξει αν εχω γραψει οσο ειπα θα ειμαι ευτυχης, δεν στοχευα για παραπανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pintsie

Νεοφερμένος

Η pintsie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Στην τελευταια τι εγραψες?(Στη λογοτεχνια)
να σου πω την αλήθεια δεν θυμάμαι!
αν δω τις απαντήσεις θα τα θυμηθώ! έκανα πλύση εγκεφάλου μετά το πέρας της εξέτασης!
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,820 μηνύματα.
Που θα βρούμε τις απαντήσεις;;




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top