[24/5/2008] Μαθηματικά / Νεοελληνική Λογοτεχνία Κατεύθυνσης

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Ρε παιδιά, πολύ εύκολα τα θέματα των μαθηματικών, ε; Και για να φανταστείτε, τα θεωρώ εγώ εύκολα που μόλις χτες έβγαλα την ύλη περιληπτικά και για πρώτη φορά και δεν πάω φροντιστήριο. Φαντάζομαι εσείς πώς τα βρήκατε...:no1: Καλά αποτελέσματα να' χουμε!:niki:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Ρε παιδιά, πολύ εύκολα τα θέματα των μαθηματικών, ε; Και για να φανταστείτε, τα θεωρώ εγώ εύκολα που μόλις χτες έβγαλα την ύλη περιληπτικά και για πρώτη φορά και δεν πάω φροντιστήριο. Φαντάζομαι εσείς πώς τα βρήκατε...:no1: Καλά αποτελέσματα να' χουμε!:niki:
Ασε ρε φίλε τώρα που ήταν εύκολα.Ή είσαι διάνοια ή μας κοροιδεύεις.Τέσπα.Στο 3γ εγω βρήκα ότι F(x)=a αλλά έκανα βλακεία και είπα ότι εχει μία ρίζα χωρίς περιπτώσεις.Επίσης στο 2δ έβγαλα ένα πρόσημο λάθος.Πόσα λέτε να χάσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nymphetaminer

Νεοφερμένος

Ο Στέργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εγώ από την άλλη δεν έκανα στο 4ο το γ)ι αποτε εχασα 10 μόρια (ή σχεδόν 10 γιατί κάτι ειχα γράψει προς την σωστή κατεύθυνση :P) οπότε ~18/20. καλά είναι. Γενικά ήταν μέτριο-δύσκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnaCroN

Νεοφερμένος

Ο AnaCroN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ασε ρε φίλε τώρα που ήταν εύκολα.Ή είσαι διάνοια ή μας κοροιδεύεις.

Το πρώτο δεν ισχύει στάνταρ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gr_maria

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εγώ έλυσα το 4α στο π΄ροχειρο ολόσωστο και επειδή δε μου άρεσε δεν το αντέγραψα.όσο για το 3δ με λάθος πράξεις πόσο μπορεί να κόψουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
εγώ έλυσα το 4α στο π΄ροχειρο ολόσωστο και επειδή δε μου άρεσε δεν το αντέγραψα.όσο για το 3δ με λάθος πράξεις πόσο μπορεί να κόψουν?
Οι διορθωτές κοιτάνε συνήθως και το πρόχειρο πάντως, για τέτοιες περιπτώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nymphetaminer

Νεοφερμένος

Ο Στέργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εγώ έλυσα το 4α στο π΄ροχειρο ολόσωστο και επειδή δε μου άρεσε δεν το αντέγραψα.όσο για το 3δ με λάθος πράξεις πόσο μπορεί να κόψουν?
τι εννοείς λάθος πράξεις? το 3δ ΘΜΤ ήθελε

Οι διορθωτές κοιτάνε συνήθως και το πρόχειρο πάντως, για τέτοιες περιπτώσεις.
Ναί αλλά δεν σου δίνουν μόρια απο το πρόχειρο απλά μπορεί να είναι πιο επιεικείς στα άλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
παιδια στην αρχη....δεν ειχα βγαλει το 4 ολο και απο το 3 το γ και λεω παει την εκατσα....

αλλα ευτυχως μου βγηκανε ολα....ειδα και τις απαντησεις μαλλον εχω γραψει 100....βεβαια ολο και κατι θα βρεθει να κοψει......

παρολο που τα εβγαλα.......ηταν αρκετα δυσκολα.....πιο δυσκολα απο το 2006 που εδινα.....

το οτι βγηκαν τα θεματα δεν σημαινει οτι ηταν ευκολα,....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatasaMyk

Νεοφερμένος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
ΠΙστευω με τον χειροτερο βαθμολογητη, 75,5. Δεν ελυσα το 4α, και εκανα δυο μαλακιες, απιστευτες.πχ, Στο 3δ, πηρα θμτ , και μετα , αντι να κοιταξω τη μονοτονια της φ' , κοιταξα τη μονοτονια της φ , οποτε ειπα οτι ισχυει στο (1/e, +00), και για (0,1/e) εκανα πραξεις και κατεληξα σε κατι που ισχυει. Βεβαια δεν ξερω αν ειναι σωστες. Το ελυσε κανεις αλλος με πραξεις? Θα μου βαλουν τουλαχιστον τις μισες μοναδες απο αυτο το ερωτημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Ασε ρε φίλε τώρα που ήταν εύκολα.Ή είσαι διάνοια ή μας κοροιδεύεις.Τέσπα.Στο 3γ εγω βρήκα ότι F(x)=a αλλά έκανα βλακεία και είπα ότι εχει μία ρίζα χωρίς περιπτώσεις.Επίσης στο 2δ έβγαλα ένα πρόσημο λάθος.Πόσα λέτε να χάσω?
Απαντήστε παρακαλώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.

midnight_talker

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Και εγώ ΑπΕτΥχΑ παταγοδώς!! Το φόρτε μου όλη τη χρονιά τα μαθηματικά κατεύθυνσης και τα σκάτωσα!@ Ε όχι ρε παιδιά..Εν το μεταξύ η ειρωνία της φύσης...από πέρυσι που γούσταρα τρελά τα μαθηματικά 1 κεφάλαιο δεν άντεχα, τους μιγαδικούς. Ε σήμερα έγραψα ολόσωστο ΜΟΝΟ το 2ο θέμα (μιγαδικούς)!!!!:mpam::mpam::mpam::mpam::mpam:

Οι υπόλοιποι πως τα πήγατε? Μόνο εγώ πάτωσα ή ήταν όντως δύσκολα..
Εγώ έχω 10-11!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

claimant

Νεοφερμένος

Ο claimant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Δυσκολα κατα την αποψη μου.Αρχικα πιστευα οτι θα εγραφα πανω απο 18 αλλα τελικα μαλλον με βλεπω στο 16 κ κατι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Κι εγώ πιστεύω ότι ήταν πολύ δύσκολα αν και τα έλυσα πάνω κάτω, το θέμα 4α και 4γ ήθελε λίγο να είσαι και τυχερός να σου 'ρθουν. Γενικά νομίζω ότι ήταν σαφώς δυσκολότερα από όλα τα θέματα πανελληνίων από 2004 και μετά, προσωπική εκτίμηση πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatasaMyk

Νεοφερμένος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Εν το μεταξύ η ειρωνία της φύσης...από πέρυσι που γούσταρα τρελά τα μαθηματικά 1 κεφάλαιο δεν άντεχα, τους μιγαδικούς. Ε σήμερα έγραψα ολόσωστο ΜΟΝΟ το 2ο θέμα (μιγαδικούς)!!!!:mpam::mpam::mpam::mpam::mpam:
To ιδιο επαθα κ εγω. Ασε. Αφου ελεγα, οτι αν εβλεπα μιγαδικους , θα το αφηνα για το τελος, γιατι ετσι κ αλλιως δεν θα το ελυνα:P Και τωρα, πιστευω οτι εχω παρει και τις 25 μοναδες. (Ενταξει, εβαλαν και γελοιο θεμα, οποτε..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliza04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
εμενα με ανχωσε η αποδειξη ουτε καν την ειχα προσεξει κατι εγραψα δεν εκανα απο το 4 το πρωτο μονο ολα τα αλλα σωστα, 16-17 χαλια το θεωρω περιμενα κατι καλυτερο. Ελπιζω στο οτι τους περισσοτερους τους φανηκαν δυσκολα και οι βασεις μεχρι τωρα δεν ανεβαινουν οπως περσι.μακαρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αtza

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Δεν υπήρχαν τα θεματα που έβαλαν. Μου φαίνεται ότι είναι τα πιο δύσκολα που έχουν πέσει τα τελευταία χρόνια. Πήγαινα να γράψω 17- 18 και έπεσα στο 13. Να δούμε τι άλλο μας περιμένει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kavaliotis

Νεοφερμένος

Ο Kavaliotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Οντως, ειδικα το 4ο θεμα αλλα και η "αποδειξη" μαιμου του 1ου θεματος κατεστρεψαν πολύν κοσμο....το 4ο θεμα εμενα προσωπικα τουλαχιστον με παρακινησε να σπαταλαω το χρονο μου ασκοπο ψαχνοντας να βρω μια λυση μεσω του οριου που χρησιμοποιουμε εαν θελουμε να ελεγξουμε παραγωγισιμοτητα...εντελως κουλο θεμα....εκανα το 2ο και το 3ο αλλα και εκει αφησα 2 υποερωτηματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnight_talker

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
δεν εκανα απο το 4 το πρωτο μονο ολα τα αλλα σωστα, 16-17 χαλια το θεωρω περιμενα κατι καλυτερο.
Καλό μου, χτύπα μια φορά το κεφάλι σου στον τοίχο μπας και συνέλθεις...:lol::lol::lol: Χ-α-λ-ι-α :nono::nono: τα πήγες! Κρίμα κρίμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fenia21567

Νεοφερμένος

Η fenia21567 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ηταν οντωσ πολυ δυδκολα φετοσ τα θεματα... δεν καταλαβαινω πωσ τα προλαβα.. παντως εγραψα πολυ καλα.. 19,6..μπορει και 20..;)
αρχιτεκτονικη...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top