[2010] Πρώτη επιλογή Μηχανογραφικού?

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Τι να σου πω..!Δεν ξέρω!Παντος είμαι σχεδόν σίγουρος οτι του χρόνου θα πάρουν περισσότερα άτομα τουλάχιστον!Αλλα θα δούμε!Μακάρι οι επόμενες χρονιές να είναι πιο τυχερές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Τι να σου πω..!Δεν ξέρω!Παντος είμαι σχεδόν σίγουρος οτι του χρόνου να πάρουν περισσότερα άτομα τουλάχιστον!Αλλα θα δούμε!Μακάρι οι επόμενες χρονιές να είναι πιο τυχερές!



Ετσι....:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Εγω πιστεύω ότι θα πάρουν λιγότερα και σε ΤΕΙ και σε στρατιωτρικές.Πάντως ΤΕΙ σίγουρα γιατί όλο και μειώνονται οι θέσεις.Και φέτος άνοιξαν καινούργια ΤΕΙ για αυτό έχει τοσες πολλές θέσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Εγω πιστεύω ότι θα πάρουν λιγότερα και σε ΤΕΙ και σε στρατιωτρικές.Πάντως ΤΕΙ σίγουρα γιατί όλο και μειώνονται οι θέσεις.Και φέτος άνοιξαν καινούργια ΤΕΙ για αυτό έχει τοσες πολλές θέσεις...

Για τα ΤΕΙ δεν ξέρω και μάλλον έχεις δίκιο!Στις Στρατιωτικές Σχολές όμως θα πάρουν έστω και έναν παραπάνο!Αυτης της άποψης είμαι και αυτές τις πληροφορίες έχω!Αλλά τωρα ποτέ δεν ξέρεις τη γίνεται!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Για τα ΤΕΙ δεν ξέρω και μάλλον έχεις δίκιο!Στις Στρατιωτικές Σχολές όμως θα πάρουν έστω και έναν παραπάνο!Αυτης της άποψης είμαι και αυτές τις πληροφορίες έχω!Αλλά τωρα ποτέ δεν ξέρεις τη γίνεται!!

Μ αυτό το πλευρό να κοιμούνται:P.Δεν θέλω να στεναχωρήσω αλλά άμα αλλάξει κυβέρνηση(που θα αλάξει όπως φένεται) μην σου πώ θα καταργηθεί κ το επάλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Παιδιά έχω ανοίξει θέμα σε άλλο section του φορουμ αλλα δεν βλέπω προκοπή!!Πόσοι έχουν δηλώσει ΣΤΥΑ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

f@iyil

Νεοφερμένος

Η f@iyil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά γεια σας. Είμαι καινούρια στην παρέα σας. Πάω στην γ επαλ, τομέας πληροφορικής. Φέτος κρίνεται το μέλλον μου, αφού θέλω να γράψω καλά πανελλήνιες και να περάσω κάπου. Γνωρίζει κάποιος αν μπορώ στο μηχανογραφικό μου να επιλέξω και την σχολή ασπαιτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Παιδιά γεια σας. Είμαι καινούρια στην παρέα σας. Πάω στην γ επαλ, τομέας πληροφορικής. Φέτος κρίνεται το μέλλον μου, αφού θέλω να γράψω καλά πανελλήνιες και να περάσω κάπου. Γνωρίζει κάποιος αν μπορώ στο μηχανογραφικό μου να επιλέξω και την σχολή ασπαιτε?

Ναι μπορείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Ναι μπορείς...

Οχι ρε συ!!Δεν έχει ασπαιτε!Στα 4 μαθήματα είναι σίγουρο!Στα 6 δεν είμαι σίγουρος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

f@iyil

Νεοφερμένος

Η f@iyil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ που μου απαντήσατε. Όταν μάθω στα σίγουρα(μέσω υπουργείου) θα σας ενημερώσω..Πάντως αυτό που έμαθα είναι πως αν θέλω μετά τα 2 χρόνια που θα είμαι σε ένα ΤΕΙ, θα μπορώ να κάνω μεττεγγραφή σε ΑΕΙ. Εκεί σίγουρα θα μπω ΑΣΠΑΙΤΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Μπορεις να δηλωσεις ασπαιτε απο Α ομαδα......?!?!?! (Πληροφορικη παντα )
Ας απαντησει καποιος για να το πιασω λιγο:xixi:
-----------------------------------------
Ευχαριστώ πολύ που μου απαντήσατε. Όταν μάθω στα σίγουρα(μέσω υπουργείου) θα σας ενημερώσω..Πάντως αυτό που έμαθα είναι πως αν θέλω μετά τα 2 χρόνια που θα είμαι σε ένα ΤΕΙ, θα μπορώ να κάνω μεττεγγραφή σε ΑΕΙ. Εκεί σίγουρα θα μπω ΑΣΠΑΙΤΕ.

Να κανεις 2 χρονια στο ΤΕΙ και μετα να πας ΑΕΙ...? Γινεται αυτο?
Βρε τι μαθαινουμε στο i school :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Μπορεις να δηλωσεις ασπαιτε απο Α ομαδα......?!?!?! (Πληροφορικη παντα )
Ας απαντησει καποιος για να το πιασω λιγο:xixi:
-----------------------------------------


Να κανεις 2 χρονια στο ΤΕΙ και μετα να πας ΑΕΙ...? Γινεται αυτο?
Βρε τι μαθαινουμε στο i school :D

Οχι δεν γίνεται!!Για το ΑΕΙ δεν ξέρω...πρώτη φορά το ακούω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen

Νεοφερμένος

Η Queen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
νομιζω γινεται αν δηλωσεις 5ο πεδιο απο Α ομαδα αλλα δεν βαζω και το χερι μου στην φωτια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
νομιζω γινεται αν δηλωσεις 5ο πεδιο απο Α ομαδα αλλα δεν βαζω και το χερι μου στην φωτια....

Δεν υπάρχουν πεδία στην Α ομάδα!Η Α ομάδα είναι τα 4 μαθήματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen

Νεοφερμένος

Η Queen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ουπς, σορρυ παιδια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Στο μηχανογραφικο Α ομαδας υπαρχει η σχολη της ΑΣΠΑΙΤΕ (κατι τετοιο) .....???
Για ειδικοτητα πληροφορικης μιλαω :P Ας απαντησει καποιος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Στο μηχανογραφικο Α ομαδας υπαρχει η σχολη της ΑΣΠΑΙΤΕ (κατι τετοιο) .....???
Για ειδικοτητα πληροφορικης μιλαω :P Ας απαντησει καποιος!

Οχι δεν υπάρχει ΑΣΠΑΙΤΕ στην πληροφορική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ok! Ρε δεν ειδα οτι το ξαναειπα και μου απαντησες...........................! Κουλαρε:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Ok! Ρε δεν ειδα οτι το ξαναειπα και μου απαντησες...........................! Κουλαρε:xixi:

:lol: !!! Μα μια χαρά είμαι ρε συ!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπορώ να κάνω μία ερώτηση σχετικά με τα μηχανογραφικά; Ξέρω ότι ορίζεις ο ίδιος τη σειρά των ΤΕΙ, όπου θέλεις να περάσεις ανάλογα με την προτίμησή σου. Ας πούμε ότι τα μόρια μού φτάνουν για να πάω σε όποιο ΤΕΙ θέλω κι έχω ορίσει ως πρώτη μου επιλογή το ΤΕΙ Θεσσαλονίκης, για παράδειγμα. Οπωσδήποτε θα πάω εκεί ή μπορώ να μεταπηδήσω και να πάω σε κάποιο άλλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top