[2010] Πρώτη επιλογή Μηχανογραφικού?

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Αν εχεις δηλωσει π.χ 1η επιλογη το ΑΤΕΙ Θεσ/νικης 2η επιλογη ΑΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 3ηΠολυμεσων Κρητης κατυθειαν αφου εχεις τα μορια για να περασεις θεσ/νικη εκει περνας,δεν γινεται να αλλαξει.
Αν ειχες 15000 μορια,πρωτη επιλογη θεσ/νικη με βαση 18000 2η επιλογη Αθηνα 14000 μορια τοτε περνας Αθηνα.
Παει αναλογα με τα μορια που εχεις βγαλει.Τις σχολες εμεις τις δηλωνουμε πριν να βγουνε τα μορια.Αυτο ειναι το κακο γμτ!!!

Καταλαβες τι ειπα,γιατι μου φαινεται οτι τα μπερδεψα λιγακι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι, κατάλαβα! Δεν υπάρχει δυνατότητα να αλλάξεις γνώμη και να πας κάπου αλλού, εκτός αν δεν σε φτάνουν τα μόρια για να πας στην αρχική σου επιλογή, οπότε πηγαίνεις στη δεύτερη. Ελήφθη! Ευχαριστώ πολύ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ωραια....:no1: Απλως νομιαζα πως τα μπερδεψα λιγακι αλλα ευτυχως καταλαβες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azor

Νεοφερμένος

Ο azor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Για καποιο παιδι που ζητουσε να μαθει για ΑΣΠΑΙΤΕ,μου ειπαν οτι παιζει να μπει...Οσο για πρωτη επιλογη....Και φετος ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ.....ειδωμεν!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Εγω ειχα ρωτησει περυσι και μου ειπαν οτι δεν υπαρχει στο μηχανογραφικο Α Ομαδας.
Αυρο εννοεις οτι παιζει να μπει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros13

Νεοφερμένος

Ο lazaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
εγω παιδες πρωτη επιλογη ΣΜΥΝ και δευτερη τει πληροφορικης αθηνα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ερωτηση τωρα....Η ΣΜΥΝ τι διαφορα εχει απο ΑΕΝ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Ερωτηση τωρα....Η ΣΜΥΝ τι διαφορα εχει απο ΑΕΝ?

Η ΑΕΝ είναι σχολή του Εμπορικού Ναυτικού, δηλαδή πας σε cargo, επηβατικά πλοία κτλ, εννό η ΣΜΥΝ είναι σχολή του Πολεμικού Ναυτικού, πας δηλαδή σε πολεμικά πλοία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Αααααα...:hmm: Αν περασω ΑΕΝ ειναι σιγουρο οτι θα παω σε πλοια??? Καμια δουλεια γραφειου δεν χρειαζονται?
Γιατι ρωτησα την καθηγητρια που μας κανει ΣΕΠ και μου ειπε πως αν θελω μπορω να δηλωσω πως δεν θελω να παω σε πλοια και τα σχετικα.Ισχυει αυτο τι λετε?
Ευχαριστω παντως Αποστολε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Αααααα...:hmm: Αν περασω ΑΕΝ ειναι σιγουρο οτι θα παω σε πλοια??? Καμια δουλεια γραφειου δεν χρειαζονται?
Γιατι ρωτησα την καθηγητρια που μας κανει ΣΕΠ και μου ειπε πως αν θελω μπορω να δηλωσω πως δεν θελω να παω σε πλοια και τα σχετικα.Ισχυει αυτο τι λετε?
Ευχαριστω παντως Αποστολε.

Κοίτα να δείς...για να το λέει κάτι θα ξέρει!Αλλά είναι (νομίζω) κάτι σαν τον στρατό!!Σε ρωτάνε "ποιο σώμα θέλεις;" "Αεροπορία" λες εσύ αλλά ξέρεις οτί δεν θα πας Αεροπορία!Κατάλαβες ή σε μπέρδεψα;;

--------------------------------------------------------------------------
Άκυρο το παραπάνω ρώτησα άνθρωπο που γνωρίζει και πρέπει να κανεις μερικά χρόνια υποχρεωτικά σε πλοίο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Demand

Νεοφερμένος

Ο Demand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
ένας απόφοιτος ΤΕΛ παλαιότερης χρονιάς (πάνω από 10ετία) μπορεί να δώσει πανελλήνιες για ΤΕΙ;
Κι αν ναι , πώς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Απο 3 Μαρτιου-15 πρεπει να καταθασουμε τα μηχανογραφικα............!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
αν και δεν ειναι συμαντικο εκανες ενα μικρο λαθακι φιλε μου... απο 3-16 ειναι η προθεσμια...

για τους αποφοιτους ΤΕΛ ισχυει οτι και για τους αποφοιτους ΤΕΕ.

ΤΕΛ,ΤΕΕ και ΕΠΑΛ Α'ομαδα πρεπει να καταθεσουν μηχανογραφικο απο 3 εως 16 μαρτίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Παιδια τι σχολες θα δηλωσετε...?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agahnim

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Agahnim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 145 μηνύματα.
σαν αποφοιτος ΤΕΕ θα δηλωσω:
1) πληροφορικη θεσσαλονικης
2) πληροφορικη κ πολυμεσων ηρακλειο
3) υπολογιστικων συστηματων πειραια
4) πληροφορικη κ τεχνολογια υπολογιστων καστορια
5) πληροφορικη κ τεχνολογια υπολογιστων λαμια
και απο κατω σχολες που με ενδιαφερουν λιγοτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οι 2 πρώτες είναι standard και θα τις βάλω με αυτή τη σειρά. Για τις υπόλοιπες δεν ξέρω ακόμα, θα το συζητήσω και με τις καθηγήτριές μου και θα αποφασίσω με ποια σειρά θα τις δηλώσω. :)


  1. Πληροφορική Θεσσαλονίκης
  2. Πληροφορική Αθήνας
  3. Πληροφορικής και τεχνολογίας υπολογιστών Λαμίας
  4. Πληροφορικής και τεχνολογίας υπολογιστών Καστοριάς
  5. Εφαρμοσμένης πληροφορικής και πολυμέσων Κρήτης
  6. Ηλεκτρονικών υπολογιστικών συστημάτων Πειραιά
  7. Διαχείριση πληροφοριών Καβάλας
  8. Εφαρμογών πληροφορικής στη διοίκηση και στην οικονομία Μεσολογγίου
  9. Επιχειρησιακής πληροφορικής Δυτ. Μακεδονίας
Αυτές είναι όσες μου κινούν το ενδιαφέρον, αλλά θα δηλώσω κι άλλες καλού κακού...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
  • Πληροφορικη Θεσσ/νικης
  • Πληροφορικη Αθηνας
  • Εφαρμοσμενης Πληροφορικης κ Πολυμεσων Κρητης
  • Ηλεκτρονικων Υπολογιστικων Συστηματων Πειραια
  • Επιχειρηματικου Σχεδιασμου κ Πληροφοριακων Συστηματων Πατρας
  • Πληροφορικης και Επικοινωνιων
  • Τεχνολογιας Πληροφορικης και Κ Τηλεπικοινωνιων (Λαρισας,Σπαρτη,Αρτα)
  • Πληροφορικης κ Τεχνολογιας Υπολογιστων (Λαμιας)
Θα δηλωσω και αλλες αλλα αυτες ειναι που με ενδιαφερουν πιο πολυ.Δεν ειναι με την σειρα που θα τις βαλω,δεν αποφασισα ακομη :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Οι 2 πρώτες είναι standard και θα τις βάλω με αυτή τη σειρά. Για τις υπόλοιπες δεν ξέρω ακόμα, θα το συζητήσω και με τις καθηγήτριές μου και θα αποφασίσω με ποια σειρά θα τις δηλώσω. :)


  1. Πληροφορική Θεσσαλονίκης
  2. Πληροφορική Αθήνας
  3. Πληροφορικής και τεχνολογίας υπολογιστών Λαμίας
  4. Πληροφορικής και τεχνολογίας υπολογιστών Καστοριάς
  5. Εφαρμοσμένης πληροφορικής και πολυμέσων Κρήτης
  6. Ηλεκτρονικών υπολογιστικών συστημάτων Πειραιά
  7. Διαχείριση πληροφοριών Καβάλας
  8. Εφαρμογών πληροφορικής στη διοίκηση και στην οικονομία Μεσολογγίου
  9. Επιχειρησιακής πληροφορικής Δυτ. Μακεδονίας
Αυτές είναι όσες μου κινούν το ενδιαφέρον, αλλά θα δηλώσω κι άλλες καλού κακού...

Καλες Αναστασια ολες..Μερικες τις σκεφτομαι και εγω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairamik

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εγω ειμαι στον τομεα γεωπονιας,τροφιμων και περιβαλλοντος και πρωτη επιλογη δηλωσα τεχνολογια τροφιμων ...τα υπολοιπα δεν με ενδιαφερουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
εγω ειμαι στον τομεα γεωπονιας,τροφιμων και περιβαλλοντος και πρωτη επιλογη δηλωσα τεχνολογια τροφιμων ...τα υπολοιπα δεν με ενδιαφερουν..


Μονο αυτη την σχολη δηλωσες....,Ποια πολη σε ενδιαφερει??? Εχει καλες προοπτικες αν καταφερεις και την βγαλεις Μαρια.
Δυσκολη σχολη.

Α Ομαδα εισαι :redface: ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top