[2010] Πρώτη επιλογή Μηχανογραφικού?

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Παιδιά ποιο Τ.Ε.Ι βάλατε ή θα βάλετε ως πρώτη επιλογή στο μηχανογραφικό σας?
Εγώ έβαλα Τ.Ε.Ι Πληρφορικής Αθήνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgina18

Νεοφερμένος

Η jojo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Κι εγω τει πληροφορικης αθηνα... Μετα ηλ. Υπολογιστικων συστηματων πειραια και αυτοματισμο αθηνας, απο εκει και κατω επαρχια...
Το κακο με την πληροφορικη ειναι οτι εχει πολυ καλες σχολες επαρχια και δεν υπαρχουν αντιστοιχα στην αθηνα... Ασε που εχω μηδαμινες ελπιδες για μεταεγγραφη...
.:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Παίζει να μάστε και συμφοιτητές δηλαδή(Αν περάσούμε:D)
Εγώ έχω
1)Τ.Ε.Ι Πληροφορικής Αθήνας
2)Τ.Ε.Ι Πληροφορικής Θεσσαλονίκης
3)Τ.Ε.Ι Αυτοματισμού Πειραιά
4)Τ.Ε.Ι Αυτομάτισμου Θεσσαλονίκης
5)Τ.Ε.Ι Υπολογιστικώς συστημάτων Πειραιά
6)Πολυμέσα Ηράκλειο
Ελπίζω να μην πέσω κάτω από 6ή επιλογή για αυτό δεν γράφω και τα άλλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγω ειμαι επαλ ομαδα Β..η κολλητη μ που ειναι ομαδα Α πρωτη επιλογη της ηταν εμποριας διαφημισης θεσσαλονικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Σε ποιον τομέα είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Αντε καλη σας επιτυχια να σας εχουμε του χρονου στο τει αθηνας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
καλη τυχη σας ευχομαι!!

αλλα εγω εχω μια απορια..

μηχανογραφικο δεν συμπληρωνουμε εφοσον εχουμε γραψει πανελληνιες και ξερουμε ποσα μορια εχουμε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Αντε καλη σας επιτυχια να σας εχουμε του χρονου στο τει αθηνας:)

Σε ευχαριστώ φίλε.μακάρι
καλη τυχη σας ευχομαι!!

αλλα εγω εχω μια απορια..

μηχανογραφικο δεν συμπληρωνουμε εφοσον εχουμε γραψει πανελληνιες και ξερουμε ποσα μορια εχουμε;;;
Ναι στα ενιαία στα επάλ πρίν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
εεεει !! αυτο δεν ειναι ουτε δικαιο ουτε σωστο!! πως θα ξερετε που μπορειτε να περασετε;; ααααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Ναι έχεις δίκιο είναι άδικο αλλά οι σχολές μας είναι λίγες.Μόνο τα Τει του τομέα μας Μπορούμαι να δηλώσουμε.Πχ εγώ που είμαι τομέα πληροφορικής μπορώ να δηλώσω μέχρι 32 σχολές -7 είδη στρατιωτικών σχολών.Ορίστε και μια pic του μηχανογραφικού.
https://img11.imageshack.us/img11/7163/mhxanografikoa.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
αα ναι οοοκ το ειδα!! καταλαβα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ναι έχεις δίκιο είναι άδικο αλλά οι σχολές μας είναι λίγες.Μόνο τα Τει του τομέα μας Μπορούμαι να δηλώσουμε.Πχ εγώ που είμαι τομέα πληροφορικής μπορώ να δηλώσω μέχρι 32 σχολές -7 είδη στρατιωτικών σχολών.Ορίστε και μια pic του μηχανογραφικού.
https://img11.imageshack.us/img11/7163/mhxanografikoa.jpg


η Α ομαδα μπορει ν περασει σε σχολες αναλογα με την ειδικοτητα που εχει επιλεξει..? π.χ παω Α ομαδα ειδικοτητα πληροφορικη,μπορω να διαλεξω στ μηχανογραφικο ας πουμε ΤΕΙ φυσικοθεραπειας...??:)
ας μ απαντησει καποιος σε αυτο τ ερωτημα....:thanks:
-----------------------------------------
Κι εγω τει πληροφορικης αθηνα... Μετα ηλ. Υπολογιστικων συστηματων πειραια και αυτοματισμο αθηνας, απο εκει και κατω επαρχια...
Το κακο με την πληροφορικη ειναι οτι εχει πολυ καλες σχολες επαρχια και δεν υπαρχουν αντιστοιχα στην αθηνα... Ασε που εχω μηδαμινες ελπιδες για μεταεγγραφη...
.:'(


να ρωτησω κατι τι ειναι οι μετεγγραφη????:P
καπου τ εχω ξαναδει κ δν τ εχω καταλαβει οποιος θελει ας εκφραστει αν κ ειναι εκτος θεματος :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
η Α ομαδα μπορει ν περασει σε σχολες αναλογα με την ειδικοτητα που εχει επιλεξει..? π.χ παω Α ομαδα ειδικοτητα πληροφορικη,μπορω να διαλεξω στ μηχανογραφικο ας πουμε ΤΕΙ φυσικοθεραπειας...??:)
ας μ απαντησει καποιος σε αυτο τ ερωτημα....:thanks:
-----------------------------------------
Οχι δεν μπορείς.Το μόνο που μπορείς είναι στρατιωτικές σχολές.



να ρωτησω κατι τι ειναι οι μετεγγραφη????:P
καπου τ εχω ξαναδει κ δν τ εχω καταλαβει οποιος θελει ας εκφραστει αν κ ειναι εκτος θεματος :thanks:

Μεταγραφή είναι να πάς από την σχολή που είσαι σε ίδια σε άλλη περιοχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Μεταγραφή είναι να πάς από την σχολή που είσαι σε ίδια σε άλλη περιοχή.



αααα οοκκκκκ!!!! καταλαβα:no1: καλη φαση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Ναι αλλά πρέπει να υπάρχουν κάποιοες προυποθέσεις βέβαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ναι αλλά πρέπει να υπάρχουν κάποιοες προυποθέσεις βέβαια...


οταν λες προυποθεσεις.........:):):)???
κατι πηρε τ ματι μ π.χ αν εισαι παιδι πολυτεκνων...
κατι τετοιο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Ναι πολύτεκνος η μικρό εισόδημα η αν κάποιο από τα αδέρφια σου σπουδάζει σε άλλη πόλη.Υπάρχει σχετικό θέμα στις Σχολές-Τμήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Ειναι παρα μα παρα πολλοί που ζητάνε μεταγραφή και στο τέλος είναι ελάχιστοι αυτοί που το καταφέρνουν δυστιχός!

Παρεμπιπτόντως εγω εχω δηλώσει:

1. ΣΤΥΑ(Σχολή Τεχνικών Υπαξιωματικών Αεροπορίας)
2. ΤΕΙ Πληροφορικής Αθήνας
3. ΤΕΙ Αυτοματισμού Πειραιά

Αυτές είναι οι βασικές σχολές που με ενδιαφέρουν ΠΟΛΥ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Ειναι παρα μα παρα πολλοί που ζητάνε μεταγραφή και στο τέλος είναι ελάχιστοι αυτοί που το καταφέρνουν δυστιχός!

Παρεμπιπτόντως εγω εχω δηλώσει:

1. ΣΤΥΑ(Σχολή Τεχνικών Υπαξιωματικών Αεροπορίας)
2. ΤΕΙ Πληροφορικής Αθήνας
3. ΤΕΙ Αυτοματισμού Πειραιά

Αυτές είναι οι βασικές σχολές που με ενδιαφέρουν ΠΟΛΥ!


Φίλε μια απορία γιατί να πας στρατιωτική σχολή δεν σε ενδιαφέρει η πληροφορική?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ναι Marie ομως με τις στρατιωτικες σχολες εξασφαλιζεις το μελλον σου βρε αδερφε..!
Ενταξει δν λεω οτι η πληροφορικη δν εχει μελλον αλλα οι πιο πολλοι τετοιο σκεπτικο εχουνε:no1: Εσυ σαν πρωτη επιλογη τι εχεις βαλει..?
Δλδ στ μηχανογραφικο σου δν υπαρχει μια εστω στρατιωτικη σχολη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top