[2010] - Ποια σχολή στοχεύετε;

Ποιά θα είναι η πρώτη σας επιλογή;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 325)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Εμένα θα είναι αξιοματικών αστυνομίας , αν και δεν θα την πιάσω την σχολή απλά έτσι να την έχω πρώτη και φυσικά δεύτερη αστυφυλάκων !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Πρωτον μη λες ανοησιες, ολα ειναι πιθανα!! Τι παει να πει δε θα την πιασω?? Και δευτερον, γιατι θελεις να γινεις αστυνομικος?? Δεν το λεω για να υποτιμησω το επαγγελμα, απλα θελω να δω πως σκεφτεσαι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Πρωτον μη λες ανοησιες, ολα ειναι πιθανα!! Τι παει να πει δε θα την πιασω?? Και δευτερον, γιατι θελεις να γινεις αστυνομικος?? Δεν το λεω για να υποτιμησω το επαγγελμα, απλα θελω να δω πως σκεφτεσαι!!

το λέω με σιγουριά γιατί δεν προσπαθώ καθόλου για τόσο υψηλό επίπεδο, αλλά για αυτό θα την δηλώσω πρώτη την σχολή για τον λόγο που είπες ...''ποτέ δεν ξές''. Και θέλω αστυνομικός γιατί είναι μια δουλειά που με ικανοποιεί , κυρίως να ''προσπαθήσω'' να αλλάξω αυτήν την κουλτούρα που υπάρχει στο σώμα στις ημέρες μας, θα φανεί παρανοϊκό το ξέρω το πώς ένας δεκαεφτάχρονος θα προσπαθήσει να αλλάξει την εικόνα της σημερινής ελληνικής αστυνομίας, μα για αυτό υπάρχουν τα όνειρα , για να στοχεύουμε πάντα προς το ψηλότερο ! Και φυσικά δεν είναι μόνο αυτό , είναι η φυσική γρήγορη αποκατάσταση που υπάρχει στο συγκεκριμένο επάγγελμα (και το λέω αυτό γιατί υπάρχει και το οικονομικό πρόβλημα ξέρουμε) και ένας ακόμα βασικός λόγος είναι ότι πριν γίνει ο πατέρας μου ιατρός ήταν στην συνταγματάρχης της Ελληνικής αστυνομίας και έτσι με ξεσήκωσε και ο ίδιος να γίνω αστυνομικός και μπορώ να πω ότι θα μου φανεί χρήσιμος !!! Πιστεύω οι λόγοι που θέλω να γίνω αστυνομικός να είναι εντός των λογικών ορίων. Ευχαριστώ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
το λέω με σιγουριά γιατί δεν προσπαθώ καθόλου για τόσο υψηλό επίπεδο, αλλά για αυτό θα την δηλώσω πρώτη την σχολή για τον λόγο που είπες ...''ποτέ δεν ξές''. Και θέλω αστυνομικός γιατί είναι μια δουλειά που με ικανοποιεί , κυρίως να ''προσπαθήσω'' να αλλάξω αυτήν την κουλτούρα που υπάρχει στο σώμα στις ημέρες μας, θα φανεί παρανοϊκό το ξέρω το πώς ένας δεκαεφτάχρονος θα προσπαθήσει να αλλάξει την εικόνα της σημερινής ελληνικής αστυνομίας, μα για αυτό υπάρχουν τα όνειρα , για να στοχεύουμε πάντα προς το ψηλότερο ! Και φυσικά δεν είναι μόνο αυτό , είναι η φυσική γρήγορη αποκατάσταση που υπάρχει στο συγκεκριμένο επάγγελμα (και το λέω αυτό γιατί υπάρχει και το οικονομικό πρόβλημα ξέρουμε) και ένας ακόμα βασικός λόγος είναι ότι πριν γίνει ο πατέρας μου ιατρός ήταν στην συνταγματάρχης της Ελληνικής αστυνομίας και έτσι με ξεσήκωσε και ο ίδιος να γίνω αστυνομικός και μπορώ να πω ότι θα μου φανεί χρήσιμος !!! Πιστεύω οι λόγοι που θέλω να γίνω αστυνομικός να είναι εντός των λογικών ορίων. Ευχαριστώ !
Ειναι και με το παραπανω εντως λογικων οριων και συγκεκριμενα ο πρωτος με χαροποιησε ιδιαιτερα!! Μακαρι να σκεφτονταν ολοι ετσι... Εχω περιπτωσεις γνωστων, που μπηκαν στην αστυφυλακων και βγηκαν αλλοι ανθρωποι!! Και φυσικα η αλλαγη αυτη καθε αλλο παρα θετικη ηταν...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Ειναι και με το παραπανω εντως λογικων οριων και συγκεκριμενα ο πρωτος με χαροποιησε ιδιαιτερα!! Μακαρι να σκεφτονταν ολοι ετσι... Εχω περιπτωσεις γνωστων, που μπηκαν στην αστυφυλακων και βγηκαν αλλοι ανθρωποι!! Και φυσικα η αλλαγη αυτη καθε αλλο παρα θετικη ηταν...:(

;) είδες ? Διαφέρουμε ο καθένας μας....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spirakos_92

Νεοφερμένος

Ο spirakos_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Χημικό Αθηνών Παίδες....:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Eγώ άλλαξα.:zilia:
Δε θέλω δούλεμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Eγώ άλλαξα.:zilia:
Δε θέλω δούλεμα.:P

ε δεν μας λες όμως για ποια σχολή άλλαξες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
To είχα δηλώσει στη δημοσκόπηση.:PΤώρα το έβγαλα.
Όσοι δεν το είδαν ας περιμένουν τον Ιούνιο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Πολιτικός Μηχανικός?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Eγώ το είδα!Νιανιανια!:P
-----------------------------------------
Πως και αποφάσισες όμως να αλλάξεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πες ρε Κωνσταντίνα , απο τι αρχίζει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Καλά θα δω καμιά ιατρική και θα καραφλιάσουν τα μαλλιά του blacksheep:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Ιατρικη ηταν.Ειχε 16,το θυμαμαι.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Moυχεχεχεχε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Ιατρικη ηταν.Ειχε 16,το θυμαμαι.....:P
Kαλά,δεν είσαι και κανένα άτομο εμποστοσύνης οπότε δε θα σε πάρουν στα σοβαρά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Εδω μιλουν τα δεδομενα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Αυτο ηταν το μονο που δεν περιμενα να ακουσω!! Πως και αλλαξες ετσι αποτομα τις προτιμησεις σου Χρηστο?? Τεσπα, οπως και να χει, σου ευχομαι να εχεις καθε επιτυχια!! Αλλωστε και στην Ιατρικη και στο Βιολογικο, λευκη ποδια φορας:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Στη μια λεγεται ζουρλομανδυας.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Στη μια λεγεται ζουρλομανδυας.:D
Και γιατι παρακαλω:P:P!! Υποθετω πως αναφερεσαι στην Ιατρικη, οποτε οποιος εχει τη θεληση και τη δυναμη να παει, ας υποστει τις συνεπειες:P:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top