Χορός

vikoulini25887

Νεοφερμένος

Η vikoulini25887 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
παιδια γεια σας θα ηθελα να μου πειτε ενα γνωστο τσιφτετελι π παιζεται αυτη την εποχη γιατι ασχολουμε με το belly dance (δεν ξερω ποσο γελιο σας ακουγεται αλλα ειναι τρομερη η αισθηση αυτου του χορου και γνωριζεις και το σωμα σου)και ψαχνουμε ενα ελληνικο κομματι για χορογραφια :)
αν απαντησετε θα μ βοηθησει πολυ
ευχαριστω!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Καθόλου γελοίο.
"Ανέβα στο τραπέζι μου, κούκλα μου γλυκιαααά, χόρεψε και σπάστα όλα τούτη τη βραδιαααά.."
Που να παίζεται αυτόν τον καιρό είπες? Δηλαδή καινούριο? Δε μου έρχεται κάτι στο μυαλό. Νταξ, δεν ακούω και τέτοια μουσική, οπότε δεν τα ξέρω και καλά αυτά..
Πάρε αυτό που έγραψα απο πάνω. Διαχρονικό, all time classic.(::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenh

Νεοφερμένος

Η tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
ενα πολυ ωραιο ειναι και το''τι να κανω θελεις να πεθανω'' της Γιαννα Τερζη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Ωραια ειναι κ τα Αραβικα τραγουδια...!Οτι πρεπει για oriental...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikoulini25887

Νεοφερμένος

Η vikoulini25887 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
παιδια ευχαριστω παρα πολυ!!!! θα τ προτιμισω τα τραγουδια σας
οσο για τ αραβικα που αναφερεται το ξερω οτι ειναι πολυ καλα και τ χορευουμε
απλα ψαχνουμε ελληνικο!!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Καλησπέρα!!

Ασχολείστε με το χορό;
Άν ναί, με ποιό είδος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djgiannis

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Εγώ πορόνομαι με τους παραδοσιακούς!:no1: Στο τσάμικο ειδικά!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ωραίοι είναι οι παραδοσιακοί!
Έκανα κι εγώ, αλλά σταμάτησα γιατί δεν είχα χρόνο...
Τώρα κάνω μόνο κλασσικό και σύγχρονο χορό. Αυτά είναι τα αγαπημένα μου! Είμαι κι εγώ πωρωμένη!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Kι εγώ κάνω 7 χρόνια πάνω-κάτω. Φέτος δε εντατικά (μπορεί και 8 με 10 ώρες την εβδομάδα :D)
Κλασσικό, η μεγάλη αγάπη, και σύγχρονο.
Πριν 6 βδομάδες σε μια στροφή στο σύγχρονο κατάφερα να σπάσω το 5ο μετατάρσιο.
Από Δευτέρα ξεκινάω ξανά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πήγα πέρισυ ένα χρόνο latin-flamenco και πολλά πολλά άλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!sunny!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Κλασσικό μπαλέτο εδώ και 8 χρόνια και κατά καιρούς έχω κάνει παραδοσιακούς, τανγκό, λίγο ντίσκο και μοντέρνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Μικρή έκανα παραδοσιακούς κρητικούς αλλά τα παράτησα .Μ'αρέσει πάντως να χορεύω και θα ήθελα να πάω κάποια στιγμή να μάθω σύγχρονους ή χορό της κοιλιάς.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Μικρή έκανα παραδοσιακούς κρητικούς αλλά τα παράτησα .Μ'αρέσει πάντως να χορεύω και θα ήθελα να πάω κάποια στιγμή να μάθω σύγχρονους ή χορό της κοιλιάς.:P

Ίου. Κι εγώ.XD:p:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Ίου. Κι εγώ.XD:p:p
Γιατί βρε ωραίοι είναι!Απλώς πήγαινα μαζί με μια στρίγκλα και δε μπορούσα να βλέπω την μάπα της κάθε μέρα.Γι'αυτό ξέκοψα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Kι εγώ κάνω 7 χρόνια πάνω-κάτω. Φέτος δε εντατικά (μπορεί και 8 με 10 ώρες την εβδομάδα :D)
Κλασσικό, η μεγάλη αγάπη, και σύγχρονο.
Πριν 6 βδομάδες σε μια στροφή στο σύγχρονο κατάφερα να σπάσω το 5ο μετατάρσιο.
Από Δευτέρα ξεκινάω ξανά. :P

Σε ποιά σχολή πάς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Σε ποιά σχολή πάς;

https://www.fixdancestudio.gr/

Εδώ. Σύγχρονο φέτος έκανα με τον ίδιο τον Ναλμπάντη για δάσκαλο.

Τα προηγούμενα χρόνια πήγαινα σε μια μικρή σχολή, πρώην χορεύτριας (είναι στην σύνταξη χρόνια τώρα) που σπούδασε στην Ρωσία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Σε ποιά; Ρωτάω γιατί θέλω να αλλάξω σχολή και ψάχνω για μια καλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ανέβασα link :P

Fix dance studios λέγεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Το είδα το link. Για την παλιά σε ρωτάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Έκλεισε πέρσυ. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top