Χορός

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
A, ok... Ευχαριστώ, πάντως! :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ξέρει κανείς εδώ latin ? Cha cha για την ακρίβεια. (να ξέρει όμως ε; :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Εγώ όταν ήμουν μικρή---πολύ μικρή-----έκανα μπαλέτο!!!:P
Μετά έκανα 4 χρόνια παραδοσιακούς χορούς από όλη την Ελλάδα...
Τώρα κάνω σύγχρονο...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ποιά τεχνική του σύγχρονου ακολουθείς; Graham, Limon ή Release;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Release...
Εσύ?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Κι εγώ Release! :) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Οταν εκανα συγχρονο,καναμε το συστημα Graham.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Μια φορά είχα χορέψει Graham. Καλό ήταν!
Πόσα χρόνια κάνεις σύγχρονο; Κάνεις κανένα άλλο είδος χορού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Εκανα 2 χρονια κλασσικο μπαλετο και τζαζ και φετος αρχισα συγχρονο για 3 μηνες και λατιν για 2 μηνες και μετα σταματησα,γτ τωρα παω γυμναστηριο (για ενδυναμωση σωματος,ετσι ωστε να ξανασχοληθω με τον χορο στο μελλον)

Καλη ιστοσελιδα για ολα τα ειδη χορου ειναι το www.dance.net
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ενδιαφέρον! Δεν πρέπει όμως να ξεχάσεις την τεχνική. Με τί είδος χορού θέλεις να ασχοληθείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ενδιαφέρον! Δεν πρέπει όμως να ξεχάσεις την τεχνική. Με τί είδος χορού θέλεις να ασχοληθείς;

Οταν εχω χρονο,κανω επαναληψεις των τεχνικων.

Με κλασσικο και τζαζ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRITNEY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BRITNEY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
παιδια θα ηθελα να ρωτησω κι εγω καποια πραγματα για το χορο.εχω παθος με τη μουσικη λατιν,τρελαινομαι να ακουω λατιν και θα ηθελα πριν τελειωσω το πανεπιστημιο να μαθω λατιν χορους.ηθελα να ρωτησω ειναι τρομερα δυσκολοι?δεν εχω ασχοληθει ποτε μου με το χορο,δεν ξερω τιποτα!ποσο δυσκολο ειναι να θυμασαι τις κινησεις απ'εξω, να τις βλεπεις απο τον αλλο και να τις κανεις?ποσα χρονια θελει περιπου?τα διδακτρα ειναι υπερβολικα ακριβα?δε με ενδιαφερει να παω σε καποια μεγαλη φιρμα αναγκαστικα.αλλωστε δεν ψαχνω για να ασχοληθω επαγγελματικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εγω,παιδια, κανω για 7 χρονια μπαλετο και μοντερνο χορο! ;):xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Ωραία??
Release κανεις κι εσύ?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRITNEY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BRITNEY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
σας παρακαλω παιδια αν καποιος μπορει να μου απαντησει στα παραπανω ερωτηματα θα του ημουν ευγνωμων.επισης θα ηθελα να ρωτησω χρειαζεται να αρχισει καποιος και γυμναστικη οταν αρχισει γρηγορους χορους οπως οι λατιν?ξερετε για την αντοχη, την ευλυγισια (ακομα και αν ειναι αδυνατος) η στη σχολη γινονται μικρες ασκησεις για ζεσταμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MzChiniz

Νεοφερμένος

Η Πωλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
ναι τ καλοκαιρι εκανα χιπ χοπ.....οταν τελειωσω με τις πανελλαδικες θελω να ξαναρχισω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amanda!!

Νεοφερμένος

Η Amanda!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Αν και μικρή εκανα παραδοσιακούς τώρα έχω πωρωθεί τρελά με το φλαμενγκο..:xixi:
Επίσης θα ήθελα κάποια στιγμή να μάθω τανγκό και άλλους λάτιν χορούς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
Εκανα μοντερνο χορο 9 χρονια και εχω συμμετασχει στο Κρατικο Θεατρο Βορειου Ελλαδος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greg Αλεξόπουλος

Νεοφερμένος

Ο Greg Αλεξόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Τούρκικους και αλβανικούς ξέρω μόνο... καλαματιανά, χασαποσέρβικα και τσάμικα δηλαδή. Γενικά η βαλκανική Ευρώπη το έχει σ' αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrysa2912

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
εγω 10 χρόνια μπαλέτο και μοντέρνο και δυστυχώς φέτος σταμάτησα εξαιτίας της ώρας...καταπληκτικό σώμα χαρίζει ο χορός αλλα άμα τον παρατήσεις σε παρατάει και αυτό!:Pόσον αφορα τους λατιν χορούς που ρωτάει μια κοπελίτσα,αν και δεν ειμαι ειδική επι του θέματος,ποτέ δεν είναι αργά και τίποτα δεν είναι δύσκολο αρκει να το γουστάρεις!οπότε όρμα και αντε και στη Κούβα του χρόνου!δίδακτρα αναλόγως,είμαι σίγουρη ότι μπορείς ν βρείς αρκετά οικονομικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top