Χορός

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ο χορός για μένα είναι έκφραση...Είναι ζωντάνια και ενέργεια στο σώμα μου...

Ανοίγω αυτό το τόπικ για τους ανθρώπους,οι οποίοι είτε ασχολούνται με τον χορό,είτε όχι...

Ελάτε να συζητήσουμε,να προβληματιστούμε,να σχολιάσουμε πάνω στο θέμα χορό...

Εδώ υπάρχουν πολλά είδη χόρου:είτε είναι παραδοσιακοί,είτε μοντέρνοι,είτε κλασσικοί,όλοι εδώ χωράνε:xixi:

Λοιπόν,για να σπάσω τον πάγο του θέματος,εγώ άρχισα τον χόρο πρίν απο 2 χρόνια...Την 1η χρονία έκανα hip-hop και break dance,αλλά δεν μου άρεσαν καθόλου...Εκείνη την χρονία,είχα κάνει και καλοκαιρινά πάνω στο jazz και από τότε έχω κολλήσει μέχρι σήμερα με jazz και κλασσικό μπαλέτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπόν...
Άρχισα φέτος χορό και σκοπεύω να συνεχίσω αν βρω χρόνο(που θα βρω οπωσδήποτε)
Κάνουμε smooth(tango-waltz),latin(rumba-mambo-jive-chacha),flamenco,μοντέρνο,μπαλέτο[από μία ώρα]

Ομολογώ πως τα αγαπημένα μου έιναι tango-rumba
Δεν μπορείτε να φανταστείτε τι ωραία που είναι(εκτός κι αν χορεύετε)
Μπορώ να εκφράσω τα συναισθήματα μου-να νιώσω πιο ελεύθερη όταν χορεύω
Με ξεκουράζει αφάνταστα ο χορός και νιώθω πολύ όμορφα που μπορώ και κάνω αυτά που έβλεπα σε ταινίες(σε στάδιο αρχάριου,φυσικά)
Εύχομαι να είχα αρχίσει πιο νωρίς ΓΙΑΤΊ ΕΊΝΑΙ ΥΠΈΡΟΧΑ
Σε χαίρομαι πολύ papas που κανεις jazz και κλασσικό μπαλέτο γιατί ειναι λίγα τα αγόρια που επιλέγουν να χορέψουν.
Γι'αυτό πηγαίντε σε μια σχολή χορου όλοι κορίτσια και αγόρια και δεν θα το μετανιώσετε
Και πάντα να χορεύετε χωρίς να ντρέπεστε αλλά σαν να είστε μόνοι σας-έτσι εκφράζεστε καλύτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Well,καλό θα είναι να θυσιάσεις κάποιες ώρες από την εβδομάδα σου,για να ασχολείσαι και με τον χορό:).

Tango+rumba είχα κάνει πέρσυ το καλοκαίρι για λίγο καιρό και οκ,ήταν πολύ ωραία.

Και εγώ,όταν είχα αρχίσει το κλασσικό και το jazz,είχα σκεφτεί ακριβώς το ίδιο πράγμα:να είχα αρχίσει νωρίς αυτά τα 2 είδη χορού...

Προσωπικά,δεν με ενοχλεί καθόλου που είμαι ένα από τα 2 αγόρια που ασχολείται με jazz και το μοναδικό που ασχολείται με κλασσικό.

Χμ,το κλασσικό μπαλέτο θέλει πολύ λεξιλόγιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είναι κακό ομως ρε να φοβούνται να στείλουν τα παιδιά σε τέτοια είδη χορού για να μην γίνουν γκει...και το λέω έτσι ξεκάθαρα γιατί έτσι είναι.Μόνο αμα μάθει τσάμικο το παιδί θα γίνει άντρας..δηλαδή έλεος πια με αυτές τις προκαταλήψεις και τις βλακείες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Είναι κακό ομως ρε να φοβούνται να στείλουν τα παιδιά σε τέτοια είδη χορού για να μην γίνουν γκει...και το λέω έτσι ξεκάθαρα γιατί έτσι είναι.Μόνο αμα μάθει τσάμικο το παιδί θα γίνει άντρας..δηλαδή έλεος πια με αυτές τις προκαταλήψεις και τις βλακείες

Σε τέτοια είδη χορού,δεν γίνεσαι καθόλου τιούτος...Στο υπογράφω με χίλια,γτ το έχω ζήσει το όλο αυτό θεματάκι..Απλά ο κόσμος δεν μπορεί να συνηθίσει την ιδέα ότι ένας άντρας χορεύει ανάμεσα σε γυναίκες..Και στο κλασσικό μπαλέτο,οι κινήσεις για τους άντρες είναι διαφορετικές από των γυναικών,πχ:στο κλασσικό,οι άντρες περπατούν με βήμα,το οποίο είναι συνήθως με το πόδι κουπέ.Οι γυναίκες,όκ και αυτές περπατούν με βήμα,αλλά συνήθως περπατούν στις μύτες με γρήγορες κινήσεις...Στους άντρες,οι κινήσεις των χεριών είναι πιό σταθερές,από ότι των γυναικών...

Επίσης,μην ξεχνάς ότι ζούμε στην Ελλάδα,στην οποία όποιος χορεύει μόνο σε club θεωρείται χορευτής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε τέτοια είδη χορού,δεν γίνεσαι καθόλου τιούτος...Στο υπογράφω με χίλια,γτ το έχω ζήσει το όλο αυτό θεματάκι..Απλά ο κόσμος δεν μπορεί να συνηθίσει την ιδέα ότι ένας άντρας χορεύει ανάμεσα σε γυναίκες..Και στο κλασσικό μπαλέτο,οι κινήσεις για τους άντρες είναι διαφορετικές από των γυναικών,πχ:στο κλασσικό,οι άντρες περπατούν με βήμα,το οποίο είναι συνήθως με το πόδι κουπέ.Οι γυναίκες,όκ και αυτές περπατούν με βήμα,αλλά συνήθως περπατούν στις μύτες με γρήγορες κινήσεις...Στους άντρες,οι κινήσεις των χεριών είναι πιό σταθερές,από ότι των γυναικών...

Επίσης,μην ξεχνάς ότι ζούμε στην Ελλάδα,στην οποία όποιος χορεύει μόνο σε club θεωρείται χορευτής...


Στους περισσοτερους χορους οι κινησεις ειναι διαφορετικες..οπου υπαρχει ζευγαρι δηλαδη φυσικα και ο καθενας εχει διαφορετικες κινησεις
Αλλα δεν λενε να το καταλαβουν...αυτοι χανουν...
Ετσι εχουν χαθει πολλα ταλεντα νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Στους περισσοτερους χορους οι κινησεις ειναι διαφορετικες..οπου υπαρχει ζευγαρι δηλαδη φυσικα και ο καθενας εχει διαφορετικες κινησεις
Αλλα δεν λενε να το καταλαβουν...αυτοι χανουν...
Ετσι εχουν χαθει πολλα ταλεντα νομιζω

Ενημερωτικά,στο κλασσικό όταν ένα ζευγάρι χορεύει μαζί,αυτό λέγεται 'pas de deux'

Φυσικά και έχουν χαθεί πολλά ταλέντα,τα οποία θα μπορούσαν να είχαν γίνει και πολλοί καλοί χορευτές...

Και επίσης,αυτό το show του 'so you think you can dance?' το θεωρώ σαν την άκρα ταπείνωσις των χορευτών...20 άνθρωποι να αγωνίζονται για ένα χρηματικό ποσό?Δλδ μόνο το χρήμα θα τους βοηθήσει?(Ναι μέν το χρήμα θα βοηθήσει στις σπουδές τους,αλλά χορεύουν μόνο για την κατάκτηση του βραβείου...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ενημερωτικά,στο κλασσικό όταν ένα ζευγάρι χορεύει μαζί,αυτό λέγεται 'pas de deux'

Φυσικά και έχουν χαθεί πολλά ταλέντα,τα οποία θα μπορούσαν να είχαν γίνει και πολλοί καλοί χορευτές...

Και επίσης,αυτό το show του 'so you think you can dance?' το θεωρώ σαν την άκρα ταπείνωσις των χορευτών...20 άνθρωποι να αγωνίζονται για ένα χρηματικό ποσό?Δλδ μόνο το χρήμα θα τους βοηθήσει?(Ναι μέν το χρήμα θα βοηθήσει στις σπουδές τους,αλλά χορεύουν μόνο για την κατάκτηση του βραβείου...)


Καλά όλα τα tv shows είναι .... για τα μπάζα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BE16

Νεοφερμένος

Η BE16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
εγω εκανα φετος συγχρονο και πραγματικα μαρεσε πολυ!!! δυστυχως δεν μπορω να συνεχισω :(γιατι εχω ευπαθεια με τα γονατα μου(φετος εκανα και εγχειριση μινισκου) και οπως ξερετε ο χορος και ειδικα το συγχρονο θελει πολυ γερα γονατα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisini

Νεοφερμένος

Η Χρυσινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Για μενα ο χορος ειναι η ζωη μου!Κάνω κλασικο μπαλέτο απο 4 χρονων και εχω τρελα με αυτο!περισυ ξεκινησα και συγχρονο και ενθουσιαστηκα...Θα ηθελα καποια στιγμη να ασχοληθω και επαγγελματικα!Οσο για τα αγορια και το χορο ενα εχω να πω:τα αγορια φοβουνται να πανε να κανουν χορο με το φοβο μηπως τους πουν gay,γι'αυτο συνηθως βλεπεις χορευες που ειναι gay γιατι αυτοι οι ανθρωποι δεν εχουν κολληματα και ξερουν τι ειναι!Τωρα για το ''so you think you can dance'' περα απο τα χρηματα και την ολη διαφημηση που ζηταει το mega,υπαρχουν ατομα που πηγαν εκει(διαγωνιζομενοι-χορογραφοι-κριτες) γιατι απλα ΛΑΤΡΕΥΟΥΝ το χορο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
εγω εκανα φετος συγχρονο και πραγματικα μαρεσε πολυ!!! δυστυχως δεν μπορω να συνεχισω :(γιατι εχω ευπαθεια με τα γονατα μου(φετος εκανα και εγχειριση μινισκου) και οπως ξερετε ο χορος και ειδικα το συγχρονο θελει πολυ γερα γονατα!!!!!

Νομίζω ότι υπάρχουν κάτι είδικά για τα γόνατα...Αλλά μπορεί να κάνω και λάθος...

Για μενα ο χορος ειναι η ζωη μου!Κάνω κλασικο μπαλέτο απο 4 χρονων και εχω τρελα με αυτο!περισυ ξεκινησα και συγχρονο και ενθουσιαστηκα...Θα ηθελα καποια στιγμη να ασχοληθω και επαγγελματικα!Οσο για τα αγορια και το χορο ενα εχω να πω:τα αγορια φοβουνται να πανε να κανουν χορο με το φοβο μηπως τους πουν gay,γι'αυτο συνηθως βλεπεις χορευες που ειναι gay γιατι αυτοι οι ανθρωποι δεν εχουν κολληματα και ξερουν τι ειναι!Τωρα για το ''so you think you can dance'' περα απο τα χρηματα και την ολη διαφημηση που ζηταει το mega,υπαρχουν ατομα που πηγαν εκει(διαγωνιζομενοι-χορογραφοι-κριτες) γιατι απλα ΛΑΤΡΕΥΟΥΝ το χορο!

Wow!Και άλλη μανιακή με το κλασσικό:D!Απλά δεν μου αρέσει η στάση των αγοριών απέναντι στο κλασσικό μπαλέτο...Επίσης,όσοι άντρες,οι οποιοί είναι χορευτές και είναι gay,έχουν γίνει πολύ σπουδαία ταλέντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelly

Νεοφερμένος

Η Nelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Εγώ παλιότερα ντρεπόμουν πολύ να χορέψω, αλλά σιγά σιγά άρχισε πολύ να μου αρέσει ο χορός, αλλά δεν έχω βρει χρόνο να γραφτώ σε σχολή δυστυχως! :(
Οι αγαπημένοι είναι πάντως οι latin χοροί και θα ήθελα πολύ να βρω χρόνο για να μάθω.
Να σας ρωτήσω και κάτι: πόσες ώρες περίπου την εβδομάδα κάνετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Εγώ παλιότερα ντρεπόμουν πολύ να χορέψω, αλλά σιγά σιγά άρχισε πολύ να μου αρέσει ο χορός, αλλά δεν έχω βρει χρόνο να γραφτώ σε σχολή δυστυχως! :(
Οι αγαπημένοι είναι πάντως οι latin χοροί και θα ήθελα πολύ να βρω χρόνο για να μάθω.
Να σας ρωτήσω και κάτι: πόσες ώρες περίπου την εβδομάδα κάνετε?

Να μην ντρέπεσαι :).Δεν είναι καθόλου καλή η ντροπή;)

Σου αρέσουν οι latin χοροί ε?Ωραία!Θα κάνετε καλή παρέα με την SoZi(τις αρέσουν και αυτής τέτοιοι χοροί)

Εγώ τον χειμώνα έκανα περίππου 5 ώρες την εβδομάδα...Την άνοιξη έκανα 4 ώρες και 30 λεπτά.Και τώρα στα καλοκαιρίνα,κάνω 4 ώρες την εβδομάδα(αυτές οι ώρες,για όλες τις εποχές είναι συνολικά,όχι κάθε φορά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelly

Νεοφερμένος

Η Nelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Ναι τώρα το έχω πάρει πάνω μου και δεν ντρέπομαι :P
Βασικά δεν ξέρω τι πρόγραμμα θα έχω το χέιμώνα για να ξέρω αν θα μπορώ να αρχίσω.
Πάντως οι latin μου φαίνονταν πάντα πολύ εντυπωσιακοί χοροί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εμενα δε μου αρεσει τοσο :D :P ροτιμω να βλεπω τους αλλους να χορευουν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ωραίο Θέμα, papas!:no1: Κι εμένα μ'αρέσει απίστευτα ο χορός..! Όλα τα είδη! Πήγαινα κάποτε και σε σχολή χορού κι έκανα κλασσικό μπαλέτο.. Όχι για πολύ καιρό όμως..:( Είχαμε 3 φορές την εβδομάδα κι αναγκάστηκα να σταματήσω γιατί δεν προλάβαινα.. Πρόλαβα όμως και συμμετείχα και σε δύο παραστάσεις με τη σχολή χορού.. Πάρα πολύ όμορφη εμπειρία!! Επίσης έκανα για λίγο καιρό και παραδοσιακούς χορούς, αλλά δε μου άρεσαν τόσο.. Θα ήθελα πολύ να ξαναπάω στη σχολή χορού και να ξαναρχίσω το μπαλέτο (αν και είναι λίγο αργά τώρα για μπαλέτο, δε νομίζετε??) και να δοκιμάσω κι άλλους χορούς, όπως σύγχρονο και λάτιν, που μ'αρέσουν πολύ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωραίο Θέμα, papas!:no1: Κι εμένα μ'αρέσει απίστευτα ο χορός..! Όλα τα είδη! Πήγαινα κάποτε και σε σχολή χορού κι έκανα κλασσικό μπαλέτο.. Όχι για πολύ καιρό όμως..:( Είχαμε 3 φορές την εβδομάδα κι αναγκάστηκα να σταματήσω γιατί δεν προλάβαινα.. Πρόλαβα όμως και συμμετείχα και σε δύο παραστάσεις με τη σχολή χορού.. Πάρα πολύ όμορφη εμπειρία!! Επίσης έκανα για λίγο καιρό και παραδοσιακούς χορούς, αλλά δε μου άρεσαν τόσο.. Θα ήθελα πολύ να ξαναπάω στη σχολή χορού και να ξαναρχίσω το μπαλέτο (αν και είναι λίγο αργά τώρα για μπαλέτο, δε νομίζετε??) και να δοκιμάσω κι άλλους χορούς, όπως σύγχρονο και λάτιν, που μ'αρέσουν πολύ..


Ποτέ δεν είναι αργά.Η δική μου δασκάλα χορού ξεκίνησε χορό στα 18!
Και τώρα είναι δασκάλα!Βέβαια είναι καλύτερα να ξεκινάς σε μικρές ηλικίες αλλά ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αμέ...Καλύτερα είναι να το ξαναξεκινήσεις...Και εγώ μεγάλος ξεκίνησα χορό και τα πάω μια χαρά....

Ποιά είναι η αγαπημένη σας μουσική όταν κάνετε μια χορογραφία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
δν ασχολουμαι με χορο ,ουτε θελω..ειμαι τελειως ασχετη:D.βεβαια το σχολειο μου στην κατηγορια των παραδοσιακων χορων βγαινει πρωτο πανελλαδικα σχεδον καθε χρονο....
παντως αυτο που λεγεται οτι οι μεγαλοι χορευτες ειναι γκει ισχυει σε ενα ποσοστο αλλα οχι και απολυτα..βλεπετε το παραδειγμα του μπαρισνικοφ που και κορυφη ειναι και στρειτ...
τεσπα,βσκ δν πρεπει τοσο πολυ πια να μας απασχολει η σεξουαλικη ταυτοτητα των χορευτων και γενικα των καλλιτεχνων..συχνα "σκανδαλα" βγαινουν στη φορα μονο και μονο επειδη ορισμενοι δν μπορουν να κανουν τα φωτα να στραφουν σε αυτους με το ταλεντο τους και καταφευγουν σε αλλα μεσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εγω να δεις πσο ασχετη ειμαι :D και στην περιοχη που μενω ειναι ολοι προσφυγες μικρασιατες κλπ και να δεις κατι χορους που ξερουν...ειναι ή ποντιοι ή μικρασιατες και εγω ολα ΜΑ ΟΛΑ τα παιδια πανε σε τετοιους χορους κι εγω δεν ξερω ουτε καλαματιανο καλα καλα να χορεψω(οχι,ψεματα,ειναι το μονο που ξερω!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top