Χορός

BRITNEY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BRITNEY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
εγω 10 χρόνια μπαλέτο και μοντέρνο και δυστυχώς φέτος σταμάτησα εξαιτίας της ώρας...καταπληκτικό σώμα χαρίζει ο χορός αλλα άμα τον παρατήσεις σε παρατάει και αυτό!:Pόσον αφορα τους λατιν χορούς που ρωτάει μια κοπελίτσα,αν και δεν ειμαι ειδική επι του θέματος,ποτέ δεν είναι αργά και τίποτα δεν είναι δύσκολο αρκει να το γουστάρεις!οπότε όρμα και αντε και στη Κούβα του χρόνου!δίδακτρα αναλόγως,είμαι σίγουρη ότι μπορείς ν βρείς αρκετά οικονομικά!
σ'ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες σου!για την Κουβα δε το βλεπω...:Dαν καποιος ξερει και κατι αλλο και το συμπληρωσει θα του ημουν ευγνωμων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

linaki

Νεοφερμένος

Η linaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εγω κανω 10 χρονια μπαλλετο!
το λετρευω.. τρελαινομια τελειωσ σ και επειδη παω στην κονταξακη(δν ξερω αν τν εχετε ακουστα) που ειναι αναγνωρησμενη απο το υποργειο πολιτισμου και απο το ελληνικο τμημα τησ UNESKO μπορω να δωσω για επαγκελματιασ εκει!
κανω συγχρονο εδω κα δυο χρονια αλλα μπροστα στο μπαλλετο για εμενα δν ειναι σχεδον τιποτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ballerina

Νεοφερμένος

Η κυβέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
κι εγω ειμαι πορωμενη με τον χορο και ιδιαιτερα το μπαλετο και το συγχρονο!κανω μπαλετο 8 χρονια,συγχρονο 5 χρονια ,μουζικαλ 3 χρονια και μοντερνο-jazz επισης 5 χρονια!!!ο χορος ειναι μαγεια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
εγω κανω 10 χρονια μπαλλετο!
το λετρευω.. τρελαινομια τελειωσ σ και επειδη παω στην κονταξακη(δν ξερω αν τν εχετε ακουστα) που ειναι αναγνωρησμενη απο το υποργειο πολιτισμου και απο το ελληνικο τμημα τησ UNESKO μπορω να δωσω για επαγκελματιασ εκει!
κανω συγχρονο εδω κα δυο χρονια αλλα μπροστα στο μπαλλετο για εμενα δν ειναι σχεδον τιποτα..

Γειά! Πάς στην Κονταξάκη; Κι εγώ θέλω να έρθω εκεί από του χρόνου!!! Θα μπορούσες να μου έδινες κάποιες παραπάνω πληροφορίες για τη σχολή και για τα μαθήματα που κάνετε;
Σ' ευχαριστώ πολύ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Στην Κρατική πάει κανείς; :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Γειά! Πάς στην Κρατική; Άν ναί μήπως μπορείς να μου πείς κι εσύ μερικά πράγματα σχετικά με τη σχολή και τα μαθήματα; Ψάχνω για μία ανώτερη σχολή για σπουδές... Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Όχι δεν πάω κι εγώ ακριβώς το ίδιο ψάχνω γιαυτο ρώτησα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ballerina

Νεοφερμένος

Η κυβέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Γειά! Πάς στην Κονταξάκη; Κι εγώ θέλω να έρθω εκεί από του χρόνου!!! Θα μπορούσες να μου έδινες κάποιες παραπάνω πληροφορίες για τη σχολή και για τα μαθήματα που κάνετε;
Σ' ευχαριστώ πολύ! :)
οχι δεν παω σε αυτην την σχολη,στην κατερινη μενω και πηγαινω στην Φουλα Σαλασιδου...ειναι φοβερη σχολη,διοργανωνει παντα φοβερες παραστασεις σε συνεργασια παντοτε με την σχολη της Καφανταρη στην θεσ/νικη...εμεις κανουμε συνολικα 2 ωρες μπαλετο την εβδομαδα και απο 1 τους υπολοιπους χορους...η καθηγητρια του μπαλετου μας ειναι απιστευτη,ειναι απο την Σουηδια (μιλαει πολυ καλα ελληννικα)και εχει χορεψει σε πολυ μεγαλα μπαλετα...τωρα για τα υπολοιπα...δεν νομιζω να σε ενδιαφερει , αν ναι παντως πες μου να σου πω...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα να διάλεγα σμυρνεικους που είναι οι παραδοσιακοι χωροί του νησιού μου.Η δεύτερη μου επιλογή είναι λατινικούς,ξέρω ισπανικά οπότε γιατί να μην ξέρω να χορεύω κιόλας:cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ballerina

Νεοφερμένος

Η κυβέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα να διάλεγα σμυρνεικους που είναι οι παραδοσιακοι χωροί του νησιού μου.Η δεύτερη μου επιλογή είναι λατινικούς,ξέρω ισπανικά οπότε γιατί να μην ξέρω να χορεύω κιόλας:cool:
εισαι πολυ τυχερη που ξερεις ισπανικα!!!:jumpy:αφου τελειωσω και γω τα αγγλικα και τα γαλλικα,θα μαθω ισπανικα!!!πολυ μου αρεσουν!!!;)θα ηταν καταπληκτικος αυτος ο συνδυασμος!!!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Καλά θα κάνεις να πάς Ισπανικά είναι πολύ ωραία γλώσσα και πολυ εύκολη:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα λόγια είναι περιττά :inlove:







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
ΑΧ. Αγάπη μεγάλη αγάπη. Πόσο γουστάρω που έρχεται το καλοκαίρι και θα μπορώ επιτέλους να χορεύω ΟΛΗ μέρα. Θα δω βέβαια τι στα κομμάτια θα πρωτοκάνω. Σίγουρα θα συνεχίσω μπαλλέτο μερικές ώρες την εβδομάδα αλλά δεν έχω αποφασίσει αν θα κάνω και σύγχρονο ή λάτιν. Λάτιν rocks βασικά αν και δεν έχω κάνει ποτέ. Ενώ το σύγχρονο είναι απαραίτητο άμα αποφασίσω να δώσω εξετάσεις κάποια στιγμή για επαγγελματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εγώ ασχολούμαι με τον χορό απο 4 χρονών! Όσο παράξενο κι αν σας φαίνεται, είναι η αλήθεια! :no1:
Είχα αρχίσει με το κλασικό μπαλέτο και την ρυθμική, τώρα συνεχίζω το μπαλέτο. Από πέρυσι κάνω και μαθήματα hip hop! :)
Μου αρέσει πραγματικά ο χορός!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
γεια ειμαι 14 και με λενε αγγελικη....εγω ξεκινησα στα 3 το χορο μ....εκανα παραλληλα μπαλετο,μοντερνο jazz.μπαλετο εκανα μονο 6 χρονια ενω τα αλλα 2 τα συνεχισα για 11 χρονια συνολικα....φετος ειναι ο δευτερος μου χρονος σε παραδοσιακα.....ααα ξεχασα εχω κανει και 2 χρονια λατιν...αν και συμφωνω πως το τανγκο ειναι ο χορος του παθους...το ευρωπαικο τανγκο ειναι χαλια...ειναι ολα τυπωποιημενα ενω το αργεντινικο.......απλα πεθαινω για αυτο..αλλα για να το χορεψεις σωστα χρειαζεται φοβερη τεχνικη............



εσεις απο ανοιγματα πως πατε/?????εγω κατα ενα περιεργο τροπο..αν και εχς σταματησει πολλα χρονια το μπαλετο...το μεγαλυτερο ανοιγμα μου ειναι γωνια 200 μοιρων...μεγαλυτερη απο σπαγγατ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

/\/@t@|1@...!!!

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Εγώ κάνω 7 χρόνια παραδοσιακούς χορούς και του χρόνου γίνομαι δασκάλα(αν και 14 χρονών που είμαι μπορώ να διδάσκώ σε 1 χρόνο...τέλειο?:D:jumpy::lol:) βασικα δεν μου αρέσει πολύ να το λέω πως κάνω παραδοσιακούς χορούς γιατί πολλοί κοροιδεύουν...αλλά αφού το έφερε η συζήτηση...!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRITNEY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BRITNEY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
hi παιδια!τα παρακατω ερωτηματα τα εχω θεσει και στο θεμα χορος αλλα λεω μιας και εδω υπαρχουν περισσοτεροι που ασχολουνται με το λατιν να ξαναρωτησω.τρελαινομαι να ακουω λατιν και θα ηθελα πριν τελειωσω το πανεπιστημιο να μαθω λατιν χορους.ειναι τρομερα δυσκολοι?δεν εχω ασχοληθει ποτε μου με το χορο,δεν ξερω τιποτα!ποσο δυσκολο ειναι να θυμασαι τις κινησεις απ'εξω, να τις βλεπεις απο τον αλλο και να τις κανεις?ποσα χρονια θελει περιπου?τα διδακτρα ειναι υπερβολικα ακριβα?δε με ενδιαφερει να παω σε καποια μεγαλη φιρμα αναγκαστικα.αλλωστε δεν ψαχνω για να ασχοληθω επαγγελματικα.επισης χρειαζεται να αρχισει καποιος και γυμναστικη οταν αρχισει γρηγορους χορους οπως οι λατιν?ξερετε για την αντοχη, την ευλυγισια (ακομα και αν ειναι αδυνατος) η στη σχολη γινονται μικρες ασκησεις για ζεσταμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
Μονο Ποντιακους χορους ξερω να χορευω...xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
hi παιδια!τα παρακατω ερωτηματα τα εχω θεσει και στο θεμα χορος αλλα λεω μιας και εδω υπαρχουν περισσοτεροι που ασχολουνται με το λατιν να ξαναρωτησω.τρελαινομαι να ακουω λατιν και θα ηθελα πριν τελειωσω το πανεπιστημιο να μαθω λατιν χορους.ειναι τρομερα δυσκολοι?δεν εχω ασχοληθει ποτε μου με το χορο,δεν ξερω τιποτα!ποσο δυσκολο ειναι να θυμασαι τις κινησεις απ'εξω, να τις βλεπεις απο τον αλλο και να τις κανεις?ποσα χρονια θελει περιπου?τα διδακτρα ειναι υπερβολικα ακριβα?δε με ενδιαφερει να παω σε καποια μεγαλη φιρμα αναγκαστικα.αλλωστε δεν ψαχνω για να ασχοληθω επαγγελματικα.επισης χρειαζεται να αρχισει καποιος και γυμναστικη οταν αρχισει γρηγορους χορους οπως οι λατιν?ξερετε για την αντοχη, την ευλυγισια (ακομα και αν ειναι αδυνατος) η στη σχολη γινονται μικρες ασκησεις για ζεσταμα?

κοιτα επειδη πραγματικα εχω ασχολη8ει με ολα τα ηση χορου αλλα και με τους λατιν σε πληροφορω πως δεν ειναι εξαιρετικα δυσκολοι..βεβαια αν θες να πας για επαγελματικο παει γυρω στα 10 χρονια!τα διδακτρα ειναι αναλογα τη σχολη....και οσο για το θεμα σωμα...ευλυγισια ειναι απαραιτητη αλλα καθως προχωρας στα επιπεδα το σωμα σου εξοικειωνεται.!!!αυτα και ο,τι αλλο θες βεβαια πες μου!
-----------------------------------------
Μονο Ποντιακους χορους ξερω να χορευω...xD

ααα φετος 21 ιουνιου χορευω στο σταδιο ειρηνης και φιλιας για τα εγκαινια του νεου μουσειου ακροπολεως και κανουμε μικρα ασια ασχετο αλλα δν πειραζει...οσο για τα ποντιακα στισ 24 εχουμε μουσικοθεατρικη παρασταση αρχιζει με θεατρο(λιγακι 20 λεπτα περιπου)και θεμα του η διαμονη των ελληνων στη σμυρνη...μετα εχουμε λατιν....διοτι οι ελληνες πριν αναγκαστουν να μεταναστευσουν μαθαιναν και λατιν στη Μ.ασια γιατι ηταν κεντρο πολλων ανθρωπων του εξωτερικου!και τελος......εχουμε ποντιακα...χορευω στο αιγαλεω..αν υπαρχει κανενασ που θελει να ερθει ας μου στειλει αλλωστε ελευθερη ειναι η εισοδος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Το headbanging θεωρειται χορος (:p) ?
Αν ναι τοτε χορευω και πολυ μαλιστα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top