Φοιτητική ζωή στην Πάτρα

andreas157

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
απο την Ελληνος Στρατιώτου περνάει το 9
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
η αληθεια ειναι πως δεν το ειχα...:P!αλλα σιγα ...λαθη ειμαστε ανθρωποι κανουμε!αληθεια τι εγραφες??
Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια...είχα γράψει... :who::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Παιδιά Καλημερα!!Πέρασα και εγω ΠΑΤΡΑ(ΝΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ) και θέλω να ρωτήσω κάτι.Ισχύει πως το Τμήμα Επιστήμης των Υλικών δεν έχει δικό του κτήριο?Και θα πρέπει να τρέχω απο 'δω κ απο 'κεί?Όποιος ξέρει ας απαντήσει.ΒΟΗΘΕΙΑ!!!
Α και κατι άλλο.Μένω Θεσσαλονίκης.Ακριβώς απο πάνω είναι η ΕΕλληνος Στρατιώτου.Βολεύει κάποιο λεωφορείο από εκεί?

δικο τους κτηριο εχουν...απλα αυτο που ξερω ειναι οτι καποια εργαστηρια...οπως της φυσικης αν δεν κανω λαθος...το κανουν σε αλλο κτηριο..αρκετα μακρια απο το δικο σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gerasimos

Νεοφερμένος

Ο Gerasimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Άλλη μια ερώτηση..Χρειάζεται αυτοκίνητο?? Ή μπορείς να το αποφύγεις?προχθές πήγα στο πανεπιστήμιο και γινόταν χαμός απο αυτοκίνητα φοιτητών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Άλλη μια ερώτηση..Χρειάζεται αυτοκίνητο?? Ή μπορείς να το αποφύγεις?προχθές πήγα στο πανεπιστήμιο και γινόταν χαμός απο αυτοκίνητα φοιτητών.


αν το έχεις σίγουρα θα σε βολέψει στο πήγαινε στο έλα όμως και εσύ μες στην κίνηση θα είσαι.

λόγω εγγραφών τα πέτυχες,γενικά δεν γίνετε και τόσο χαμός απ'όσο μπορώ να ξέρω.


για τα λεωφορεία που ρώτησες έχει στάση κοντά σου το 9 προς την μεριά του κέντρου μπροστά από ένα μανάβικο!!!

γενικά είναι πολύ βολική η γειτονιά μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza_dora

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pizza_dora αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Λοιπόν, εχω και εγώ μια απορία.(για τον αδερφο μου)
Για να συνδεσει κάποιος ρευμα στο σπίτι κανει αιτηση στη ΔΕΗ. Αυτη η υποθεση ποσο κρατάει? Συνδεεται αυτόματα, θελει 2-3 μερες, περιμενεις κανα μήνα?
Οποιος γνωρίζει θα με βοηθούσε πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εφη

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Τα μαθήματα αρχίζουν αύριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Λοιπόν, εχω και εγώ μια απορία.(για τον αδερφο μου)
Για να συνδεσει κάποιος ρευμα στο σπίτι κανει αιτηση στη ΔΕΗ. Αυτη η υποθεση ποσο κρατάει? Συνδεεται αυτόματα, θελει 2-3 μερες, περιμενεις κανα μήνα?
Οποιος γνωρίζει θα με βοηθούσε πολυ!

η αίτηση σαν αίτηση κρατάει το πολύ 10 λεπτά μέχρι να βρουν τα χαρτιά και να συμπληρώσουν κάποια άλλα,απλά λογικά θα έχει αρκετό κόσμο αυτές τις μέρες γιατί σε όλα τα σπίτια μόλις αδειάσουν οι ιδιοκτήτες κάνουν διακοπή και πεφτουν αναγκαστικά όλοι μαζί αυτές τις μέρες.

Τα μαθήματα αρχίζουν αύριο;

θεωρητικά ναι,αν και πρέπει να δεις και τι λέει η σχολή σου για να μην μπλέξεις με δηλώσεις μαθημάτων αν χρειάζεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gerasimos

Νεοφερμένος

Ο Gerasimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Και εσυ θεσσαλονίκης μένεις?Πού έχει καλό φαγητό?Και ποια εταιρεία είναι καλύτερη για ίντερνετ?
-----------------------------------------
αν το έχεις σίγουρα θα σε βολέψει στο πήγαινε στο έλα όμως και εσύ μες στην κίνηση θα είσαι.

λόγω εγγραφών τα πέτυχες,γενικά δεν γίνετε και τόσο χαμός απ'όσο μπορώ να ξέρω.


για τα λεωφορεία που ρώτησες έχει στάση κοντά σου το 9 προς την μεριά του κέντρου μπροστά από ένα μανάβικο!!!

γενικά είναι πολύ βολική η γειτονιά μας!
Και εσύ θεσσαλονίκης μένεις?πού έχει καλό φαγητό??ποια εταιρεία να προτιμήσω για ίντερνετ?Τι λές για ΗΟL?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Τι λές για ΗΟL?

η χολ εχει καλο ιντερνετ...θα σας προτεινα,χωρις να παρεξηγηθω για διαφημιση,την βονταφον...η οποια χρησιμοποιει γραμμες χολ για το ιντερνετ!το συνδυαζει και με σταθερη τηλεφωνια και κινητα βονταφον...!πιστευω ειναι καλη ευκαιρια!ψαξτε το ομως...και να ξερετε οτι δεν εχουν ολες οι εταιριες γραμμες στη πατρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
βασικά θα σου πρότεινα για πιο πρακτικά αν ανεβαίνεις στη σχολή να τρως στην εστία αλλιώς να μάθεις τουλάχιστον τα βασικά αλλιώς θα πάρεις πολύ βάρος αν τρως πρωι-βράδι απ'έξω...
καλό μαγειρευτό και ποικιλία έχει έχει ο "δίδυμος" που είναι στην αρχή κων/πόλεως πριν τη στάση του 6 όπως γυρνάς από την σχολή και έχει και ντελιβερι.
από άλλα δεν έχω μαγειρείο δεν έχω φάει για να σου πω σίγουρα,αλλά υπάρχει και η λύση του σούπερ που έχει μέσα φαγητά και ψητά κοτόπουλα.θα το βρεις ψάχνοντας στην αρχή.

για ίντερνετ δεν ξέρω γιατί έβαλα οτε λόγω κάποιων εκπτώσεων που έχω,πάντως ότι έχει σχέση με τελάς σε τηλ. και ιντερνετ δεν έχω ακούσει γενικά τα καλύτερα και σε δεσμεύουν και με συμβόλαια που δεν έχουν και βάση και τρέχεις άδικα,για τις άλλες εταιρείες δεν ξέρω να σου πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gerasimos

Νεοφερμένος

Ο Gerasimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Έχει Μαρινόπουλο πίσω απο τ σπίτι μου.Ευχαριστώ!Στην εστία τρώγονται τα φαγητά?Τα βασικά τα ξέρω(δηλ. μακαρόνια,μπριζόλες κ.α.).Αλλά θέλω να τρώω στην εστία περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
το ξέρω για αυτό σου λέω,στην εστία τρώγονται μια χαρά έχει 2 φαγητά την μέρα,σαλάτα,φρούτο ή γλυκό (κάποιες φορές) και μερικές άλλες αναψυκτικό.
γενικά τρως καλά γιατί έχει απ'όλα τα φαγητά και όχι μόνο κρέας ας πούμε ή κάθε μέρα όσπρια...
προσωπικά πιστεύω ότι είναι η ενδεδειγμένη λύση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spa_da_pimp

Νεοφερμένος

Ο spa_da_pimp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 74 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
και εγω σαλονικιος και περασα πατρα.Μαλλον η πιο συμφερουσα λυση ειναι το double play της hol την vodafone δεν την εψαξα παντως.ειδικα αν μενεις κεντρο για να εισαι κοντα στους κομβους του δικτυου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Πολύ καλό internet έχει και η forthnet με 14 Ε και κάτι ψιλά και δεν σε υποχρεώνει να βάλεις και σταθερό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimator

Νεοφερμένος

Ο jimator αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδια εγω που δεν πηγα καθολου για μαθημα την πρωτη βδομαδα λετε να εχω κανενα προβλημα?Την Δευτερα εχουμε μαθημα ή απο Τριτη?Στο οικονομικο εχω περασει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinoula

Νεοφερμένος

Η ntina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Παιδια εγω που δεν πηγα καθολου για μαθημα την πρωτη βδομαδα λετε να εχω κανενα προβλημα?Την Δευτερα εχουμε μαθημα ή απο Τριτη?Στο οικονομικο εχω περασει.
γνωρισα κατι παιδια στις 28 του μηνος στο πρυτανειο που εχουν περασει οικονομικο κ εκεινη τη μερα ξεκινησαν μου ειπαν..παντως τη δευτερα δε νομιζω να κανετε γιατι εχει βγει ανακοινωση στο site του πανεπιστημιου που λεει οτι δε 8α πραγματοποιη8ουν μαθηματα παρασκευη κ δευτερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna13

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παιδια εγω που δεν πηγα καθολου για μαθημα την πρωτη βδομαδα λετε να εχω κανενα προβλημα?Την Δευτερα εχουμε μαθημα ή απο Τριτη?Στο οικονομικο εχω περασει.

απο τριτη.λογω εκλογων δεν εχουμε παρασκευη και δευτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Παιδια εγω που δεν πηγα καθολου για μαθημα την πρωτη βδομαδα λετε να εχω κανενα προβλημα?Την Δευτερα εχουμε μαθημα ή απο Τριτη?Στο οικονομικο εχω περασει.

πρόβλημα δεν θα έχεις σίγουρα,είναι πιο χαλαρά τα πράγματα στην σχολή.
έγιναν κάποια μαθήματα την προηγούμενη βδομάδα αλλά θα ήταν λογικά πιο πολύ για το καλωσόρισμα και τα εισαγωγικά του μαθήματος και της σχολής οπότε ρωτάτε κάποιον που ήταν και είστε οκ.

μάθημα από τρίτη πάλι.

άσχετο,επειδή μου έχουν στείλει μερικά παιδιά από 1ο έτος της σχολής για πληροφορίες σε προσωπικό μήνυμα αν θέλει και κανείς άλλος ας μου στείλει για να κανονίσουμε όλοι μαζί,να γνωριστείτε και μεταξύ σας τώρα στις αρχές.
αν θέλετε ότιδήποτε άλλο,είμαι στη διάθεσή σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafnousaki

Νεοφερμένος

Ο dafnousaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Παιδια εγω που δεν πηγα καθολου για μαθημα την πρωτη βδομαδα λετε να εχω κανενα προβλημα?Την Δευτερα εχουμε μαθημα ή απο Τριτη?Στο οικονομικο εχω περασει.

οικονομικο ειμαι εγω δεν καναμε τιποτα σοβαρο εγω αο Τεταρτη θα ξανα κατεβω ειναι πολυ χαλαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top