Φοιτητική ζωή στην Πάτρα

pizza_dora

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pizza_dora αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Nαι, μια χαρά δυνατόν είναι. Νομίζω και πέρυσι το ίδιο έγινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
:what:

και εγω εκει περασα .:) πηρα τηλ κ μ ειπαν πως αρχιζουν 28..λιγο περιεργο μου φαινεται αφου οι εγγραφες ειναι μεχρι 30..δηλαδη γινεται να αρχιζουν τα μαθηματα 28 και οι εγγραφεσ να γινονται μεχρι 30???:what:
Μην σου φαινεται περιεργο γιατι εμεις στο Βολο αρχιζουμε στις 21:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna13

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
χμμ κατάλαβα!!απλά περίμενα να αρχίσουμε οκτώμβριο ,λογώ και των εκλογων:(μαλλον θα παω να γραφτω και να μεινω κατευθιαν..
ναι ε?21?σε τι σχολη στον Βολο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skateordie

Νεοφερμένος

Ο skateordie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ποτε θα ανοιξουν οι σχολες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.

blou-blou

Νεοφερμένος

Η blou-blou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!Ειμαι μαθήτρια της γ'λυκείου και στόχος μου είναι η φαρμακευτική.Μεγάλη μου επιθυμία είναι να περάσω στη Θεσσαλονίκη,παρόλα αυτά είναι πολύ πιθανό να μην τα καταφέρω και να περάσω στην Πάτρα.Δεν την έχω επισκεφθεί ποτέ και δεν γνωρίζω πως είναι η ζωή εκεί.Θα στενοχωρηθώ πολύ αν δεν περάσω Θεσσαλονίκη και η ιδέα της Πατρας δεν μου αρέσει πολυ..Γι αυτο το λόγο και γιατί δεν θέλω να απογοητευτώ με την αποτυχία που πιθανώς βιώσω,κάποιος που είναι γνωστης της ζωής στην Πάτρα ας με καθησυχάσει λιγάκι...αν γίνεται να μου περιγράψει το "χώρο", δηλαδή που είναι ωραία για βόλτες,αν υπάρχουν κουλτουριάρικα καφέ,αν υπάρχει δυνατότητα για μπάνιο στη θάλασσα και εύκολη πρόσβαση σ' αυτή,αν η πόλη έιναι ομορφη κτλ.Και επίσης αν γνωρίζει και τη ζωή στη Θεσσαλονίκη ας κάνει τον κόπο να συγκρίνει λιγάκι τα υπερ και τα κατά...ευχαριστω πολυ:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!Ειμαι μαθήτρια της γ'λυκείου και στόχος μου είναι η φαρμακευτική.Μεγάλη μου επιθυμία είναι να περάσω στη Θεσσαλονίκη,παρόλα αυτά είναι πολύ πιθανό να μην τα καταφέρω και να περάσω στην Πάτρα.Δεν την έχω επισκεφθεί ποτέ και δεν γνωρίζω πως είναι η ζωή εκεί.Θα στενοχωρηθώ πολύ αν δεν περάσω Θεσσαλονίκη και η ιδέα της Πατρας δεν μου αρέσει πολυ..Γι αυτο το λόγο και γιατί δεν θέλω να απογοητευτώ με την αποτυχία που πιθανώς βιώσω,κάποιος που είναι γνωστης της ζωής στην Πάτρα ας με καθησυχάσει λιγάκι...αν γίνεται να μου περιγράψει το "χώρο", δηλαδή που είναι ωραία για βόλτες,αν υπάρχουν κουλτουριάρικα καφέ,αν υπάρχει δυνατότητα για μπάνιο στη θάλασσα και εύκολη πρόσβαση σ' αυτή,αν η πόλη έιναι ομορφη κτλ.Και επίσης αν γνωρίζει και τη ζωή στη Θεσσαλονίκη ας κάνει τον κόπο να συγκρίνει λιγάκι τα υπερ και τα κατά...ευχαριστω πολυ:xixi:

εγω ξερω τη πατρα...και θα μπορουσα να σε κατατοπισω αρκετα...αλλα ξερεις κατι...δεν ξερω καθολου τη θεσσαλονικη,για αυτο κανε το κοπο να μας περιγραψης τη ζωη εκει του χρονου...μιας και θα σπουδαζεις εκει..!!(βαλε στοχους και μην αποκλινεις απο αυτους..κανε οτι καλυτερο μπορεις και θα τα καταφερεις!και μια συμβουλη...μην επηρεαζεσαι απο τις φετινες βασεις!!δεν θα ξαναυπαρξουν παρομοιες)!καλη τυχη σε οτι και αν κανεις!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos_ap

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
την δευτερα παω για εγγραφη και εχω καποιες αποριες
1)πως παω (ποιο λεωφοριο -μενω διπλα στο γηπεδο της παναχαικης και κοντα στο δρομο ελληνου στρατιώτη-)
2)για το τμημα των μηχαν. υπ. (ceid) πρεπει να σταματησω σε καποια συγκεκριμενη σταση?
Λοιπόν, όπως σου είπαν και τα παιδιά, παίρνεις το 9 από την Έλληνος στρατιώτου (στην αντιθετη κατεύθυνση από το κέντρο) από οποιαδήποτε στάση. Για να πας στο ceid θα σταματήσεις στην πρώτη στάση μέσα στην πανεπιστημιούπολη...

//edit:Σόρυ για το μήνυμα. Δεν είδα ότι σου είχε απαντήσει και άλλος!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑλεξάνδραΠΜ

Νεοφερμένος

Η ΑλεξάνδραΠΜ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
καλή πόλη για φοιτητική ζωή. κοντινές σχετικά αποστάσεις. πανάκριβη!! τα αστικά θα σας σπάσουν τα νεύρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manic

Νεοφερμένος

Ο manic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
καλή πόλη για φοιτητική ζωή. κοντινές σχετικά αποστάσεις. πανάκριβη!! τα αστικά θα σας σπάσουν τα νεύρα!!


μπορεί να μην είναι φτηνή αλλά πανάκριβη δεν είναι,ανάλογα βέβαια και του τι ψάχνεις,αν θες κάθε μέρα να βγαίνεις κάπου για να πουλάς μούρη λογικό είναι να το χρυσοπληρώνεις αλλά στην τελική για αυτό πας.

τα αστικά όντως είναι τεράστιο πρόβλημα,παντού με τα πόδια αλλιώς ταξί(μην μας φάνε τα λεφτά και οι καρδιολόγοι!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑλεξάνδραΠΜ

Νεοφερμένος

Η ΑλεξάνδραΠΜ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
καλά ναι, υπερέβαλα με το πανάκριβη. συγνώμη. μπορείς να βρείς και ακριβά και φθηνά μέρη. όσο για το "άμα δεν ήταν καλή" εντάξει...το ότι θα σου σπάσουν τα νεύρα τα αστικά δεν σημαίνει ότι δεν έχει και καλά πράγματα. και η αθήνα πχ μπορεί να είναι καλή για κάποιον αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι οι αποστάσεις δεν τον κουράζουν. σε γενικές γραμμές η πάτρα είναι πολύ καλή για φοιτητική ζωη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Παιδιά γνωρίζετε αν έχει Ικέα στην Πάτρα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ceid

Νεοφερμένος

Ο ceid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Παιδιά γνωρίζετε αν έχει Ικέα στην Πάτρα??

Δυστυχώς όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Δυστυχώς όχι
A oκ. Σ'ευχαριστώ πολύ!

Τα έπιπλα σας από που τα αγοράσατε\σκέφτεστε να τα αγοράσετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinoula

Νεοφερμένος

Η ntina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
A oκ. Σ'ευχαριστώ πολύ!

Τα έπιπλα σας από που τα αγοράσατεσκέφτεστε να τα αγοράσετε?
εγω τα αγορασα απο το ικεα στην αθηνα κ τα πηγα στην πατρα..βεβαια χρειαστηκαμε 2 αμαξια..το ψυγειακι μονο πηρα απο εκει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
εγω τα αγορασα απο το ικεα στην αθηνα κ τα πηγα στην πατρα..βεβαια χρειαστηκαμε 2 αμαξια..το ψυγειακι μονο πηρα απο εκει..
Α οκ βρε...θα δούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cfj

Νεοφερμένος

Ο cfj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
A oκ. Σ'ευχαριστώ πολύ!

Τα έπιπλα σας από που τα αγοράσατεσκέφτεστε να τα αγοράσετε?


Στην Πάτρα πάντως υπάρχει ΝEOSET....:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top