Φοβάστε το θάνατο;

Φοβάστε το θάνατο;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 238)
  • Φοβάμαι τον θάνατο γενικά.

    Ψήφοι: 52 21.8%
  • Φοβάμαι τον δικό μου θάνατο.

    Ψήφοι: 37 15.5%
  • Φοβάμαι τον θάνατο δικών μου προσώπων.

    Ψήφοι: 125 52.5%
  • Μου είναι αδιάφορο-Δεν μου καίγεται καρφί.:D

    Ψήφοι: 32 13.4%
  • Είμαι ο Chuck Norris, ο Θάνατος φοβάται εμένα

    Ψήφοι: 46 19.3%

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μπορούμε να ξαναμπούμε οντοπικ γιατί ο φάλκον θα κλατάρει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
Φοβάστε δε φοβάστε, ψόφος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.

acid_18

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Όταν φτασει η στιγμη ο φόβος χανεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Retard alert
Retard alert

γενικότερα δεν υπάρχει, όχι κάποιος συγκεκριμένος.

Πάρε το κεφάλι σου από τον αισθητήρα, αναστάτωσες όλη τη γειτονιά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
Για άκου να σου πώ πτηνό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Για άκου να σου πώ πτηνό.

Έλεος με το οφφ :p

Είμαι όλος αυτιά

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Του είπες; Δεν του είπες.
Πες του, ντε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
εκφοβισμός ήταν, και ο τόνος στο πώ ήθελε να δώσει βαρύτητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Φοβάμαι την αβεβαιότητα και το άγνωστο που υπάρχει μετά. Άρα ναι, μπορείς να πεις ότι φοβάμαι το θάνατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Ba'al-Ze-Vuv , εκείνος που κυβερνά τις μύγες, γνωστός επίσης και ως Βελζεβούλ ή Βούλης

Τη Λίλιθ που τη μάντεψες? :p

Ε καλά τώρα, τη Λίλιθ δε θα μάντευα? Είμαι καλά πληροφορημένη στα της κολάσεως εγώ... Μου ξέφυγε ο Βούλης μόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Αγαπώ πολύ τη ζωή και φοβάμαι μήπως με το θάνατο έλθει το τέλος...
Λυπάμαι πολύ, μα μου είναι δύσκολο να πιστέψω ότι υπάρχει παράδεισος. Μακάρι βέβαια να υπάρχει γιατί θα ήθελα να ζήσω για πολλά παραπάνω από 70-80 χρόνια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Εγώ φοβάμαι πως θα πεθάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Πιο πολύ φοβάμε για τους άλλους.

Γιατί να φοβάμε κάτι που δεν μπορώ να αλλάξω παρά μόνο να αναβάλω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fallenangel

Νεοφερμένος

Η fallenangel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Ποιος ο λόγος να φοβη8εί κανεις γι αυτο? Αφου αυτο είναι η φυσική κατάληξη της ζωής του αν8ρώπου! Οποτε no problem:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Τον δικό μου τον θάνατο δεν τον έχω πολυσκεφτεί για να μαι ειλικρινής, οπότε δεν με τρομάζει κιολας.
Δηλαδή πες ότι εδώ που κάθομαι βλέπω ξαφνικά τις βάσεις τις ιατρικής,παθαίνω εγκεφαλικό και ξερένομαι. Τίποτα δεν προλαβαίνω να σκεφτω, πόσω μάλλον να φοβηθώ :P
Είχα ακούσει μια φορά στην τιβι την Σωτη Τριανταφύλλου που λεγε ότι όταν πεθαίνουμε γινόμαστε απλά "οργανική ουσία" και νομίζω ότι μ άρεσε αυτή η απλότητα. Ο κόσμος θα συνεχίσει πάντως να γυρίζει και χωρίς εμένα :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lifeisgood

Νεοφερμένος

Η lifeisgood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Καποια στιγμη ομως θα σταματησει να γυριζει,το εχεις σκεφτει αυτο??
Εκει ειναι που τρελαινομαι εγω..Ωραια πεθαινεις,περνανε αιωνες και φτανει ο καιρος της καταστροφης του συμπαντος...τοτε τι γινεται??
Ειναι τρελο αυτο που λεω αλλα ταυτοχρονα ειναι κατι που σκεφτομαι και φοβαμαι εδω και πολυ καιρο,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Καποια στιγμη ομως θα σταματησει να γυριζει,το εχεις σκεφτει αυτο??
Εκει ειναι που τρελαινομαι εγω..Ωραια πεθαινεις,περνανε αιωνες και φτανει ο καιρος της καταστροφης του συμπαντος...τοτε τι γινεται??
Ειναι τρελο αυτο που λεω αλλα ταυτοχρονα ειναι κατι που σκεφτομαι και φοβαμαι εδω και πολυ καιρο,


και εγω το εχω σκεφτει αυτο!:jumpy::'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Ο θάνατος είναι το μεγαλύτερο δώρο του Θεού στον άνθρωπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top