Φιλία ανάμεσα στα δύο φύλα

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Δεν συμφωνώ να το πει σε άλλους αυτό αφορούσε εσένα,αλλά καλά έκανε και η κολλήτή σου και τον αποθάρρυνε αφού ήθελες και εσύ, συμφωνώ απόλυτα!!!Εγώ θα σου πρότεινα να συναντηθείτε και να τα ξεκαθαρίσετε..η ειλικρίνεια και η καθαρή κουβέντα είναι το καλύτερο!!:D
Αχχ σε καταλαβαίνω απόλυτα...και εγώ όταν του είπα πως δεν μου αρέσει κατέβασε μούτρα και από τότε δεν μπορώ να του μιλώ νιώθω άβολα..

Ελπίζω να βρείς άκρη σύντομα και να πάνε όλα καλά!!:no1:

Η κολλητή μου τυχαίνει να είναι πολύ καλή του φίλη...δεν κατάφερε τίποτα με την αποθάρρυνση, θέλει να το πει και να ξελαφρώσει....θα τα φάει τα μούτρα του όπως τα τρώμε όλοι μας άλλωστε και όχι μια φορά. Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark angel2455

Νεοφερμένος

Η xristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Tι να πω μερικές φορές είναι καλό να λέμε κάποια πράγματα και ας έχουν και αρνητικό αντίκτυπο..η προσπάθεια μετράει..:D
συμφωνω απολυτα!!!!!!:iagree: και οσον αφορα το συγκεκριμενο θεμα ουτε εγω πιστευω οτι μπορει να υπαρξει φιλια αναμεσα σε 2 ατομα διαφορετικου φιλου...βασιζομενη και σε προσωπικες εμπειριες αλλα και φιλων,γνωστων κλπ..................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
εγω παλι ειμαι της αποψης οτι μπορει να υπαρξει φιλια μεταξυ των 2 φυλων αλλα σιγουρα οχι μεταξυ 2 ατομων που ειχαν παλαιοτερα σχεση. γενικα πιστευω πως μπορει αρχικα να φενεται πως και τα 2 ατομα εχουν ξεπερασει τν χωρισμο αλλα σιγουρα το ενα βαθια μεσα τ θα νιωθει ακομα ελξη για το αλλο κατι π μπορει να οδηγησει και σε πολυ δυσαρεστες καταστασεις καμια φορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
βεβαιωσ και μπορει ναυπαρξει τετοιου ειδουσ φιλια .ποια θελοι να γινουμε φιλοι [πλακα κανω] .παντωσ ηαποψη μου ειναι οτι αναμεσα στα δυο φιλα η λεξη ΦΙΛΙΑ υφισταται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgioSAc

Νεοφερμένος

Ο giorgioSAc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=c5OIYfr5E1A&feature=related[/ame]

απλα δεν υπαρχει φιλια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Βασικα υπαρχουν περιπτωσεις(κατα την αποψη μου τουλαχιστον)

1-Φιλια γυναικας με gay αντρα(αν και δε νομιζω να θεωρειται αντρας...)
2-"Φιλιας" straight και των δυο ΟΜΩΣ...η γυναικα ζει σε αλλους γαλαξιες και πιστευει στη φιλια αυτη αλλα ο αντρας χρησιμοποιει αυτη τη σχεση για......αλλους λογους κτλ κτλ....κτλ

Γενικα μη το ψαχνεται ΦΙΛΙΑ ΤΩΝ 2 ΦΥΛΩΝ δεν υπαρχει....ΠΑΝΤΑ κατι κρυβεται....Και μην ακουω τωρα μαλακιες οπως "soul κανεις λαθος" και αλλα τετοια παραμυθια....Δεν ειναι ουτοπια εδω...εδω ειναι ΠΟΥ***ΝΑ ΓΗ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Όχι, δε συμφωνώ καθόλου μαζί σου. Σε όλη μου την ζωή είχα πολλές φίλες και μάλιστα κολλητές που μου συμπαραστάθηκαν πάρα πολύ καλά, χωρίς να υπάρξει ΤΙΠΟΤΑ ερωτικό, όσο ι αν σου φαίνεται ουτοπία. Π.χ. εγώ ο ίδιος την βοηθούσα τη φίλη μου να έρθει σε επαφή με το αγόρι που της άρεζε
+δεν ανήκω στην κατηγορία 1. Δεν είναι όλα άσπρο-μαύρο, υπάρχει και το γκρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.

:!::!::!:

Γιατί όλοι είστε τόσο απόλυτοι? Άμα κάτι δεν το έχετε ζήσει, δεν σημαίνει πως δεν υπάρχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
:!::!::!:

Γιατί όλοι είστε τόσο απόλυτοι? Άμα κάτι δεν το έχετε ζήσει, δεν σημαίνει πως δεν υπάρχει.
Σωστός!:no1: Δεν είναι όλες οι σχέσεις αγοριών καροτσιών ερωτικές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Nαι, αγοριών-καροτσιών σίγουρα δεν είναι. Εδώ μπορείς να είσαι απόλυτος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Nαι, αγοριών-καροτσιών σίγουρα δεν είναι. Εδώ μπορείς να είσαι απόλυτος :)
:P έχεις δίκαιον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Σίγουρα, υπάρχει φιλία μεταξύ των 2 φύλων. Απλά είναι δύσκολο να βρεθεί η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ φιλία, πράγμα που ισχύει ανεξαρτήτως φύλου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Σίγουρα, υπάρχει φιλία μεταξύ των 2 φύλων. Απλά είναι δύσκολο να βρεθεί η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ φιλία, πράγμα που ισχύει ανεξαρτήτως φύλου.....
Ναι, αυτό είναι ένα άλλο μεγάλο θέμα... Πάντως νομίζω-και το έχω ζήσει- ότι μπορούν ένα αγόρι και ένα κορίτσι να είναι κολλητοί χωρίς να νιώθουν έλξη ο ένας για τον άλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Σίγουρα (αν και ήθελες να πεις ερωτική έλξη, φαντάζομαι:P)
Απλά σε κάποιους φαίνεται περίεργο, αν και δεν είναι.
Βέβαια σε πολλές περιπτώσεις υπάρχει και το ερωτικό στοιχείο.....
Τρανό παράδειγμα ότι οι μεγάλοι έρωτες γενιούνται (και) από φιλικές σχέσεις.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
εγω παλι ειμαι της αποψης οτι μπορει να υπαρξει φιλια μεταξυ των 2 φυλων αλλα σιγουρα οχι μεταξυ 2 ατομων που ειχαν παλαιοτερα σχεση. γενικα πιστευω πως μπορει αρχικα να φενεται πως και τα 2 ατομα εχουν ξεπερασει τν χωρισμο αλλα σιγουρα το ενα βαθια μεσα τ θα νιωθει ακομα ελξη για το αλλο κατι π μπορει να οδηγησει και σε πολυ δυσαρεστες καταστασεις καμια φορα.
συμφωνώ:iagree::iagree:!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Ίσα ίσα, νομίζω ότι όταν είσαι φίλος με κάποιον, ακόμα και να σου αρέσει, δεν είναι εύκολο να κάνεις την πρώτη κίνηση (για μένα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
ναι συμφωνώ γιατί μου έχει συμβεί 1 φορά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
:!::!::!:

Γιατί όλοι είστε τόσο απόλυτοι? Άμα κάτι δεν το έχετε ζήσει, δεν σημαίνει πως δεν υπάρχει.
+10000!!!Επειδή δεν έχει τύχει σε κάποιον να έχει φίλο/η του αντίθετου φίλου,δεν σημαίνει ότι δε γίνεται κιόλας!Προσωπικά έχω φίλους αγόρια και ποτέ δεν υπήρξε κάτι πονηρό μεταξύ μας.Κάποιους μάλιστα,τους βοήθησα να τα φτιάξουν με την κοπέλα που ήθελαν.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Πολυ θα ηθελα να υπαρχει αυτο το φορουμ για καποια χρονακια ακομα,να βλεπω εναν εναν,που λενε οτι υπαρχει φιλια αναμεσα στα 2 φυλα,να ερχεστε και να γραφετε "συναιβει το και το και δεν πιστευω πλεον" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iasonsea

Νεοφερμένος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Εγώ πάντως πιστεύω ότι υπάρχει φιλία ανάμεσα στα δύο φύλα... Άλλωστε η καλύτερή μου φίλη κορίτσι είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top