Φίλοι που μετανιώσατε να έχετε

JimCoun

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Είχα κάποτε ένα φίλο κολλητό, στο δημοτικό, που μετά από λίγο καιρό άλλαξε εντελώς. Δεν ήθελε να έχω άλλους φίλους εκτός από αυτόν. Η κατάσταση γινόταν όλο και περισσότερο χειρότερη μέχρι που φτάσαμε να τσακωθούμε άγρια, βρίζοντας ο ένας τον άλλο πολύ βαριά. Τώρα πια, καταλαβαίνω γιατί τσακωθήκαμε και είμαι χαρούμενος που δεν είμαι φίλος του. Το παιδί έχει φύγει... ζει στον κόσμο του και είναι αλήτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Μου συνέβη ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο αλλά στο Γυμνάσιο-Α' λυκείου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g@ngster95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 376 μηνύματα.
πολοι προδοτες!!! με εχουν μαχαιρωσει πισοπλατα πολλες φορες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Κι εγώ είχα μια φίλη που μου το έπαιζε και κολλητή. τελικά ανακάλυψα ο,τι μα ζήλευε ΠΑΡΑ πολύ σε ότι αφορά βαθμούς στο σχολείο κτλ. Αποφάσισα ότι θα το κόψω μαζί της.... Η ζήλεια, τα ψέματα και η μυστικοπάθεια σε θέματα περί διαβάσματος και βαθμών ξεπερνούσε κάθε όριο της ανοχής μου
Σε καταλαβαίνω απόλυτα,το ίδιο συμβαίνει συνέχεια κ σε μένα..Είχα πέρσυ μια κολλητή,η οποία με ζήλευε πάρα πολύ σε βαθμό αηδίας..όμως δυστυχώς το κατάλαβα όταν πλέον μου είχε κάνει μεγάλο κακό..μακάρι να μην την είχα γνωρίσει..κ για αυτήν ναι,μετανιώνω συνέχεια που την έκανα φίλη μου!τώρα τα πράγματα θα ήταν τελείως διαφορετικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ω, ναι. Στη Β' Γυμνασίου έκανα κολλητή παρέα με 2 παιδιά. Με τον έναν ήμασταν πιο δεμένοι, ερχόταν σπίτι μου κάθε σάββατο, πήγαινα εγώ στο δικό του και βγαίναμε και οι 3 αρκετά συχνα. Η άλλη μου έσπαγε τα νεύρα αλλά εγώ ο μα... τη θεωρούσα φίλη μου και έλεγα στον εαυτό μου ότι μου έκανε πλάκα. Ε λοιπόν, στο τέλος της Β γυμνασίου τους ανακοίνωσα ότι θα άλλαζα σχολείο. Ο φίλος μου που ανέφερα πιο πάνω με είχε τελείως γραμμένη. Όπως και η άλλη. + Με κορόιδευαν πίσω απ' την πλάτη μου, πράγμα που κατάλαβα μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Εγώ γενικά προσπαθώ να μην δένομαι με τον καθένα επειδή π.χ πηγαίνουμε στην ίδια τάξη, είχαμε μια κοινή εμπειρία κτλ. Καλό θα είναι να είσαστε και εσείς πιο επιλεκτικοί στις φιλίες σας. Δεν λέω να γίνουμε αντικοινωνικοί, απλά με μερικούς αρκεί να λέμε μια τυπική καλημέρα και τίποτε άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Πίστεψέ με από τότε έχω γίνει πάρα πολύ επιλεκτική. Και είμαι και άνθρωπος που δεν εμπιστεύομαι εύκολα τους άλλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Πίστεψέ με από τότε έχω γίνει πάρα πολύ επιλεκτική. Και είμαι και άνθρωπος που δεν εμπιστεύομαι εύκολα τους άλλους...

το ίδιο κάνω κ εγώ!!επειδή την έχω πατήσει εκατομμύρια φορές από δήθεν "φίλους" κ "φίλες",πλέον μπορώ να πω ότι έχω γίνει πολύ δύσκολη με τους φίλους μου κ είναι δύσκολο για μένα να συνάψω στενή σχέση με κάποιον!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εγώ γενικά προσπαθώ να μην δένομαι με τον καθένα επειδή π.χ πηγαίνουμε στην ίδια τάξη, είχαμε μια κοινή εμπειρία κτλ. Καλό θα είναι να είσαστε και εσείς πιο επιλεκτικοί στις φιλίες σας. Δεν λέω να γίνουμε αντικοινωνικοί, απλά με μερικούς αρκεί να λέμε μια τυπική καλημέρα και τίποτε άλλο.
κι εγω σ αυτο εχω καταληξει...:no1:δεν ειναι σπαστικο που καποιοι σου το παιζουν φιλοι για οσο σε χρειαζονται και μολις βρουν αλλους φιλους σε ξεχνανε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
είναι πολλοί.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ναι υπαρχουν πολλες τετοιες ασχημες εμπειριες δοξα το θεο ..:D
Εχω μια κοπελα που ειμαστε φιλες απο πολυ μικρες. Η μια δεν μπορει χωρις την αλλη και ας μαλωνουμε και πολλες φορες :(. Αλλα αυτη ακουει παντα τους αλλους και αυτο ειναι τεραστιο προβλημα. Γενικα καποιες ζηλευουν οταν μας βλεπουν να ειμαστε καλα μαζι και πηγαινουν και τις βαζουν διαφορα λογια. Λογια κακιας και ζηλειας. Εχουμε μαλωσει πολλες φορες γιατι καθεται και τις ακουει. Κατι που ποτε δεν κανω εγω ..Δλδ ποτε δεν εκατσα να ακουσω καποιον τριτο οταν μου λεει κατι αρνητικο για ατομο που συμπαθω ή και που αγαπω..
Εχω πολλες ιστοριες με φιλες αλλα ειναι πολυ παλλιες...:D Αν θυμηθω ομως καμια θα γραψω..
Αυτο που ειπα δεν ξερω :what: αν κολαει με το θεμα αλλα εγω το εγραψα..:xixi:
Εχω μαθει πλεον τι σημαινει η λεξη η φιλια και ποτε πρεπει να την χρησιμοποιουμε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manos4o

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Μίλησε του τότε.. Μην τον αποφεύγεις, δεν υπάρχει λόγος. Δεν γίνετε κολτσίδα κλπ γιατί θέλει να σας σπάσει τα νεύρα αλλα γιατί του αρέσει να κάνει παρέα μαζί σας. Θα είναι πολύ καλύτερα και για εσάς αλλα και για αυτόν να του το πείτε ξεκάθαρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikola Tesla

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Exω φιλους απο το δημοτικο και το γυμνασιο που εδω και τοσα χρονια ειμαστε μια δεμενη παρεα και ελπιζω να συνεχισουμε ετσι.ευτυχως δεν εχω μετανιωσει για καμια φιλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iria*

Νεοφερμένος

Η ιρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
υπηρξα μαλκς πολλες φορες κ πλεον εμαθα ν εμπιστευομαι καποιον μ μεγαλη δυσκολια,κ ισως ν πιστευω οτι ο μονος π ποτε δεν θ μς προδοσει ειναι ο ιδιος μας ο εαυτος.ελπιζω ν κανω λαθος.συχνα φιλοι π εμπιστευομουν ελεγαν λογια πισω απ τη πλατη μ κ μεχρι π καταλαβα οτι δεν μπορω ολους ν τους λεω κολλητους κ ν τους θεωρω καλους φιλους.κανω παρεα μ πολλα παιδια αλλ ειναι μονο 2 κοριτσια π πραγματικα τ θεωρω οικογενεια μ κ ξερω οτι κ επειδη εχουν περασει απ ιδιες καταστασεις αισθανονται τ ιδιο για μενα...υπαρχει πλ προδοσια τλκ....πιστευω οτι εμαθα ενα καλο μαθημα τρωγοντας τ μουτρα μ π θ μ ειναι πλ χρησιμο.πρεπει ν προσεχω ποιον θ θεωρω κοντινο μ ατομο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shattered

Νεοφερμένος

Η fani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω τωρα μετανιωνω για εναν φιλο μου.. αλλα πραγματικα πιστευω οτι αξιζει απλα εχουμε φτασει σε σημειο να τσακςνομαστε συνεχεια.. και δεν ξερω αν πρεπει να συνεχισω.. ομως τον αγαπω οσο τιποτα αλλο και δεν θελω να τον χασω =/.. το θεμα ειναι οτι κανω μονο εγω παραχωρισεις και αυτος τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Χαχα, είμαι πολύ καμμένη πάνω σε αυτό το θέμα!!! Αργησα πάααρα πολύ να βρω πραγματικούς φίλους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Μια απ' τα ίδια. Έχω κάνει αρκετές λάθος φιλίες και με επηρέασε πολύ. Είμαι πλέον αμυντικά επιθετικός προς όσους με πλησιάζουν, αλλά ξέρω ότι αυτό δεν είναι υγιές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Στην Α' Γυμνασίου ήμουν φίλη με κάποια (είχα ήδη άλλες 3 καλές φίλες, με τις οποίες είμαι ακόμη!) και αυτή έφερνε ολόκληρο τσούρμο μαζί της, με αποτέλεσμα να γινόμαστε παρέα 15 ατόμων!!! Σιγά σιγά όμως ξεκόψαμε και τώρα είμαστε μια χαρά οι 4 μας! (Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν κάνουμε παρέα και με άλλα παιδιά!)


Βασικα αυτο που λες το εχω παθει και εγω αρκετες φορες ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
εγω ρε παιδια τι να πω που ποτε στην ζωη μου δεν ειχα πραγματικους φιλους?μονο γνωστους εχω.στα διαλλεοματα μονοσ.για αυτο τον λογο σας λεω να κρατησετε τισ φιλιες γιατι ολοι ειμαστε ανθρωποι και κανουμε λαθη.η φιλια ενισχειται μεσα απο την θυσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top