Φίλοι που μετανιώσατε να έχετε

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Μονο μια φορα????μουχαχαχαχα ας γελασω...στο δημοτικο μετανιωσα-στο γυμνασιο μετανιωσα-στο λυκειο μετανιωσα και μετανιωνω...αλλα τι να κανουμε ειναι σκληρος ο κοσμος....ο ενας προσπαθει να φαει τον αλλον να εκμεταλλευτει τον αλλον οσο μπορει για να πετυχει και στο τελος να τον πεταξει και να παει στον επομενο αραδιαζοντας 1000 φτηνες δικαιολογιες....ας ειναι...ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΟ ΦΑΝΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥΣ
Είπα, δοκιμάζω πολύ τον άλλον πριν τον ονομάσω "κολλητό". Απο τη στιγμή που θα τον ονομάσω κολλητό, δεν θα αλλάξει. Γιατί ότι κι αν γίνει, πάντα θα είναι δίπλα μου. Ότι δυσκολία κι αν συναντήσουμε, την ξεπερνάμε. Για ότι πρόβλημα έχω, είναι πάντα εδώ. Και μαζί μ' όλα αυτά την εμπιστεύομαι, βασίζομαι πάνω της, διασκεδάζουμε και γελάμε μαζί... Ε όχι, δεν μετανιώνω για όλα αυτά. Και δεν πρόκειται να μετανιώσω έτσι έυκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Αν το πόσες φορές έχω μετανιώσει για τις φιλίες που έκανα δείχνει το πόσα λάθη έκανα στην επιλογή αυτών, τότε ναι μπορώ να πω πως είναι αλάνθαστος. :P

Γενικά πάντως, δε μετανιώνω σχεδόν ποτέ για τις επιλογές μου, και συνεπώς για τους φίλους μου. Ακόμα και να έχω λάθος, δεν πρόκειται να δηλώσω πως μετάνιωσα για την επιλογή μου. Who knows, μπορεί να είμαι πολύ εγωιστής για να το δεχτώ. :P:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είπα, δοκιμάζω πολύ τον άλλον πριν τον ονομάσω "κολλητό". Απο τη στιγμή που θα τον ονομάσω κολλητό, δεν θα αλλάξει. Γιατί ότι κι αν γίνει, πάντα θα είναι δίπλα μου. Ότι δυσκολία κι αν συναντήσουμε, την ξεπερνάμε. Για ότι πρόβλημα έχω, είναι πάντα εδώ. Και μαζί μ' όλα αυτά την εμπιστεύομαι, βασίζομαι πάνω της, διασκεδάζουμε και γελάμε μαζί... Ε όχι, δεν μετανιώνω για όλα αυτά. Και δεν πρόκειται να μετανιώσω έτσι έυκολα.


βασικα δεν το ελεγα για σενα...το μονο μια φορα ηταν ειρωνικο
δεν ειχα διαβασει την απαντηση σου:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
ναι εχω μετανιωσει και οποτε το σκεφτομαι θελω να ριξω μια μουτζα στον εαυτο μου γτ ημουν πολυυυυυυ ηλιθια!!:mad::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω παλι ειμαι αναποδος. Δεν μπορω να κανω φιλους για να μη φτασω στο σημειο μετα να μετανιωσω για καποιον! :P Μου φαινεται οτι θα ειναι πολυ οδυνηρο να φτανεις σε τετοιο σημειο... Παντα ολοι οι ανθρωποι που γνωριζω ειναι απλα γνωστοι και εγω ειμαι αυτος που θα κρατησω αποστασεις. Νομιζω οτι δεν εχω κριτηριο για να πω ποιος θα ειναι ενταξει και ποιος οχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Εγω παλι ειμαι αναποδος. Δεν μπορω να κανω φιλους για να μη φτασω στο σημειο μετα να μετανιωσω για καποιον! :P Μου φαινεται οτι θα ειναι πολυ οδυνηρο να φτανεις σε τετοιο σημειο... Παντα ολοι οι ανθρωποι που γνωριζω ειναι απλα γνωστοι και εγω ειμαι αυτος που θα κρατησω αποστασεις. Νομιζω οτι δεν εχω κριτηριο για να πω ποιος θα ειναι ενταξει και ποιος οχι...

Τ καλυτερη δουλεια κανεις... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Είχα μια φίλη κολλητή για πολλά χρόνια.
Από το δημοτικό. Συγκατοικήσαμε κάποια στιγμή και μαζί όταν μετακομίσαμε Θεσσαλονίκη.
Όλη μέρα μαζί. Περνούσαμε φανταστικά.
Αλλά τελικά υπήρχε ζήλια ανάμεσά μας (από τη μεριά της δηλαδή:P)
Μόλις το κατάλαβα, (άργησα μερικά χρόνια), κατάλαβε ότι το κατάλαβα
και τελικά ξεφορτώθηκαμε η μία την άλλη.
Καταλάβατε?




:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Είχα μια φίλη κολλητή για πολλά χρόνια.
Από το δημοτικό. Συγκατοικήσαμε κάποια στιγμή και μαζί όταν μετακομίσαμε Θεσσαλονίκη.
Όλη μέρα μαζί. Περνούσαμε φανταστικά.
Αλλά τελικά υπήρχε ζήλια ανάμεσά μας (από τη μεριά της δηλαδή:P)
Μόλις το κατάλαβα, (άργησα μερικά χρόνια), κατάλαβε ότι το κατάλαβα
και τελικά ξεφορτώθηκαμε η μία την άλλη.
Καταλάβατε?




:lol:

Δηλαδή αυτό που θες να πεις είναι ότι όταν εκείνη κατάλαβε ότι εσύ είχες καταλάβει ότι είναι ζηλιάρα τότε καταλάβατε και οι 2 ότι δεν κάνετε η μια για την άλλη...:hmm:














Κατάλαβα :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Δεν έχω μετανιώσει πολλές φορές, καθώς πάντα προσέχω τις φιλίες μου. Ποτέ δεν έκανα φιλίες έτσι στο άσχετο και ποτέ δεν άλλαζα τη συμπεριφορά μου και τον χαρακτήρα μου για να γίνω "αποδεκτός" από τους άλλους ή να κάνω μαλακίες για να με κάνουν παρέα, όπως γίνεται σήμερα.

Αντιθέτως, κάνω παρέα με φιλαράκια που ξέρω και εμπιστεύομαι και πάνω από όλα γιατί είμαστε ο εαυτός μας.

Πάντως δεν το βρίσκω κακό να μπει κάποιος σε μια παρέα. Δηλαδή άμα ο άλλος θέλει αν σε έχει φίλο, δε βρίσκω το λόγο να τον αποθήσεις και να τον προσβάλλεις. Άλλωστε δε σε είπε και "καμπούρη", να μιλήσετε θέλει. Βέβαια, όταν το άτομο είναι σπαστικό ή ειρωνικό αλλάζει το πράμα.

Η αλήθεια είναι ότι μου έτυχε μια τέτοια περίπτωση φέτος. Ήμουν με την παρέα μου όπου και έχει κολλήσει μια κοπέλα στην παρέα τους τεέυταίους μήνες. Τα αγόρια δεν είχαν πρόβλημα. Τα κορίτσια όμως είχαν,αλλά τις είπα δεν είναι ωραίο αυτό και πως είναι τελευταία χρονιά φέτος. Δε θα πάθουμε τίποτα.Αλλά δεν της είπα "τζάσε" καθώς είναι μια χαρά κορίτσι και καλός τύπος, οπότε δε βρίσκω το λόγο να της πω φύγε.
Ωστόσο μου είναι και δύσκολο να πω σε κάποιον ότι δε θέλω να τον έχω φίλο γιατί δε μου αρέσει να κάνω τον άλλον να αισθάνεται άσχημα ή γενικά δε μου αρέσει αν στενοχορώ κανέναν για κανέναν λόγο.Ξέρω θα με πείτε μαλάκα αλλά τί να κάνουμε δε μπορώ να πω σε αυτόν φύγε είσαι μαλάκας εκτός και αν είναι τελείως σπασίκλας. Και δυστυχώς την έχω πάθει πολλές φορές να καταπιέζομαι για να μη σπαστεί ο άλλος. Φυσικά εξαιρούνται περιπτώσεις όπου τα άτομα είναι άκρως εκνευριστικά, αλλά δε νομίζω να γίνει ποτέ γιατί ούτως ή άλλως δε θα ταιριάζαμε.

Αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
βασικα δεν το ελεγα για σενα...το μονο μια φορα ηταν ειρωνικο
δεν ειχα διαβασει την απαντηση σου:P:D
Αααα οκ. Σόρρυ τότε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Είχα πολύ καλούς φίλους με τους οποίους πλέον δεν έχουμε καν επαφή. Ο "κολλητός" μου σε δημοτικό και γυμνάσιο, με τον οποίο πολλές φορές σκεφτόμασταν το μέλλον μαζί, φρόντισε να δημιουργήσει στρατηγικά αποστάσεις. Κάποιοι άλλοι φίλοι μου άλλαξαν πολύ με τον καιρό και σταμάτησα εγώ να τους κάνω παρέα γιατί ένιωθα εκτός κλίματος. Ένας άλλος κολλητός χάθηκε κάπου εκεί στο λύκειο που αρχίσαμε να "μεγαλώνουμε" ενώ σε μια άλλη περίπτωση έκανα εγώ στην άκρη γιατί η κατάσταση είχε γίνει φορτική.
Ακόμη και με κάποιους από τους τωρινούς μου φίλους, δεν έχω τη σχέση που είχα παλιότερα.

Όλες αυτές οι περιπτώσεις με στενοχώρησαν, μερικές με πλήγωσαν και σίγουρα δε νιώθω ευχάριστα όταν τις σκέφτομαι. Ωστόσο δε μετανιώνω για καμία από αυτές τις φιλίες γιατί αν σκεφτώ τις καλύτερες στιγμές της ζωής μου, είναι συνδεδεμένες με αυτούς τους ανθρώπους. Από την άλλη είμαι πολύ πιο επιφυλακτικός σε νέες φιλίες και κρατάω πάντα τις αποστάσεις μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Έναν φίλο δεν τον ήθελα και απλά ξέκοψα απ'αυτόν, χωρίς να βρίσκω προσβλητικούς τρόπους για να ξεκόψω.............................................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Βασικά όντως έδωσα σημασία σε άτομα που δεν άξιζαν, αλλά αν μπορούσα να γυρίσω πίσω δε θα άλλαζα κάτι. Μαθαίνεις από αυτά, και, όπως και να έχει υπάρχουν και ομορφες στιγμές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flocki-@#!@$*

Νεοφερμένος

Ο Σωτηρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Δεν ειχα ποτε μεγαλο πρβλημα! Ειμαι βολικος ανθρωπος, απλα δεν του δινω πολυ σημασια και περναω καλα με τους αλους φιλους μου απο την παρεα... αμα ηταν σοβαρο ατομο θα του το λεγαμε στα ισα αλλα συμπεριφερεται σαν βαλακα. τεσπα καποια στιγμη θα το καταλαβει μονος του αμα μπορει να σκεφτει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coachina

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
λοιπον δεν εχω κ πολυ χρονο για να διαβασω ολο το θεμα....θεωρω ομωσ οτι ειναι πολυ ωραιο..και στην περιπτωση μου επικαιρο...αρχικα να πω πωσ πιστευω οτι στην κοινωνια που ζουμε δεν υπαρχουν πραγματικοι φιλοι...απλα καλη παρεα...στην περιπτωση μ λοιπον τωρα..εχω 9"φιλες"...ωστοσο δεν ειναι σε καμια περιπτωση αυτεσ που θα εμπιστευτω...απλα η παρεα μ..βγαινουμε μαζι,γελαμε,κανουμε βολτεσ,κουτσομπολευουμε τουσ παντεσ και τα παντα:P..τα κλασικα τελοσπαντων...περναμε υπεροχα..ομωσ μια απαυτεσ τισ ομορφεσ μερεσ που καναμε αυτα τα κλασικα διαπιστωσα οτι δυο απαυτεσ την ειχαν για τα καλα στειμενη σε μασ τισ υπολοιπεσ...εφαγα μεγαλο χαστουκι εκεινη τη μερα..ενιωσα τελειωσ προδομενη και ευχηθηκα να μην τισ ειχα ποτε στην παρεα μ!αδιαφορω ομωσ πληρωσ ακομη και για την παρουσια τουσ...δεν τισ δινω την ευχαριστηση να τισ βρισω για να μπορουν να με κατηγορισουν..το ξερουν και οι ιδιεσ οτι φταινε!αλλωστε δν αξιζει να σπαταλαει κανεισ το χρονο τ μαυτα..κατα τ'αλλα συνεχιζω να κανω παρεα με τισ υπολοιπες και περναω μια χαρα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
λοιπον δεν εχω κ πολυ χρονο για να διαβασω ολο το θεμα....θεωρω ομωσ οτι ειναι πολυ ωραιο..και στην περιπτωση μου επικαιρο...αρχικα να πω πωσ πιστευω οτι στην κοινωνια που ζουμε δεν υπαρχουν πραγματικοι φιλοι...απλα καλη παρεα...

Άποψή σου, αλλά διαφωνώ, υπάρχουν φίλοι, αληθινοί φίλοι που είναι κάτι πολύ ανώτερο απ'την καλή παρέα..

Οντοπικ τώρα, υπάρχουν άτομα που έκανα παρέα και δεν κάνω πια, προς Θεού όμως, δεν μετανιώνω για ό,τι έγινε. Όσο άσχημα και να έληξαν οι σχέσεις μου μαζί τους τα κρατάω όλα, κυρίως τις καλές στιγμές και τα θετικά που αποκόμισα αλλά έχω στον νου μου και τα άσχημα για να μην επαναληφθούν τα ίδια λάθη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza100

Νεοφερμένος

Η Κν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Έχει τύχει ποτέ να είναι κπ φίλος σας ανυπόφορος και να θέλετε να τον ξεφορτωθείτε, αλλά να μην καταλαβαίνει τπτ; Έγω και άλλοι 6 φίλοι μου δεν τον αντέχουμε πια καθώς είναι ζώον κολλητσίδα ξερόλας και σπαστικός. Το πως θα τον ξεφορτωθούμε είναι το θέμα!



Έτυχε να βρεθώ στην ίδια θέση και η συμβουλή μου είναι μία : Πείτε στον "ανεπιθύμητο" πως έχουν τα πράγματα όσο πιο γρήγορα γίνεται. 'Εχει δικαίωμα να βρει κι αυτός τους ανθρώπους που πραγματικά τον θεωρούν φίλο. Προς θεού δεν θέλω να υπονοήσω τίποτα για εσάς. Καταννοώ απόλυτα την κατάσταση καθώς όπως είπα ημούν και εγώ στην ίδια θέση. Ας μάθει πως έχουν τα πράγματα χωρίς πολλές συζητήσεις. Θα στενογχωρηθεί, θα βρίσει, θα φωνάξει ομως μετά θα είναι οκ. Ισως και να καταλάβει...:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Έτυχε να βρεθώ στην ίδια θέση και η συμβουλή μου είναι μία : Πείτε στον "ανεπιθύμητο" πως έχουν τα πράγματα όσο πιο γρήγορα γίνεται. 'Εχει δικαίωμα να βρει κι αυτός τους ανθρώπους που πραγματικά τον θεωρούν φίλο. Προς θεού δεν θέλω να υπονοήσω τίποτα για εσάς. Καταννοώ απόλυτα την κατάσταση καθώς όπως είπα ημούν και εγώ στην ίδια θέση. Ας μάθει πως έχουν τα πράγματα χωρίς πολλές συζητήσεις. Θα στενογχωρηθεί, θα βρίσει, θα φωνάξει ομως μετά θα είναι οκ. Ισως και να καταλάβει...:iagree:

Α το θέμα έχει λυθεί εδώ και πολύ πολύ καιρό, από μένα ούτε γεια δεν ακούει ε οι φίλοι μου είναι πονόψυχοι και τον χεραιτάνε αν τους χαιρετήσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
μετανιωσα για ενα παιδι..με τν σταση τ μ'εκανενα τν μισησω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
η μόνη φίλη π μετάνιωσα να έχω ήταν η διπλανή μου στο Δημοτικό.ειδικά στην έκτη μαλώναμε πολλές φορές!ευτυχώς χωριστήκαμε στο Γυμνάσιο κ την ξεφορτώθηκα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top