Φίλοι που μετανιώσατε να έχετε

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εγω μονο με ενα ατομο δεν εχω χωριστει ποτε, απο το Δημοτικο ηδη. Με πολλους αλλους ομως τυχαινει να εχω ξεκατινιαστει (σε επιπεδο να μας συζηταει ολο το σχολειο), αλλα τωρα να βγαινουμε μονο μαζι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The President

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Καλά και γω την πλειοψηφία της τωρινής μου παρέας την γνωρίζω απ το δημοτικό... Βέβαια τότε δεν κάναμε πολύ παρέα....:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Babalu

Νεοφερμένος

Η Λουιζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
προσωπικα, εχω κανει τις πιο αποτυχημενες επιλογές παρεας :D
αλλα και παλι, δεν το εχω μετανιωσει. υπαρχουν ατομα που ημαστε κυριολεκικα ολη μερα μαζι, ξεραμε τα παντα ο ενας για τον αλλον και τωρα δεν λεμε ουτε γεια :emm:
οπως και να΄χει, απο αυτα μαθαινεις...


οντως οι πραγματικοι φιλοι ειναι λιγοι και αρκετες φορες δεν το εχουμε καταλαβει καν

για να αναφερθω και στο ερωτημα που εθεσε ο συντακτης, αμα δεν μπορεις να ανεχτεις ενα ατομο στην παρεα κ ειναι κοινη αποφαση, πολυ απλα του μιλας εξηγωντας του πως εχουν αλλα3ει τα ενδιαφεροντα σας και οτι θα ηταν καλυτερα να μην κανετε "αυτοκολλητη" παρεα.
οχι βεβαια οτι 8α το καταλαβει κιολας =]
μου εχει συμβει αρκετες φορες μπορω να πω [ειμαι ατομο που βαριεμαι πολυ συχνα], και πιστευω το χειριστικα οσο πιο κομψα μπορουσα. ε3αλλου ειναι πολυ ευκολο να πληγωσεις τον αλλον...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektaria

Νεοφερμένος

Η nektaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ειχα μια "κολλητη" η οποια μου ελεγε ολο για τα δικα της τα προβληματα λες και εγω δεν ειχα κανενα και ζουσα στον φανταστικο μου κοσμο ΑΛΛΑ ευτυχως δεν κανουμε πλεον παρεα:D και ουτε γεια λεμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Εγώ πλέον δεν εμπιστεύομαι...Παραστήριξα την κολλητή μου σε σοβαρά οικογενειακά προβλήματά της και το αποτέλεσμα;;; Εδώ και 3 μήνες έκοψε να μου μιλάει και άρχισε να με θάβει και να λέει ασυναρτησίες από δω κι από κει...Η αχαριστία σε όλο της το μεγαλείο!! Ευτυχώς μου έμεινε η άλλη μου η φίλη και οι 2 κολλητοί μου....Πραγματικές μου φίλες υπήρξαν και υπάρχουν, η μια στις Σέρρες και η άλλη στη Δράμα και τις βλέπω δυστυχώς μόνο όταν ανεβαίνω πάνω σε περιόδους διακοπών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εγω ειχα μια πολυ καλη φιλη αλλα εγινε κατι και εχασε την εμπιστοσυνη μου.εκεινη δνε το καταλαβαινει και με θεωρει κολλητη της,αλλα εγω οχι!δε χαμπαριαζει τιποτα!ωρες ωρες ειναι ανυποφορη!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
εγω ειχα μια πολυ καλη φιλη αλλα εγινε κατι και εχασε την εμπιστοσυνη μου.εκεινη δνε το καταλαβαινει και με θεωρει κολλητη της,αλλα εγω οχι!δε χαμπαριαζει τιποτα!ωρες ωρες ειναι ανυποφορη!!!!!!

Καλύτερα να της μιλήσεις αν δεν το έχεις κάνει, γιατί το να υποκρίνεσαι ότι είσαι φίλη της δεν είναι και ότι καλύτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
εγω ειχα μια πολυ καλη φιλη αλλα εγινε κατι και εχασε την εμπιστοσυνη μου.εκεινη δνε το καταλαβαινει και με θεωρει κολλητη της,αλλα εγω οχι!δε χαμπαριαζει τιποτα!ωρες ωρες ειναι ανυποφορη!!!!!!

Ωρες ωρες αυτη ειναι η καλυτερη εκδικηση! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Καλύτερα να της μιλήσεις αν δεν το έχεις κάνει, γιατί το να υποκρίνεσαι ότι είσαι φίλη της δεν είναι και ότι καλύτερο...

βασικα το δειχνει η συμπεριφορα μου οτι τιποτα δεν ειναι οπως παλια(λολ)αλλα αυτη ρε παιδι μου.οσο τη φτυνεις τοσο κολλαει!και η πλακα ειναι οτι στην αρχη μου ελεγε:χάιδω,εχεις κατι μαζι μου?

Ωρες ωρες αυτη ειναι η καλυτερη εκδικηση! :P[/qoute]

εγω δεν το βλεπω σαν εκδικηση,προσπαθησα να ξεκοψω μαζι της αρκετα,αλλα τι να κανω......παντως τωρα δεν μου ειναι τοσο αυτοκολλητε οπως πριν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FanIsHere

Νεοφερμένος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Μερικές φορές, κάνεις φίλους που δεν τους θες. Απλά σου κολλάνε και μετά δεν ξεκολλάνε. Τι να κάνεις? Ή θα τους το πεις ή θα το συνηθίσεις. Λένε ότι όλα είναι μια συνήθεια...

(Μιλάω για την δική μου περίπτωση.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Κοινωνικός αποκλεισμός, το όπλο του 21ου αιώνα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Ναι, είναι κάποιος από αυτό το forum δεν θέλω να πω όνομα ...ξέρει πολύ καλά αυτός!!!Δεν έχω γνωρίσει χειρότερο φίλο, ψεύτη και χειρότερο ''φίδι'' από αυτόν .... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ναι, είναι κάποιος από αυτό το forum δεν θέλω να πω όνομα ...ξέρει πολύ καλά αυτός!!!Δεν έχω γνωρίσει χειρότερο φίλο, ψεύτη και χειρότερο ''φίδι'' από αυτόν .... :mad:

εντάξει καταλάβαμε όλοι ποιος είναι :P ένα θα σου πω, καμιά φορά η αγάπη εκφράζεται ως μίσος! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Βρε μηπως ειναι η λατρεια σου ο qwertyuiop? Πολλα γλυκολογα-λεμε τωρα-βλεπω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Ποιος σου είπε αυτές τις βλακείες ...?Εγώ δεν θέλω ούτε να τον ξέρω πια!!:mad:Και επίσης αν αυτό που είπε η Krou για για αγάπη τότε ο qwertyuiop 2 με λατρεύει με τόσο μίσος που μου δείχνει..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ναι αυτό εννοούσα :P :xixi::fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Ήμουν σίγουρη...:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Babalu

Νεοφερμένος

Η Λουιζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
χαχα εχει πλακα που γνωριζεστε μεταξυ σας παντως :)

anyway, ειχα πει για εναν φιλο πριν απο λιγο καιρο σ αυτο το τοπικ...οτι δν μιλαμε πια κλπ ενω ημασταν κολλητοι.
η μεγαλυτερη μ***** ομως ειναι οτι ενω σταματας να ασχολεισαι μαζι τους, αυτοι συνεχιζουν! ο συγκεκριμενος ειναι τοσο....[ας μην τον χαρακτηρισω] που παει και λεει σε φιλους μου τι ειχα πει λεει γι'αυτους πριν απο 6 μηνες και ενω αυτος τους εβριζε πρωτος! ευτυχως, εχω μαθει να συζηταω με τους φιλους μου για οτι με ενοχλει κ ετσι δεν τους ειπε κατι καινουριο..
αλλα δεν ειναι πολυυυ εκνευριστικο οταν καποιος εξακολουθει να ασχολειται μαζι σου και να σε θαβει πισω απο την πλατη σου?? θεε μου γιατι υπαρχουν και τετοιοι ανθρωποι????:mad:


οκ, ενα ξεσπασμα ηταν μπορειτε και να το αγνοησετε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Μερικές φορές, κάνεις φίλους που δεν τους θες. Απλά σου κολλάνε και μετά δεν ξεκολλάνε. Τι να κάνεις? Ή θα τους το πεις ή θα το συνηθίσεις. Λένε ότι όλα είναι μια συνήθεια...

(Μιλάω για την δική μου περίπτωση.)

ετσι,ετσι.....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Εγώ πάντως με την πρώην "κολλητή" δεν θέλω ούτε καλημέρα αλλά ούτε και να την πετύχω πουθενά γιατί θα χαλαστώ... :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top