Φίλοι που μετανιώσατε να έχετε

Παυλος

Νεοφερμένος

Ο βλ.πανω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
κάποτε είχα μία φίλη καλλητή.... αλλά επειδή είχε άλλα σχέδια για να γίνει φίλη με κάποια που πήρε τη σημαία στην παρέλαση...Μετάνιωνα συνέχεια .... Αλλά στο γυμνάσιο συνάντησα ένα κορίτσι που ακόμα είμαστε φίλες... Μ΄ αποτέλεσμα στο λύκειο να συναντήσω και άλλα 3 κορίτσια και από το α' λυκείο με το κορίτσι από το γυμνάσιο και με τα 3 κορίτσια του λυκείου να είμαστε πραγματι οι καλύτερες φίλες..... :D

ΑΝ σου πω οτι δεν καταλαβα τπτ .....δεν θα με πιστευσεις ..εεεεε????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
όχι και καλά θα το κάνει μιας και τα εξηγει μια χαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
thanks....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Eγώ είχα μια που με πέρνει τηλ. μόνο όταν δεν έχει μείνει κανένας άλλος και μου λέει και ψέματα...μμμμ...μου τη δίνει αφάναταστα:mad:Τωρα ομως βρηκα αληθινες φιλες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Eγώ είχα μια που με πέρνει τηλ. μόνο όταν δεν έχει μείνει κανένας άλλος και μου λέει και ψέματα...μμμμ...μου τη δίνει αφάναταστα:mad:Τωρα ομως βρηκα αληθινες φιλες...
Παίρνει.
Μπράβο που βρήκες καλές φίλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Eγώ είχα μια που με πέρνει τηλ. μόνο όταν δεν έχει μείνει κανένας άλλος και μου λέει και ψέματα...μμμμ...μου τη δίνει αφάναταστα:mad:Τωρα ομως βρηκα αληθινες φιλες...

μην σε ανυσηχεί αυτό. Είναι γενικά αποδεκτό ότι τέτοιους φίλους / τέτοιες φίλες θα βρεις...Οι καλοί φίλοι/ φίλες είναι μετρημένοι στα δάκτυλα των χεριών..... Έχω πάθει πολλά από πρόσωπα τα οποία νόμιζα για φίλους...

Και κάτι άλλο τώρα...Πιστεύετε ότι υπάρχουν αληθινοί φίλοι / κολλητοί / κολλητές.. Όλοι μου το λένε αυτό. Εγώ βέβαια δεν το πιστεύω άλλα έχω βαρεθεί να τους ακούω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελευθερια

Νεοφερμένος

Η ελευθερια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγω αυτη τη στιγμη προσπαθω να κοψω επαφη με τις 'κολλητες' μου...βασικα οι δυο τους ειναι κολλητες και το διασκεδαζαν πολυ να γελανε μαζι μου....ας βρουν επιτελους αλλο κοροιδο να τις ανεχεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Εμένα δεν μ'αρέσουν οι μεγάλες παρέες, ακριβώς για να μην γίνονται τέτοια όπως αυτό που περιέγραψε ο Μιχάλης. Οπότε δεν μου έχει τύχει να θέλω να ξεφορτωθώ κάποιον..
Και εγώ σε μια τέτοια φάση είμαι...

Και συμφωνώ με τον μιβ ότι οι φίλοι είναι 1-2....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Εγώ αν και κάνω παρέα με πολλά παιδιά, έχω μόνο έναν κολλητό φίλο. Παλιά είχα και ακόμα έναν αλλά μόλις έμαθα ότι μας έθαβε πίσω από την πλάτη μας, τον έκανα ρεζίλι στους άλλους, έφαγε και 2, 3 σφαλιάρες :jumpy:(το μόνο άτομο που έχω δείρει στη ζωή μου:iagree:) και σηκώθηκα και έφυγα. Βέβαια αυτός συνεχίζει να το παίζει φίλος αλλά μας θάβει όλους πίσω από την πλάτη μας και πια δεν αξίζει να ασχολούμαστε μαζί του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Έχω 2 καλύτερες φίλες (εντάξει, πιο πολύ τη μία), από τη Β' δημοτικού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Μερικούς/μερικές με τους οποίους νόμιζα οτι θα ξεκινήσει κάτι καλό, αλλά τελικά απλώς ηθελα να χρησιμοποιήσουν κάποιες από τις δυνατότητές μου. Μόλις το κατάλαβα, μετάνιωσα που τους είχα εμπιστευθεί, η στάση μου έγινε σκληρή και ψυχρή, ενώ τις δυνατότητες μου, τις οποιες ήθελαν να εκμεταλλευτούν, απλώς τις χρησιμοποίησα για να μετανιώσουν την ώρα και τη στιγμή που τα βαλαν μαζί μου. Κι έπεται και συνέχεια, γιατί την αχαριστία και την προδοσία δεν την ξεχνάω ποτέ...

Ο μόνος πραγματικός μου φίλος είναι ΕΝΑΣ, εδώ και πολλά πολλά χρόνια κι έχω καταλάβει φορές και φορές οτι ειναι ο μόνος που θα ναι κει ό,τι και να συμβεί. Φυσικά κάνω παρέα και με άλλους, αλλά δεν ειναι πραγματικοί μου φίλοι. Ακόμη, κάνω παρέα και μ'εκείνους που με κουτσομπολεύουν πίσω απ'την πλατη μου με τον πιο κατινίστικο τρόπο, αλλά δεν λέω τίποτα γιατί ηθικά δικαιώνομαι όταν βλέπω όλον τον κόσμο να απαξιώνει το, υπό της λάσπης, επίπεδό τους. Κι επίσης γιατι ωρες-ώρες έχουν πλακα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Και εγώ έχω κάνει σε φιλίες που δεν μου έκαναν καλό, και της έκανα πέρα... Μετάνιωσα που τις είχα γιατί μαζί τους δεν ήμουν αλήθινή, δεν ήμουν ο εαυτός μου και είχα γίνει κάποια άλλη! Μετά από κάποιο καιρό που επιτέλους ''ξύπνησα'' τα κατάλαβα όλα αυτά και το πόσο λάθος είχα κάνει σε κάποιες επιλογές μου και αποφάσισα να προχωρήσω μόνη μου αυτή την φορά χωρίς να έχω κάποιον από πίσω μου... Όμως όλα αυτά θα τα θυμάμαι γιατί με βοήθησαν και με βοηθούν στις επόμενες επιλογές μου! Τώρα έχω 2 κολλητές που ταιριάζουμε πολύ και δεν θέλει η μία να πάει πάνω από την άλλη!!!
Από όλα αυτά μαθαίνεις ενα μάθημα που θα σου χρησιμέυει για πάντα! Και από τα καλά και από τα κακά...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
βασικα ειχα περιπου το ιδιο προβλημα με τον αλλον(τον πρωτο...).ειναι ενα παιδι στο σχολειο που του λεμε ρε παιδι μου φυγε μην μας τα σπας τα νευρα και δεν ακουει.φευγουμρε μονοι μας και μας ακολουθει!!!του το εχουμε πει και στα μουτρα κανονικοτατα!!!τπυ λεμε ρε συ σταματα να μας ακολουθεις και να μας ενοχλεις δεν σε γουσταρουμε!τι να κανω για να το καταλβεις?δεν κανει τπτ!!!κανει οτι δεν καταλαβαινει και φευγει.το αλλο διαλλειμα παλι τα ιδια στο σχολειο!!!τι να πω δεν ξερω.αν εχετε καμια ιδεα γτ δεν με καλυψαν οι προηγουμενες πειτε την.ευχαριστω εκ των προτερων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Κι εγώ με τη σειρά μου αντιμετώπισα παρόμοιο περιστατικό. Όλα ξεκίνησαν πριν περίπου δύο μήνες. Με μία συμμαθήτριά μου (που σημειωτέον τη θαύμαζα για το ήθος και τις αρχές της) ήμασταν κολλητές. Είχαμε λοιπόν κανονίσει στη διήμερη εκδρομή του σχολείου να είμαστε στο ίδιο δωμάτιο. Για να μη σας τα πολυλογώ, η συγκεκριμένη προτίμησε να αλλάξει την αρχική επιλογή της (δηλαδή εμένα) και να κοιμηθεί στο ίδιο δωμάτιο με κάποιες άλλες συμμαθήτριές μου. Εύλογο είναι να αναρωτηθείτε με τη σειρά σας πώς γίνεται το παραπάνω γεγονός να αποτέλεσε λόγο να μην της ξαναμιλήσω από τότε. Τη σημαντικότερη λεπτομέρεια την άφησα για το τέλος. Η "φίλη" μου λοιπόν, με ενημέρωσε μία ημέρα πριν την αναχώρησή μας με αποτέλεσμα όλοι οι άλλοι συμμαθητές μου να έχουν κανονίσει και εγώ να χάσω την εκδρομή που περίμενα από το Σεπτέμβριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
και εγω παιδια δε μπορω να πω οτι βρίσκω τα καταλληλα παιδια για παρέα...τεσπα στο σχολειο κανω παρεα με 4 κοριτσια αλλα υπαρχει το θάψιμο πίσω απο τις πλάτες.......η καλητερη μου φιλη ειναι στο σχολειο αλλα κανουμε παρεα με διαφορετικα ατομα.....η αλλλη καλητερη μου φιλη ειναι σε αλλο σχολειο .....και μια πολη καλη μου φιλη ειναι επισης σε αλλο σχολειο...τεσπα αυτα εχει η ζωη... παντως θα ηθελα παρα πολυ να μαι με τις κολλητες μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marizza92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Τάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
βασικά έχω 2 καλητερες φίλες απ το Δημοτικό αλλά στη παρέα είμαστε 9 και να λοιπον η ιστορία μ: Εχουμε ένα παιδι που μόλις το δείτε θα πείτε πως την κουνάει την αχλαδιά και τα υπολπα παιδια της παρέας τον κάναν πίσω του παν πως οι λόγοι είναι ο τρόπος πως μιλάει(αδελφήστικος) και πως περπατάει στην αρχή εγώ και η κολλητή μ δεν συμφωνούσαμε μ αυτό γτ αυτοι δεν ήταν λόγοι και πριν τον <καβγά>΄ήατν μαζί με έναν αλλον η ψυχή της παρέας. Εγώ απ την πλευρά μ του είπα τα μίον τ δλδ οτι ναι περπατάει καπως και για τα κολλητα τζιν και μια μια μπλε αδελφηστικη φορμα π φοράει. Και με την κολλητή μ λέγαμε να τον αλλάξουμε μέχρη που μας είπε πως με τα άλλα κορίτσια τερίαζει καλητερα επειδη τον δέχονται όπος ειναι(λεμε τωρα) και απο τότε που αρχισε να του ξαναμιλάει η ξαδέρφη τ (η οποια του πε πως δεν τον θέλουμε στην παρέα μας) έγεινε μεγαλήτερη κολλητσίδα και πάρα μα πάρα πολυυυυυυυυ σπαστικός και δεν μπορουμε να τον ξεφορτωθούμε:'(Και τώρα σ αυτές που σπάει πιο πολύ τα νέυρα είναι εγώ και η κολλητή μ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
φυσικα κι μου εχει τυχει..βασικα δεν ηταν καν φιλη αλλα ενα ατομο που ερχοταν στην παρεα μας..ετσι στο ασχετο..προσπαθουσε να γινει ενα με ολο αυτο που εγω με καποιες φιλες ειχαμε μεχρι τοτε..να γινει μερος της ολης παρεας..θυμαμαι χαρακτηριστικα πως δεν μπορουσαμε να την ξεφορτωθουμε με τιποτα..τι μπηχτες ριχναμε,τι με το καλο,τι με το κακο..δεν καταλαβαινε το ατομο...
Ειχαμε φτασει στο σημειο να συζηταμε μπροστα της για το που θα πηγαιναμε το Σαββατο βολτα κι χωρις να της πουμε τιποτα ελεγε..να ερθω κι εγω?:lol:

αφου ολη αυτη η κατασταση μας ειχε κουρασει την καναμε περα κι δεν ξαναενοχλησε:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Ναι, μου έχει τυχει μια φορά στη ζωή μου. Συνήθως τσεκάρω και δοκιμάζω αρκετά τα άτομα πριν τα επιλέξω για κολλητούς μου φίλους, οπότε δεν μου τυχαίνει συχνά. Στην προκειμένη περίπτωση, δεν είχα επιλέξει να είμαι εγώ κολλητή με αυτή τη κοπέλα, απλά έτσι έτυχε. Εγώ είχα δεθεί τρομερά με ένα κορίτσι απο το τμήμα μου κι επειδή ήθελα να μπει στην παρέα μου, το γνώρισα στις δύο κολλητές μου. Το συγκεκριμένο κορίτσι είχε κι αυτό μια κολλητή απο το δημοτικό, την οποία δεν μπορούσαμε να αφήσουμε απ' έξω. Την βάλαμε κι αυτή στη παρέα, έλα όμως που δεν πολυάρεσε σε καμία μας, ίσα ίσα μας κούραζε όλες, ακόμη και την κοπέλα με την οποία ήταν φίλη απο το δημοτικό. Μας επισήμανε πως είχε αλλάξει πολύ με τον καιρό. Κι όντως, ήταν ανυπόφορη. Προσπαθούσε να σπάσει την παρέα, να τους κάνει όλους να μαλωσουν βάζοντας λόγια που απλά δεν ίσχυαν, να τους πάρει όλους με το μέρος της, να γίνεται πάντα το δικό της, να κάνουμε ότι ήθελε εκείνη, να είναι παντού και πάντα η ομορφότερη κι ο leader, την έπεφτε στα αγόρια που μας άρεσαν, μας υποβίβαζε με λόγια, πίστευε πως ήταν η-απόλυτη-θεά-με-την-σουπερ-ντουπερ-ομορφια και πάντα είχε ένα τρόπο να κάνει τους άλλους να την πιστέυουν. Όλα αυτά τα ανέχτηκα μέχρι που έβαλε λόγια σε μια κολλητή μου απο την τρίτη δημοτικού για 'μένα, πως την είχα θάψει σ' εκείνη μπροστά και μάλιστα πολύ άσχημα (δεν αναφέρω τις λέξεις που είπε). Η κολλητή μου πιστεύοντας πως η κοπέλα ήταν πραγματική φίλη της κι ήθελε το καλό της, την πίστεψε, με αποτέλεσμα να δημιουργηθεί μια τεράστια παρεξήγηση κι όλοι να στραφούν εναντίον μου, που δεν έφταιγα πουθενά. Εγώ διαμαρτυρήθηκα μέχρι εκεί που μπορούσα, έπιασα την άλλη κι αφού την σκυλοέβρισα, την απομάκρυνα και της είπα αυτά που έπρεπε να της είχα πει εδώ και καιρό, βγήκα απο την παρέα, χωρίς να παρασύρω κανέναν άλλον. Φυσικά την επόμενη όλοι συνειδητοποίησαν ποιός είχε δίκιο και ποιός άδικο, έτσι της τα παμε όλοι ένα χεράκι, η παρέα ξαναενώθηκε, αλλά χωρίς αυτή πλέον! Κάτσαμε λοιπόν και ξεθάψαμε τι έχει πει γενικώς αυτή η κοπέλα, τελικά βγάλαμε συμπέρασμα " Το κορίτσι έχει ψυχολογικά προβλήματα, δεν εξηγείται αλλιώς :P" Τώρα κάνει παρέα με κάτι κοπέλες που παλιότερα τις έθαβε ΚΑΙ αυτές. Τι να πω... Αν τους γίνει κολλιτσίδα, θα καταλάβουν με τι μπλέξανε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μονο μια φορα????μουχαχαχαχα ας γελασω...στο δημοτικο μετανιωσα-στο γυμνασιο μετανιωσα-στο λυκειο μετανιωσα και μετανιωνω...αλλα τι να κανουμε ειναι σκληρος ο κοσμος....ο ενας προσπαθει να φαει τον αλλον να εκμεταλλευτει τον αλλον οσο μπορει για να πετυχει και στο τελος να τον πεταξει και να παει στον επομενο αραδιαζοντας 1000 φτηνες δικαιολογιες....ας ειναι...ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΟ ΦΑΝΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top