Τρίχες στο σώμα: Ξύρισμα;

Άντρες με ξυρισμένα ή αξύριστα πόδια;Τι προτιμάτε; (για αγόρια και κορίτσια)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 233)
  • (άντρας): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 37 15.9%
  • (άντρας): Προτίμω τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 101 43.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 24 10.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 70 30.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 0.4%

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
[εγώ λέω μιας και το θέμα έχει συνέχεια να γίνει split για ένα νέο θέμα ( βάψιμο ή κάτι παρόμοιο) ή να αλλαξει ο τίτλος και να γίνει φυσική ομορφιά ή κάτι τέτοιο]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Ναι μα δν καταλαβαίνω! Γιατί ν βάφεται κάποιος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Ναι μα δν καταλαβαίνω! Γιατί ν βάφεται κάποιος;
Μικρός είσαι ακόμη και κρίνεις από τις συμμαθήτριες σου.
Οι συμμαθήτριες μου πάντως άβαφτες δεν βλέπονται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Μικρός είσαι ακόμη και κρίνεις από τις συμμαθήτριες σου.
Οι συμμαθήτριες μου πάντως άβαφτες δεν βλέπονται :P

Που ξέρεις για τις συμμαθήτριές μ; Μ παρακολουθείς:lol:
Και ν ξέρεις, από τις συμμαθήτριές μ παίρνω παράδειγμα. Αν δν βαφτεί είναι κουκλάρα, αλλά αν βαφτεί είναι...:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Kαλό είναι να βάφεται μια κοπέλα αλλά όχι υπερβολικά..Στην 3ήμερη που πήγαμε δεν τις γνώρισα ορισμένες...Σε τέτοιο σημείο μιλάμε!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Ηρέμησε ρε...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Αυτή είναι η φύση της γυναίκας καλώς ή κακώς πρέπει να καλλωπίζεται σε μεγαλύτερο βαθμό απ' ότι ο άνδρας.
Κι εγώ μικρότερος είχα την άποψη πως τίποτα δεν είναι καλύτερο από το φυσικό,αλλά όταν μπορούν να διορθωθούν ορισμένες ατέλειες,γιατί όχι;:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
ΟΚ ότι πείτε δικό σας πρόβλημα. Ο καθένας έχει άποψη και τν εκφράζει ελεύθερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Αυτή είναι η φύση της γυναίκας καλώς ή κακώς πρέπει να καλλωπίζεται σε μεγαλύτερο βαθμό απ' ότι ο άνδρας.
Κι εγώ μικρότερος είχα την άποψη πως τίποτα δεν είναι καλύτερο από το φυσικό,αλλά όταν μπορούν να διορθωθούν ορισμένες ατέλειες,γιατί όχι;:p

Ναι...Και την..επόμενη μέρα λέει,ξυπνάς και βλέπεις δίπλα σου το τέρας.:P
Χμμμ νομίζω ότι πέρσυ δε διάβασες Ελένη για τη διαφορά του είναι και του φαίνεσθαι :P



Όντως ό,τι γουστάρει ο καθένας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον Σέκρα. Αν δεν είσαι όμορφη (-ος) όσα βαψίδια και μπιχλιμπίδια να βάλεις, όμορφος δε γίνεσαι. Φυσικά και δε μου αρέσουν οι βαμμένες. Προτιμώ τη φυσική ομορφιά και αν δεν τη βρω πουθενά, θα γίνω μόνιμος κάτοικος Αγίου Όρους. Εκεί που οι μόνες γυναίκες που επιτρέπονται είναι τα θηλυκά ζώα και η Παναγία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Προτιμώ τη φυσική ομορφιά και αν δεν τη βρω πουθενά, θα γίνω μόνιμος κάτοικος Αγίου Όρους.

Έλα...Να δεις τι ωραία θα περνάς με το ξύπνημα στις 5...

Όσο για τη φυσική ομορφιά..εντάξει...δεν έχω κάνενα πρόβλημα..Είτε βαμμένη είτε άβαφη να είναι σε μένα να αρέσει και ποιός δίνει λογαριασμό στον καθένα που σχολιάζει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel123456

Νεοφερμένος

Η Μαριέλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
παντως εσεις τα αγορια οταν μας βλεπετε βαμμενες κανετε ααααααααααα...σχολειο μας περιφρονειτε κ δν μας λετε καν ομορφες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsouka_tsouka

Νεοφερμένος

Ο tsouka_tsouka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Πρέπει να καταλάβεις ότι η τριχοφυιιά σε αυτά τα σημεία καθώς και το στήθος ξεχωρίζουν τον άντρα πα' την γυναίκα. Εντάξει υπάρχουν και άλλα όπως φωνή, χρωμοσώματα αλλά εξωτερικά τι γίνεται?

ε...
Οι περισσότεροι εχουμε κ 2 αρ**δια σε περίπτωση π τα ξεχνάς
οχι δεν ειναι gay να ξυρίσεις τα πόδια σου.. ειναι όμως κατα τη γνώμη μ αντιαισθητικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pablito

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
παντως εσεις τα αγορια οταν μας βλεπετε βαμμενες κανετε ααααααααααα...σχολειο μας περιφρονειτε κ δν μας λετε καν ομορφες

αυτο γινεται στο πλαισιο της παρεας και της καζουρας...και εγω το ιδιο κανω να σου πω την αληθεια αλλα εμενα με ξερουν τι πειραχτηρι ειμαι και δεν με παιρνουν στα σοβαρα...και κατι αλλο.μπορει να σε περιφρονουν μπροστα σου αλλα απο πισω να λενε αλλα και αλλα ( καλα πραγματα βεβαια! ) το εχουμε αυτο το κακο εμεις..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel123456

Νεοφερμένος

Η Μαριέλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
ισως...παντως...αυτο που επικρατει στο σχολειο δν μ αρεσει(παντα σε συγκριση με τις εξοδους)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Όταν πάω για τρέξιμο στο ανοιχτό γήπεδο της πόλης, πάντα βλέπω άτομα 20-50 χρονών με ξυρισμένα πόδια! Μα αν είναι δυνατόν ο 50αρης να ξυρίζει τα πόδια του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παυλος

Νεοφερμένος

Ο βλ.πανω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
παντως εσεις τα αγορια οταν μας βλεπετε βαμμενες κανετε ααααααααααα...σχολειο μας περιφρονειτε κ δν μας λετε καν ομορφες

ΑΝ ΕΙΣΤΕ......το πιθανοτερο ειναι να σας πουμε...:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Όταν πάω για τρέξιμο στο ανοιχτό γήπεδο της πόλης, πάντα βλέπω άτομα 20-50 χρονών με ξυρισμένα πόδια! Μα αν είναι δυνατόν ο 50αρης να ξυρίζει τα πόδια του...

O 50αρης δε χρειαζεται να ξυριζεται στα ποδια αντε 3-4 φορες το χρονο το πολυ....Ως πενηνταρης εχει μειωμενη παραγωγη τεστοστερονης(η και καθολου) και ετσι δε βγαινει η τριχα οπως βγαινει στον εικοσαχρονο :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Swimmer21

Νεοφερμένος

Ο Swimmer21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εγω παντως που ειμαι κολυμβητης τα ξυριζω απο περσυ.......και γενικα οποιος ασχολειται με ορισμενα αθληματα μπορει να τα ξυριζει.... τωρα γ αυτους που το κανουν για μαγκια (δεν καταλαβαινω γιατι) δεν ξερω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Του χρονου θα πρεπει να αρχιζω και εγω να ξυριζω τις τριχες μου,γιατι ειναι λιγο πλακα πλακα αντιαισθητικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top