Τρίχες στο σώμα: Ξύρισμα;

Άντρες με ξυρισμένα ή αξύριστα πόδια;Τι προτιμάτε; (για αγόρια και κορίτσια)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 233)
  • (άντρας): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 37 15.9%
  • (άντρας): Προτίμω τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 101 43.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 24 10.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 70 30.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 0.4%

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Το καλύτερο μου το έχει πει καθηγητής. Πηγαίναμε εκδρομή στα πλαίσια του σεπ και μου λέει βάλε μία υπογραφή. Και του λέω εγώ την υπογραφή μας και κάτι άλλο προσέχουμε που τα βάζουμε. Και γυρνάει και μου λέει. Ρε συ Ηλία πολύ πονήρεψες. Να ξέρω του χρόνου να μαζέψω την κόρη μου. Λες και η κόρη του είναι καμία πρώτη γκόμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Αηδιάζω αφάνταστα όταν βλέπω γυναίκες ή κοπέλες με μουστάκια και τρίχα στο χέρι.


η τριχα στο χερι δε χρειαζεται ξυρισμα.ειναι πραγματικα ανουσιο.ενταξει στα αλλα σημεια(εεε,οχι να στριβει και το μουστακι!:P )αλλα στο χερι γιατι να σε ενοχλησει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel123456

Νεοφερμένος

Η Μαριέλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
εγω παλι αναρωτιεμαι γτ σας αηδιαζει η τριχα στο χερι??και αν ειναι ξανθες και δν φαινονται?και παλι σας πειραζει??????????!παντως πολλα κοριτσια τις ξυριζουν(δν κανει καθολου καλο γτ τσιμπανε μετα) ενω αλλα τις βγαζουν με κερι(καλυτερο αλλα οπως παντα ποναει!).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ναι, οποιοδήποτε ίχνος τρίχας στα χέρια μιας γυναίκας με πειράζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel123456

Νεοφερμένος

Η Μαριέλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
συγνωμη αλλα αυτο ειναι πολυ...οχι αστειο ακριβως...αλλα καπως!
αν ειναι δυνατον...στα δικα σου χερια δν σε ενοχλει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ε, προφανώς όχι γιατί εγώ δεν είμαι κοπέλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel123456

Νεοφερμένος

Η Μαριέλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
αυτο που προσπαθω να καταλαβω ειναι αν απλα δν σου αρεσει απο θεμα αισθητικης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ναι, απο άποψη αισθητικής δε μου αρέσουν γυναίκες με τρίχες στα χέρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel123456

Νεοφερμένος

Η Μαριέλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
ενταξει τοτε...παντως απο αποψη αισθητικης και εγω προτιμω τα αγορια να ξυριζουν τα ποδια τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλά όχι κι έτσι. Δεν θα γίνουμε λούγκρες με ξυρισμένα ποδαράκια. Στη γυναίκα είναι αλλιώς που απο τη φύση της είναι πιο τρυφερή και λεπτεπίλεπτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel123456

Νεοφερμένος

Η Μαριέλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
συμφωνω εν μερη....ειναι λεπτεπιλεπτη και προσεχει περισσοτερο τν εαυτο της αλλα οχι και να ειναι εντελως ατριχη...ειπαμε!
ακομη δν πιστευω πως οσα αγορια ξυριζουν τα ποδια τους ή οποιοδιποτε αλλο μερος του σωματος τους ειναι "λουγκρες".:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Ε τότε τι είναι, όταν πας κόντρα στη "φύση". Η ανθρώπινη λογική θέλει τον άντρα τριχωτό ίσως με γένια. Ενώ τη γυναίκα το άκρως αντίθετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ε τότε τι είναι, όταν πας κόντρα στη "φύση". Η ανθρώπινη λογική θέλει τον άντρα τριχωτό ίσως με γένια. Ενώ τη γυναίκα το άκρως αντίθετο.

Η ανθρωπινη λογικη το θελει αυτο, οχι η φυση, το ειπες και μονος σου :P
Αν ηταν απο τη φυση, θα ειμασταν ατριχες τελειως. Αλλα αν ειμασταν ατριχες τελειως δεν θα ειχε επιβιωσει το ειδος γιατι θα ειχαμε ψοφησει απο το κρυο τοτε που ειμασταν σαν πιθηκια. Μπορει στο μελλον να εξαφανιστουν οι τριχες ολων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Μα αυτός ήταν και ο λόγος που έγραψα "φύση".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Μα αυτός ήταν και ο λόγος που έγραψα "φύση".

Σορυ δεν εβγαλα σωστο νοημα ετσι οπως το εγραψες :P Το παρακατω, οχι το "φυση".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
αλλα τις βγαζουν με κερι(καλυτερο αλλα οπως παντα ποναει!).

δεν πονάει:P(πολύ τουλάχιστον, εντάξει είναι 30 λεπτά δύσκολα αλλά περνάνε και το αποτέλεσμα διαρκεί:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piper_h

Νεοφερμένος

Η piper_h αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Σιγα μην εβγαζα κ τις τριχε απο το χερι...δεν φτανει που δυνοπαθουμε για τις υπολοιπες θα δυνοπαθησουμε κ για του χεριου?δεν σφαξανε...δεν ισχυει το μπρος τα καλη τι ειναι ο πονος...
Για να σας δω εσας εαν ισχυε να βγαζεται κ εσεις τις τριχες τι θα κανατε...ενα μερος ολο κ ολο ξυριζετε και αυτο βαριεστε..ποσο μαλλον,ποδια,φρυδια,μουστακι κτλ και με κερι οχι ξυραφι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Εγώ θα συμφωνήσω με τον συνάδελφο Anarki για τις γυναίκες. Όσον αφορά τους άντρες εφόσον δεν έχουν έντονη τριχοφυΐα (του τύπου να μην φαίνεται το πόδι από την τρίχα) δεν χρειάζονται ξύρισμα (εκτός από το πρόσωπο πάντα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Σιγα μην εβγαζα κ τις τριχε απο το χερι...δεν φτανει που δυνοπαθουμε για τις υπολοιπες θα δυνοπαθησουμε κ για του χεριου?δεν σφαξανε...δεν ισχυει το μπρος τα καλη τι ειναι ο πονος...
Για να σας δω εσας εαν ισχυε να βγαζεται κ εσεις τις τριχες τι θα κανατε...ενα μερος ολο κ ολο ξυριζετε και αυτο βαριεστε..ποσο μαλλον,ποδια,φρυδια,μουστακι κτλ και με κερι οχι ξυραφι...

συμφωνώ....!!!!!! Όμως τα αγορια μιλάνε γιατί δεν ξέρει τι σημαίνει πόνος όταν τραβάς τις τρίχες με κερί και γενικά..... με ταινίες.. και τα λοιπά..... Εξάλλου γιατί να τις βγάλουμε για 3-4 μήνες που φοράμε κοντομάνικα...... :hmm::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Παντως το ξυρισμα ειναι απο τις πιο βαρετες δραστηριοτητες. Με κερι ή χωρις. Με το ξυραφι κατι παλευεται βεβαια, αλλα και παλι ειναι βα ρε το. Δε θελω ουτε να φανταζομαι να ξυρισω τα χερια μου, εξαλλου παντα βγαινουν χειροτερες οι τριχες μετα το ξυρισμα, να με τσιμπανε τα μανικια? απαπαπα
Αν καποια ειναι μελαχρινη και εχει μεγαλη τριχοφυϊα σε ολο το σωμα ενταξει, τι να κανουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top