Τρίχες στο σώμα: Ξύρισμα;

Άντρες με ξυρισμένα ή αξύριστα πόδια;Τι προτιμάτε; (για αγόρια και κορίτσια)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 233)
  • (άντρας): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 37 15.9%
  • (άντρας): Προτίμω τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 101 43.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα ξυρισμένα πόδια

    Ψήφοι: 24 10.3%
  • (γυναίκα): Προτιμώ τα αξύριστα πόδια

    Ψήφοι: 70 30.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 0.4%

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με kristal και qwertyuiop2... Δεν ξέρω, το θεωρώ πολύ άσχημο να ξυρίζει τα πόδια του ένα αγόρι...



Το να έχουμε ξυρισμένα πόδια είναι σαν οι γυναίκες να έχουν μέσα στην τρίχα πόδια

+1, βέβαια θα μπορούσαν αντί να τα ξυρίσουν, να τα κοντύνουν λίγο με το ψαλίδι για να μην φαίνονται σαν θάμνος :D. Χρονοβόρο μεν, αλλά η καλύτερη λύση.

Εγώ δεν θα είχα εφιάλτη για μια γυναίκα με αξύριστα πόδια, εντάξει δεν θα μου άρεσε κιόλας. Εκείνο που θα σιχαινόμουνα είναι μια γυναίκα με τρίχες στη μασχάλη :sick:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Και τώρα αποκαλύπτω το πανάρχαιο μυστικό μου που έχει γραφτεί μόνο σε αρχαίους πάπυρους της Αιγύπτου. Εγώ ξυρίζω της τρίχες στην μασχάλη διότι είναι χειρότερο πράγμα. Ειδικά όταν αθλούμα στο συγκεκριμένο σημείο γεμίζω ιδρώτα επειδή τον συγκρατούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Και τώρα αποκαλύπτω το πανάρχαιο μυστικό μου που έχει γραφτεί μόνο σε αρχαίους πάπυρους της Αιγύπτου. Εγώ ξυρίζω της τρίχες στην μασχάλη διότι είναι χειρότερο πράγμα. Ειδικά όταν αθλούμα στο συγκεκριμένο σημείο γεμίζω ιδρώτα επειδή τον συγκρατούν.

ΧΑ!φταιω εγω τωρα να σου κανω παραθεση αυτο που μου ειπες?:P

προσωπικα μου αρεσουν οι αντρες με τριχες,οχι ομως το στυλ αρκουδας,αλλα δεν το θεωρω κακο ενας αντρας να ξυριζεται,ιδιαιτερα οταν ασχολειται και με αθληματα(ακους ηλια? :P ).αλλα ενταξει,οχι και να ειναι λειο σα μεταξι το ποδι του!οπως ειπε και ελλη στα υπεροχα πλασματα "το ποδι του ειναι πιο αριχο απο το δικο μου.Αφου μου ειπε να ξυριζομαι πιο συχνα γιατι τα ποδια μου τσιμπαγαν τα δικα του!":lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Ακούω ακούω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
μπραβο μπραβο προοδευεις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εκείνο που θα σιχαινόμουνα είναι μια γυναίκα με τρίχες στη μασχάλη :sick:.
μην το λες δεν με με πόδια χωρίς αποτρίχωση για μισό μήνα και μετά πες το ξανά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
δεν εξρω για σας ρε κοριτσια αλλα εγω και μισο μηνα να αφησω το ποδι αξυριστο,δε βγαζει πολλη τριχα!για να μην πω για πισω απο τη γαμπα,ουτε χνουδι!τεσπα,δεν ειναι αν το αφηνεις ετσι ομως το θεμα :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

journalist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ευθύμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Νομιζω οτι ειμαι ο πλεον καταλληλος για το θεμα:D.Εγω προσωπικα δεν ξυριζω καν το προσωπο μου,θα ξυρισω το σωμα μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Δεν θα ξύριζα κάποιο μερός του σώματός μου πέρα απο το πρόσωπό μου, δεν το θεωρώ απαραίτητο και δεν νομίζω να μου άρεσε κιόλας. Άσε που σε πιάνει φαγούρα όταν ξαναμεγαλώνουν οι τρίχες :P .
Τώρα αν κάποιος θέλει να το κάνει και αισθάνεται πιο άνετα με τον εαυτό του έτσι, εμένα δεν μου πέφτει λόγος. Δεν με ενοχλεί ιδιαίτερα σαν θέαμα.

Αυτά για τους άντρες, οι γυναίκες θέλω να έχουν τρίχες μόνο στο κεφάλι :zilia: .
Θέμα γούστου βέβαια καθαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Κάντε ό,τι νομίζετε και μην ακούτε τι λένε οι κότες ( :P )

Όπως αισθάνεστε καλύτερα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Άσε που σε πιάνει φαγούρα όταν ξαναμεγαλώνουν οι τρίχες :P

Το'χεις δοκιμασει ? (πλακα κανω :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Το'χεις δοκιμασει ? (πλακα κανω :P)
Μου το 'χουν πει και έχω προσωπική εμπειρία απο το πρόσωπο, ισχύει και εκεί :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Εγω γιατι δεν το παθαινω αυτο στο προσωπο ??? who knows...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
έχω διαβάσει σε ένα περιοδικό ότι αν κάνεις αποτρίχωση με κερί και το κάνεις για πολύ καιρό π.χ. για 2 χρόνια η τρίχα ελατώνεται γτ το κερί βγάζει και την ρίζα κ έτσι σιγά-σιγά ελατώνονται.κ η τρίχα δν βγαίνει χοντρή αλλά λεπτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
έχω διαβάσει σε ένα περιοδικό ότι αν κάνεις αποτρίχωση με κερί και το κάνεις για πολύ καιρό π.χ. για 2 χρόνια η τρίχα ελατώνεται γτ το κερί βγάζει και την ρίζα κ έτσι σιγά-σιγά ελατώνονται.κ η τρίχα δν βγαίνει χοντρή αλλά λεπτή.
ναι:D. Βέβαια σε εμένα δεν ελατώνονται αλλα τέσπα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel123456

Νεοφερμένος

Η Μαριέλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
χμ...εγω παντως δεν εχω προβλημα...μη σας πω οτι μου αρεσουν αυτοι που ξυριζουν ποδια και δεν ειναι γεματοι τριχες.ειδικα οταν εσεις τα αγορια αφηνετε γενια ειναι πολυ ενοχλητικο για μας τα κοριτσια και φαινεται σαν βρωμια:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
χμ...εγω παντως δεν εχω προβλημα...μη σας πω οτι μου αρεσουν αυτοι που ξυριζουν ποδια και δεν ειναι γεματοι τριχες.ειδικα οταν εσεις τα αγορια αφηνετε γενια ειναι πολυ ενοχλητικο για μας τα κοριτσια και φαινεται σαν βρωμια:P.

καθολου σαν βρωμια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel123456

Νεοφερμένος

Η Μαριέλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
εγω παλι το θεωρω σαν βρωμια και δν μου αρεσει καθολου...σε ολους λεω συνεχεια να ξυριζονται:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Odanila

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Υπεροχα Πλασματα 4 ever!!!!Νικος 4 ever!!!:D:lol::jumpy::up:

Συγνώμη που ρωτάω αλλά τι ειναι τα υπέροχα πλάσματα???? και ποιός είναι ο Νίκος???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Συγνώμη που ρωτάω αλλά τι ειναι τα υπέροχα πλάσματα???? και ποιός είναι ο Νίκος???:hmm:

ελα ρε,δεν ξερεις τα υπεροχα πλασματα?σειρα στον αλφα ειναι!το Μητσακι,ο μπιλλυ και η ελλη!ο νικος ειναι ο φιλος του μπιλλυ που παει σε ινστιτουτο αισθητικης και αν θυμαμαι καλα κανει και αυτος αποτριχωση:D

τα γενια δεν πανε σε ολους.εχω ελαχιστους φιλους που ειναι καλυτεροι οταν δεν ξυριζονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top