Τι ποτά πίνετε;

delirium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Χμ... Θα έλεγα ότι μόνο με παρέα... Αλλά ορισμένες απο αυτές τις φορές πίνω αρκετά.. Όχι λιάρδα όμως. Αυτό που λέμε να κάνω κεφάλι.

Ε, εντάξει Ρετσινάκια καμία μπυρίτσα, καμία σαμπούκα και καμία τεκίλα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nomikarios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Υποτίθεται οτι το ποτό το πίνεις για να κάνεις κεφάλι και καλά και να αποκτήσεις κέφι...ωστόσο επειδή εγώ είμαι σε party mood όλη την ώρα δεν πίνω...άλλωστε άμα πιω...όχι μόνο δεν μου κάνει κεφάλι αλλά μου προκαλεί υπνηλία!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makis07

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο makis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Υποτίθεται οτι το ποτό το πίνεις για να κάνεις κεφάλι και καλά και να αποκτήσεις κέφι...ωστόσο επειδή εγώ είμαι σε party mood όλη την ώρα δεν πίνω...άλλωστε άμα πιω...όχι μόνο δεν μου κάνει κεφάλι αλλά μου προκαλεί υπνηλία!!:clapup::clapup:

εγώ αντίθετα είμαι σε ενεργητικότητα.εντάξει αμα πιω πάρα πολύ θα είμαι λιώμα.αλλά το ποτό μου δίνει την έξτρα ώθηση για διασκέδαση ή κάποιες φορές να με ωθήσει σε κάποια πράξη που θέλω να κάνω!!!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Ειναι εκπληκτικο το γεγονος οτι το αλκοολ εχει διαφορετικη επιδραση πανω στον καθενα απο εμας.. Εχω φιλους που αμα πιουν 2 ποτηρια ΔΕΝ μπορουν να πιουν παραπανω, απλα τους ειναι σωματικα αδυνατο. Για να μεθυσουν φυσικα ουτε λογος.
Αλλοι παλι μπορουν να πιουν ολο το Βοσπορο και να αισθανονται οτι παντα υπαρχει χωρος για μια μπυρα ακομη.
Σε αλλους χαριζει ευθυμια, σε αλλους προκαλει νυστα...
Για μενα προσωπικα ειναι απιστευτη η αισθηση οταν εχω να πιω για μερες και νοιωθω να κατεβαινει παγωμενη μπυρα στον λαιμο μου. Τεραστια απολαυση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
νεβερμαιντ και γω είμαι απο αυτούς που όσο και να πίνουν δεν το πολυνιώθουμε...Αφου να φανταστείς στην 7ήμερη είχα πιεί ενα μπουκάλι σχεδόν chivas με cola...και γενικά έπινα πολύ αλλα δεν έχω προβλήματα ντάξυ οταν είχα πιεί το μπουκάλι το μόνο πρόβλημα μου ήταν στο βάδισμα(μετα απο κανα 30λεπτο αλλα οκ) και ο χρόνος να κινείται πιο αργα(δλδ τα αντανακλαστικά μου ήταν πολύ αργα)...μετα την 7ήμερη το είχα κόψει εντελώς(ουτε μπύρα) αλλα εχ8ές λόγω πορέας(εε φοιητητές είμαστε και ήμασταν μεγάλη παρεα) ξανακύλισα...αλλα ντάξυ ενα ποτηράκι είπιαμε...αλλα η γεύση του απο χθές το βράδι ακόμα είναι στο στόμα μου και δεν μπορώ να την αποχωριστώ με τπτ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Εγψ θεωρώ το κάπνισμα βλακία και είμαι κατα του για αισ8ητκούς,ιδεολογικούς και κοινωνικούς λόγους.Επίσης οταν βλέπεις εναν να καπνίζει καταλαβαίνεις οτι αυτός είναι παιδί της μάζας και οι άλλοι μπορούν να του επιβάλουν αυτα που θέλουν καθώς δεν έχει το εσωτερικό σ8ένος να αντισταθεί στις προκλήσεις της κοινωνίας και να επιβάλει το δικο του στυλ στην παρέα..
Εγώ θεωρώ το αλκοόλ βλακεία και είμαι κατα του για αισθητικούς,ιδεολογικούς και κοινωνικούς λόγους.Επίσης όταν βλέπεις έναν να πίνει καταλαβαίνεις οτι αυτός είναι παιδί της μάζας και οι άλλοι μπορούν να του επιβάλλουν αυτά που θέλουν καθώς δεν έχει το εσωτερικό σθένος να αντισταθεί στις προκλήσεις της κοινωνίας και να επιβάλλει το δικο του στυλ στην παρέα..


Υ.Γ. Προφανώς δεν συμφωνώ με τα παραπάνω. Όμως καλό είναι να είμαστε λίγο προσεκτικοί όταν κατηγορούμε κάτι και επαινούμε κάτι άλλο. :whistle:
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Πως και δεν έχω απαντήσει εγώ εδώ:hmm:? Πίνω, αμέ. Από πέρυσι ξεκίνησα, αλλά όχι και τίποτα υπερβολικά πράγματα... Μόνη μου δεν πίνω, εκτός από 2-3 φορές που ψαχούλευα το μπαράκι του σπιτιού και έπινα από περιέργεια. Ελαφριά ποτάκια μ' αρέσουν, άντε και κάμια βότκα λεμόνι στο τσακίρ κέφι:P Δεν έχω μεθύσει ποτέ. Έχω ζαλιστεί από ποτό αλλά δεν ήμουν μεθυσμένη:whistle:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
ο δε το ηξερα οτι ηταν μπεκρου το κερασι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Εγώ θεωρώ το αλκοόλ βλακεία και είμαι κατα του για αισθητικούς,ιδεολογικούς και κοινωνικούς λόγους.Επίσης όταν βλέπεις έναν να πίνει καταλαβαίνεις οτι αυτός είναι παιδί της μάζας και οι άλλοι μπορούν να του επιβάλλουν αυτά που θέλουν καθώς δεν έχει το εσωτερικό σθένος να αντισταθεί στις προκλήσεις της κοινωνίας και να επιβάλλει το δικο του στυλ στην παρέα..


Υ.Γ. Προφανώς δεν συμφωνώ με τα παραπάνω. Όμως καλό είναι να είμαστε λίγο προσεκτικοί όταν κατηγορούμε κάτι και επαινούμε κάτι άλλο. :whistle:
.
αμα διαβάσεις το ΕΧΩ ΚΟΨΕΙ!!! και εχ8ες είπια ενα ποτάκι σιγά το πράμα..και αλλο πράγμα το τσιγάρο και άλλο το ποτο...και αφου λες οτι προτειμάτε το κάπνισμα για χαλάρωμα σου λεω αν 8ες να χαλαρώσεις μπορείς να πάρεις και ηρεμιστικά!!!την ίδια απόλαυση(λεμε τωρα) 8α δεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
οταν πινω γινομαι αλλος ανθρωπος και ο αλλος ανθρωπος θελει να πιει και αυτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
αμα διαβάσεις το ΕΧΩ ΚΟΨΕΙ!!! και εχ8ες είπια ενα ποτάκι σιγά το πράμα..και αλλο πράγμα το τσιγάρο και άλλο το ποτο...και αφου λες οτι προτειμάτε το κάπνισμα για χαλάρωμα σου λεω αν 8ες να χαλαρώσεις μπορείς να πάρεις και ηρεμιστικά!!!την ίδια απόλαυση(λεμε τωρα) 8α δεις...
Δεν υποστήριξα το κάπνισμα. Αλλά ήθελα να δεις ότι τα ίδια σου τα λόγια ταιριάζουν και στα δύο. (Ούτε καπνιστής είμαι ούτε πότης να εξηγιόμαστε). Αλλά ενώ σωστά φτύνουμε το κάπνισμα, το αλκοόλ το δεχόμαστε και μάλιστα το θεωρούμε και μαγκιά. (Δες παραπάνω μηνύματα και σκέψου τι λένε όλοι). Και μη λες "αλλο πράγμα το τσιγάρο και άλλο το ποτο" γιατί και τα 2 είναι το ίδιο βλαβερά. (Έχεις δει διεθνείς στατιστικές για θανάτους από αλκοολισμό?). Και μη μου πεις ότι είναι ωραίο αισθητικά (όπως λες) ένας μεθυσμένος που ξερνάει? Ή έστω ένα κορίτσι που δεν είναι ο εαυτός του μετά από το ποτό? Να πούμε και για πόσους μετά το αλκοόλ μετατράπηκαν σε δολοφόνοι οδηγώντας αυτοκίνητο? Δεν ήθελα να θίξω εσένα με αυτά που έγραψα. Διαφωνώ όμως από 2 ολέθρια πράγματα να κατηγορούμε το ένα και να αποδεχόμαστε το άλλο. Όσο για αυτό που έγραψες για τα ηρεμιστικά, το βρίσκω εντελώς άστοχο.
(Φιλικά πάντα :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Οταν ημουν 13 επινα λιγο κρασι.... πολυ αργοτερα το παρακανα!
εμμ δεν θυμαμαι να εχω μεθυσει ποτε μου εκτος απο μια φορα που ειχα βγει με ολη την ταξη μου και ειχα πιει για τα καλα !Παιζει να ειναι πιει 5-7 το πολυ ποτηρια αλλα δεν μεθυσα :P ζαλαδες μονο και γελακια χωρις λογο (πωω τι ηλιθιοτητες)
Αλλα τον τελευταιο καιρο που προσεχω παρα πολυ την υγεια μου, ειπα κομμενα ολα αυτα σουρλουλου....και ετσι πανε τα ποτα και τα ξενυχτια :D

Συμβουλη: Αλαργα απο το ποτο ακομα και τωρα ...το δηθεν στυλακι παιξτο αλλου...μονο κακο σου κανει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Οι γιατροί λένε ότι ένα ποτηράκι καλό κόκκινο κρασί κάνει καλό στην καρδιά... Εγώ φυσικά δε πίνω κάθε μέρα! Πίνω μόνο όταν θα βγω με την παρέα μου! Ζάντα γίναμε όλες στο πανηγύρι, από την άποψη ότι γελούσαμε χωρίς λόγο και χορεύαμε όλες, ακόμη και στο άκουσμα του ζουρνά που δε το συμπαθούν όλες οι φίλες μου!!
Φυσικά και το ποτό βλάπτει, αλλά μόνο όταν γίνει εθισμός! Αν βγεις μια φορά την εβδομάδα π.χ. και πιεις 2-3 ποτά δε θα σε βλάψει! Επίσης για χαλάρωση ιδανικό είναι ένα ποτήρι κόκκινο κρασί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Οι γιατροί λένε ότι ένα ποτηράκι καλό κόκκινο κρασί κάνει καλό στην καρδιά... Εγώ φυσικά δε πίνω κάθε μέρα! Πίνω μόνο όταν θα βγω με την παρέα μου! Ζάντα γίναμε όλες στο πανηγύρι, από την άποψη ότι γελούσαμε χωρίς λόγο και χορεύαμε όλες, ακόμη και στο άκουσμα του ζουρνά που δε το συμπαθούν όλες οι φίλες μου!!
Φυσικά και το ποτό βλάπτει, αλλά μόνο όταν γίνει εθισμός! Αν βγεις μια φορά την εβδομάδα π.χ. και πιεις 2-3 ποτά δε θα σε βλάψει! Επίσης για χαλάρωση ιδανικό είναι ένα ποτήρι κόκκινο κρασί!

Ναι ναι ναι ναι ναι ξέρωωωωω. Όλες οι κοπέλες και όλοι μας όταν χτυπηθούμε λιγάκι από κρασάκι χορεύουμε και...ξυπόλητοι αμανέδες...κτλ. :D :D :lol: :lol: Ωραίο το κρασάκι αλλά με μέτρο. Προσωπικά δεν είμαι φίλος του αλκόολ, δηλ., δεν πίνω βαριά ποτά. Προτιμώ κάτι ελαφρύ αλλά και καλό κρασί τουλάχιστον να διασκεδάζω και να ελέγχομαι. Δεν θέλω να κάνω βλακείες πάνω στο μεθύσι μου. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Ναι ναι ναι ναι ναι ξέρωωωωω. Όλες οι κοπέλες και όλοι μας όταν χτυπηθούμε λιγάκι από κρασάκι χορεύουμε και...ξυπόλητοι αμανέδες...κτλ. :D :D :lol: :lol: Ωραίο το κρασάκι αλλά με μέτρο. Προσωπικά δεν είμαι φίλος του αλκόολ, δηλ., δεν πίνω βαριά ποτά. Προτιμώ κάτι ελαφρύ αλλά και καλό κρασί τουλάχιστον να διασκεδάζω και να ελέγχομαι. Δεν θέλω να κάνω βλακείες πάνω στο μεθύσι μου. :hmm:

πιστευω πως οταν μεθας και ενοω για δυνατο μεθυσι φενεσε πολυ γελιος ρε συ.. και ας μην κανεις βλακιες μονο και μονο που δεν μπορεις να περπατησεις μονος σου δεν μπορεις να μιλησεις για μενα φτανει.. γιαυτο και εγω δεν εχω ξαναβαλει αλκοολ στο στομα μου... ΜΑΧΑΙΡΙ!
οχι οτι επεινα και πολυ δηλαδη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
πιστευω πως οταν μεθας και ενοω για δυνατο μεθυσι φενεσε πολυ γελιος ρε συ.. και ας μην κανεις βλακιες μονο και μονο που δεν μπορεις να περπατησεις μονος σου δεν μπορεις να μιλησεις για μενα φτανει.. γιαυτο και εγω δεν εχω ξαναβαλει αλκοολ στο στομα μου... ΜΑΧΑΙΡΙ!
οχι οτι επεινα και πολυ δηλαδη..

Και καλά έκανες. :) Αδιαφορώ αν θεωρείται φλωριά αν δεν πίνει κάποιος ουϊσκυ μπουκάλι...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Ναι ναι ναι ναι ναι ξέρωωωωω. Όλες οι κοπέλες και όλοι μας όταν χτυπηθούμε λιγάκι από κρασάκι χορεύουμε και...ξυπόλητοι αμανέδες...κτλ. :D :D :lol: :lol: Ωραίο το κρασάκι αλλά με μέτρο. Προσωπικά δεν είμαι φίλος του αλκόολ, δηλ., δεν πίνω βαριά ποτά. Προτιμώ κάτι ελαφρύ αλλά και καλό κρασί τουλάχιστον να διασκεδάζω και να ελέγχομαι. Δεν θέλω να κάνω βλακείες πάνω στο μεθύσι μου. :hmm:

Και καλά έκανες. :) Αδιαφορώ αν θεωρείται φλωριά αν δεν πίνει κάποιος ουϊσκυ μπουκάλι...:whistle:

θα παω λιγο :offtopic: αλλα υγεια:whistle:
καποτε και το τσιγαρο ητανε μαγκια οπως το ποτο τωρα.....
τωρα ειναι μαγκια να μην καπνιζεις θα ερθει και η εποχη που μαγκια θα ειναι να μην πινεις
εγω απλα ειμαι πολυ προχω και τα κανω ολα ποιο νωρις:whistle:
ε φιλε νικο?:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
το υπερβολικο μεθυσι ειναι πιο επικυνδινο και απο τα ναρκωτικα! Ξερω ατομα που χαρη σε αυτο ειναι τωρα στο χωμα...Ειναι θλιβερο αλλα ειναι τοσο εθιστικο που ειναι δυσκολη η απεξαρτηση...Το να βλεπεις επισης καποιον μεθυσμενο ειναι ασχημο, να βλεπεις την επιδραση του ποτου πανω του δλδ να χανει σιγα-σιγα τον εαυτο του εξαιτιας μιας αδυναμιας. Εγω συνιστω το ποτο αλλα με μετρο και οχι τοσο συχνα...αν πινεις καμια φορα κανα 2-3 ποτηρακι δεν θα παθεις τιποτα ισα-ισα θα νιωσεις και καλα αν σ'αρεσει αλλα οταν γινεται εξαρτηση τοτε ειναι δυσκολο να αλλαξεις πορεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Έχει τύχει να δω στο νοσοκομείο άτομα με παγκρεατίτιδα λόγω της κατάχρησης αλκοόλ. Η παγκρεατίτιδα είναι πολύ σοβαρή ασθένεια και μπορεί να έχει επιπλοκές (για τις οποίες μπορεί να χρειαστεί εγχείρηση).
Οπότε, με μέτρο παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
καποτε και το τσιγαρο ητανε μαγκια οπως το ποτο τωρα.....
τωρα ειναι μαγκια να μην καπνιζεις θα ερθει και η εποχη που μαγκια θα ειναι να μην πινεις
εγω απλα ειμαι πολυ προχω και τα κανω ολα ποιο νωρις:whistle:
ε φιλε νικο?:clapup:

Ναι Θάνο μου. :D Ποτέ δεν πήγα με τέτοιες μόδες...:) Γενικά δεν μου αρέσει να είμαι καταναλωτής της μόδας. ;) Δεν θεωρώ μόδα τέτοιες αυτοκαταστροφικές συνήθειες (όπως υλισμό, τζόγο, ποτό, τσιγάρο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top