Τι ποτά πίνετε;

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Ρε παιδιά από ότι βλέπω εδώ πέρα λίγοι πότες υπάρχουν!:P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Δεν πινω ποτε πολυ,ενα ποτο οχι παραπανω και μονο τα Σαββατα,μια φορα πολυ προσφατα μονο ηπια λιγο παραπανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Διαλογος μσν εν ωρα ασχημου κεφαλιου (πειραματα με σταχτη)
13/9/2009
5:09:15 πμ
GtDead
Orathac
ποπο δεν την παλευω και εγω ιδιετερα
5:09:48 πμ
GtDead
Orathac
πρεπει να παω να ψονισω κανα ρουχο
5:10:07 πμ
Orathac
GtDead
ιδιαιτερα?
5:10:11 πμ
Orathac
GtDead
τι ειναι αυτο παλι?
5:10:16 πμ
Orathac
GtDead
α οπα
5:10:22 πμ
GtDead
Orathac
χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koti Horror

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
θυμαμαι το καλοκαιρι ειχαμε παρει με τις φιλες μου 1 μπουκαλι ουισκι famous grouce τα κοριτσια ηπιαν ουτε μισο ποτηρι εγω ηπια ολο το μπουκαλι..και ηπια αλλο μισο μπουκαλι που ειχε σπιτι της και αλλο μισο μπουκαλι vodka που επισης ειχε σπιτι της και αλλο μισο μπουκαλι ουζο και 1 ποτηρακι κρασι! κατεληξα στο νοσοκομειο και επεσα σε κωμα 2 μερες και οι γιατροι ελεγαν οτι πεθενω..! απο τοτε δεν εχω ξανακουμπησει ποτο! ουτε καν gordon's! οποτε δεν πινω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,845 μηνύματα.
Ρε παιδιά από ότι βλέπω εδώ πέρα λίγοι πότες υπάρχουν!:P:)

και είναι κακό; :D
πίνουμε με μέτρο...

στην διασκέδαση θέλω να περνάω καλά...και όχι να γράφω οχτάρια κάνοντας λαλακίες! :fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Εγω αποφευγω να πινω.Τις 3-4 φορες το χρονο ομως που θα το τολμησω θα πιω ενα ποτηρακι Baileys η βοτκα πορτοκαλι.Τα αλλα δεν μου αρεσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,032 μηνύματα.
Γενικα δεν πολυπινω, αλλα τωρα τελευταια που βγαινω και πιο συχνα ,ειδικα καθε Σαββατο τις χτυπαω καλα τις βοτκιτσες μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Εγώ πίνω αρκετά. Ιδιαίτερα αν είμαι στεναχωριμένος, τα κοπανάω και συνέρχομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechanicarts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Εγω έχω μεθύσει λίγες φορές και σε όλες καταλήγει σε κάτι περίεργο :fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BilliSsS

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
μπα δεν εχει ποτες εδω.. κι εγω με μετρο πινω(καμια φορα :P) μεχρι 1.5μπουκαλι absolut θυμαμε, μετα δεν θυμομουν τι αλλο ειχα πιει xax
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
θυμαμαι το καλοκαιρι ειχαμε παρει με τις φιλες μου 1 μπουκαλι ουισκι famous grouce τα κοριτσια ηπιαν ουτε μισο ποτηρι εγω ηπια ολο το μπουκαλι..και ηπια αλλο μισο μπουκαλι που ειχε σπιτι της και αλλο μισο μπουκαλι vodka που επισης ειχε σπιτι της και αλλο μισο μπουκαλι ουζο και 1 ποτηρακι κρασι! κατεληξα στο νοσοκομειο και επεσα σε κωμα 2 μερες και οι γιατροι ελεγαν οτι πεθενω..! απο τοτε δεν εχω ξανακουμπησει ποτο! ουτε καν gordon's! οποτε δεν πινω :P

:!:

Ακραια περιπτωση.:P
Εμεις με την κολλητη μου μια φορα ειχαμε ΣΚΙΣΤΕΙ στο φαι, ειχαμε φαει 2 κομματια πιτσα η καθεμια, δυο σουβλακια η καθεμια, 3 κομματια τουρτα παγωτο(ναι, η καθεμια) και φαγαμε και απο μισο νιρβανα καραμελ το οικογενειακο. Η καθεμια.
Μετα αφου ημασταν ετοιμοθανατες και σερνομασταν γιατι δεν μπορουσαμε να περπατησουμε, ξεκινησαμε να πινουμε. Κατα τις 12 ξεκινησαμε με ενα μπουκαλι βοτκα που ειχε, και μετα θα δοκιμαζαμε κιτρο ναξου, ουισκι με μπεηλης και κατι κουλα. Δεν θυμαμαι τιποτα μετα. Κατι ουζα κατα τις 2 μονο. Ευτυχως θα κοιμομουν εκει το βραδυ.:P
Αν δεν ειχαμε φαει και πιναμε τοσο νηστικες, ουτε και ξερω τι θα ειχε γινει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Πως γινεται να φαει κανεις τοσο εγω στο ενα πιτογυρο και 2 δαγκωνιες απο το δευτερο σκαω...ακομα και στα μη-Ηρακλειωτικα.

ειναι αναλογα το πιτογυρο
-----------------------------------------
θυμαμαι το καλοκαιρι ειχαμε παρει με τις φιλες μου 1 μπουκαλι ουισκι famous grouce τα κοριτσια ηπιαν ουτε μισο ποτηρι εγω ηπια ολο το μπουκαλι..και ηπια αλλο μισο μπουκαλι που ειχε σπιτι της και αλλο μισο μπουκαλι vodka που επισης ειχε σπιτι της και αλλο μισο μπουκαλι ουζο και 1 ποτηρακι κρασι! κατεληξα στο νοσοκομειο και επεσα σε κωμα 2 μερες και οι γιατροι ελεγαν οτι πεθενω..! απο τοτε δεν εχω ξανακουμπησει ποτο! ουτε καν gordon's! οποτε δεν πινω :P

Ελεος μας δουλευεις.Τοσο δεν πινει ουτε ο μπεκρης της γειτονιας.Και επεσες σε κωμα 2 μερες και απο θαυμα γλιτωσες.Σορυ αλλα δεν νομιζω να τα πιστευει κανεις αυτα που λες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
θυμαμαι το καλοκαιρι ειχαμε παρει με τις φιλες μου 1 μπουκαλι ουισκι famous grouce τα κοριτσια ηπιαν ουτε μισο ποτηρι εγω ηπια ολο το μπουκαλι..και ηπια αλλο μισο μπουκαλι που ειχε σπιτι της και αλλο μισο μπουκαλι vodka που επισης ειχε σπιτι της και αλλο μισο μπουκαλι ουζο και 1 ποτηρακι κρασι! κατεληξα στο νοσοκομειο και επεσα σε κωμα 2 μερες και οι γιατροι ελεγαν οτι πεθενω..! απο τοτε δεν εχω ξανακουμπησει ποτο! ουτε καν gordon's! οποτε δεν πινω :P

Νιε στάνταρτ και είσαι γ γυμνασίου τώρα.
Πάντως όσοι πίνετε για μαγκιά είναι τουλάχιστον ηλίθιο αυτό.

@Κρου πως είναι τα πιτόγυρα κάτω;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Τα σουβλάκια ήταν σουβλάκια η γύρος γιατί οι Αθηναιοι συνηθίζουν να αλλάζουν τις λεξεις για άγνωστο σε εμας λόγο αποκαλόντας τον γύρο ή πιτόγυρο σουβλάκι και το σουβλάκι καλαμάκι...

Επισης και εγώ πιστεύω ότι δεν παίζει να ήπιε τόσο κοπέλα τρίτη γυμνασίου ζώο 2μετρο 120 κιλά να τα έπινε θα ήταν του θανατά.Η ΚΟΠΕΛΙΆ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΖΟΥΣΕ.Είπαμε ζωτικός όργανισμός είναι και το συκώτι δεν είναι μηχάνημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Εμένα γενικώς μου αρέσει να πίνω αλλά ποτέ χωρίς παρέα!!! Το έχω δοκιμάσει κι είανι τελείως διαφορετική η αισθηση... Αγαπημένα μου ποτά είανι η λευκή τεκίλα on the rocks <3<3<3, η βότκα(κυρίως με πορτοκάλι κι όχι σκετη) και η μπύρα. Επίσης επειδή ως φαίνεται έχω μεγάααλες αντοχές στο αλκόολ, δεν μου έχει τύχει ούτε ναμεθύσω ούτε να πάθω τίποτα ούτε να έχω κενά μνήμας ούτε τίποτα... Άντε το πολύ πολύ να ζαλιστώ λίγο αλλά κι αυτό σπάνια και εντελώς παροδικά!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Εμένα γενικώς μου αρέσει να πίνω αλλά ποτέ χωρίς παρέα!!! Το έχω δοκιμάσει κι είανι τελείως διαφορετική η αισθηση... Αγαπημένα μου ποτά είανι η λευκή τεκίλα on the rocks <3<3<3, η βότκα(κυρίως με πορτοκάλι κι όχι σκετη) και η μπύρα. Επίσης επειδή ως φαίνεται έχω μεγάααλες αντοχές στο αλκόολ, δεν μου έχει τύχει ούτε ναμεθύσω ούτε να πάθω τίποτα ούτε να έχω κενά μνήμας ούτε τίποτα... Άντε το πολύ πολύ να ζαλιστώ λίγο αλλά κι αυτό σπάνια και εντελώς παροδικά!:D

Είναι ανάλογα και πόσο πίνεις :P Όλοι έχουν τα όρια τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Δεν πίνω. Το αλκοόλ βρωμάει:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Το χειροτερο ειναι η γευση παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
δεν πηνω δεν μου αρεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athens18

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Είναι ανάλογα και πόσο πίνεις :P Όλοι έχουν τα όρια τους...

Καλά ναι εννοείται! Απλά μέχρι τώρα έχω φροντίσει να μην τα φτάσω! Απλά έχω το καλό ότι μπορώ να πιώ αρκετά να είμαι τζι τζι αφτερ..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top