Τι ποτά πίνετε;

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Δεν πίνω καμία από τις 2.
Δεν έχουν καν γεύση -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εσυ εισαι νινι ακομα, δεν πιανεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
... είπε η 17χρονη στη 17χρονη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Οφκορς? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Κατουρο!
Στην κοντρα των σουβλακομπυρων αμστελ-χαηνηκεν εννοειται οτι οι σωστοι μπυροποτες λενε πρασινη ε.

Aυτό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

opaoktsis4

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
χθες μετά τον αποκλεισμό του ΠΑΟΚ, δε μιλιόμουν με τπτ. Ήμουν πολυ down. Μετά, όμως, απο μια βοτκα πορτοκάλι και 5 περίεργα σφηνάκια ήμουν μια χαρά. είχα ξεχάσει και τον αποκλεισμό και όλα τα συναφή. God bless alcohol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Πινω αρκετα συχνα μιας και η παρεα μου αποτελειται απο αλκοολικα ρεμαλια...:P:P:lol::lol: Τωρα το καλοκαιρι η μπυρα ταιριαζει απολυτα!! Οι πιο καλη μπυρα ειναι η βαρελισια!! Ξανθια κατα προτιμηση:D Και οτι αλλο αλκοολουχο υπαρχει που να εχει ωραια γευση και να πινεται... :P Λατρεια προς το Ουισκι Haig και επισης Chivas!! Μην αναφερθουμε σε ρετσινες και ημιγλυκο κρασι χυμα.. οταν υπαρχει φαγητο στη μεση κατι απ τα δυο θα υπαρχει σιγουρα!! Ισως και τα δυο για ποικιλια!!:D

Υ.Γ.: Για κατοικους Θεσσαλονικης και εκτος: Επισκεφτειτε το Ουζου Μελαθρον!!:iagree::iagree::no1::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Εχω πιει 1-2 φορες αλλα δε μου αρεσε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αρκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Πινω μονο νερο και λιγο κοκκινο κρασι σε γιορτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

opaoktsis4

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Πινω αρκετα συχνα μιας και η παρεα μου αποτελειται απο αλκοολικα ρεμαλια...:P:P:lol::lol: Τωρα το καλοκαιρι η μπυρα ταιριαζει απολυτα!! Οι πιο καλη μπυρα ειναι η βαρελισια!! Ξανθια κατα προτιμηση:D Και οτι αλλο αλκοολουχο υπαρχει που να εχει ωραια γευση και να πινεται... :P Λατρεια προς το Ουισκι Haig και επισης Chivas!! Μην αναφερθουμε σε ρετσινες και ημιγλυκο κρασι χυμα.. οταν υπαρχει φαγητο στη μεση κατι απ τα δυο θα υπαρχει σιγουρα!! Ισως και τα δυο για ποικιλια!!:D

Υ.Γ.: Για κατοικους Θεσσαλονικης και εκτος: Επισκεφτειτε το Ουζου Μελαθρον!!:iagree::iagree::no1::D

άκου τι πάθαμε. πήγα στο ούζου μέλαθρον με τον ξαδερφο και την κοπελιά του και πήραμε μια ποικιλια, ενα λιτρο κρασι και άλλα δυο ορεκτικα και πληρώσαμε 60 Ευρω!! ακριβά ειναί η μου φαίνεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Μπα...Η ποικιλία μόνη της κοστίζει περίπου 30 euros.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Πινω αρκετα συχνα μιας και η παρεα μου αποτελειται απο αλκοολικα ρεμαλια...:P:P:lol::lol: Τωρα το καλοκαιρι η μπυρα ταιριαζει απολυτα!! Οι πιο καλη μπυρα ειναι η βαρελισια!! Ξανθια κατα προτιμηση:D Και οτι αλλο αλκοολουχο υπαρχει που να εχει ωραια γευση και να πινεται... :P Λατρεια προς το Ουισκι Haig και επισης Chivas!! Μην αναφερθουμε σε ρετσινες και ημιγλυκο κρασι χυμα.. οταν υπαρχει φαγητο στη μεση κατι απ τα δυο θα υπαρχει σιγουρα!! Ισως και τα δυο για ποικιλια!!:D

Υ.Γ.: Για κατοικους Θεσσαλονικης και εκτος: Επισκεφτειτε το Ουζου Μελαθρον!!:iagree::iagree::no1::D



Καλά πήγα σε αυτό της Αθήνας και έπαθα μεγάλη πλάκα... Τι φαγητά είναι αυτά?
Μας τα φέρνανε και σε 1 το πολύ λεπτό είχανε αδειάσει τα πιάτα. Πρώτη φορά έφαγα τόσο ωραίο φαγητό... Κρασί δεν ήπια βέβαια, δεν είχα πολλή όρεξη, αλλά το φαγητό ήταν απλά ουάου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ό,τι γερμανική μπύρα υπάρχει την δοκίμασα. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
άκου τι πάθαμε. πήγα στο ούζου μέλαθρον με τον ξαδερφο και την κοπελιά του και πήραμε μια ποικιλια, ενα λιτρο κρασι και άλλα δυο ορεκτικα και πληρώσαμε 60 Ευρω!! ακριβά ειναί η μου φαίνεται?

ειναι λιγο τσιμπημενα αλλα πραγματικα αξιζει!! εχει τρομερο φαγητο και ξεχωριστο απ τις υπολοιπες ταβερνες και ωραιο ημιγλυκο!! Σαν φοιτητης εκει θα πηγαινω για ολες τις οινοποσιες.. μαζευει πολυ φοιτητιλικι..:P
-----------------------------------------
Καλά πήγα σε αυτό της Αθήνας και έπαθα μεγάλη πλάκα... Τι φαγητά είναι αυτά?
Μας τα φέρνανε και σε 1 το πολύ λεπτό είχανε αδειάσει τα πιάτα. Πρώτη φορά έφαγα τόσο ωραίο φαγητό... Κρασί δεν ήπια βέβαια, δεν είχα πολλή όρεξη, αλλά το φαγητό ήταν απλά ουάου.
μολις γυρισα απο κει που λες τωρα!!:D:D κοιτα συμπτωσεις!! και πηραμε 6 ατομα 5 πιατα και φαγαμε ολοι απ ολα (ετσι γινεται συνηθως)!! και τα σκισαμε!! οσο για το αλκοολ να μην μιλησω!! κρασακι ολα τα λεφτα!! τις προαλλες πηγαμε 7 ατομα κ πηραμε 6 πιατα κλπ και για ποτε φυγανε.... ασε ασε.......πολυ ωραιο μαγαζακι οντως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
ειναι λιγο τσιμπημενα αλλα πραγματικα αξιζει!! εχει τρομερο φαγητο και ξεχωριστο απ τις υπολοιπες ταβερνες και ωραιο ημιγλυκο!! Σαν φοιτητης εκει θα πηγαινω για ολες τις οινοποσιες.. μαζευει πολυ φοιτητιλικι..:P
-----------------------------------------

μολις γυρισα απο κει που λες τωρα!!:D:D κοιτα συμπτωσεις!! και πηραμε 6 ατομα 5 πιατα και φαγαμε ολοι απ ολα (ετσι γινεται συνηθως)!! και τα σκισαμε!! οσο για το αλκοολ να μην μιλησω!! κρασακι ολα τα λεφτα!! τις προαλλες πηγαμε 7 ατομα κ πηραμε 6 πιατα κλπ και για ποτε φυγανε.... ασε ασε.......πολυ ωραιο μαγαζακι οντως!!

Εμένα δε μου φάνηκε ότι ήταν ακριβά όταν πήγα... 5 άτομα, πήραμε, και τι δεν πήραμε, όλα αυτά με τα περίεργα ονόματα, γύρω στα 70 ευρώ μας ήρθε. Απίθανη γευστική εμπειρία...
Όσο το σκέφτομαι, μου τρέχουν τα σάλια... Ειδικά οι πατάτες με το γιαούρτι και μια άλλη απίθανη πίτα...:jumpy:

Και εξυπηρέτηση, αμεση.

Πολύ καλό μαγαζί... Όταν ξανα-ανέβω Αθήνα, θα παω οπωσδήποτε, δεν το συζητώ... Να δοκιμάσω και το κρασί που λες, που δεν το δοκίμασα την προηγούμενη φορά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Οι περιπετειες μου με το αλκοολ ξεκινησαν σε μια εκδρομη της Ά λυκειου που κατεβασα λιγο παραπανω απο μισο μπουκαλι jack.Το θεμα ειναι πως τα 'πινα και πολυ γρηγορα.
Απο τοτε εχω μεθυσει ουκ ολιγες φορες.Μερικες απο αυτες οδηγουσα μηχανακι, αλλα ευτυχως δεν επαθα τιποτα.
Μου αρεσει η μπυρα και καταναλωνω με μετρο σχεδον σε καθημερινη βαση,ειδικα το καλοκαιρι.Αγαπημενες: Corona,βαρελισιες(πολλες).
Αγαπημενο ποτο:Επειτα απο 2 χρονια συστηματικης αναζητησης, επιτελους βρηκα το ποτο μου:Gin λεμονι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
Εμένα δε μου φάνηκε ότι ήταν ακριβά όταν πήγα... 5 άτομα, πήραμε, και τι δεν πήραμε, όλα αυτά με τα περίεργα ονόματα, γύρω στα 70 ευρώ μας ήρθε. Απίθανη γευστική εμπειρία...
Όσο το σκέφτομαι, μου τρέχουν τα σάλια... Ειδικά οι πατάτες με το γιαούρτι και μια άλλη απίθανη πίτα...:jumpy:

Και εξυπηρέτηση, αμεση.

Πολύ καλό μαγαζί... Όταν ξανα-ανέβω Αθήνα, θα παω οπωσδήποτε, δεν το συζητώ... Να δοκιμάσω και το κρασί που λες, που δεν το δοκίμασα την προηγούμενη φορά...
Το κρασακι μετραει και ταιριαζει με ολα τα περιεργα..!! οντως πολυ καλο μαγαζι.. νομιζω καταλαβα ποιο λες.. καλα να φας οπωσδηποτε αν δεν εχεις φαει πηλινο μελαθρον!! Πολυ γ***το!! παντως απο το τοσο κασερι που βαζουν και τη σαλτσα σε συνδυασμο με το κρασι οποτε παω ξυπναω στις 5 το πρωι και κατεβαζω πολυ νερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
πίνω με παρέα συνήθως

και μου αρέσει θα λεγα ο μύθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Δεν πίνω καθόλου αλκοόλ...Γενικά τα ποτά δεν μου αρέσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top