Τι πιστεύουν οι γύρω σας ότι σπουδάζετε και πως σας αντιμετωπίζουν όσοι δεν σπουδάζουν ;

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
ναι ναι :P πρεπει να εξηγεις μετα τι σχολη ειναι..εκει βαριεμαι εγω :P
Ισχύει.....Η κλασική ατάκα: "Άντε,θα 'χουμε κάποιον να μας φτιάχνει τους υπολογιστές..."Το 'χω ακούσει κι από νέους ανθρώπους αυτό!!Και το παραδέχομαι,σκέφτομαι εκείνη την ώρα "Ναι,θα μου βγει η πίστη εμένα 5 χρόνια τουλάχιστον στο Πολυτεχνείο,για να επισκευάζω τον δικό σου τον υπολογιστή...":P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Πωπω, όλοι θα γίνετε ερευνητές στο CERN/ΙΤΕ ή θα σχεδιάζετε επεξεργαστές για την Intel, ε?:redface:
Χαλαρώστε λίγο, ρε παιδιά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Άσε τώρα που είναι αρχή ακόμα να έχουμε όνειρα!:P
Έεεεχουμε καιρό να απογοητευτούμε.......:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Καλη εντυπωση νομιζω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro el rabiar

Νεοφερμένος

Ο toro el rabiar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Θείος ( έχει δική του ταβέρνα ): Λοιπόν παιδί μου τι σχολή ΑΕΙ θα πας ?
Εγώ : Θα δω θείε ή ιατρική ή πολιτικός μηχανικός
Θείος Μπράβο Μπράβο παιδί 'μ ! Πάντα να προοδεύεις !
Εγώ : Αν και για Ιατρική το βλέπω κάπως απίθανο :redface:
Θείος : Δεν πειράζει ωρέ !!! Οι μπετατζήδες και οι ταβέρνες βγάζουν ψωμί στην Ελλάδα !
Εγώ : :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theo44

Νεοφερμένος

Ο theo44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Ισχύει.....Η κλασική ατάκα: "Άντε,θα 'χουμε κάποιον να μας φτιάχνει τους υπολογιστές..."Το 'χω ακούσει κι από νέους ανθρώπους αυτό!!Και το παραδέχομαι,σκέφτομαι εκείνη την ώρα "Ναι,θα μου βγει η πίστη εμένα 5 χρόνια τουλάχιστον στο Πολυτεχνείο,για να επισκευάζω τον δικό σου τον υπολογιστή...":P:redface:
και 5 χρονια στην καλυτερη ε...για παραπανω το κοβω..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neta37

Νεοφερμένος

Η neta37 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Δευτερα 27 Αυγουστου ΟΛΗ ΜΕΡΑ επρεπε να εξηγω στον καθενα που επαιρνε τηλεφωνο για να μου πει συγχαρητηρια για το γιο μου τι σχολη ειναι αυτη που περασε.... ποια ειναι η σχολη; τει επιχειριματικου σχεδιασμου και πληροφοριακων συστηματων............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Δευτερα 27 Αυγουστου ΟΛΗ ΜΕΡΑ επρεπε να εξηγω στον καθενα που επαιρνε τηλεφωνο για να μου πει συγχαρητηρια για το γιο μου τι σχολη ειναι αυτη που περασε.... ποια ειναι η σχολη; τει επιχειριματικου σχεδιασμου και πληροφοριακων συστηματων............
Τί σχολή είναι αυτή??? :P:P:D (αστειεύομαι).
Καταλαβαίνω. Ακόμα προσπαθούμε να εξηγήσουμε στους γύρω τι σχολή είναι αυτή που πέρασε η αδερφή μου.... ΠΕΡΥΣΙ!!!!! Πολιτικών επιστημών. Όλοι νομίζουν ότι θα βγεις πολιτικός. ΕΛΕΟΣ!! χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Ας πω κι εγώ!
Όταν τους το λέω μου λένε "Δεν πειράζει, θα ξαναδώσεις και θα περάσεις κάπου καλύτερα"... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
οταν εμεθαν οτι περασα στη σαμο δεν τους ενοιαζε η σχολη της στατιστικης αλλα το οτι θα ειμαι σε νησι και ολοι μα ΟΛΟΙ μου λενε α μαρακι θα μας δωσεις το κλειδι να ερθουμε διακοπες το καλοκαιρι ε;; ελεος ακομα και ο πιο ασχετος μου το ζηταει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
οταν εμεθαν οτι περασα στη σαμο δεν τους ενοιαζε η σχολη της στατιστικης αλλα το οτι θα ειμαι σε νησι και ολοι μα ΟΛΟΙ μου λενε α μαρακι θα μας δωσεις το κλειδι να ερθουμε διακοπες το καλοκαιρι ε;; ελεος ακομα και ο πιο ασχετος μου το ζηταει....

πίστεψέ με, οι φοιτητές του Π.Α. κάνουν τα πιο ωραία φοιτητικά χρόνια...

Οι πιο πολλοί μένουν και στις διακοπές εκεί;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Ας πω κι εγώ!
Όταν τους το λέω μου λένε "Δεν πειράζει, θα ξαναδώσεις και θα περάσεις κάπου καλύτερα"... :whistle:
Πλάκα κάνεις!! χαχαχα σχετικοί.....:wall:

οταν εμεθαν οτι περασα στη σαμο δεν τους ενοιαζε η σχολη της στατιστικης αλλα το οτι θα ειμαι σε νησι και ολοι μα ΟΛΟΙ μου λενε α μαρακι θα μας δωσεις το κλειδι να ερθουμε διακοπες το καλοκαιρι ε;; ελεος ακομα και ο πιο ασχετος μου το ζηταει....
Σάμο, εεε????? :D:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Θυμάμαι έναν που έδινα συνέντευξη για μια δουλειά(σε άσχετο κλάδο) όταν του είπα ότι σπουδάζω Ιστορία αντέδρασε σχεδόν αδιάφορα.Μόλις ανέφερα το δεύτερο συνθετικό Αρχαιολογία με κοίταγε λές και έβλεπε εξωγήινο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
πίστεψέ με, οι φοιτητές του Π.Α. κάνουν τα πιο ωραία φοιτητικά χρόνια...

Οι πιο πολλοί μένουν και στις διακοπές εκεί;)
ναι ξερω :) αν και ειμαι απο χαλκιδικη οποτε δεν μου λειπει η θαλασσιτσα :) αλλα και η σαμος ειναι πανεμορφο νησι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Καταρχάς να πω ότι το θεματάκι τα σπάει,όπως και πολλές απαντήσεις που διάβασα!Λοιπόν τώρα αν θέλετε να μάθετε τί λένε οι άλλοι(άσχετοι με την τεχνολογία)για τη σχολή μου(και ειδικά η γιαγιά μου:hehe:),πατήστε εδώ------> https://www.youtube.com/watch?v=sIiwiZfekpg&feature=player_embedded#!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro el rabiar

Νεοφερμένος

Ο toro el rabiar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Καταρχάς να πω ότι το θεματάκι τα σπάει,όπως και πολλές απαντήσεις που διάβασα!Λοιπόν τώρα αν θέλετε να μάθετε τί λένε οι άλλοι(άσχετοι με την τεχνολογία)για τη σχολή μου(και ειδικά η γιαγιά μου:hehe:),πατήστε εδώ------> https://www.youtube.com/watch?v=sIiwiZfekpg&feature=player_embedded#!

:rofl::rofl::rofl: Το κακό είναι ότι καταλαβαίνω τι λέει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Μου την δινει οταν λεω περασα ιατρικη κ μου λενε αα εγω το παιδι μ δε θα τ εστελνα εκει... οτι δεν φτανει η αλεπου.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Η καλυτερη απαντηση που θα δωσω σε λιγο καιρο θα ειναι ''ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!!''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top