Τι εστί πανελλήνιες τελικά;

the mage

Νεοφερμένος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέα Αλικαρνασσός (Ηράκλειο). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Μερα 1: Η αρχη του "βιασμου"...Ζορικα τα πραγματα...
Μερα 2: Βιασμος (συνεχεια). Συνειδητοποιεις οτι εχεις 2 επιλογες, ή θα κλαις την μοιρα σου ή θα το παρεις αποφαση και θα κατσεις να το απολαυσεις.
Μερα 3:Βιασμος, πραξη 3η. "Εμπειρια ειναι και αυτη" δεν το γλυτωνεις που δεν το γλυτωνεις, το παιρνεις αποφαση και απλα "Ζησε την στιγμη" (αυτο δεν ηταν moto της Vodafone? asxeto...)
Μερα 4: "Παει σχεδον ο γαιδαρος...Στην ουρα θα κολλησω?!?"
Μερα 5: "Αμαν πια, δεν μπορω να περιμενω!!! 1/2 μερα/ες ακομα!! Τελειωσα (σχεδον)!"
Μερα 6/7: "Ωραια, παει και αυτο, παμε στο επομενο τωρα, τι δινω μεθαυριο? Αααα ξεχασα!! Ειμαι ο Υποψηφιος και μολις τελειωσαααααα!!"

:P
Καλη επιτυχια και ξεκουραση στους "συναδερφους" υποψηφιους και καλη υπομονη στους υπολοιπους! :P Να θυμαστε, θα περασει και καποια μερα θα νοσταλγητε και θα σας λειπει οτι εχετε τωρα! Γιαυτο φροντιστε να παρετε τα μεγιστα (σε καθε τομεα!) :) Live the moment!
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Θα απαντήσω στο ερώτημα του τίτλου. Μια μεγάλη φούσκα είναι, μια μπούρδα και μισή. Φροντίστε μόνο να το πάρετε χαλαρά. Τα όνειρα δε σταματάνε στις πανελλήνιες. Καλό κουράγιο και υπομονή στους επόμενους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisMat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Πολύ ωραίος the mage :no1:

Ένα πανηγυράκι είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parapan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Ειμαι ο Υποψηφιος και μολις τελειωσαααααα!!"

Πραγματικά σκεφτόμουν να το γράψω στο πρόχειρο σήμερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Πανελλαδικες=Εξεταση ικανοτητας του μαθητη στην αποστηθιση...
και οτι αλλο συνεπαγεται..μπουρδα,παπαρια κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Μια ΜΑΛΑΚΙΑ ειναι που με το τρεχον συστημα καθοριζει ενα μεγαλο ποσοστο της μετεπειτα εξελιξης σου.
Επειδη εμεις του '92 ειμαστε ΜΑΓΚΕΣ και δεν ΜΑΣΑΜΕ ομως, θα τους παρουμε τα σωβρακα και τα σουτιεν και τα κομπινεζά(σικ) και ο,τι αλλο εχουν του χρονου.
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LeF

Νεοφερμένος

Ο LeF αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Πανελλαδικες=η λεπτομερεια...Αυτη θα σε ανεβασει...Αυτη θα σε κατεβασει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ενα μεγαλο αγχος ειναι. Τουλαχιστον για μενα, ενα αγχος που κραταει 2 χρονια και ελπιζω να λαβει τελος συντομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Κι εγώ συμφωνώ..Μια τεράστια μπούρδα είναι και δεν αντιπροσωπεύει απόλυτα τις ικανότητες κάποιου...Εκτός απ'τις νορμάλ στιγμές,γίνεται από μια άτυχη στιγμή να τα χάσεις όλα ή από κωλοφαρδία να γράψεις καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα απαντήσω στο ερώτημα του τίτλου. Μια μεγάλη φούσκα είναι, μια μπούρδα και μισή. Φροντίστε μόνο να το πάρετε χαλαρά. Τα όνειρα δε σταματάνε στις πανελλήνιες. Καλό κουράγιο και υπομονή στους επόμενους.

Ευχαριστούμε:P

Μια ΜΑΛΑΚΙΑ ειναι που με το τρεχον συστημα καθοριζει ενα μεγαλο ποσοστο της μετεπειτα εξελιξης σου.
Επειδη εμεις του '92 ειμαστε ΜΑΓΚΕΣ και δεν ΜΑΣΑΜΕ ομως, θα τους παρουμε τα σωβρακα και τα σουτιεν και τα κομπινεζά(σικ) και ο,τι αλλο εχουν του χρονου.
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ.

Είμαστε!Δεν μασάμε!Θα τους τα πάρουμε!Άντε γεια ρε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Διαβαζε , διαβαζε διαβαζε και να εισαι ετοιμος να αυτοκτονησεις αν εσκασες στο διαβασμα και στο τελος δεν μπορεσες να γραψεις καλα σε καποια θεματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Κι εγώ συμφωνώ..Μια τεράστια μπούρδα είναι και δεν αντιπροσωπεύει απόλυτα τις ικανότητες κάποιου...Εκτός απ'τις νορμάλ στιγμές,γίνεται από μια άτυχη στιγμή να τα χάσεις όλα ή από κωλοφαρδία να γράψεις καλά.
Τα εζησα και τα 2 φετος. :P Κωλοφαρδια στα Μαθηματικα κατ. και ατυχη στιγμη στη Φυσικη κατ. (που ελπιζω να μην στοιχισει πολυ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Κι εγώ συμφωνώ..Μια τεράστια μπούρδα είναι και δεν αντιπροσωπεύει απόλυτα τις ικανότητες κάποιου...Εκτός απ'τις νορμάλ στιγμές,γίνεται από μια άτυχη στιγμή να τα χάσεις όλα ή από κωλοφαρδία να γράψεις καλά.


ακριβως...και εγω εζησα σημερα την απολυτη γκαντεμια...ενω ημουν σχεδον σιγουρη οτι περναω φαρμακευτικη ηρθε η χημεια και με γαμ**** κυριολεκτικα....δεν περναω ουτε ο θεος να βαλει το χερι του τωρα..εχασα μια ερωτηση απο απροσεξια...μια δεν την ειδα καν και δεν την απαντησα...και θεωρια εχασα...απ'ολα ειχε ο μπαχτσες :mad: πιο χαλια δεν εχω νιωσει στην ζωη μου...ποιος καθεται τωρα να ξαναδιαβαζει μια χρονια για να περασει???οχι πειτε μου...ειμαι πολυ μαλ**** τελικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Πανελλαδικες=η λεπτομερεια...Αυτη θα σε ανεβασει...Αυτη θα σε κατεβασει;)

Πολύ ψύχραιμο το βρίσκω αυτο.

Ενας μύθος που δε θέλω να ξαναζήσω είναι....
-----------------------------------------
ακριβως...και εγω εζησα σημερα την απολυτη γκαντεμια...ενω ημουν σχεδον σιγουρη οτι περναω φαρμακευτικη ηρθε η χημεια και με γαμ**** κυριολεκτικα....δεν περναω ουτε ο θεος να βαλει το χερι του τωρα..εχασα μια ερωτηση απο απροσεξια...μια δεν την ειδα καν και δεν την απαντησα...και θεωρια εχασα...απ'ολα ειχε ο μπαχτσες :mad: πιο χαλια δεν εχω νιωσει στην ζωη μου...ποιος καθεται τωρα να ξαναδιαβαζει μια χρονια για να περασει???οχι πειτε μου...ειμαι πολυ μαλ**** τελικα.


Υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλίες.Κατσε ψαξτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Είναι απλώς μια βλακεία και μισή που σε γεμίζει μόνο άγχος και ατέλειωτες ώρες διάβασμα! Καλά, τώρα που τελειώσαμε, νιώθω τοοοοοοοοοσο τέλεια!!!!!:D
(Α! Και εμείς εδώ πάνω αντί για "πάει ο γάιδαρος...στην ουρά θα κολλήσω?" λέμε "φάγαμε το βόδι και τώρα που έμεινα η ουρά θα κολλήσω?")
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Είναι μία εμπειρία, ένα παράθυρο στη μετέπειτα ζωή μας: άγχος, δουλειά, ικανοποίησεις, απαγοητεύσεις, ανακουφίσεις, θυμοί, αδικίες, αποτυχίες, επιτυχίες... Δεν ξέρω πόσο μαζόχα είμαι, πάντως νιώθω ότι μέσα σ' όλα με διασκέδαζε και λίγο η διαδικασία: για δύο βδομάδες ο παλμός όλων των 17-18ηδων στην Ελλάδα χτυπούσε για τις πανελλήνιες! Όλοι κάναμε το ίδιο πράγμα, εξεταστικό, θέματα, συζήτηση για τα θέματα, διάβασμα και πάλι απ' την αρχή... Αλλά δεύτερη φορά δεν το ξαναπερνάω! Δεν αφιερώνω άλλες εβδομάδες απ' τη ζωή μου να αποστηθίζω βλακείες (βλ. ΑΟΔΕ):P
Πάντως, για μένα η Γ' Λυκείου ήταν η καλύτερη τάξη ever σε επίπεδο σχολείου, συμμαθητών, τάξης:)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Οι πανελλήνιες τελικά είναι συστηματικό διάβασμα όλη τη χρονιά,καθαρό μυαλό και...τύχη!Το να είσαι σε καλή μέρα είναι το σημαντικότερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannists

Νεοφερμένος

Ο giannists αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
συμφωνώ με τον προλαλήσαντα! τελικά δεν είναι τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
οι πανελλήνιες για μένα είναι απο τα πλέων αξιόπιστα και λειτουργηκά συστήματα σήμερα για την εισαγωγή των μαθητών στα πανεπιστήμια.
άν δέν υπήρχαν πανελλήνιες, θα υπήρχε κάποιο άλλο σύστημα εξίσου ψυχοφθόρο. δέν γίνεται να είμαστε όλοι κερδισμένοι, άλλοι θα περάσουν εκεί που θέλουν, άλλοι κάπου αλλού και άλλοι καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
οι πανελλήνιες για μένα είναι απο τα πλέων αξιόπιστα και λειτουργηκά συστήματα σήμερα για την εισαγωγή των μαθητών στα πανεπιστήμια.

Δεν έβαλες κάποιο emoticon και ανησύχησα. Υπάρχει περίπτωση να σοβαρολογείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top