Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

panosnifo

Νεοφερμένος

Ο panosnifo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Βιολογια Γενικης 19,8

Βιολογια Κατ. 19,5

Φυσικη Κατ 19,3

Χημεια Κατ 19,3

Μαθηματικα Κατ 20

Εκθεση 18,3



:)
Και ποσο περιμενες αρχικα θα μας πεις???Γιατι εχει σημασια!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σ.Σ

Νεοφερμένος

Η Σ.Σ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Και ποσο περιμενες αρχικα θα μας πεις???Γιατι εχει σημασια!:lol:



Ενας...'γνωστος' μου λεει πως εχω ελλειψη κρισης...
περιμενα εκθεση στην καλυτερη 14 και σε ολα τα υπολοιπα 1-2 μορια λιγοτερο απ'ο,τι τελικα πηρα...!
Εγω δεν το ονομαζω ελλειψη κρισης...αλλα απαισιοδοξια!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Όσον αφορά τις αποκλίσεις στους βαθμούς δείτε τι έπαθα στην έκθεση.

1ος Βαθμολογητής 99 /100

2ος 80/100

3ος 70/100

Ο Χριστός και η μάνα του δηλαδή... απο το 20 σχεδον του ενός στο 15 του άλλου....
:jumpy: λολεν.. έχεις δίκιο και εγώ και οποιοσδήποτε θα είχε φρήξει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimator

Νεοφερμένος

Ο jimator αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εκθεση
1ος 80
2ος 76

Μαθ.Γεν
94
93

ΑΟΔΕ
74
76

Φυσική
61
66

ΑΕΕΠ
83
85

Μαθηματικα Κατ
34
47
43(Αυτος ο πρωτος βαθμολογητης πρεπει να ηταν πολυ στριμενος)

ΑΟΘ
99
93

Συνολο 164.. Γιατι εξαρτατε και απο τι μου εβαλε στο 2ο 4μηνο στο ΑΟΘ

Αυτο που ειδα εγω αλλα και πολλοι συμαθητες μου ειναι οτι οι βαθμολογητες ειναι οτι να ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trilo

Νεοφερμένος

Ο trilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εγώ πήρα τους εξής βαθμούς
έκθεση-->16
μαθ.γ.π-->20
μαθ.κατ-->19.1
βιολ.κατ-->20
φυσική κατ-->20
χημεία -->20
βγάζω 19464 στο 3 και μπαίνω οδοντιατρική αθήνας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
πως εγραψαν τοσοι πολλοι 20αρια και 19αρια εδω μεσα βιολογια κατευθυνσης ακομα δεν εχω καταλαβει,μονο στο δικο μου σχολειο πατωσαμε?εγω ειχα τον μεγαλυτερο βαθμο,και ηταν 17,8...και τα ειχα γραψει καλα να φανταστειτε,,,που μου εκοψαν ακομα δεν εχω καταλαβει.αρχιζω παντως να νομιζω οτι καποιοι μπορει να λενε και οτι να ναι εδω μεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Στο δικό μου ο καλύτερος βαθμός έκθεση ήταν 15.8:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Στο δικό μου ο καλύτερος βαθμός έκθεση ήταν 15.8:P

Παιδια εγω στην εκθεση ημουν εκτος θεματος!!!
Αντι να γραψω τροπους αρμονικης συνηρπαξης βιβλιου & με ηλεκτρονικα μεσα.....εγω πηγα και εγραψα τα θετικα και αρνητικα που εχει η αντικατασταση του βιβλιου απο τους ηλεκτρ. υπολ.!!!!
Ο πρωτος μου εβαλε...44(ελεος...)
και ο δευτερος...59(εε...επειδη ημουν εκτος θεματος συνχωρεμενος...)
και ερχεται ο τριτος....(54....)
Τι λετε αδικιθηκα...καθολου..?
Στο φροντηστηριο εγραφα εκθεσης 15-16!!!οπως και σχολειο...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
πως εγραψαν τοσοι πολλοι 20αρια και 19αρια εδω μεσα βιολογια κατευθυνσης ακομα δεν εχω καταλαβει,μονο στο δικο μου σχολειο πατωσαμε?εγω ειχα τον μεγαλυτερο βαθμο,και ηταν 17,8...και τα ειχα γραψει καλα να φανταστειτε,,,που μου εκοψαν ακομα δεν εχω καταλαβει.αρχιζω παντως να νομιζω οτι καποιοι μπορει να λενε και οτι να ναι εδω μεσα.

Μην αγχώνεσαι. Και στο δικό μας το σχολείο που θετική είμασταν 3 άτομα, εγώ έγραψα 18.8, η μία γύρω στο 15-16 και η άλλη κοντά στο 5. Στο άλλο Λύκειο της πόλης ο μεγαλύτερος Βιολογία ήταν 17 και κάτι. Βέβαια, είναι ανάλογα και με τους μαθητές σε κάθε σχολείο. Εύλογο είναι κάποια σχολεία να έχουν καλύτερους μαθητές μερικές χρονιές. Τα πολλά 19 και 20 οφείλονται στο ότι το ischool έχει κυρίως καλούς μαθητές.
-----------------------------------------
Παιδια εγω στην εκθεση ημουν εκτος θεματος!!!
Αντι να γραψω τροπους αρμονικης συνηρπαξης βιβλιου & με ηλεκτρονικα μεσα.....εγω πηγα και εγραψα τα θετικα και αρνητικα που εχει η αντικατασταση του βιβλιου απο τους ηλεκτρ. υπολ.!!!!
Ο πρωτος μου εβαλε...44(ελεος...)
και ο δευτερος...59(εε...επειδη ημουν εκτος θεματος συνχωρεμενος...)
και ερχεται ο τριτος....(54....)
Τι λετε αδικιθηκα...καθολου..?
Στο φροντηστηριο εγραφα εκθεσης 15-16!!!οπως και σχολειο...!!!

Η έκθεση έπιανε 40 μονάδες άρα 8/20. Αν είχες τα υπόλοιπα όλα σωστά θα έπιανες 11-12/20. Λογικά κάτι παίχτηκε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Ρε παιδιά, εγώ είδα στην έκθεση κάτι διαφορές... έλεος! Σε ένα παιδί 55 ο ένας 85 ο άλλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

heili scott

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βραχναίικα (Αχαΐα). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
στο σχολειο μου με την εκθεση ειχαμε κατι θεματακια.πολλα παιδια κατω απ τη βαση κ πολλεσ αναβαθμολογησεις.εγω ειχα το μεγαλυτερο 17.3 κ ηταν κ γαμω τις εκπληξεις!!!
βιολογια κατ τωρα ειχα 19.6 αλλα δεν ειχαμε κ αλλον στο σχολειο να συγκρινω.απο παιδεια που ξερω ομως μετα βιας πιασανε 17.5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xasonous

Νεοφερμένος

Η xasonous αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
πως εγραψαν τοσοι πολλοι 20αρια και 19αρια εδω μεσα βιολογια κατευθυνσης ακομα δεν εχω καταλαβει,μονο στο δικο μου σχολειο πατωσαμε?εγω ειχα τον μεγαλυτερο βαθμο,και ηταν 17,8...και τα ειχα γραψει καλα να φανταστειτε,,,που μου εκοψαν ακομα δεν εχω καταλαβει.αρχιζω παντως να νομιζω οτι καποιοι μπορει να λενε και οτι να ναι εδω μεσα.

και στο δικό μας σχολείο αν κ πέρασε η πλειοψηφία όλοι είχαν χαμήλη βαθμολογία..μαθητές του 18 κ του 19 έβγαλαν πάνω-κάτω 15...εγώ προσωπικά σχέδον σε όλα τα μαθήματα είχα 3ο βαθμολογητή ο οποίος συνεχώς μου κατέβαζε το βαθμό..15 κ κάτι το αποτέλεσμα απο το 17 που περίμενα..ακόμα κλαίγομαι:'(αλλά δν μπορώ να περάσω κ άλλη τέτοια χρονία γ να πώ να ξαναδώσω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλένηΚρ

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Εκθεση 16,4
Βιολογια 19,8
Αρχαία 19,1
Λατινικα 19,2
Λογοτεχνία 17,5 και
Ιστορια 18,7!!
Και στο πρωτο πεδίο εβγαλα 18.883 μορια!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Παιδια κατι ασχετο! τι ειναι το 90% και 10% που εχουν να κανουν με τις βασεις νομιζω...το ακουω συνεχεια κ δν ξερω τι ειναι...! γκρρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Εκθεση 16,4
Βιολογια 19,8
Αρχαία 19,1
Λατινικα 19,2
Λογοτεχνία 17,5 και
Ιστορια 18,7!!
Και στο πρωτο πεδίο εβγαλα 18.883 μορια!!:D

Συγχαρητήρια Λενιώ μου,σου ψάχνω σπίτι εδώ κοντά!Δεν είναι κοντά οι σχολές μας αλλά θα σου κάνω αρμένικη βίζιτα:P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Συγχαρητήρια Λενιώ μου,σου ψάχνω σπίτι εδώ κοντά!Δεν είναι κοντά οι σχολές μας αλλά θα σου κάνω αρμένικη βίζιτα:P!
Σας ζηλευω κοριτσαρες μου!! Ηθελα και γω να περασω στην Αθηνα, αλλα οπως εχω πει χιλιαδες φορες μου τη στερησε ο Ευδοξος απο την Κνηδο... Τεσπα, τι να κανουμε, τουλαχιστον περναω στη σχολη που θελω!! Σας ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να περασετε τελειααααα:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Παιδια κατι ασχετο! τι ειναι το 90% και 10% που εχουν να κανουν με τις βασεις νομιζω...το ακουω συνεχεια κ δν ξερω τι ειναι...! γκρρ

Το 90% ειναι για αυτους που δινιυν πρωτη φορα πανελληνιες και το 10% για αυτους που ξαναδινουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Το 90% ειναι για αυτους που δινιυν πρωτη φορα πανελληνιες και το 10% για αυτους που ξαναδινουν
Όχι, το 90% των θέσεων καταλαμβάνετε από αυτούς που δίνουν εξετάσεις την εκάστοτε χρονιά (είτε 1η φορά δίνουν είτε 100η) και το 10% από άτομα που έδωσαν την προηγούμενη χρονιά και θέλουν να αλλάξουν τμήμα (οι τελευταίοι δεν έχουν ξαναδώσει εξετάσεις, κρατούν τις βαθμολογίες που έιχαν πέρυσι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Σας ζηλευω κοριτσαρες μου!! Ηθελα και γω να περασω στην Αθηνα, αλλα οπως εχω πει χιλιαδες φορες μου τη στερησε ο Ευδοξος απο την Κνηδο... Τεσπα, τι να κανουμε, τουλαχιστον περναω στη σχολη που θελω!! Σας ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να περασετε τελειααααα:)!!
Που ήταν μαθηματικός,αστρονόμος,γεωγράφος,ένας από τους πιο σημαντικούς λογίους και από τις πιο προικισμένες προσωπικότητες της εποχής???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Εχεις δικιο.Μπερδευτηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top