Τι βαθμούς βγάλατε στις πανελλαδικές;

opoulos

Νεοφερμένος

Ο opoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Εγω εβγαλα 13361...Περναω Γεωγραφιας στο Χαροκοπειο...Λετε να ξαναδωσω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gwgw 1891

Νεοφερμένος

Η gwgw 1891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
να κ οι δικοι μου
μαθ κατ 20
χημεια κατ 20
φυσικη κατ 20
βιολ κατ 19.9
βιολ γεν 20
εκθεση 18.3
19811 για το 3 πεδιο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
να κ οι δικοι μου
μαθ κατ 20
χημεια κατ 20
φυσικη κατ 20
βιολ κατ 19.9
βιολ γεν 20
εκθεση 18.3
19811 για το 3 πεδιο!!
ω χριστος και αποστολος:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
να κ οι δικοι μου
μαθ κατ 20
χημεια κατ 20
φυσικη κατ 20
βιολ κατ 19.9
βιολ γεν 20
εκθεση 18.3
19811 για το 3 πεδιο!!
Ιατρικη να φανταστω?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
κλασσικα...
εγω..
τεχνολογικη!! μαλλον μαθηματικο........
Μαθ.κατ. 15,5
φυσ.κατ. 15,4
προγραμματισμος 13,3:jumpy:
διοικηση 18,5
εκθεση 18
μαθημ.γεν.20:thanks:
αυτα...
βγαζω... 17.013 μορια!!!!!!!
καλα ειναι!!
αν σκεφτουμε το ποσο αδιαβασια ειχε πεσει.............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
κλασσικα...
εγω..
τεχνολογικη!! μαλλον μαθηματικο........
Μαθ.κατ. 15,5
φυσ.κατ. 15,4
προγραμματισμος 13,3:jumpy:
διοικηση 18,5
εκθεση 18
μαθημ.γεν.20:thanks:
αυτα...
βγαζω... 17.013 μορια!!!!!!!
καλα ειναι!!
αν σκεφτουμε το ποσο αδιαβασια ειχε πεσει.............

μα να γραφεις 18 εκθεση και 13,3 προγραμματισμο ... :hmm::!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
είμαι τεχνολογική με θεωριτικές ρίζες προφανώς..
αλλά οκ, 15.000 μόρια περίπου ήθελα!!!
προγραμματισμό ξέρεις τι έπαθα η ρουφιάνα...??
έλυσα πρώτα το 4ο θέμα και μου πήρε ώρα, μετά πήγα 3ο να τα προλαβω και μετά πιέστηκα...
είχα κενά στη θεωρία ενώ φύσαγα σε αλγορίθμους-προγράμματα-υποπρογράμματα...!!!
και τελικά σκατά!!
είχα ολόσωστο 3ο-4ο και κάτι ψηλά στο πρώτο..
στο 2ο μπέρδεψα μέχρι και τον πίνακα τιμών.........γκρρρρ!!!!!!!!!:nono:
-----------------------------------------
ουπς... τα ορθογραφικά μη σου βγάλουν τα μάτια, συνήθως γράφω greeklish...
χαχαα!! ********θεωρητική και ψιλά!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gwgw 1891

Νεοφερμένος

Η gwgw 1891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ναι για ιατρικη λεω..αθηνα μαλλον..κανενας συμφοιτητης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DK1991

Νεοφερμένος

Ο DK1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Και εγω με 19807 :(
Πλακα κανω παρα πλυ χαρουμενος ειμαι. Λογικα ο πρωτος τι βαθμους θα εχει? 19990??:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Μαθ Κατ 20 (και οι δυο 100)
Φυσική Κατ 19,1 (97 και 94)
Χημεία Κατ 19,9 (100 και 99)
Βιολογία Κατ 18,5 (93 και 92)
Βιολογία γεν 19 (97 και 93 που το βρήκε ο ηλίθιος)
Έκθεση 15,5 (83 και 72) 72 να ειναι οι ώρες του.

3ο πεδίο 19023 και 2ο και 4ο 19118

Τελικά για ιατρική θα πάω. Στόχο ειχα τη θεσσαλονίκη, αλλά και η αλεξανδρούπολη καλή είναι! Συγχαρητήρια παιδιά σε όλους!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
ναι για ιατρικη λεω..αθηνα μαλλον..κανενας συμφοιτητης?


πόσα μόρια έβγαλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Μαθ Κατ 20 (και οι δυο 100)
Φυσική Κατ 19,1 (97 και 94)
Χημεία Κατ 19,9 (100 και 99)
Βιολογία Κατ 18,5 (93 και 92)
Βιολογία γεν 19 (97 και 93 που το βρήκε ο ηλίθιος)
Έκθεση 15,5 (83 και 72) 72 να ειναι οι ώρες του.

3ο πεδίο 19023 και 2ο και 4ο 19118

Τελικά για ιατρική θα πάω. Στόχο ειχα τη θεσσαλονίκη, αλλά και η αλεξανδρούπολη καλή είναι! Συγχαρητήρια παιδιά σε όλους!!!;)
δε θελω να σε απογοητευσω αλλα δυσκολο με 19023 φετος με βαση τα στοιχεια τι να σου πω τη θρακη μπορει να την πιασεις στο οριο εισαι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Μαθ Κατ 20 (και οι δυο 100)
Φυσική Κατ 19,1 (97 και 94)
Χημεία Κατ 19,9 (100 και 99)
Βιολογία Κατ 18,5 (93 και 92)
Βιολογία γεν 19 (97 και 93 που το βρήκε ο ηλίθιος)
Έκθεση 15,5 (83 και 72) 72 να ειναι οι ώρες του.

3ο πεδίο 19023 και 2ο και 4ο 19118

Τελικά για ιατρική θα πάω. Στόχο ειχα τη θεσσαλονίκη, αλλά και η αλεξανδρούπολη καλή είναι! Συγχαρητήρια παιδιά σε όλους!!!;)

Βάλε τις πρώτες σου επιλογές εσύ Θεσσαλονίκη κι Αλεξανδρούπολη κι άσε να λένε ό,τι να'ναι. Πολλά θ'ακούσεις, λίγα θα ισχύουν. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
δε θελω να σε απογοητευσω αλλα δυσκολο με 19023 φετος με βαση τα στοιχεια τι να σου πω τη θρακη μπορει να την πιασεις στο οριο εισαι;)
Δεν νομίζω στο όριο. Το χειρότερο που έχω ακούσει έιναι η Ιατρική Θράκης να είναι λίγο κάτω από 19000. Αλέξανδρε, μην ακούς τις προβλέψεις του καθένα, ούτε οι ειδικοί δεν ξέρουν ακόμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Δεν νομίζω στο όριο. Το χειρότερο που έχω ακούσει έιναι η Ιατρική Θράκης να είναι λίγο κάτω από 19000. Αλέξανδρε, μην ακούς τις προβλέψεις του καθένα, ούτε οι ειδικοί δεν ξέρουν ακόμα...


Καλά λέει!!! απλες προβλεψεις κανουμε ολοι, μην ακούς τιποτα, κανε το μηχανογραφικο σου με ολες τις ιατρικες μεσα, το πιθανοτερο ειναι να εισαι αλεξανδρουπολη........:no1: 900 ειναι οι θεσεις, 1300 ειναι πανω απο 19, δε θα πανε ολοι πια ιατρικη, κ εσυ εισαι μεσα στο 19+.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

martha

Νεοφερμένος

Η martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
genetics 75 τι εννοεις 900 ειναι οι θεσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hearts_alive

Νεοφερμένος

Ο hearts_alive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
genetics 75 τι εννοεις 900 ειναι οι θεσεις?

Ότι αν προσθέσεις τις θέσεις των εισακτέων στις ιατρικές σχολές όλων των πόλεων βγαίνουν περίπου 900.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
genetics 75 τι εννοεις 900 ειναι οι θεσεις?
Σε ολες τις Ιατρικες της Ελλαδας υποθετω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
genetics 75 τι εννοεις 900 ειναι οι θεσεις?

κοιτα. ιατρικη υπαρχει σε 7 πόλεις......
καθε πόλη παίρνει ορισμένο αριθμό ατόμων...........
πχ θεσσαλονικη 160 , αθήνα 144, λάρισα 60, ηράκλειο 100 κλπ κλπ
αν αθροισουμε τις διαθεσιμες θεσεις στις 7 πολεις ειναι, για το 2009, 826.

βεβαια υπάρχει και το ΣΣΑΣ ιατρικό που παίρνει 76 ατομα
αρα συνολο για ιατρικη περιπου 900 θεσεις...........
δεν μπαίνει οποιος περνάει τη βάση της σχολής, υπάρχει συγκεκριμένος αριθμος θέσεων
τώρα αν κάνουν καμια εξαίρεση, αναλογα τη ζητηση και τις επιδόσεις δεν ξέρω, δεν εχω καποιο παράδειγμα απο προηγούμενη χρονιά......αυτο να το ψαξουμε..............

συμβουλέψου αν θες το site www.mixanografiko.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
genetics_75 πολυ καλο το site που εδωσες...:no1: καιρο εψαχνα να το βρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top